Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12401) bubi92 válasza aicon (#12400) üzenetére


bubi92
őstag

spica-ról van szó. ha jól tudom ahhoz legális volt. a többi droidos telóra nem. ebből a verzióból lett törve a többi telóra.

(#12402) Teszla_ válasza atike (#12399) üzenetére


Teszla_
senior tag

Köszönöm, találtam egy párat :R

(#12403) mttssz válasza aicon (#12400) üzenetére


mttssz
senior tag

Nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

(#12404) aicon válasza bubi92 (#12401) üzenetére


aicon
senior tag

Ettől még él és virul az igo topik a prohardveren, rengeteg droidos igoval.
Ezek mind a spicás igo-val kapcsolatos problémák, beírások, kérdések.
Meg vagyok győződve, hogy egyik se a tört igo-ról beszél. :)
mint ahogy itt se, ezen a fórumon.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#12405) LonGleY


LonGleY
veterán

Most hogy ezt megbeszéltétek - gondolom századjára -: senki sem használ PlayerPro-t? Mik a tapasztalatok a folderfrissítés terén?

(#12406) bubi92 válasza aicon (#12404) üzenetére


bubi92
őstag

én csak arra reflektáltam, hogy nem vásárolható meg!

(#12407) tomy86 válasza aicon (#12400) üzenetére


tomy86
addikt

no comment

[ Szerkesztve ]

(#12408) mttssz válasza LonGleY (#12405) üzenetére


mttssz
senior tag

ICS+ -n csinálta nálam ezt, GB-re visszatérve megoldódott. Illetve reinstall után is ment egy darabig.

(#12409) gatto_ válasza LonGleY (#12405) üzenetére


gatto_
senior tag

Nálam is így működik néha. Előbb utóbb lefrissíti magát. Legkésőbb, ha újraindítom a telefont. Én arra gyanakszom, hogy azért nem frissít, mert a kirakott widgete miatt fut a háttérben. Ha rendesen kilövöm a programkezelőben, és újra indítom akkor lefrissíti a könyvtárakat.
De annyira nem izgat a dolog, mert először rátettem azt az 50-60 albumot amit hallgatok, és ritkán jön hozzá 1-1, azzal meg megküzdök 1-2 percet.

(#12410) zho-lee válasza LonGleY (#12405) üzenetére


zho-lee
addikt

Én ugyanezért mellőztem. :W
nem olvasott be semmit egy idő után.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#12411) stickermajom válasza pepe091 (#12389) üzenetére


stickermajom
addikt

Megcsináltam Like 300-hoz is, pénteken kiderül mennyire sikerült, aztán feltöltöm..

(#12412) gatto_ válasza dokee78 (#12382) üzenetére


gatto_
senior tag

Ha úgy kell működnie ahogy írod, akkor nekem is rossz! Amint rájössz a megoldásra azonnal közöld. :)
Én is észrevettem mostanság, hogy pl. az email címemet mindig felajánlotta mikor kellett, és mostanában nem.

(#12413) spiritex válasza gatto_ (#12412) üzenetére


spiritex
veterán

De mi változott? Mióta rossz? Mivel hozod összefüggésbe?
Mert én kb. 2 hónapja vettem meg, még nem frissítettem egyszer sem, és nincs is semmi baja, csak a Boat Browser-ben. Máshol minden oké vele.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#12414) gatto_ válasza spiritex (#12413) üzenetére


gatto_
senior tag

Én sem érzem rossznak, csak a dokee78 topiktárs felvetésére kipróbáltam. De most hogy jobban megnéztem, szerintem tanul. Valóban nem követi le írás közben felül azt amit írsz, de utána, ha újra leírtam ugyanazt a szót, lást "találatnál" és "boltosokra" , akkor már felajánlotta. Magyarul megtanulta. Úgyhogy nekem megfelel. :)

(#12415) dokee78 válasza aicon (#12404) üzenetére


dokee78
félisten

Itt ne warezolj.

Spritex Köszi,hogy utánanéztél. :R

[ Szerkesztve ]

(#12416) fatal` válasza aicon (#12400) üzenetére


fatal`
titán

Ez még mindig warez, mert csak Spicára volt elérhető.

(#12417) spiritex válasza dokee78 (#12415) üzenetére


spiritex
veterán

Hát szívesen, de sajnos nem biztos, hogy tudtam segíteni. Egyébként tele van a Swift fórum hibával, elég sokan jelzik, hogy nem jön fel egyáltalán az "előrelátó" panel, vagy hogy nem tudnak gépelni egy szöveg mezőbe, mert gépelés közben kattogni kattog a billentyű hang, de nem ír semmit, úgyhogy van még hiba vele bőven..

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#12418) TooN


TooN
aktív tag

Sziasztok!

Egy érdekességet találtam a telefonomon, amit nem tudok hova tenni.
Hogyan lehet, hogy a telefonomon egyszer csak megjelent egy mappa, ami egy tőlem teljesen független lap-top-on lévő adat halmaz?
Nem kértem, nem is kerestem, egyszer csak megjelent?
Így láthatja más is az én adataimat?
Az Android ilyen módon egy teljes átjáró ház, vagy lehet védekezni ellene?
Vagy csak valahol egy beállítás kérdése, hogy senki se be se ki!?

Előre is köszi!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#12419) aicon válasza dokee78 (#12415) üzenetére


aicon
senior tag

:C :C :C

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#12420) Client


Client
tag

Srácok, Opera Mobile-ban nincs privát mód?

Ex - WaterLo

(#12421) LonGleY válasza Client (#12420) üzenetére


LonGleY
veterán

Client: Nincs.

MaTMaN, gatto, zho-lee: Köszi, ezek szerint nem egyedi (vagy törés miatti) probléma. Nem a widgettel hozható összefüggésbe, mivel azt nem alkalmaztam eddig. A PlayerPro-tól már nem szeretnék megválni, ez jött be leginkább az n7 és a Poweramp ellenében (a kettő közül pedig az n7 jeleskedett). Az újraindítás dolog nem nagy probléma, 20-25 gigástul cserélgetem a zenekollekciót, ennyi másolás mellé belefér egy újraindítás. :]

[ Szerkesztve ]

(#12422) spiritex válasza spiritex (#12417) üzenetére


spiritex
veterán

http://support.swiftkey.net/forums/116693-2-swiftkey-bugs-/suggestions/3326589-word-prediction-no-longer-working

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#12423) LonGleY válasza spiritex (#12422) üzenetére


LonGleY
veterán

Ennyit szórakozni a prediktívvel... :] A fejemet teszem rá, hogy nem írtok gyorsabban, pláne pontosabban vele, mint egy szimpla Smart Keyboard Pro-val pl.

(#12424) dokee78 válasza LonGleY (#12423) üzenetére


dokee78
félisten

Használtam és most is használom a Smart keyboard Pro-t amíg ez betegeskedik.
Meg sem közelíti a Swiftkey 3-at.

(#12425) LonGleY válasza dokee78 (#12424) üzenetére


LonGleY
veterán

Vesszőt te sem használsz, úgy könnyebb gyorsan írni. :] Mindegy, csak nehéz elképzelnem a fölényét. Szemeztem vele, de nekem nincs annyi FB üzenetem és miegyéb, hogy rendesen kiokosíthassa magát, de még akkor is naponta találkozna új szavakkal. Na, majd..

[ Szerkesztve ]

(#12426) dokee78 válasza LonGleY (#12425) üzenetére


dokee78
félisten

Ki kell próbálni.

(#12427) gatto_ válasza LonGleY (#12425) üzenetére


gatto_
senior tag

Ezzel a gmail, Facebook tanítással amúgy is óvatosan kell bánni, mert nekem valami karakter kódolási hiba miatt csupa értelmetlen szót javasolt, mikor utoljára próbáltam. Kihagyta a szavakból a magánhangzókat. Gondolom főleg a hosszúakat ami az sms-ben is probléma szokott lenni. Lehet, hogy azóta javították, ez több hónapja volt.

(#12428) spiritex válasza LonGleY (#12423) üzenetére


spiritex
veterán

Hidd el nekem, hogy régebben gyűlöltem a prediktívet, de ez a SwiftKey megváltoztatta a véleményem! Pár gombot kell csak megnyomni egy egész mondathoz, és nem lehet vele helytelenül írni, mert amit felismer vagy kitalál azt már csak helyesen tudja leírni. Elég nagyjából eltalálni a betűket, ékezetet sem kell soha használni, mert javítja. Vessző? Semmi gond. Autospace-el a világ legegyszerűbb dolga!
Rá lehet szabadítani egyébként a Gmail leveleidre is, nem csak a FB-ra..

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#12429) handrash válasza aicon (#12400) üzenetére


handrash
őstag

Ez nem mond ellent az eddigieknek, de akkor öntsünk tiszta vizet a pohárba:

Az IGO androidra általánosan nem elérhető.
Egyes gyártók külön megrendelésére az adott készülékekre az NNG portolta a programot az adott hardware-nek megfelelően. Ezeket a programokat együtt árusították a készülékekkel.

Ezen telefonokról lopott verziókat szoktak egyesek telepíteni más készülékekre. Ez az ami warez.

A legnagyobb problémát (a jogi aggályokon túlmenően) a warezolt változatok inkompatilitása okozza ami leginkább a képernyőfelbontások miatti megjelenítési hibákban nyilvánul meg.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#12430) Z Lee


Z Lee
csendes tag

Sziasztok!

Tudtok olyan zenelejátszót ajánlani, ami NAGYban - vagy legalábbis variálhatóan - kiírja az éppen lejátszott dal előadóját, címét?
Szóval nem érdekel engem semmi borító, vagy mappa képe, csak a jól látható tények :)
Autóban szeretném használni, ezért lenne szükség effélére.

Köszi előre is!

Le Z Lee

(#12431) sharkybacsi válasza aicon (#12400) üzenetére


sharkybacsi
tag

Eredeti igo sd kártya kell hozzá, amit az adott telefonhoz adtak.
Az igo, mint önálló androidos software nem került forgalomba, így a telepítése olyan készülékre, amihez gyárilag nem járt, egyértelműen warez. A defyhez pedig nem járt.

(#12432) fatal` válasza dokee78 (#12424) üzenetére


fatal`
titán

Én is használtam mindkettőt és a smart keyboard simán lepipálja a swiftkeyt, sokkal testreszabhatóbb és a fizikai billentyűzetkezelése is sokkal jobb. :) És még skinezhető is.

(#12433) dokee78 válasza fatal` (#12432) üzenetére


dokee78
félisten

Hát igen,embere válogatja kinek mi jön be.

(#12434) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Az IGO témát jegeljük már.. Droidra nincs, csak ha a telefonnal kaptad(Spica), pont.

Everybody lies.

(#12435) generic


generic
senior tag

Facebook widgetet akarok kirakni a főképernyőre, letöltöttem az APW widget appot, de valamiért nem enged kirakni egy FB widgetet sem.
Azt írja, hogy ezen az oldalon nincs több hely..:/

Pedig tök üres az egész..:)
Más widgetet ki enged rakni a program.

milehetagond?!:)

(#12436) twine válasza generic (#12435) üzenetére


twine
addikt

tul nagy a widget a képernyő "kiosztáshoz..."
4x4-es "hálód" van mondjuk, és a widget 5x2-es vagy ilyesmi..... :U

(#12437) generic:
Akkor passz :( :B

[ Szerkesztve ]

(#12437) generic válasza twine (#12436) üzenetére


generic
senior tag

Lehet választani 4x2-t is, de azt sem engedi, másik widgetből meg simán kifér 4x4 is..:(

(#12438) laci laci válasza dokee78 (#12424) üzenetére


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.Én ezt használom:A.I.type

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#12439) generic válasza laci laci (#12438) üzenetére


generic
senior tag

Nekem jó a stock bill. is. :))

(#12440) artiny


artiny
őstag

Helosztok.

2.3Android van a telomon. Felehet tenni hozza az ujjabb androidban levo music playert?(4, androidon feluli zenelejatszo)

(#12441) generic válasza artiny (#12440) üzenetére


generic
senior tag

Rengeteg zenelejátszót tudsz vásárolni hozzá, de van sok free is. :)

(#12442) Deck


Deck
titán

ICQ-t próbálta valaki? Tapasztalatok?

PS5

(#12443) Barthezz2 válasza laci laci (#12438) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én is:)

Everybody lies.

(#12444) artiny válasza generic (#12441) üzenetére


artiny
őstag

azert kene az mert,az letudja jatszani ugy a szamokat hogy ahogy rapakolom a sd kartyara....nem kell atnevezni,stb.

(#12445) fatal` válasza artiny (#12444) üzenetére


fatal`
titán

Ezt mindegyik 3rd party zenelejátszó tudja szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#12446) generic válasza artiny (#12444) üzenetére


generic
senior tag

Én használok winampot is, ott sem kell semmi ilyesmit csinálni. :)

(#12447) bkercso válasza artiny (#12444) üzenetére


bkercso
nagyúr

pl. a jetaudio-t dícsérik még, az is tudja, ahogy mindegyik. A gyáriaknál jobb a hangja.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#12448) alienpapa


alienpapa
senior tag

Windowson belül hol jelenik meg egy MTP módban csatlakoztatott GAlaxy tab?

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#12449) kelekyle válasza alienpapa (#12448) üzenetére


kelekyle
őstag

Sajátgépben/Számítógépben a meghajtóid mellett! (feltéve ha a megtalálta, feltelepítette a drivert)

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#12450) fatal` válasza alienpapa (#12448) üzenetére


fatal`
titán

Sajátgépben. Vagy, ha raksz fel plugin a total commanderhez, akkor ott a hálózatok alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.