Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) pikszel válasza turbobusa (#12597) üzenetére


pikszel
őstag

Ezt nézted már?
A másik esélyes dolog: beállítások > hangok > itt nincs valami rezgés opció?

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#12602) generic


generic
senior tag

ADW.launcher-ben a főképernyőn lévő google keresőt hogyan tudom törölni? :)

(#12603) turbobusa válasza Ceko (#12600) üzenetére


turbobusa
senior tag

ikonokat gyakran rendezgetem, no meg a kikapcsolas...

(#12604) turbobusa válasza pikszel (#12601) üzenetére


turbobusa
senior tag

nem jo sajnos, van ott rezges opcio, de kikapcsolt allapotban van.

(#12605) mttssz


mttssz
senior tag

Sziasztok!
Milyen videólejátszó van ami képes .srt feliratot és avit lejátszani, és megy ARMv6-s készüléken?

(#12606) generic válasza mttssz (#12605) üzenetére


generic
senior tag

mx player avi-t viszi, feliratkezelést nem tudom. :(
Ja és megy régi telókon is :) Annyi, hogy leszed magának egy codexet armv6-ra..

[ Szerkesztve ]

(#12607) wardemi válasza turbobusa (#12604) üzenetére


wardemi
senior tag

én 4.2.1-et használok nem értem igazából, hogy mi aggaszt téged ennyire őszintén :\. Kikapcsolás alatt a teljes kikapszolást érted? Am igen ott és az ikonoknál is azért rezeg 1-et hogy tud hogy megfogtad azt a nyanvatt ikont. Szerintem nem hülyeség sőt jó visszajelzés is, ez megint ember függő lesz ez van sajna megszoksz vagy megszöksz. Esetleg majd ha lesz rá rom majd ott kioldhatják ezt amúgy meg nem hiszem.

Gyorsindító alatt mit értesz? alsó sávnál a home stb gombok? Elvileg ha igen akkor csak simán ráhúzod a zenelejátszó ikonját és kész. Ha jól értettem a problémát.

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#12608) turbobusa válasza wardemi (#12607) üzenetére


turbobusa
senior tag

Jelenleg ikonnal hasznalom, de ios alatt a dupla klikk home -ra s megjeleno zenekezelo otletesebb volt, de annyira nem aggaszt ez, vegulis ugyanugy mukodik csak mas elgondolas alapjan.

Addig nem baszogatom az ikonokat :D
Gondolom nem kinozza az aksit ...

(#12609) pikszel válasza turbobusa (#12604) üzenetére


pikszel
őstag

Úgy néz ki nem vagy egyedül a problémával...

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#12610) ther


ther
aktív tag

Olyan hívásblokkoló programot keresnék, ami lehetőleg teljesen észrevétlen. A leírások alapján a Root Call Blocker tökéletes erre a célra, mégis én az alap módban hallottam ahogy kicsöngött, a többi pedig fel is vette a hívónak a telefont 1-2 mp-re. Valaki tudna ajánlani olyat, ami tökéletesen működik, illetve van rá mód, hogy a híváselutasítás helyett mást emuláljon (pl kikapcsolt állapot)?

Aálírás

(#12611) spiritex válasza generic (#12606) üzenetére


spiritex
veterán

Felirat is jó lesz!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#12612) stickermajom válasza raziel01 (#12583) üzenetére


stickermajom
addikt

Melóra, emailre, naptárra, telefonálásra, netezésre stbstb. Bírom az ilyen okoskákat.. :)

(#12586) LonGleY, rootolva van a telefonom, a saját ízlésemre alakítottam, van rajta egy stabil rendszer és minden úgy működik ahogy szeretném. Egyszerűen nekem eddig semmi bajom nem volt az Xperia alap launcherével (Sense-ről váltottam), most vetődött csak fel 1-2 ikon elrejtésének az igénye. Eddig ami zavart azt 1-2 hét jegelés után (ha nem okozott galibát) töröltem és kész. Köszönöm a tippeket! Rá fogom szánni magam a kipróbálásukra.

(#12613) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

A fórum szabályzata szerint tiltott a warez és a flame a fórumon. Aki ismételten elkezdi a vitát, az kitiltásban részesülhet!

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#12614) goom válasza spiritex (#12459) üzenetére


goom
senior tag

spiritex: köszönöm még egyszer a segítséget és az ajánlást! Igazán pazar program a SwiftKey;sajnálom, hogy nem előbb ismertem meg. Megoldotta a problémámat, de azon túl is nagyon sok pluszt adott. Jóval gyorsabban tudok vele gépelni; kellemesebb felületen.

(#12615) spiritex válasza goom (#12614) üzenetére


spiritex
veterán

Szívesen, de elmondod, hogy mi volt a problémád?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#12616) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Ugye jól emlékszem (és az AppSales is jól emlékszik), hogy a Kaspersky Mobile Security eddig ~3.000Ft volt?

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#12617) goom válasza spiritex (#12615) üzenetére


goom
senior tag

Hát amire itt vissza is hivatkoztam: az Autospace. Eredetileg a vesszőt kérdeztem, hogyan oldható meg.

(#12618) darvinya válasza goom (#12617) üzenetére


darvinya
titán

Szerk. válasz a válaszra javítás.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#12619) Orlin


Orlin
addikt

Play áruházban azt írták kommentben,hogy a jetAudio program vírusos...
Szerintetek?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#12620) zhata válasza proci985 (#12613) üzenetére


zhata
senior tag

Mi az a flame?

Köszi.

(#12621) twine válasza zhata (#12620) üzenetére


twine
addikt

(#12622) siofok válasza ther (#12610) üzenetére


siofok
őstag

Én a calls blacklist-et használom,ez ha hívnak,az első pillanattól foglaltat jelez.És nálam sincs semmi jele,h a tiltott fél hívott,csak a progo megnyitása után látni a listában..

OnePlus nord 2t

(#12623) wardemi


wardemi
senior tag

Hello.
Olyan problemam lenne, hogy tegnap kidobott valami uzenetet a swiftkey flow beta ( mit nem tudom sajnos reflexbol kilottem). Amiotta ez megtortent nem dob ki iras kozben szavakat es a swipe se mukodik. Arra tudok gondolni hogy lejart a tesztelesem vagy nem tudom valahol meg lehet e venni vagy valahogy hosszabitani ezt?

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#12624) R19


R19
senior tag

Ismertek olyan óra-időjárás widgetet amelyik a letöltött adatokból mindig az aktuális előrejelzést jeleníti meg?
Tehát pl. délben nem a reggel letöltött állapot virít a kijelzőn, hanem a 12 órára becsült adat.
Mobilnettel ez tiszta sor, de aki csak wifin tud frissíteni az tudná értékelni ezt a lehetőséget.

A Fancy widgets legalább a napszakokat váltja, de az előrejelzési értékeket nem.

(#12625) mttssz


mttssz
senior tag

Sziasztok!
Next Launcher-ben meg lehet valahogy változtatni az ikonokat a dokkon, illetve a dokk hátteret eltüntetni?

(#12626) Des1gnR válasza R19 (#12624) üzenetére


Des1gnR
őstag

Aix Weather Widget

wardemi: Igen, lejárt a próbaidő :K [link]

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#12627) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok!
Link2sdvel athelyeztem (link) egy játékot (nova3) az SD második particionalni, de csak pár száz mbt rakott át. Nagy része maradt a belső sd-n (obb file)
Mi lehet a gond?

(#12628) siofok válasza ther (#12610) üzenetére


siofok
őstag

konkrétan erre gondoltam,csak teóról nem tudttam linkelni. :B

OnePlus nord 2t

(#12629) zho-lee válasza mttssz (#12625) üzenetére


zho-lee
addikt

Én még nem jöttem rá, hogyan lehetne sajnos.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#12630) wardemi válasza Des1gnR (#12626) üzenetére


wardemi
senior tag

De abban is benne vanna swipe? Engem foleg az erdekel nem veletlen hogy flowot raktam fel

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#12631) dokee78 válasza wardemi (#12630) üzenetére


dokee78
félisten

Nincs benne :(

(#12632) kymco válasza twine (#12621) üzenetére


kymco
veterán

Ezzel az erővel le is írhattad volna :)

www.refujvaros.hu

(#12633) spiritex válasza kymco (#12632) üzenetére


spiritex
veterán

Szerintem kevesebb erővel.. :P

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#12634) doddencs válasza wardemi (#12630) üzenetére


doddencs
senior tag

frissítettél 28-án? LINK

(#12635) dokee78 válasza doddencs (#12634) üzenetére


dokee78
félisten

Mikor lép ki vajon a béta fázisból?

(#12636) wardemi válasza doddencs (#12634) üzenetére


wardemi
senior tag

Köszi a frissítés megoldotta a problémámat :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#12637) twine válasza kymco (#12632) üzenetére


twine
addikt

1: Akkor nem tudok "gonsz smileyt" utána rakni ;] :DDD
2: 2008-ban regisztrált tag, pont annyira nem tudja mi az a flame amennyire mi...
Tehát "adjon isten fogadj isten" kategóriának vettem ;) :DDD
3:Ha pedig tévednék...akkor legalább felfedezte a Google csodálatos világát ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#12638) csabám


csabám
addikt

Carbon - App Sync and Backup - root nélküli mentés.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12639) SziberTomi


SziberTomi
tag

Egy olyan kerdesem lenne, hogy a Neptunban az orarend egy naptar, amiben fel vannak töltve az idopontok. Hogyan tudnam en ezt atrakni vagy atszinkronizalni egy ertelmes (heti) widgettel rendelkezdö naptarba? Van olyan lehetöseg, hogy Outlook export. Esetleg ezzel kellene valamit kezdeni?

Köszönöm elöre is a segitseget.

iPhone 5S

(#12640) air válasza SziberTomi (#12639) üzenetére


air
nagyúr

Ha már Outlook-ba át tudod tenni, akkor használhatod a Google Calendar Sync progit, ami az Outlook és a Google naptár között tud 2 irányú szinkronizációt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#12641) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Sziasztok!
Van olyan program, ami megmutatja, hogy éppen melyik folyamat használ adatforgalmat (és mennyit)?
Ja és szerintetek hogy lehet az, hogy az aksi figyelő szerint a google calendar sync 644x ébresztette a rendszert (wakelock), pedig a titanium backupban le van fagyasztva...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#12642) spiritex válasza elfelejtette (#12641) üzenetére


spiritex
veterán

Melyik akksifigyelővel nézted?
Próbáld ki a GSam Battery-t. Ott azt hiszem van adatforgalom ellenőrző benne. A google calendar-ral kapcsolatban pedig mintha lenne 2 folyamat is, sync-es, meg anélküli talán, szerintem keresd meg és tiltsd le mindkettőt.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#12643) meko1 válasza twine (#12621) üzenetére


meko1
tag

noha tudok angolul,mégsem vágtam-vájtfülűek előnyben-de azért gratulálok

(#12644) twine válasza meko1 (#12643) üzenetére


twine
addikt

:F
"Az kizárt dolog ,mert nem tudom..." :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12645) Braddock válasza R19 (#12624) üzenetére


Braddock
őstag

Fancy

Ha nem frissíted, akkor is váltogatja a legutóbbi adatok szerint.

(#12646) harcsy


harcsy
csendes tag

Szervusztok !
Szeretnék a telefonomra lopás ellen valamilyen progit használni. Csak annyit szeretnék, hogyha másik kártyát tesznek bele, küldjön sms-t egy megadott számra. A Sharkom így került vissza anno hozzám.
Néztem az appokat a playon, de elvesztem bennük. Most próbára az F Secure van fent. Tetszik, mert magyar és sokféle lehetőséget ajánl, ha beüt a krach.
Van-e ilyen tudású alkalmazás Free-ben? Ha nincs, hajlok rá, hogy megvegyem.Bár az is érdekelne, ha telefont váltok, vajon él-e majd a megvásárolt progi?
Nyitott vagyok minden jó tanácsra. Tudom, 100 %-os védelem nem létezik .

(#12647) wardemi


wardemi
senior tag

Helló tudtok olyan apról amivel megvalósítható a note és most már s3 osztott képernyős tapizás ( két app megy egymás mellett elosztva a képernyőt)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#12648) Des1gnR válasza harcsy (#12646) üzenetére


Des1gnR
őstag

Az ingyenes nem tudja amit szeretnél, de 1000Ft-ot ki lehet bírni szvsz :B

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#12649) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

(#12650) maross


maross
veterán

Hali. Ftp szerveren vagy egy html file-om, amit szeretnek szerkeszteni. Kellene nekem ehhez egy totalalap ftpzo kliens, ami csak annyit tudjon, hogy passive mod, es megjegyezze a szerver nevet, es valami amivel a html filet sima txt filekent meg tudom nyitni es editalni. Mit ajanlotok? Minel kisebb gyorsabb progi kell, semmi csicsa.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.