Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145278) trialboj válasza Kumblee88 (#145274) üzenetére


trialboj
őstag

egyértelmű hogy a swiftkey a legjobb :D egyetlen óriási hibája hogy valami rejtélyes oknál fogva droidosok nem kapták meg a spacebaron keresztül való kurzos mozgatást. Ez elengedhetetlen főleg azoknak akik sok hibával gépelnek.
Én nem tudom ékezetekkel érni, rettentő lassúnak tartom, ezért úgy használom hogy elkezdem írni a szót, és 90%ban kijavítja ékezetesre még mielőtt befejezném. Talán azért hibázik sokszor, mert 3 nyelvet használok egyszerre, és ezáltal 2 másik szótárból is keresgél.

Másik nagy előnye, hogy képes megjegyezni mit írtam, és ha valami hiba folytán, ugyan azt kellene begépelnem, akár egy teljes mondatot is szavanként vissza tud hozni elég csak az első szót beírni.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.