Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104451) air válasza Joezyka (#104449) üzenetére


air
nagyúr

SMB-t támogató lejátszót kell telepíteni a TV-re. Pl. VLC, Kodi.
A gépen az adott mappát meg kell osztani úgy hogy mindenki tudja olvasni, legyen aktív vendég felhasználó, vagy olyan júzer, akinek nincs jelszava.
Félig off a téma. Van Sony TV-s topik, talán oda jobban illik.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#104452) NandorHUN válasza air (#104434) üzenetére


NandorHUN
addikt

MinMinGuard+Xposed nem feltétlenül igényel root-ot ha olyan a bootloadered.

Adaway pedig semmi akkumulátort nem eszik... ellenben a általad reklámozott (és fizetős) Adguard, ami:
-pénzbe kerül
-jóval több aksit fogyaszt
-jóval több ramot használ, folyamatosan futni kell
-semmivel nem hatékonyabb mint ez a 2 ingyenes app
-"tömörítős"/felhő alapú böngészőkkel nem megy
- https lapokat nem blokkol (csak ha van root ... ugye ... :U )

Hogy miért kell kettő? Mert az Adaway a host file-okat módosítja, a MinminGuard pedig eltünteti a reklámokat az appokon belülről. Kettő egymást szinergista modós kiegészíti.

Az ha te nem akarsz komolyan venni a te egyéni szociális problémád, más attól még megfontolhatja a tanácsomat.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#104453) Sonja


Sonja
veterán

Van olyan filekezelő, ami támogat NFS megosztást? :F Total Commander-ben nem találtam, csak sambát. :(

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#104454) Deck válasza NandorHUN (#104452) üzenetére


Deck
titán

A fogyasztása szinte elhanyagolható erről van cikk is xdan tesztelték. A reklámok merítenek inkább es blokkolja őket így aksi időt nyerve. Az Adguard jobb mint amiket felsoroltál. A tieidnek kell root az nélkül nem megy.
Https szűrés is van benne. Az eredeti 1.500 ft-os ára aztán nagyon sok.. Az általad ajánlott 2 apo meg nem blokkol mindent fekete kockát hagy néha.

Ne írj már hülyeségeket.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#104455) darvinya


darvinya
titán

Időjárás app-nak tudom javasolni Weather M8-at.[kép]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#104456) droti25


droti25
őstag

Sziasztok

YouTube appon belül nem tudjátok hol lehet beállítani azt hogy full HD-ban játsza le a videókat egyből.
Mindig 420p-ről kezdi és manuálisan kell feljebb tenni a minőséget..

[ Szerkesztve ]

(#104457) zhata


zhata
senior tag

Egy kicsit zavar ez a Titanium Backup.
Az hogy a kezelőfelülete ocsmány, megszokható. Az jó, hogy az appokat adataival menti el. Igen ám, de a telefonra. De mi van akkor, ha épp valami miatt le kell gyalulni a telefont? Vesznek a TiBi mentett adatai is. Igaz, hogy ezeket szinkronizálni lehet pl. a Drive-ra. De onnan viszont nem tudom letölteni. Kiválaszthatatlanok. Megpróbáltam a mentési utat áttenni egy pendrive-ra, meg is tette, de az oda mentett adatokat ugyan látja, de kiválaszthatatlanok. Gyanítom, hogy MyTi,cloudról visszajönnének, de az meg fizetős. (Épp ezért nem is próbáltam). Márpedig egy mentés csak akkor igazi, ha az a telefonon kívülre történik, és reverzibilis.
Van valakinek ötlete?

(#104458) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok

olyan gondom van,hogy letöröltem az Inkpad note programot plusz újra is telepítettem a telefont.
hülye voltam és nem szinkronizáltam le a jegyzeteimet így nincsenek meg sajnos.
nagyon fontos dolgok vannak benne.
vissza lehet hozni valahogy a törölt file-t?
pár programot próbáltam de semmi :(

nagyon köszi :R

(#104459) HREH válasza zhata (#104457) üzenetére


HREH
senior tag

Mi az, hogy kiválaszthatatlanok?
Nekem Drive szikronizáció van beállítva, többször töltöttem már vissza onnan mentést, mindig jól visszaállította.
Elérési út jól van megadva a beállításoknál?

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#104460) csaba1203 válasza Narxis (#104435) üzenetére


csaba1203
addikt

Ezt a hufiltert honnét lehet letölteni?

(#104461) zhata válasza HREH (#104459) üzenetére


zhata
senior tag

Szia! Látja az összeset, de sötét marad, nem lehet hozzáférni. Most lementettem őket a számítógépre egy zip-be, kibontottam, áttettem a telefonra meghatározott könyvtárba, az eredmény ugyanaz.

(#104462) Narxis válasza csaba1203 (#104460) üzenetére


Narxis
nagyúr

Link

Beállítások, Felhasználói szürőnél az importálás gombra kattintva be kell másolni a https-től a txt részig a linket azon az oldalon.

Thanos was right.

(#104463) zhata válasza HREH (#104459) üzenetére


zhata
senior tag

OK, összejött a dolog, bár kicsit kacifántosan.
Mint írtam, a Drive mentést lezippeltem a szgépre, ott kibontottam (1 könyvtár+benne a csomó adat), aztán vissza a telefonra egy olyan útvonalra, ami különbözik a TiBi default mentési útvonalától. Délelőtt lementettem ugyanazokat az adatokat a default mentési helyre is. Rákerestem a telefonon a mentésekre, és látta mindkét könyvtárat. Tudtam, hogy mindegyikben az appoknak csak egy mentése van, áttettem a mentési útvonalat, rákérdezett, hogy tegye-e át a mentéseket is az új helyre, mondtam, hogy igen. Vigyázat, az ok LÁTSZÓLAG nem műxik, valójában igen. Utána megnéztem, és már minden felh.appból már két mentés mutatott. Kacifántos, de megy. :F
Mindenesetre köszi a segítséged. :K

(#104464) NandorHUN válasza Deck (#104454) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem írok hülyeségeket, csak leírtam a saját - és jó pár más ember - tapasztalatát. Adguardnál sokkal jobb az Adaway és MinMinGuard.

- Egyébként most teszteltem a fizetős Adguardot csak a kedvedért (még root beállításokkal is): semmivel nem rejt el többet mint a már említett 2 app, ellenben 24 mp helyett 40 alatt töltődtek be a weblapok (direkt olyat teszteltem ahol sok a kép és reklám is). :U

Szummázva: Adaway + MinMinGuard -nek ( vagy simán Adawayt-nek böngészőben, vagy simán MinMinGuardnak app-okon belül), nyomába se ér az Adguard, de ha az ember erre kényszerül használja egészségére. :P

Ha már fizettél érte nem mondom, hogy ne használd! ;]

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#104465) air válasza NandorHUN (#104452) üzenetére


air
nagyúr

"MinMinGuard+Xposed nem feltétlenül igényel root-ot ha olyan a bootloadered."

Ezt kifejtenéd picit részletesebben? Mi köze van a rootot igénylő alkalmazásoknak a bootloaderhez?

És sajnos igaza van dekrernek, butaságokat beszélsz:

"https lapokat nem blokkol (csak ha van root ... ugye ... :U )"

De blokkol, és ennek persze semmi köze a root-hoz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#104468) csaba1203 válasza Narxis (#104462) üzenetére


csaba1203
addikt

Köszi de ez valahogy nem jön össze nekem :N

(#104469) Deck válasza air (#104465) üzenetére


Deck
titán

Össze vissza beszél..

PS5

(#104470) antal750


antal750
aktív tag

Sziasztok
A legfrissebb uc browserben hogy a francba lehet beállítani a full screen módot? Tudom hogy eddig miként kellett, de most a felső sávon látszódnak az adatok idő térerő stb, ezeket nekem nem tünteti el..

[ Szerkesztve ]

(#104471) DS39 válasza antal750 (#104470) üzenetére


DS39
nagyúr

sehogy, el van rontva a legfrissebb verzió ilyen szempontból. én felraktam egy régebbit és nem frissítem.

(#104473) kungzi válasza darvinya (#104455) üzenetére


kungzi
veterán

Köszi, ez tényleg elég jó :R

(#104474) Bozek válasza Deck (#104469) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én eddig olvastam: "Adaway pedig semmi akkumulátort nem eszik". Sőt, már mindjárt termeli is. Szóval ha fenn van az Adaway, akkor sose kell tölteni a telefont. :D

(#104475) Deck válasza Bozek (#104474) üzenetére


Deck
titán

Rakom is fel. Neki elhiszem.. ;]

PS5

(#104476) Jofi81 válasza csaba1203 (#104468) üzenetére


Jofi81
őstag

Nálam sem működik. Ezt írtam be:

raw.githubusercontent.com/szpeter80/hufilter/master/hufilter.txt

De ugyanígy a Prebake-et sem akarja elfogadni:

raw.githubusercontent.com/liamja/Prebake/master/obtrusive.txt

[ Szerkesztve ]

(#104477) Gabis válasza Jofi81 (#104476) üzenetére


Gabis
őstag

https://raw.githubusercontent.com/szpeter80/hufilter/master/hufilter.txt
így próbáld, nálam megy :R

[ Szerkesztve ]

(#104478) Jofi81 válasza Gabis (#104477) üzenetére


Jofi81
őstag

Így működik, köszi! :)

(#104480) antal750 válasza DS39 (#104471) üzenetére


antal750
aktív tag

Akkor jó gondoltam

(#104483) beg


beg
veterán

Mások személyiségi jogait sértő tanácsokkal kapcsolatos hsz-eket és arra érkező válaszokat töröltem.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#104486) csaba1203 válasza Gabis (#104477) üzenetére


csaba1203
addikt

:C

(#104487) gipsztigris válasza beg (#104483) üzenetére


gipsztigris
addikt

Protestálok!
Semmi illegálist,és semmi olyan tanácsot nem adtam ami személyiségi jogokat sértett volna!
Felhívtam a figyelmét, hogy csak a másik fél engedélyével telepíthet. Könyörgöm, ne essünk már át a ló túlsó oldalára!

Ezt miért kellett letörölni?

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#104488) beg válasza gipsztigris (#104487) üzenetére


beg
veterán

Mert válaszul ment egy töröltnek. Nem esik senki sehova, de nem lóghat a levegőben a válaszolt hsz hiányában. Nem volt ezzel gond.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#104489) gipsztigris válasza beg (#104488) üzenetére


gipsztigris
addikt

Akkor ezt is légyszíves!.......mert nem lóghat a levegőben hsz. ;]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#104490) beg válasza gipsztigris (#104489) üzenetére


beg
veterán

Valóban, köszi :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#104491) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

Letöltöttem a Play-ről az ADGuard-ot próbaképp. Arra lettem volna kíváncsi, hogy a programokban blokkolja-e a reklámokat, de én semmi ilyet nem tapasztaltam nála. Az egy dolog, hogy le kellett tölteni hozzá a Yandex browsert, mert igazából még tetszik is, de a Chrome-mal ellentétben ebben vannak reklámok, még ha csak 1 is, akkor is. Aztán megnéztem a Zedge-et, hogy hátha ebben nem jönnek, de ugyanúgy ott vannak. Szóval az én eddigi tapasztalatom, hogy legalábbis az ingyenes verzió nem blokkol semmit a programokban. :(

(#104492) Bozek válasza (ex)Cat (#104491) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Letöltöttem a Play-ről az ADGuard-ot próbaképp"
Ne a Play-ről töltsd le, az nem ugyanaz. A Play tiltja a reklámblokkolókat, ez csak Yandex böngészőben és a Samsung sajátjában működik. Le is van írva, hogy "Adguard Content Blocker doesn't block ads in any other apps", tehát semmi más alkalmazásban nem blokkol. Innen szedd le.

[ Szerkesztve ]

(#104493) Gabis


Gabis
őstag

Személy szerint én elégedett vagyok ezzel az AdGuard-al. Szépen szűri a dolgokat. 800 Ft-ért Lifetime licence-el megérte. :C

(#104494) gipsztigris válasza Gabis (#104493) üzenetére


gipsztigris
addikt

Honnan volt neked 800-ért lifetime licensed? :) Én egy évet vettem többért.
Egyébként szépen működik nálam is. Sehol egyetlen reklám.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#104495) Bozek válasza gipsztigris (#104494) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tegnap volt róla szó. Orosz rubelben annyiba került a Lifetime licence. :) Én is megvettem, mert ennyit megért.

(#104496) air válasza gipsztigris (#104494) üzenetére


air
nagyúr

Orosz oldal, rubeles fizetés.
Csak 3-4x volt leírva az utóbbi 1-2 napban.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#104497) gipsztigris válasza air (#104496) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ritkán járok erre......sajnos! Én még október elején vettem az egy éves licenszet.
Mindenesetre köszi!

Szerk.
Nos! Megvettem én is a lifetime license-t! Így, hogy már volt egy egyéves előfizum, így olcsóbban számították meg. Csak 140 rubel, cca. 650 forint volt. :)

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#104498) Fandango


Fandango
veterán

Csak úgy mellékesen, ahol lehet orosz rubelben fizetni, akármilyen oldalon, akkor érdemes azt választani, mert szinte mindig olcsóbbra jön ki, ha átváltjuk forintra.

[ Szerkesztve ]

(#104499) air válasza gipsztigris (#104497) üzenetére


air
nagyúr

"Ritkán járok erre......sajnos!"

Attól még lehet visszaolvasni, vagy keresni.
Fórumban a write-only üzemmód nem túl megfelelő hozzáállás.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#104500) gipsztigris válasza air (#104499) üzenetére


gipsztigris
addikt

De a kérdés feltevését sem tiltja a törvény, ahogy a másikba beleállást sem írja elő semmi sem! ;]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.