Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138239) svgyula válasza kiraly.andra (#138237) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ha az aktuális állomány meghaladja a 25MB-ot akkor automatikusan googledrive-ről küldi a file-t. DE ahhoz, hogy ezt a küldő fél is láthassa engedély kell! Hiába küldöd el mellékletként, ha a küldéskor a pc-n nem hosszan nyomsz a küldésre és nem engedélyezed a megosztást senki nem fogja tudni megnyitni. Még akkor sem ha linket küldesz. Mivel a link helyéhez is hozzá kell férni és ha az a te drive-od akkor kell a belépés! Enélkül senki nem látja. Belefutottam már én is többször! Ilyenkor minden ember küldi az emalit a hozzáférés miatt minden file-hoz külön-külön!A WPS office a kisebb állományokat simán beolvassa, DE mint előttem is írták csak letöltés után.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.