Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104601) Pimpő válasza Bozek (#104600) üzenetére


Pimpő
tag

Nem értem mirôl beszélsz. Angolul használom a telót és két engedélyt kértem: get accounts and use internet.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#104602) hati válasza Pimpő (#104601) üzenetére


hati
addikt

Ezt kéri:

Free Voyager Live Wallpaper. A(z) 1.0 verzió a következőkhöz fér hozzá:

Identitás

•fiókok keresése az eszközön

Névjegyek

•fiókok keresése az eszközön

Egyéb

•teljes hálózati hozzáférés

(#104603) Pimpő válasza hati (#104602) üzenetére


Pimpő
tag

Akkor most küldjem el a manifest.xml-t ahhol 2 engedélyt kérek? Mind1 is ezen pörögni, android 6-tól kezdve defaultból nem tom az accountokat olvasni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#104604) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Tudtok ajánlani olyan app-ot amivel minden (Skype, Viber, Gmail) alkalmazás hang / értesítés hangerejét külön lehet állítani? Amikor rám írnak azt alig hallom meg, viszont a tel. csörgés már üvölt.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#104605) Bozek válasza < CyberBob > (#104604) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csak egy kicsit kellett volna visszaolvasnod, épp ma délelőtt volt róla szó: [link]

[ Szerkesztve ]

(#104606) < CyberBob > válasza Bozek (#104605) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Na igen, köszönöm.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#104607) Narxis


Narxis
nagyúr

Ejnye de paranoiásak vagytok. :) Ajándék lónak ne nézd a fogát.

Thanos was right.

(#104608) TIstvan4


TIstvan4
tag

Szép napot kivánok mindenkinek!

Naagy kérdéssel fordulok ide.
opengl es 2,3 .Van e lehetőség szoftosan 2 ről 3 ra átváltani?Vagy csak a hardware tudja?

(#104609) Gabis válasza sharkybacsi (#104578) üzenetére


Gabis
őstag

De akkor miért van az, hogy másnak meg szinte meg sem jelenik az akkumulátorhasználati listában? Napi használat során is úgy érzem jobban merül. Vagy csak paranoia... :B

(#104610) Willhunting


Willhunting
aktív tag

Sziasztok!

UC Browser nálam folyamatosan wake lock-kol és jócskán meríti az akksit. Facebook-os beépülő modulos baromság ki van kapcsolva, de így is háttérfolyamatokat futtat alvás helyett. Más nem tapasztalt ilyet? Jelenleg Greenifyban hibernálom minden egyes használat után, de ez elég kényelmetlen megoldás.

(#104611) brd válasza Willhunting (#104610) üzenetére


brd
nagyúr

Nem tudom, wake lockolna-e, mert nem hagyom neki, én az ilyen * (spy|ad)ware-eket mindig force close-szal zárom be (beállítottam ezt a vissza gomb hosszan nyomására), de háttérfolyamatokat nálam is próbál futtatni.

*: ami ha nincs előtérben és nem én kértem, hogy csináljon bármit is a háttérben, de ott 1%-nál nagyobb CPU-használatot látok tőle bármikor egy tasklistában

The only real valuable thing is intuition.

(#104612) Pimpő


Pimpő
tag

Feltettem egy kis intró videót a cuccomról.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#104613) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Az Android 5.1-es fájlrendszeren melyik mappába, hova érdemes képeket és videókat másolnom a számítógépről?

Hozzak létre nyugodtan akár a gyökérben új mappákat erre a célra?

köszönöm

(#104614) darvinya válasza Pimpő (#104612) üzenetére


darvinya
titán

Ez aztán szédítő, tisztára hipnotikus. :C

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#104615) brownus válasza Pimpő (#104612) üzenetére


brownus
veterán

szép

egy tipp, hogy a hozzászólásodba szerkesztesd be egy modival, hogy wallpaper, mozgó háttérkép, hogy rá lehessen keresni később.

telepítem és megnézem milyen :)

[ Szerkesztve ]

(#104616) V-I-D-A


V-I-D-A
aktív tag

Tudnátok ajánlani internetböngésző alkalmazást Xiaomi Redmi 3s-re? A gyári MIUI böngésző, és a Chrome is időnként kimerevedik, lefagy Prohardver fórumozás közben. :(((

(#104617) air válasza V-I-D-A (#104616) üzenetére


air
nagyúr

Opera

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#104618) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Sziasztok, olyan programot keresek ami az összes facebook kontaktomat át tudja húzni a telefonkönyvembe (adatokkal stb), tudtok egy jót mondani? Évekkel ezelőtt használtam egyet de már nem emlékszem a nevére :B

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#104619) Jofi81 válasza DaveNo1 (#104618) üzenetére


Jofi81
őstag

(#104620) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Feltettem a PC Remote (beta) alkalmazást. Nagyon jó, jobb mint amiket próbáltam, de a laptopom (amin 1900x1080 felbontás él, ha a desktop módra váltok, akkor a kurzor nem ott van ahol a valóságban így pedig képzelenség kezeleni a gépet mobilról.

Érdekes hogy az asztali gépen semmi ilyen gond nincs, annyi hogy ott 1900x1200 felbontás van a monitoron.
Nem tudom hogy lehetne ezt megoldani hogy laptopon is jó legyen. Azért tetszik, mert nagyon gyors a szinkron.

(#104621) Probert75 válasza fulton (#104620) üzenetére


Probert75
addikt

Én ezt használom a PC irányításra telefonnal. Megér egy próbát. Kell PC-re telepíteni a RemoteLinkSetup.exe-t hozzá. Úgy működik mintha egér lenne a telefonom. Megy WIFI-n is és Bluetooth-n is. Lehet benn szöveget is küldeni.

(#104622) Bozek válasza Probert75 (#104621) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csak épp azzal nem láthatod a PC képernyőjét a telefonon. Ezért nem írtam én se a Unified Remote-ot, mert köze nem lett volna a válasznak a kérdéshez.

(#104623) samgar


samgar
őstag

Sziasztok!

A következő kérdésem lenne: adott egy windows alapú nokia amin van egy kedvenc játékom. Itt ugye microsoft fiókkal vagyok bejelentkezve. Most váltok androidra. Hogy tudom megoldani hogy a játékban elért pontszámaim és egyebek megmaradjanak? Megoldható?

előre is köszönöm

Oppo Find X5 PRO

(#104624) TIstvan4


TIstvan4
tag

Szép estét mindenkinek!

Átküldtek ide a szomszédból :)

Opengl es tapasztalata van valakinek?

(#104625) Pimpő


Pimpő
tag

Sziasztok! Tudtok vmi CPU usage % kiíró widget-et, ami jól mér és gyorsan update-el?

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#104626) TaLa2


TaLa2
újonc

Sziasztok!A youtube alkalmazásommal van egy kis problémám.Egy kis ideje nem megy a telefonomon,az írja hálózati probléma,a munkahelyemen viszont gond nélkül megy.Tp link routerem és sony experia telefonom van.Ha a frissítést letörlöm akkor jó,csak az a baj hogy az xbox on ne tudok youtubozni.Köszönöm a választ!

(#104627) TIstvan4 válasza TaLa2 (#104626) üzenetére


TIstvan4
tag

Szia

Próbáltad már youtube "resetetelni"?

(#104628) beg válasza TIstvan4 (#104627) üzenetére


beg
veterán

Na aztat hogy kell?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#104629) TaLa2 válasza TIstvan4 (#104627) üzenetére


TaLa2
újonc

Igen!Töröltem és megint felraktam de semmi.Ha nincs fent a frissítés akkor elindul,csak nekem pont az kellene hogy azzal menjen.Azért furcsa mert a meóhelyemen meg megy,lehet hogy router beállítási gond?

(#104630) TIstvan4 válasza beg (#104628) üzenetére


TIstvan4
tag

Az appoknál van olyan,hogy data clear,adat törlés,Ezzel alapba lehet állítani az adott progit,Néha hasznos.

http://www.tech-recipes.com/rx/56317/how-to-clear-an-apps-cache-and-data-on-android/

[ Szerkesztve ]

(#104632) TIstvan4 válasza TaLa2 (#104629) üzenetére


TIstvan4
tag

Miért,lenne router hiba?Elállítottad azóta?Azt is reseteld :K

(#104633) DaveNo1 válasza Jofi81 (#104619) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem, olyanra ami átrakja az egészet, nem összeszinkronizálja a meglévőkkel.

You are not prepared.

(#104635) TaLa2 válasza TIstvan4 (#104632) üzenetére


TaLa2
újonc

Eltaláltad :) Azt is resiztem már.A telefonon amúgy a net megy csak a youtube nem,az az 1 ami nem megy.

(#104639) fulton válasza Probert75 (#104621) üzenetére


fulton
addikt

köszönöm, de ezzel az a bajom, hogy nincs rajta desktop funkció, tehát nem látom a képernyőn megjelenő képet a telon.

(#104640) Orionk


Orionk
senior tag

Hello !

Az újabb androidokon miért van az a funkció, hogy ha a HOME gombot egymás után kétszer gyorsan megnyomom, akkor felhozza azokat az ablakokat/alkalmazásokat, amelyek mind meg voltak nyitva az utóbbi időkben ?
Majd pedig egy gomb megnyomásakor mind eltűnik, bezáródik.

Hát, amikor kilépek belőlük a vissza gombbal, akkor úgyis bezáródnak, nem?

köszönöm

(#104641) Gabis


Gabis
őstag

Még a Black Friday alatt beruháztam egy Lifetime licence-s AdGuard-ra de úgy éreztem eléggé meríti az akksit és valahogy nem az igazi. Majd ma rábukkantam erre a bejegyzésre. A böngésző megtáltosodott és az akksizabáló listát is görgetnem kell mire megtalálom az AdGuard-ot. :C

(#104642) #74018560


#74018560
törölt tag

Melyik a legjobb time-management program?

Van-e olyan esetleg, amivel láthatnám h más mikor ér rá és mikor elfoglalt?

Thx!

(#104643) (ex)Cat válasza Gabis (#104641) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Megnéztem ezeket a beállításokat, de nekem se IPV4 ...bypass nincs, se ADGuard DNS Filter

(#104644) Gabis válasza (ex)Cat (#104643) üzenetére


Gabis
őstag

Frissítetted vagy letöltötted a beta-t?

(#104645) darvinya


darvinya
titán

Mostanában miért szeretik app-on belüli pro vásárlás?
Egyrészről értem, mert így többször lehet pénzt kérni.
De akkor ez már nem pro kulcs, csak jegy.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#104646) Deck válasza darvinya (#104645) üzenetére


Deck
titán

Ugyanug hozzámegy a fiókhoz, ugyanúgy lehet több készüléken használni. De értem amit mondasz, énis jobb szeretem a playes vásárlást.

PS5

(#104647) brd válasza Orionk (#104640) üzenetére


brd
nagyúr

Azt nem tudom, az új Android funkció-e, hogy ez a HOME dupla nyomására jelenik meg, vagy a telefonod gyártójának a módosítása, de azért létezik a funkció, hogy a gyakran használtakat könnyebben megtalálja a user. A vissza gombra "kilépés" sajnos nem jelent feltétlen bezárást, attól még ugyanúgy futhat a háttérben és az app készítőjére van bízva, hogy ott mit csinál (még akkor is, ha egyébként úgy néz ki, mintha kilépett volna, lásd pl. UC Browser). Az igazi bezárás az a Force Close, vagy Force Stop (FC-nek szokták rövidíteni), innen csak akkor indul újra, ha az app készítője valamilyen eseményhez kötötte az appja indítását és az megtörténik (pl. a rendszer indítása).

The only real valuable thing is intuition.

(#104648) darvinya válasza Deck (#104646) üzenetére


darvinya
titán

IAP fizetés nem úgy van rendelve a fiókhoz, mint pro kulcs app.
Tehát nem kötelező máshol és máskor is érvényesíteni.
Viszont erre nem hívják fel figyelmet.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#104649) Bozek válasza darvinya (#104648) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én eddig olyanokat vettem csak, amik éltek másik eszközön is. Lehet, hogy van olyan, ami nem, de szerencsére ritka.

(#104650) Deck válasza Bozek (#104649) üzenetére


Deck
titán

Egyből írnék a fejlesztőnek, és nemis vennék olyat.

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.