Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) kengyel


kengyel
nagyúr

Sziasztok ! Lenne egy olyan gondom hogy jelen esetben az energiagazdálkodás -akkumulátor- képernyő menüpontban 62-65%-körül mozog már két napja folyamatosan. Hogy ,mivel tudom megkeresni hogy mi élesztheti fel ? De nem is nagyon használom így hétvégén ,ezért is érthetetlen. Köszönöm.

kengyel

(#12202) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Sziasztok!

WP-ről jövök droidra, kb egy hete egy Ion van a tulajdonomban. Már nagyjából belaktam, csak egy app-ot keresnék még így hirtelen. WP-n volt egy olyan, hogy Next Episode, ebbe be tudtam állítani az általam nézett sorozatokat, jelezte, hol tart, mikor lesz a következő adás, folytatódik-e még a sorozat, lehetett jelölni mit néztem meg és mit nem, valamint a következő részek vetítési időpontját egy csempére is kipakolta.

Na egy ilyen kellene nekem, lehetőleg igényes kidolgozásba, és persze a csempe helyett widget-el.

Tudtok ajánlani valamit?

Everybody lies.

(#12203) Sofian válasza Barthezz2 (#12202) üzenetére


Sofian
őstag

(#12204) petipetya válasza Barthezz2 (#12202) üzenetére


petipetya
nagyúr

SeriesGuide

Kb. egy éve (?) használtam utoljára, így most megint felrakom, mert besűrűsödtek a néznivaló sorozatok.

"nincs rá lezsóidő"

(#12205) vizslakutya válasza Melack (#12194) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Újrapakoltam ,de nem ajánlotta fel az alapértelmezés választót. :F
Az alkalmazáskezelőben kivettem a jelet,hogy a ROM tárcsázó legyen az alapértelmezett.(fagyasztani nem lehet,mert leáll a rendszer ).

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#12206) Barthezz2 válasza Sofian (#12203) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Köszi, neked is petipetya. Teljesen jó :R

Everybody lies.

(#12207) hhheni válasza wardemi (#12199) üzenetére


hhheni
tag

Természetesen rootolva van, anélkül el sem indulna, a neve is: Titanium Backup ★ root

(#12208) tomy86 válasza hhheni (#12207) üzenetére


tomy86
addikt

Tegyél ezzel is egy próbát: Mybackup Root

(#12209) spiritex válasza hhheni (#12207) üzenetére


spiritex
veterán

Nem azért van a nevében a root, mert anélkül el sem indul, hanem azért, mert a teljes funkcionalitását akkor éri el. A My Backup Pro is elindul root nélkül, csak nem tudja menteni az adatokat, és csak apk-kat menti ilyenkor.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#12210) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

Minden más proginál,amiből minimum kettő van felajánlja az alapértelmezés jelölést,kivéve a tárcsázónál . :F
Ki van véve az alapértelmezés jelölés mindkettőből,valakinek ötlete mit állítsak be?
(újraindítva 2*,semmi változás) + a független tárcsázó újratelepítve.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#12211) quailstorm válasza spiritex (#12209) üzenetére


quailstorm
nagyúr

De a titanium nem indul root nélkül, ellenben a root uninstallerrel tudsz gyári appokat lementeni. Így került a rootolatlan Ace2-ről galaxy S2 MIUI-ra samsungapps.

(#12212) nimfas válasza hhheni (#12207) üzenetére


nimfas
addikt

android-mentes-root-nelkul

Próbáld meg ezt....

(#12213) batai15


batai15
félisten

ÜDv urak!
[link]
van ugye ez a gyári widget, na már most az a gondom vele, hogy nem átméretezhető stock launcher alatt.
Vagy egy átméretező app kellene, vagy valami ilyen widget app, csak nagyobba , vagy jobb esetleg . Köszi

(#12214) bkercso válasza wardemi (#12199) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ok, köszi mindkettőtöknek!

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#12215) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
Tudom nem ide tartozik,de segítségre volna szükségem. Megtudná valaki írni akár privátban is, hogy egy Samsung omnia 2-n hogyan és hol lehet beállítani hogy netezni lehessen vele,mert csak a Java-s netet tudjuk használni. T-mobilos.

MegtorloXp

(#12216) xSide válasza vizslakutya (#12210) üzenetére


xSide
őstag

Ugye azt eddig nem tudtad, hogy a tárcsázó/névjegy programok a gyári tárcsázót használják? :))
Értsd, látod mondjuk exdialer esetében a tárcsázót, használni is tudod, de ez átadja a hívást a teló gyári tárcsázójának... Külön ikonként elérheted app drawer-ben TÁRCSÁZÓ és NÉVJEGY elnevezéssel, amit kirakhatsz a launcher bármely részére és azt használod alapból.
A névjegyek megtekintésénél lesz lehetőséget megadni az alapértelmezést melyik kezelje pl. kép hozzáadásnál.
Vannak amik 'látszólag' nem a gyárit használják pl. Full ID Caller meg hasonszőrüek, melynek egyéb funkciója is van és teljesen más kezelhetőséget enged meg.
Az exdialer-t személy szerint azért használom, mert megszoktam a megjelenítését kontaktok esetében és hozzászoktam a kezelhetőségéhez.

[ Szerkesztve ]

(#12217) vizslakutya válasza xSide (#12216) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Értem,tehát akkor arra nincs lehetőség,hogyha hívást kapok,akkor az exdialer képernyője jöjjön elő?
Csak hívást indítani tudok róla?
(különösebben nem is volna bajom a gyárival,ha lehetne egyéni csengőhangokat beállítani rajta,vagy csak én nem találom ezt a lehetőséget? )

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#12218) adam320


adam320
senior tag

Üdv

Valaki tud egy értelmes RPG de inkább MMORPG játékot 950mb alatt?
Az Avabel a legjob idáig amit láttam, de sajnos még japán, és bő másfél hónapig nem lesz angol.

szerk. : Earth and Legend tökéletes volt, kijátszottam, Iruna nem kell, Pocket Legendsnél rosszabb MMORPG-t még nem láttam, szóval valami igazán jó kellene. Order and Chaos jó lenne, de t9bb mint 1gb,SGA2 re nem fér fel, rootolni nem fogok, Order and Chaos hero kiadása is elég gyér, szóval ott tartok hogy üres a playweb, Eternity Warriors eléggé unalmas, és nem is mmorpg.

[ Szerkesztve ]

(#12219) chab7 válasza adam320 (#12218) üzenetére


chab7
addikt

Ezt ide !

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#12220) Melack válasza vizslakutya (#12217) üzenetére


Melack
veterán

Minden androidos telón be lehet állítani egyedi csengőhangot. Belépsz a névjegybe, és ott lehet beállítani, vagy a Kedvencek között. Ha így nem, akkor Rings extended program kell neked.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#12221) adam320 válasza adam320 (#12218) üzenetére


adam320
senior tag

Rendben, köszi.

(#12222) vizslakutya válasza Melack (#12220) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Leborulok nagyságod előtt :R :R .
A névjegyekben nem,de a kedvencek-névjegy-beállítások-ban ott van a lehetőség.
Thanks.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#12223) tal-garius


tal-garius
aktív tag

Hello. Ha rakok ICS rendszerre JB frissítést akkor a telóra telepített alkalmazásaim megmaradnak? Vagy legyalul mindent és újra telepíthetem az összeset?

(#12224) quailstorm válasza tal-garius (#12223) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az függ sokmindentől. Ha OTA frissítés WiFi-n akkor szinte biztos hogy marad minden, meg az is hogy az új rendszer bugos lesz és lassú. Géppel meg bukik minden általában, de legalább tiszta. Titanium backuppal tudsz mentegetni.

(#12225) Švejk válasza quailstorm (#12224) üzenetére


Švejk
őstag

Én géppel frissítettem, ICS-re, de semmi baj nem volt, minden app megmaradt, abszolút semmi nem veszett el.

(#12226) quailstorm válasza Švejk (#12225) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Telefontól, meg frissítés mértékétől is függ. LG GT540 1.6-2.1 az totál bukó (remélem jól emlékszek, rég volt). Újrahúzza.

(#12227) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Sziasztok
Létezik olyan program ami vissza hozza a kitörölt híváslistámat? :F

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#12228) rum-cajsz válasza Leonardo91 (#12227) üzenetére


rum-cajsz
őstag

igen a mentésed :)
Tudom, hogy késő, de ezt a progit ajánlom a figyelmedbe: [link]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#12229) Jarod1


Jarod1
addikt

tud valaki normális névnaptárat amit i ntegrálni lehet a gmailba voutlookba?

(#12230) Leonardo91 válasza rum-cajsz (#12228) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Nem jön be a link..
Ha titanium mentésre gondolsz az sajnos nem volt :S

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#12231) tal-garius válasza quailstorm (#12224) üzenetére


tal-garius
aktív tag

Köszi az infot. Programok beállításai és játékmentések lennének a lényeg, Play-ről telepíteni visszalehet meg gépről az apk-ket rakni. 72 telepített program van, több mint a felénél van valami egyéni beállítás. Kár lenne értük.

(#12232) tomy86 válasza Jarod1 (#12229) üzenetére


tomy86
addikt

Ami a google naptárban van az nem jó? link
Félreértettem a kérdést.

[ Szerkesztve ]

(#12233) Fireman67


Fireman67
tag

Látványos és gyors
Ajánlom mindenkinek a figyelmébe!
Samsung Galaxy Ace - en remekül teljesít. :K

[ Szerkesztve ]

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#12234) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Tudtok valamilyen popup sms hívás alkalmazást? pl: Droid Notify Pro

(#12235) air válasza Fireman67 (#12233) üzenetére


air
nagyúr

És mennyit fogyaszt? RAM-ból és akksiból?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#12236) hhheni válasza tomy86 (#12208) üzenetére


hhheni
tag

Köszönöm szépen, ezzel első ránézésre minden megvan!

(#12237) hhheni válasza spiritex (#12209) üzenetére


hhheni
tag

Ne vesszünk ezen össze, inkább Te is próbáld meg root nélkül...

(#12238) air válasza hhheni (#12237) üzenetére


air
nagyúr

5 percen belül ne írj új hsz-t!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#12239) hhheni válasza nimfas (#12212) üzenetére


hhheni
tag

Köszönöm szépen az ötletet, ki fogom próbálni!

(#12240) rum-cajsz válasza Leonardo91 (#12230) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Nekem bejön

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#12241) Sanyi.mTs válasza quailstorm (#12224) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

akkor hogyan érdemes OTA-n keresztül frissíteni? előbb kellene csinálni egy gyári visszaállítást, majd frissíteni és végül telepíteni az app-okat?

(#12242) hhheni válasza air (#12238) üzenetére


hhheni
tag

bocsi, igazad van, de már nem látszott a szerkesztés link...

[ Szerkesztve ]

(#12243) canniball


canniball
nagyúr

Ahoj!

A gReader-ben be lehet állítani valahogy a külső böngésző használatát? Azaz: azt szeretném hogy ha rábökök a feed-re akkor ne a hírt töltse be, hanem az alapértelmezett böngészőben nyissa azt meg.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12244) quailstorm válasza Sanyi.mTs (#12241) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem. OTA-n csak úgy frissítesz. Akkor van gáz, ha android főverziót váltasz OTA-n. Mint 2.3-ről 4.0, vagy 4.1. Pont az a lényege, hogy már 5-6 OTA frissítés kijött 2.3.6 javításokkal Ace2-re. De a Sony Xperiákkal anno volt gond rendesen ha OTA raktad rá az ICS-t. Érthető voltam?

(#12245) Fireman67 válasza air (#12235) üzenetére


Fireman67
tag

Ha az ACE ilyen szépen futtatja, akkor nem egy csúcsfogyasztó lehet RAM-ból.
Az akkura még nem tudok mit mondani, mert fél napos a kicsike...

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#12246) Deck


Deck
titán

Letudná valaki írni az ingyenes Endomondo és a fizetős között mi a különbség? Gondolkodom rajta, hogy megvegyem.

PS5

(#12247) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy van e olyan (akár PC-s) progi, amivel egy alkalmazás ikonját meg lehetne változtatni.
Vagy pl az icon nevét. Szeretném kissé egységesíteni az teló rendszer ikonjait, meg némely letöltöttet is. Mert van amelyik vagy a színével, vagy a 3soros nevével kilóg a sorból.
Köszönöm.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#12248) pepe091 válasza oncsi (#12247) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Szia!

Neked egy másik launcherre lesz szükséged, és akkor mindent testre tudsz szabni.
Ha ICS vagy a felett vagy akkor Nova, vagy Apex launcher, ha alatta akkor Holo vagy Adw.
Nézz be Ide sok segítséget olvashatsz itt. Ott linkelve is vannak a launcherek is.
Ikonokat tudsz majd külön letölteni png-kémnt csomagban, és úgy összeválogatni, vagy vannak témák, amikben már eleve vannak ikoncsomagok is.

[ Szerkesztve ]

(#12249) ther


ther
aktív tag

Sziasztok!

Olyan zenelejátszó programot keresnék, ahol lehet mappánként tallózni a zeneszámokat (nem csak ID3 tagek alapján), és a mappán belüli számokon lehet léptetni. Eddig nem találtam még ilyet sajnos :(

[ Szerkesztve ]

Aálírás

(#12250) rjg válasza ther (#12249) üzenetére


rjg
őstag

Nézd meg a Mort Player-t.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.