Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12301) jilian


jilian
addikt

A Viber mièrt nem kèpes a kontaktjaimat szinkronizàlni? :U
Csak keres, keres, de nem "talàlja". :(((
:F

(#12302) generic válasza F-ECT$ (#12141) üzenetére


generic
senior tag

(#12303) VD válasza jilian (#12301) üzenetére


VD
őstag

Röviden: Mert szar!
Bővebben: Mert egy bug-os rakás szar!

Végig kínlódtam pár verziót (több különböző telefonnal), de egyik sem volt használható!
Ha voip kell akkor skype! Ha elég az üzenet küldés része, akkor whatsapp és Gtalk!

(#12304) generic válasza VD (#12303) üzenetére


generic
senior tag

Milyen bugokra gondolsz?
Nekem a whatsapp nem jött be, sokszor belassult üzenetküldésnél, a viberrel eddig nem volt gondom.

(#12305) handrash válasza generic (#12304) üzenetére


handrash
őstag

Majd lesz.
Nemzetközi hívásban elég gyenge …

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#12306) generic válasza handrash (#12305) üzenetére


generic
senior tag

Mostanában csak üzenetre használom, tökéletes eddig. Whatsappot is használom, mert van olyan ismerősöm akinek ez van. :)

(#12307) rum-cajsz válasza VD (#12303) üzenetére


rum-cajsz
őstag

egyetértek,
én is többször próbálkoztam, de végül mindig feladtam. Én is a whatsapp&skype párost az ajánlom.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#12308) generic válasza rum-cajsz (#12307) üzenetére


generic
senior tag

Úgy hallottam, hogy a skype sok adatot generál, erről mik a vélemények? :)
Még nem próbáltam telefonálni vele mobilon, minőségre milyen?

(#12309) jilian válasza VD (#12303) üzenetére


jilian
addikt

:DD

Eddig nekem is normàlisan működött.

Még a Tango-t hasznàlom.

[ Szerkesztve ]

(#12310) kutga válasza pepe091 (#12299) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez nagyon jó, pont ilyet kerestem. :R

Let the Zone take me if I am.

(#12311) kelekyle válasza VD (#12303) üzenetére


kelekyle
őstag

Inkább whatsapp.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#12312) rum-cajsz válasza generic (#12308) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Hát döntsd el, hogy mit akarsz!
Ha véges a mobil előfizetésed, akkor 3G helyett miért ne használnád a normál telefonhívást?
Én nem szeretem alapvetően az internetes telefonálást, mert szerintem mindnek pocsék a minősége, szóval ezt én nem fogom neked megválaszolni, de azt elmondhatom, hoyg amikor próbáltam, a Viber messze rosszabb minőség volt az én telefonomon (Motorola Atrix), mint a skype. :)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#12313) handrash válasza rum-cajsz (#12312) üzenetére


handrash
őstag

Azért rendes VoIP szolgáltatókkal (Értsd fizetősek) megfelelő minőségben lehet diskurálni.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#12314) rum-cajsz válasza handrash (#12313) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Bocsánat!
Azokat még valóban nem póbáltam!

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#12315) Z0C!


Z0C!
őstag

whatsappot megvettem 0.99$-ért.
Viberen van fent néhány ismerős.
ezek a Voip-os dolgok még magyarországon hátrányban vannak..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#12316) handrash válasza rum-cajsz (#12314) üzenetére


handrash
őstag

Én 3 havi 12€-ért beszélek vezetékes irányokba majdnem korlátlanul. Mobilról MobileVoip klienssel otthonról egy adapterrel az analóg készülékekről.

ZOC! : Miért van hátrányban?

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#12317) generic válasza rum-cajsz (#12312) üzenetére


generic
senior tag

majd akkor kipróbálom. :)

(#12318) Z0C! válasza handrash (#12316) üzenetére


Z0C!
őstag

mert mindenki azt hiszi, mennyire űberfaja.
Egy ilyen telefonálás sok dologból tevődik össze.
Függ a lefedettségtől, függ az adott "állomás" terheltségétől, függ a környezeti tényezőktől + függ a másik fél hasonló tulajdonságaitól.

+ ha lenne lehetőség és olcsón/megfizethető áron én is szivesen beszélnék. Csak sokan mindent ingyen akarnak. Tisztelet a kivételnek :)

(évi 0,99$ simán megérte pl a whatsapp.)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#12319) fdisk


fdisk
őstag

Engem is érdekel ez az otp smartbank dolog. :B
Van otp direkt-em.(ha ez számít vmit)
A belépés képernyőnél milyen azonosítót és jelszót kell begépelni?

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#12320) pepe091 válasza fdisk (#12319) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Mint már írták, ugyanazzal az azonosítóval lépsz be ott is mint a direktbe..

(#12321) fdisk válasza pepe091 (#12320) üzenetére


fdisk
őstag

Akkor pontosabban kérdezek.
Azonosító= az a 7 hétjegyű szám?
Jelszó=3 jegyű titkos kód?
Mert így nem enged be. :(
A jelszó nem tetszik neki. :D

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#12322) DS39 válasza fdisk (#12321) üzenetére


DS39
nagyúr

pontosan azzal amivel az OTPdirektbe belépsz, az az azonosító és jelszó kell. kétlem hogy 3 karakteres jelszót elfogadott a rendszer mikor meg kellett változtatni első alkalommal.

(#12323) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Ez OTP Direkt internetes szolgáltatás, igényelni kell, ha azt akarod, h interneten te tudd kezelni a saját számládat. Már nemtom,h fizetni kell-e érte, de sztem egy havi összeget biztos. Ugyanazokat az adatokat kell megadni, mit pl asztali gépen. De mindenesetre ezt a szolgáltatást meg kell igényelni.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#12324) fdisk válasza DS39 (#12322) üzenetére


fdisk
őstag

Közben felhívtam az otp.Igényelni fogok egy netes számlacsomagot. :) (netes vásárlás miatt) Azután lesz azonosítóm és jelszóm.

tonyqa23:Neked is ment a válasz egyúttal. :)

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#12325) tonyqa23 válasza fdisk (#12324) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ok, értem, nekem is net számlacsomagom van. Tehát ebben van 2 számlaszám, az egyik pl amire jön a fizu, a másik, ami csak arra kellene, h felrakok rá x összeget és abból vásárolok neten, így nem tudják lecsórelni a lóvémat. De pl ezt google wallet-ba nem tudtam megadni, ott nem engedi a számlaszámot megadni, csak a kártyaszámot.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#12326) fdisk válasza tonyqa23 (#12325) üzenetére


fdisk
őstag

Pedig biztosan meg lehet adni,hisz a webes számlának pont ez a lényege.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#12327) Syd69 válasza tonyqa23 (#12325) üzenetére


Syd69
aktív tag

Pont így működik :C

Alma

(#12328) Fandango válasza tonyqa23 (#12325) üzenetére


Fandango
veterán

Netes szamlahoz kapsz egy virtualis kartya szamot azt kell hasznalni.

(#12329) tonyqa23 válasza Fandango (#12328) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ezt a virtuális kártyaszámot hol tudom megnézni utólag?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#12330) air válasza tonyqa23 (#12325) üzenetére


air
nagyúr

Nekem is Net csomagom van, és a "másodlagos" számlaszámhoz kapcsolódó Webkártyát használom a Google Wallet-ben és a PayPal-nál is.

(#12329) tonyqa23

Ez egy nagyon jó kérdés. Korábban az OTPdirekt felületen volt egy menüpont, ahol ezeket az adatokat meg lehetett nézni. Na ez most nincs. :O És az indoklás: biztonsági okok miatt. :W Viszont a telefonos OTPdirekt megmondja! Telefonon, amit bárki lehallgathat, és az adatokat pedig kezeld te biztonságosan ahogy akarod. Ezzel kapcsolatban fut egy panaszom a banknál. Választ persze nem kaptam 30 napja! :F

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#12331) tonyqa23 válasza air (#12330) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ja, hogy fizessek elő a telefonos OTPDirekt szolgáltatásra. Na, annyira nem fontos,h ezért előfizessek, ha netán bemegyek, majd felíratom. Egyelőre nem tartok nagyon attól,h a google wallet vagy a paypal verne át, inkább a többihez kellene.

Keresnék Apex launchert használót...

Hogy tudom 3D-ben mozgatni a kezdőképernyőt?
Lehet theme csere nélkül megváltoztatni az ikonokat vagy cserélni?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#12332) malisonX


malisonX
aktív tag

Sziasztok! Létezik olyan program, ami időnként megrezegteti, vagy csipogtatja a telefont, ha nem fogadott hívásom vagy olvasatlan sms-em van? Ha igen, mi a neve? Köszi!

(#12333) dokee78 válasza tonyqa23 (#12331) üzenetére


dokee78
félisten

Tedd offba please.

(#12334) air válasza tonyqa23 (#12331) üzenetére


air
nagyúr

OTPdirekt telefonos szolgáltatásra nem kell előfizetni.
Egyébként a virtuális kártya számát le lehet kérdezni a weben. Megtaláltam. Ha kell privátban leírom hol van.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#12335) generic válasza malisonX (#12332) üzenetére


generic
senior tag

Igen, sok ilyen van play-en. pl. ez ( missed call/missed call reminder keresőszavak segítenek ebben neked)

(#12336) tonyqa23 válasza air (#12334) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ok, jöhet, köszi!

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#12337) malisonX válasza generic (#12335) üzenetére


malisonX
aktív tag

Köszi szépen!

(#12338) generic válasza malisonX (#12337) üzenetére


generic
senior tag

Nincsmit. :)

(#12339) handrash válasza tonyqa23 (#12331) üzenetére


handrash
őstag

Jelen.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#12340) tonyqa23 válasza handrash (#12339) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Azt szeretném tudni,h hogy állíthatom be a kezdőképernyőket, úgy,h 3D-ben mozgathassam? Ha egyáltalán jól emlékszem,h ebben van-e ilyen lehetőség.

A Play jól megszívatott. Kerestem valami jó témát az apexhez, megtaláltam, Ez az.akkor még teljesen angol volt az oldal, és írta ,h kompatibilis az apexel. Megvettem, most viszont már ez a hülye magyar fordítású a play azon az oldalon, ahol a megvásárolt témám van. Itt meg már nem írja,h jó az apexhez. Ilyenkor mi a teendő?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#12341) LonGleY válasza tonyqa23 (#12340) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha tényleg nem jó, akkor gyorsan uninstall, negyed órán belül még visszatéríti a pénzed. Utána hibajelentésként kérvényezheted ezt ITT (I'd like to request a refund), ami egyedi elbírálás alá kerül. Nekem így sikerült az IM+ Pro-ért fizetett összeget visszakapnom, mondván, hogy szutyok szar a program. :]

[ Szerkesztve ]

(#12342) tonyqa23 válasza LonGleY (#12341) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ezt teljesen automatikusan visszatéríti? Vagy kell valamit jelezni? Csak,h tudjam, mert ezt most akkor buktam, nem nagy pénz, de korlátozott mobilnettel szedem már vagy fél órája, úgyh még nemtom,h menni fog-e. :DD

Pedig ez van benne:

New theme Crystal Black HD

works with:
★ adw launcher ex
★ Launcher pro
★ Nova Launcher
★ Apex Launcher
★ Go Launcher ex
★ add skin for widgets go launcher★
...stb.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#12343) LonGleY válasza tonyqa23 (#12342) üzenetére


LonGleY
veterán

Teljesen automatikus, uninstalláld azt akár a telefonodon, akár a Play-en keresztül. Bármekkora összegű cuccnál működik, így gyakorlatilag bármit ki tudsz próbálni, igaz, 2-3 nap is eltelhet, mire jóváírják az összeget.

Az appok magyarítás nélküli angol oldalát pedig úgy éred el, ha a link mögé (vagy a &hl=hu helyére) beírod a következőt: &hl=en, vagy egyszerűen átváltasz az oldal alján a lenyíló menüvel.

[ Szerkesztve ]

(#12344) tonyqa23 válasza LonGleY (#12343) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Tehát uninstall és kérvény. Ok, megtaláltam mindet, köszi.
De megnyugodtam, működik fainul. Zsír. :DDD

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#12345) Syd69 válasza tonyqa23 (#12329) üzenetére


Syd69
aktív tag

Netbank - kártyák (?)

Alma

(#12346) handrash válasza tonyqa23 (#12340) üzenetére


handrash
őstag

Kezdő képernyő beáll.
Áttünési animáció.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#12347) tonyqa23 válasza handrash (#12346) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Megvan, köszi!

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#12348) alienpapa


alienpapa
senior tag

Sziasztok!
Van egy samsung galaxy tba 2-es gépem és lenne egy pár dolog ami nem világos.
Miért van az, hogy USB-ről nem töltődik az akksi? Amikor rádugom a gépre a töltöttségjelző ikonon lesz egy piros x jel és ennyi.
+ a tabot nem látom windows alól a sajátgépben. Szóval nem jelenik meg háttértárként. Mi lehet a gond vele? Az usb kapcsolatnál a Médiaeszköz van beállítva.

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#12349) kelekyle válasza alienpapa (#12348) üzenetére


kelekyle
őstag

USB kapcsolatoknál háttértárat kell beállítani. Médiaeszköznél a sajátgépnél/számítógépnél fogsz látni egy Samsung Galaxy Tab 2 nevű médiaikont.
A töltéssel kapcsolatban pár XDA-s komment:
"i charged my tab via my computer. although it has an x above the battery it still charges."

"As we know that we can not charge tab 2 via usb when connected to pc.
But there is a way:
do not insert whole usb to port at once.slowly insert the usb(connected to tab) to port(of pc) upto its approx 1/2-3/4 portion.you will see charging symbol on tab battery icon.it may take some time to figure it out.but it works..... "

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#12350) alienpapa válasza kelekyle (#12349) üzenetére


alienpapa
senior tag

Köszönöm szépen! Ahogy a kommentedben is le van írva, ott az x az elem ikonon, de mégis tölt. Ez megoldva.
Viszont az USb kapcsolatoknál nincs háttértár. Csak Médiaeszköz(MTP) és Fényképező(PTP) van.

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.