Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) goom válasza spiritex (#12428) üzenetére


goom
senior tag

Kérlek, ezt az Autospace-t mondd el, mit jelent? Nekem is ez a legnagyobb gondom ugyanis, hogy nincs vessző, mindig az "123" gombot kell nyomogatni... Ez valami más megoldás? Ha láma kérdés vagy OFF, akkor pü-ben, légy szíves!

(#12452) alienpapa válasza fatal` (#12450) üzenetére


alienpapa
senior tag

A sajátgépen nem látszódik. Win8-at használok. Mikor csatlakoztatom, akkor olyan hangot ad, mintha egy pendrivot dugnék rá, de egyébként semmi. Valami tipp?

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#12453) fatal` válasza alienpapa (#12452) üzenetére


fatal`
félisten

Hiányzik a drivere.

(#12455) alienpapa válasza fatal` (#12453) üzenetére


alienpapa
senior tag

Letölöttem a drivert és működik rendesen. Köszönöm!

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#12457) dokee78 válasza fatal` (#12450) üzenetére


dokee78
félisten

Milyen plugin kell hozzá?

(#12459) spiritex válasza goom (#12451) üzenetére


spiritex
veterán

Egyáltalán nem láma kérdés! Azt jelenti egyrészt, hogy minden beszúrt szó után automatikusan tesz egy space-et a SwiftKey. Elkezded gépelni a szavat és amikor fent látod, hogy már tudja mit akarsz írni nyomod a space-et aminek hatására végig kiírja a szót, helyesen ékezetekkel és rak utána egy szóközt. Ha esetleg mondatvég lenne a space után, akkor megnyomod még egyszer a space-et és már ott is a pont és a szóköz. Ha pedig két szó között vagy és már berakta a szóközt (mert minden szó után berakja), akkor megnyomod a vessző gombot, visszaugrik, berakja a vesszőt és újra tesz egy szóközt. Ugyanez érvényes a záró zárójelre is.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#12463) w.miki


w.miki
veterán

Óra alkalmazásból ismertek olyat amiben nemcsak az ébresztő/galéria/zenelejátszó link volt, hanem időjárás előrejelző, meg RSS hírolvasó is, ami akár offline módban is megy, cacheből?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#12464) crey válasza artiny (#12444) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Anno, még a Dézire megvettem a PowerAmpot, nekem bagyon bejött - és tud úgy lejátszani, ahogy te felpakoltad a kártyára.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#12465) grotib válasza aicon (#12460) üzenetére


grotib
tag

Én is azért tartok winmo-t mert arra van hivatalos IGO szoftver.

(#12468) n00n


n00n
őstag

Sziasztok!

Ezen a képernyőképen mi az óra/időjárás widget neve?

(#12470) ra^ven válasza n00n (#12468) üzenetére


ra^ven
senior tag

Hasonlót, vagy majdnem ilyet lehet csinálni ezzel is: Make Your own Clock widget

kymco: Abban igazad van.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#12471) n00n válasza ra^ven (#12470) üzenetére


n00n
őstag

Köszi, meglesem. Viszont, ha valaki tudja, hogy a képen melyik van, még érdekelne. :)

(#12474) fatal` válasza dokee78 (#12457) üzenetére


fatal`
félisten

Ez. Csak a 32 bites TC-vel működik.

(#12461) kymco: +1, nekem is.

(#12466) aicon: Szoftverről volt szó, és ki a franc tárol filmeket a telefonján? Meg egyáltalán miköze ennek ahhoz, hogy a fórumon tiltott a warez?

[ Szerkesztve ]

(#12476) rtzmp válasza kymco (#12461) üzenetére


rtzmp
aktív tag

+1

Előfordult már, hogy amelyik szoftver tetszett és sokat használom, annak a fejlesztőjét vagy donate lehetőséggel vagy pro vásárlásával támogatom (ha még nincs is szükségem a pro funkcióra).

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#12483) iguana


iguana
őstag

ha már IGO android a téma. vajon mi indokolja azt az üzletpolitikát, miszerint nincs hivatalosan megvásárolható IGO androidra? miért van ez? miért jó ez a cégnek? én kb. másfél évvel ezelőtt azt gondoltam, hogy hamarosan lesz rendes, megvásárolható IGO a telefonomra. azóta sincs semmilyen hír, hogy mikor tervezik, vagy hogy egyáltalán lesz e. biztos vagyok benne, hogy az androidosok igen nagy része rögtön lecsapna rá és megvenné. (nem csak magyarok). így hogy nem lehet megvásárolni, óriási bevétel kiesést jelent(het), tekintve, hogy mennyien is használják a "nem hivatalos" verziót most is világszerte. szóval nem értem én ezt :U

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#12484) twine válasza iguana (#12483) üzenetére


twine
addikt

Parancsolj ;) ;]

[ Szerkesztve ]

(#12485) VD válasza iguana (#12483) üzenetére


VD
őstag

Szerinted! A valóság meg az, hogy a Nav N Go inkább direktbe készülék gyártóknak adja el a terméket, mert az biztosabb bevétel!
Szifon-ra meg azért van, mert relatív kisebb a warez, illetve nagyobb a vásárlási kedv! (Amit eddig kételkedve fogadtam, de pár itteni hozzászólás mégis igazolta...)

[ Szerkesztve ]

(#12488) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok! Mivel tudnék olyan telefonra külső sdre telepíteni alkalmazasokat, aminek a belső memóriája osztott (telefonmemoria, belső sd) +van egy külső sd is? Link2sdvel nem sikerült :(

(#12489) cappa72 válasza eastsider (#12488) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha a fizikai sd-t ketté osztod, a második partíciót tudja használni a link2sd.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#12491) eastsider válasza cappa72 (#12489) üzenetére


eastsider
nagyúr

köszi!

vajon honnan tudom, hogy a telefonom (SGSAm thunderzap 2.5 kernel, JB) támogatja-e az ext fájlrendszert? mivel tudom formázni?

[ Szerkesztve ]

(#12492) Dottore válasza fatal` (#12474) üzenetére


Dottore
addikt

Az Android ADB plugin jobb. ;)

(#12493) fatal` válasza Dottore (#12492) üzenetére


fatal`
félisten

Na ezt nem ismertem, kösz :D

(#12494) iguana válasza VD (#12485) üzenetére


iguana
őstag

ezt valahol értem vagy meg tudom érteni...de jelenleg pontosan 0 bevétele van a cégnek IGO android fronton. (az egy szem spica-t ne számítsuk) tehát "van" egy olyan termékük, ami nem is létezik, de rengetegen használják ingyen. szóval nekem ez paradox helyzet: nem adnak hivatalos verziót, mert a bevétel kieséstől félnek a warez miatt, de nem tesznek semmit (értsd hivatalosan értékesíthetővé teszik), hogy a már egyébként is régen létező warez verziót használókat tiszta mederbe terelnék és bevételt realizáljanak. :F nekem ez elég bigott, és érthetetlen hozzáállás, de biztosan jobban tudják ezt ott fent.

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#12496) F-ECT$ válasza iguana (#12483) üzenetére


F-ECT$
titán

Az egyik haverom ott dolgozik, és ahogy már itt is mondták: sokkal biztosabb bevétel a direkt értékesítés (autógyártóknak, készülék gyártóknak) és az iphone a kevesebb warez miatt.

A másik gond, hogy az android az új windows, azaz nagy sokféle hardver (felbontás, cpu, memória), sokféle android verzió létezik, így a folyamatos support nagyobb erőforrást igényelne, mint pl iphone esetén.

Szóval ha lesz is a későbbiekben androidra igo, az valószínűleg csak egy adott készülékhez lesz hivatalosan elérhető, mint ahogy korábban is így volt. Viszont ekkor a gyártónak kell kifizetnie a licencet, amit nem biztos, hogy érvényesíteni tud a telefon árában, így nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#12497) zozyk válasza fatal` (#12474) üzenetére


zozyk
addikt

Van már 64biteshez is...
link

(#12498) mobile.game


mobile.game
csendes tag

Sziasztok!

Programozót keresek,aki megtudna csinálni mobilokra alkalmazásokat!

mobile.game@freemail.hu e-mail címre írjatok légyszíves!

A részleteket privátban!

Köszönöm!

(#12499) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Nem tudjátok, létezik androidos változata az Inception nevü ipohone appnak? Vagy valami hasonlo? Ez egy augmented reality app, a lényege, hogy a környezeti zajokat alakitja át és abbol csinál különböző témájú zenéket. Nagyon érdekelne de semmi jora nem bukkantam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.