Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12551) club1 válasza Vikt0r (#12549) üzenetére


club1
veterán

Olyat válassz, amiben az audio forrás választható (minél több), mert telefonfüggő, hogy melyiken melyik módszer használható. A jó rögzítő legalább 4-5 fajta (mic, up, down, call, recognition stb.) különböző forrásra beállítható...

(#12552) beers válasza bubi92 (#12539) üzenetére


beers
addikt

Nekem soha nem akadt!

M&N

(#12555) dokee78


dokee78
félisten

Megjavult a SwiftKey billentyűzet.
Vagy magától vagy a "szöveg beviteli stílus" "gyors" módra állítása miatt.

Más:

Használja valaki az XDA olvasására a Tapatalk fórum appot?
Kérdésem,hogy látszani az appban a ROM-ok leírásai és a screenshotok is,vagy csak a fórum?

(#12557) nimfas válasza Oldman2 (#12548) üzenetére


nimfas
addikt

Oldman2 és Vikt0r:

Nekem Elegancia Rom van a Sensation-omon, abban alapból benne van a felvétel és mindkét fél hangja jól hallható.....

ROOT kell hozzá más progit nem tudok, régebben én is próbáltam pár programot, de valóban csak a saját hangom volt jó, a másik fél nagyon halk.....

[ Szerkesztve ]

(#12559) dokee78


dokee78
félisten

A gyári böngészőn keresztül töltök le egy 250MB méretű ROM-ot.
Ha lekapcsol a kijelző akkor megszakad a letöltés vagy tölti tovább?

Nem arra a válaszra vagyok kíváncsi,hogy "Miért nem PC-n töltöd le?"

(#12560) air válasza dokee78 (#12559) üzenetére


air
nagyúr

Attól függ. Mobilnet elvileg nem kapcsol le. Ha a wifi alvó mód irányelve nem írja elő a lekapcsolást, és nincs semmi ami a net lekapcsolására utasítana a kijelző kikapcsolásakor, akkor elvileg nem szabadna megszakadnia.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#12561) bubi92 válasza dokee78 (#12559) üzenetére


bubi92
őstag

miért nem pc-n töltöd?:D :P ;]

(#12562) spiritex válasza dokee78 (#12559) üzenetére


spiritex
veterán

Attól függ, hogy a wifi advanced beállításainál mi van megadva az alvó mód viselkedésére, mindig, soha vagy csak ha töltőn van.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#12563) dokee78 válasza air (#12560) üzenetére


dokee78
félisten

Alvó módban is van wifim.

(#12564) stickermajom


stickermajom
addikt

Hello!

Hogy tudom elérni, hogy pár program ikonja ne jelenjen meg app drawerben? Csak az ikont szeretném eltüntetni, nem jegelni. Titanium backupban mintha lett volna ilyen funkció, de nem találom..

[ Szerkesztve ]

(#12565) bubi92 válasza stickermajom (#12564) üzenetére


bubi92
őstag

milyen launchert használsz?

(#12566) Bétaville


Bétaville
senior tag

Üdv droidosok! :)
Nem tudom jó helyre írok e?
Ajánljatok már nekem légyszíves a ZENONIA 3-hoz hasonló RPG játékot. Lehetőleg ingyeneset. :K
Előre is köszönöm! :)

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#12567) fatal` válasza dokee78 (#12559) üzenetére


fatal`
titán

Tölti tovább.

(#12564) stickermajom: Melyik launcher?

[ Szerkesztve ]

(#12568) bubi92 válasza Bétaville (#12566) üzenetére


bubi92
őstag

itt kérdezd meg.

(#12569) stickermajom válasza bubi92 (#12565) üzenetére


stickermajom
addikt

és (#12567) hunfatal : nem használok launchert, ezek szerint gyárilag ilyenre nincs lehetőség? :\

[ Szerkesztve ]

(#12570) air válasza Bétaville (#12566) üzenetére


air
nagyúr

Nem jó helyre írtál.
link

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#12571) Bétaville válasza air (#12570) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszi! :)

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#12572) air válasza stickermajom (#12569) üzenetére


air
nagyúr

Nem használsz launcher-t? :Y Tehát konzolról nyomod az Androidot? Nem piskóta! :DD
De várj! Akkor minek akarsz eltüntetni ikont? :DD

Tréfát félre. Akkor gyári launcher-t használsz, amiben nincs ilyen funkció.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#12573) stickermajom válasza air (#12572) üzenetére


stickermajom
addikt

Nyilván gyárira gondoltam, igen :)

Akkor maradnak az ikonok :\ Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#12574) flash-


flash-
veterán

azt nézem hogy a viber az ami a legtöbbet foglal a ramból,18 mb-ot,pedig én nem inditottam el.
nem lehet valamit csinálni a viberel hogy csak akkor induljon el ha én akarom?
vagy azzal azt érném el hogy csak jobban merülne a telefon?
mert a rendszer mindig indítaná el a vibert,a progi meg bezárná,és ez a gyors indítás-bezárás-inditás stb csak jobban meríteé a telefont?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#12575) fatal` válasza flash- (#12574) üzenetére


fatal`
titán

Nem lehet. Ha mindig kilövöd újraindítod.

Illetve, mégha ki is lehetne, akkor sem tudnának hívni rajta, amikor nem fut.

(#12576) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Erre valaki???

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#12577) fatal` válasza tonyqa23 (#12536) üzenetére


fatal`
titán

Szedd ki az apkból.

(#12578) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Valaki használja a ClockSync nevű appot?
Ameddig nem használtam addig fel se figyeltem rá, hogy 2 perc alatt 1mp késést hoz össze a telóm, másnak is ilyen sokat késik? :F

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#12579) spiritex válasza Des1gnR (#12578) üzenetére


spiritex
veterán

Nekem mindig a pontos időt mutatja. Amióta megvan a teló, nem kellett állítanom az órát.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#12580) tonyqa23 válasza fatal` (#12577) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Hogyan? SDK akármivel nem megy, azt se tudom mit telepítettem, úgy összezavart,h azt se tudom hol vagyok. Valami egyszerűbb módszer nincs?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#12581) spiritex válasza Des1gnR (#12578) üzenetére


spiritex
veterán

Tehát 2 óra alatt 1 percet késne? Az egy nap alatt 12 perc... Lehetetlen. Ott valami nem okés.
(Nekem a tabletem és a telóm teljesen ugyanazt az időt mutatja mindig. Másodpercre pontosan.)

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#12582) tomy86 válasza tonyqa23 (#12580) üzenetére


tomy86
addikt

A fájlkezelődben jó eséllyel le tudod menteni a telepített apk-t.
Pl. ES file explorernél "menü - manager - app manager", kiválasztod a telepített icon pakkot és lemented. Így meg lesz az apk fájl, ami gyakorlatilag egy tömörített fájl, amit ha megnyitsz (pl ES-ben hosszan nyomsz az apk-ra és "extract"), akkor ha minden igaz a benne levő "res\drawable-hdpi" mappában megtalálod a háttérképet.

(#12583) raziel01 válasza stickermajom (#12573) üzenetére


raziel01
veterán

:F
Minek az okostelefon ha még launchert sem cserél az ember?

(#12584) pikszel válasza tonyqa23 (#12580) üzenetére


pikszel
őstag

Melyik az a kép? Ha megmondod, megkapod.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#12585) Des1gnR válasza spiritex (#12581) üzenetére


Des1gnR
őstag

Bocs, rosszul mondtam :U Csak azt néztem, hogy már nem együtt jár a két óta és rámondtam, hogy 1mp. Most pontosan megnéztem és 20 perc alatt jött össze 1,607mp, de ez sem okés :(

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#12586) LonGleY válasza stickermajom (#12573) üzenetére


LonGleY
veterán

Mivel egy launcher is ugyanolyan app mint a többi, semmi "rootolást" vagy egyéb hackelést nem kíván. Én is ettől tartottam addig, amíg nem tudtam, hogy miről van szó. Csak telepíted, használod, és hamar rájössz, hogy a gyárit hol is 'szták el - legyen az Sense vagy bármi. Ezek után lehetőséged van rendesen személyreszabni a drawert is.

Az Apex-et és a Nova-t javaslom, ha a modernek közül választanál, ezeknek ICS-en és fölötte is van értelmük. Az Apex ingyenes verziójában is minden funkció megvan, amire szükséged lehet (a Pro-t a gesture-ök miatt vettem meg). Ezek mindegyike sokkal normálisabbra varázsolja a drawer-t (nálam pl. nem oldalra lapozós, hanem lefele finoman görgethető), a program rejtés meg alap. Kezdd tehát azzal, hogy felraksz egy launchert, kipróbálhatsz többet is (a GO-t kerüld). A felületért és a sebességért még hálás leszel. :] Végül uninstallálod azt, amelyik nem tetszik - az ikonbeállítások a launcherekhez kötöttek, tehát ha egyik indítót sem tartanád meg, a gyári felület épp olyan lesz, mint amilyen a launcher tesztek előtt volt.

[ Szerkesztve ]

(#12587) spiritex válasza Des1gnR (#12585) üzenetére


spiritex
veterán

Az sem, mert az is 1,9284 perc egy nap alatt.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#12588) tonyqa23 válasza tomy86 (#12582) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Igen, pont ahogy leírtad,minden stimmelt és megvan a háttér, Köszi!

(#12584) pikszel

Megvan már ;) Futurerelix

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#12589) LonGleY


LonGleY
veterán

Egy kis kiegészítés stickermajom számára: a gyári megoldások java része egy kulahalom, amit a telefonodra kapsz, márkától teljesen függetlenül (kivéve a bővítetlen Nexus-ok esetében), értendő ez a felületekre is. Az első az az indító, amit lecserél az ember, és utána áhítozik, hogy milyen jó lenne, ha eleve nem szemetelték volna rá a rendszerre a Sense-t, a TouchWiz-t és társait. A külső appoktól megijedni nem kell, hosszabbtávon épp ezek a jól bevált darabok biztosítják a készülékek közti átjárhatóságot, hiszen ami a jelenlegi kütyüdön fut, az minden bizonnyal egy újabbon is fog, az Android csillaga pedig nem fog egyhamar leáldozni (nem úgy, mint az almáé). Ezért érdemes kibővíteni a szemlélődést az Android appok minden területére. Máskülönben raziel01 jól megmondta.

[ Szerkesztve ]

(#12590) dokee78 válasza Des1gnR (#12578) üzenetére


dokee78
félisten

Igen nekem is hülyén működött.

(#12591) turbobusa


turbobusa
senior tag

Sziasztok!

Tegnap tettem fel S3-ra az uj jb-t, t-mobile-os keszulekre, gyorsabb lett jelentosen a keszulek, de egy dolog nagyon aggaazt es nem tudom, nem tom mi váltotta ki ezt a problémát, ha egy ikont akarok athelyezni vagy kikapcsolom a mobilt rezeg egyet. Megneztem es minden rezgos dolog kikapcsolt allapotban van.

Mit tehetnek? Baromira idegesit...

Szerk.: Gyorsgombra mikepp tehetem a zenelejatszot?

[ Szerkesztve ]

(#12592) turbobusa válasza turbobusa (#12591) üzenetére


turbobusa
senior tag

elnezest a hibakert, mobilrol firkkantottam

(#12593) punky10 válasza LonGleY (#12586) üzenetére


punky10
addikt

Mielőtt még nagyon elhatalmasodna rajtad a végzetes kimenetelű Go-fobia, nézd meg az alábbi képeket...
Mindkét launcher (majdnem) ugyanugy belőve, ikonpack, háttérkép, widget megegyezik, ikonméret megnövelve. Egyetlen különbség, bogy a Nova esetében használtam egy widget-átfedést. Ez nem indokolja a plusz RAM-fogyasztást...

Ettől függetlenül most a Novát használom, csak szerintem ez talán érdekes lehet a Go-fobiásoknak... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#12595) zozyk


zozyk
addikt

:( mi megy itt ma...

Használja valaki a HaxSync programot?
Teszi a dolgát rendesen?
Mert akkor megveszem,~200 ft nem vészes...

[ Szerkesztve ]

(#12596) Des1gnR


Des1gnR
őstag

APKTool-al kicsomagoltam egy apk fájlt majd vissza, változatlanul, de úgy már nem engedi telepíteni, csak ennyit ír: "Az alkalmazás nincs telepítve"

Valaki találkozott már hasonlóval? :F

dokee78: Törölted azóta és minden jó?

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#12597) turbobusa


turbobusa
senior tag

Valaki tudna valami tanacsot adni a fentebb feltett kerdesemmel kapcsolatosan?
Nagyon bosszant a dolog, hiaba de nemjovok ra, miert csinalja.

Nagyon megkoszonnem a segitseget!

(#12598) Des1gnR válasza turbobusa (#12597) üzenetére


Des1gnR
őstag

Szerintem ezt beleprogramozták a romba és nem kikapcsolható, esetleg másik launcher használatával, de ez csak egy tipp, lehet hülyeség :U
Nézz be a telefon topikjába, ott tudják majd a választ: [link] ;)

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#12599) dongasre


dongasre
tag

Sziasztok:)
A Power Toogles-be mi ez a Motorola 1% battery hack?

SM s21+

(#12600) Ceko válasza turbobusa (#12597) üzenetére


Ceko
senior tag

Szia!!

Ezt elvileg nem is tudod kikapcsolni.Gyári visszajelzés.. :K De miért zavar ez Téged? :F Olyan gyakran helyezgeted át az ikonokat?

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.