Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) kelekyle válasza alienpapa (#12350) üzenetére


kelekyle
őstag

Igen, sajnos a gyártók új hülyesége, hogy nincs régi háttértár csak MTP.
Ha TC-t használsz akkor ITT egy kis segédlet, hogy hogyan is tudod az MTPt kb. régimódi háttértárként használni.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#12352) v_angelus


v_angelus
tag

Sziasztok, olyan jegyzetelő progit keresek, amiben lehet stylussal is írni, eddig megnéztem: Catch Notes, Evernote, ColorNote. Az említett progik vagy nem tudják, vagy csak én voltam béna nem tudom. Ti mit ajánlotok, nem kell hogy legyen benne magyar nyelv (nem baj ha van), amivel lehet rendesen jegyzetelni stylussal?

[ Szerkesztve ]

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#12353) nggabi válasza v_angelus (#12352) üzenetére


nggabi
nagyúr

van ez a GNote [link] ez xda-ról van, ingyenes.

"szenyor dzsíííí"

(#12354) v_angelus válasza nggabi (#12353) üzenetére


v_angelus
tag

köszönöm, megnézem.

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#12355) dokee78


dokee78
félisten

Még mindig a Swiftkey 3-al szenvedek.
Hiába volt reinstall,régi verzió eltávolítás mégis hibásan működik.

(#12356) w.miki


w.miki
veterán

Androidos APK módosításában ki tudna segíteni?
Szeretnék egy témát használni a telefonomon, de úgy, hogy a program ikonokat ne módosítsa, csak a többi színt.
Próbáltam törölni az apk hdpi könyvtárából a képeket, meg a hozzá való .xml-t, de nem igazán lett jó :(
Mit lehetne tenni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#12357) spiritex válasza dokee78 (#12355) üzenetére


spiritex
veterán

Én is SwiftKey-s vagyok. Pontosan mi a gond vele?

Más: Az AdAway ugye csak root-al működik? Illetve kell-e valami extra dolgot beállítani benne, vagy alapból működik és teszi a dolgát?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#12358) R19 válasza spiritex (#12357) üzenetére


R19
senior tag

Az AdAway valóban csak root-al működik.
Elindítod, letölti a szükséges fájlokat, újraindítás és dolgozik szépen a háttérben.

(#12359) dokee78 válasza spiritex (#12357) üzenetére


dokee78
félisten

Swiftkey nem jegyzi meg a szavakat és van mikor írom és alatta üres ahol tanulná megfele.

(#12360) Dottore válasza w.miki (#12356) üzenetére


Dottore
addikt

Talán nem törölni kellene. :D

(#12361) w.miki válasza Dottore (#12360) üzenetére


w.miki
veterán

jó, de akkor pontosan mit kell csinálni-e?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#12362) kelekyle válasza dokee78 (#12359) üzenetére


kelekyle
őstag

Verzió? Nekem hibátlanul működik.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#12363) dokee78 válasza kelekyle (#12362) üzenetére


dokee78
félisten

legfrissebb.
Volt régebben is gond vele,de nem tudom hogy csináltam meg.

(#12364) spiritex válasza dokee78 (#12363) üzenetére


spiritex
veterán

Nem az a gond, hogy menti magát a gmail account-odba? Lehet, hogy valami rossz adatokat, beállításokat is felmentett, amik onnan visszajönnek. Próbáld ki, hogy kikapcsolod az android Mentés és visszaállítás opcióját.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#12365) flash-


flash-
veterán

sziasztok

létezik oylan androidos program ami androd 4.1 nél képes arra hogy egy másik telefonra egy kód sms-t ha küldünk akkor az elküldi a gps koordinátákat,a gps bekapolásával?
nekem olyan nem kell ami az internetre megy fel,azt hiszem érthető hog ymiért,mert nem mindenkinek van a telefonján mobilinternet...

régen volt a theftaware ami képes volt erre és szuperül müködött,de amiót az avast átvette,az új verziók már nem hajlandó automatikusan bekapcsolni a gps-t,mint ahogy a régi verzió sem képes már android 4.1 alatt...
legutolsó android verzió amin működött az a XWKTM 2.3.6 volt..

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#12366) Richee11


Richee11
senior tag

valaki ismer jó offline navigációs appot? legyen szíves segítsen :)

(#12367) dokee78 válasza spiritex (#12364) üzenetére


dokee78
félisten

rakjam most újra a ROM-ot?
Nincs a rendszerben olyan mappa amit,ha törlök akkor helyrejön?

(#12368) twine válasza Richee11 (#12366) üzenetére


twine
addikt

mindenki ismeri,,de senki nem mer beszélni róla
A "retteget" három betű..... ;]
Ki sem szabad mondani a nevét...mint a Harry Potterban a "tudjuk ki" :DDD :DDD
Mer' aztán jönnek a Bandementorhammerek...és elvisznek "tudjuk hova..." ahonnan soha nincs visszaút,,,
Esetleg csak a bátrabbaknak,a dinamikus ip-k erdején át....a proxy-k útvesztőjén keresztül ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12369) F-ECT$ válasza Richee11 (#12366) üzenetére


F-ECT$
titán

Én a Navigont, a Sygicet és a Tudjukmit próbáltam. Ebből a Tudjukminek a legjobb a térképe, de óránként kiharap 30%-ot az akksiból, tehát nem árt mellé autós töltő, ha hosszabb távon kell használni. A Sygicnek szerintem szebb a felülete, beéri 12-15%-nyi akksival óránként, cserébe egy picit rosszabb a magyarországi utca szintű térképe. A Navigon meg semmiben sem volt túl jó, így kukáztam.

Dive ever, work never.

(#12370) sonar válasza flash- (#12365) üzenetére


sonar
addikt

sorry benéztem

[ Szerkesztve ]

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#12371) spiritex válasza dokee78 (#12367) üzenetére


spiritex
veterán

Előtte azért nézz szét a Swiftkey support oldalán, hátha másnak is volt már ilyen hibája és született rá megoldás..

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#12372) dokee78 válasza spiritex (#12371) üzenetére


dokee78
félisten

hát igen most lenne jó az angol tudás.
Merre van a supportja? tudom google haver.

[ Szerkesztve ]

(#12373) Doosa


Doosa
aktív tag

Van arra valami lehetőség, hogy a névjegyek, a teljes mivoltjukban át lehessen vinni egy factory reset után? Azt tudom, hogy ki lehet menteni alapból a névjegyeket, de nekem az elég mert nagyon sok különböző fiókokból származó névjegyem van egyesítve és ha simán kimentem a névjegyeket akkor az egyesítések elvesznek.

(#12374) spiritex válasza dokee78 (#12372) üzenetére


spiritex
veterán

Mindjárt utánanézek neked..

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#12375) dokee78 válasza spiritex (#12374) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi :R

(#12376) air válasza Doosa (#12373) üzenetére


air
nagyúr

Az egyesített, összekapcsolt névjegyeket nem tudod egyben átvinni, hiszen a különböző forrásokból, különböző adatokat tartalmaznak. Fac. reset után újra fel kell tenned az összes appot, és újra össze kell kapcsolni a névjegyeket.
Ha jól értettem, hogy mit szeretnél.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#12377) Richee11 válasza F-ECT$ (#12369) üzenetére


Richee11
senior tag

és a Waze az milyen progi?

(#12378) twine válasza Richee11 (#12377) üzenetére


twine
addikt

ha ki akarod használni az előnyeit nem kifejezetten "offline".... :U
Itt egy cikk róla ha érdekel...
Engem sokakkal ellentétben mindig taszított...Talán az idióta kisautó, vagy a "gyermeteg" felület...nem tudom... :U
Egyszer még a kezdetek kezdetén fel is raktam...Hamar meg is szabadultam tőle... :B
De sokan szeretik...tudod a puding próbája.... :U

[ Szerkesztve ]

(#12379) wardemi válasza Doosa (#12373) üzenetére


wardemi
senior tag

Titanium Backup esetleg nem menti le neked ezt? Ha legyalulod az egész háttértárat akkor célszerű kimenteni pl felhőbe ott alapból van 3 amit támogat

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#12380) Doosa válasza air (#12376) üzenetére


Doosa
aktív tag

Ettől tartottam, azért kösz.

(#12381) dokee78 válasza spiritex (#12374) üzenetére


dokee78
félisten

Nem hiszem el.
Most meg hibamentes!
Mintha az SD kártyához lenne köze.

(#12382) dokee78 válasza dokee78 (#12381) üzenetére


dokee78
félisten

ÁÁÁÁ csak nem jó.
Aki ismeri,hogyan működik annak tudnia kell hogy a találatnál is annak a szónak kell lennie amit írok.

[ Szerkesztve ]

(#12383) generic válasza dokee78 (#12381) üzenetére


generic
senior tag

Egyszer nekem is behalt ot-995-n, de csak úgy magától rendbe jött.

(#12384) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok!

van alakinek T-mobile like tarifához call meter 3G beállított profilja?

előre is köszi :)

(#12385) SziberTomi válasza eastsider (#12384) üzenetére


SziberTomi
tag

Szia, ha kaptál Like-os csomagot, kérlek küldd át nekem is.

Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 5S

(#12386) spiritex válasza dokee78 (#12382) üzenetére


spiritex
veterán

Látom, a "találatnál" szónak bal oldalon kéne lennie, ha nem ismeri, és most fogja megtanulni, vagy középen, ha már ismeri, de itt a képen sehol sem adja.. Akkor itt nem csak az a gond, hogy nem tanulja meg az új szavakat, hanem, hogy nem is adja fel a lehetőségét...
Akiknél nem tanul, olyanokat ajánlanak, hogy időről időre a Personalization-ben kell kézzel beállítani a tanulást.
A másik fickó szerint az ilyen hibákra az a megoldás, ha a swiftkey könyvtárát átmásolod valahova, letelepíted, majd újra fel és visszamásolod a könyvtárat.. Hát nem tudom..

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#12387) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Swiftkey nem tud olyat,h le lehet húzni, ha valamit éppen eltakar? Tudom, mki utálja a Touchpal-t, de nekem tetszett benne ez a funkció. Vagy csak be kell állítani?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#12388) tomy86 válasza eastsider (#12384) üzenetére


tomy86
addikt

és SziberTomi
Amit a progiban tudtok importálni a nem jó? beállítások - szabályok importálása - Hungary - Like

[ Szerkesztve ]

(#12389) pepe091 válasza eastsider (#12384) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Én is Like-ot használok de a hivatalos honlapjukról le lehet tölteni, már elég régóta fent van.

Itt van a listában.

(#12390) eastsider válasza pepe091 (#12389) üzenetére


eastsider
nagyúr

köszönöm:)

(#12391) aicon válasza twine (#12368) üzenetére


aicon
senior tag

Nem értem ezt a bohóckodást az igo-val. Nem mondom ki a nevét, három betűs, stb.
Ha már megemlítem jogsértő, meg ilyenek.
Van neki ennél a lapcsaládnál saját topikja:
http://prohardver.hu/tema/igo_primo/hsz_1-50.html

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#12392) bkercso válasza tonyqa23 (#12387) üzenetére


bkercso
nagyúr

De, húzd le az ujjaddal! Gomb nincs rá, de így működik.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#12393) LonGleY


LonGleY
veterán

Van valami ötletetek, hogy a PlayerPro miért nem eszi meg az újonnan berakott zenéket? Ugyanaz a Music mappa teljesen kicserélt tartalommal, de még manuális music library frissítésre sem csinál semmit. Lehet azért, mert tört darab? Meg akarnám venni, de ha így működik, hamar meggondolom magam. Csak azt ne mondjátok, hogy ürítsek cache-t, mert az ugyanúgy azt jelentené, hogy a program hibás.

Upd.: Na, most restart után rendben van. Az adatkábelezés után nem akarta, pedig a fájlböngészők is látták az új tartalmat... Elég gáz, hogy nem frissíti valójában a lejátszó a library-t, ha azt mondom neki.

VD: És? Attól még le lehet írni a nevét...

[ Szerkesztve ]

(#12394) VD válasza aicon (#12391) üzenetére


VD
őstag

Androidra warez! Ennyi!

(#12395) aicon válasza VD (#12394) üzenetére


aicon
senior tag

Megvásárolható...de azért warez :C

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#12396) tomy86 válasza aicon (#12395) üzenetére


tomy86
addikt

Androidra? Hol?

(#12397) Teszla_


Teszla_
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok Androidra ajánlani egy olyan programot, ami hívásszűrésre alkalmas? Lenne egy bizonyos szám, amit nem szeretnénk, hogy hívogasson minket. Egyszerűen kezelhető, ingyenes programra lenne szükségünk.

Ui.: Sony Ericsson Xperia X8 lenne, amire kéne, a szoftvere még gyári (talán 2.1)

[ Szerkesztve ]

(#12398) punky10 válasza aicon (#12395) üzenetére


punky10
addikt

Androidra nem vásárolható meg... :(
Volt olyan droid, amelyikre rá volt telepitve gyárilag, ezek hivatalosan használták, a többi tört verziot használ, ami itt tilos...
És jól tudjuk, hogy ami tilos, az jóóó...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#12399) atike


atike
nagyúr

Keress rá a "blocker" szóra a fórumon belül...

lásd

Van egy pár gondolat... :)

(#12400) aicon válasza tomy86 (#12396) üzenetére


aicon
senior tag

http://navigyurci.hu/2010/11/01/igo-for-android-telepitsd-fel/

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.