Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104151) Krill77


Krill77
őstag

Hi. A jofogás app uzijei csak wifin keresztül jonnek meg. Sima mobil nettel nem. Tapasztalt valaki ilyet?

(#104152) adsl válasza MK VII (#104150) üzenetére


adsl
aktív tag

Szia.Régebben már csináltam gyári visszaállítást de mióta ez probléma van valóban nem volt.Mert várom hogy a telefonom topikjában ír e valaki.Ha nem akkor már csinálom is a gyári vissza állítást.Remélem az megoldja a gondot.

(#104153) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Sziasztok!
Tudtok egy Messenger verziószámot mondani még a kamerás napomos baszakodás előttről? Szeretném visszaállítani a régi verziót.

Köszönöm :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#104154) MK VII válasza Plazmacucci (#104153) üzenetére


MK VII
veterán

Szia.
91.0.0.19.70
És szükséged lesz még erre is, hogy ne frissítse magát..

(#104155) Plazmacucci válasza MK VII (#104154) üzenetére


Plazmacucci
félisten

köszönöm, megsasolom :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#104156) Ádám16


Ádám16
addikt

Néha szükségem van adatforgalom sporolasra. Legtobbet a Facebook es a gyari Internet böngészőm eszi.
Adatforgalom csokkebtes celjabol megfelel (nek) a Facebook Lite es az Opera Mini appok, vagy tudtok jobbat ajanlani?

(#104157) Plazmacucci válasza Plazmacucci (#104155) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akármit csinálok azzal az izével frissíteni akarja.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#104158) MK VII válasza Plazmacucci (#104157) üzenetére


MK VII
veterán

Hogy csinálod?
Nekem tökéletesen működik az az app..

Töröld le, ne legyen telepítve a Messenger! Tallózd be az app-ba a Messenger apk-ját, futtasd le az app-ot. És a ZipSinger által létrehozott apk-t telepítsd!

[ Szerkesztve ]

(#104159) Plazmacucci válasza MK VII (#104158) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen ezt csináltam, az összes módot kipróbáltam, saját certifet csináltam, akkor nem települ. Minden egyéb esetben egyből talál frissítést :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#104160) MK VII válasza Plazmacucci (#104159) üzenetére


MK VII
veterán

Hmm.
Ugyan ezt a Messenger verziót csináltam meg a ZipSinger segítségével és nem frissül..
Érdekes.

(#104161) Ádám16 válasza MK VII (#104160) üzenetére


Ádám16
addikt

Nekem sem telepul a letrehozott apk. Nem ertem, miert. Az altalad linkelt messenger apk-val semmi gond nincs, azt fel tudtam telepiteni.

Szerk.: ha a playben kikapcsolom az automatikus frissitest, attol meg zaklatni fog a telepitesert, jol gondolom?

[ Szerkesztve ]

(#104162) #61600768 válasza Plazmacucci (#104159) üzenetére


#61600768
törölt tag

(#104163) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Ahhoz mit kell beállítanom, hogy Chrome app meg tudja nyitni a tabletemen lévő .html fájlokat?

Azt írja nincs hozzá jogosultsáom.
file helyét pedig így adtam meg:
file:///sstorage/emulated/0/Download/......xy .....html

??? Ötlet? :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#104164) Bozek válasza NandorHUN (#104163) üzenetére


Bozek
nagyúr

A file: után csak két per kell, a storage meg egy s-el van. :)

(#104165) #79335424 válasza Bozek (#104164) üzenetére


#79335424
törölt tag

A két s valóban kétes :) , de a /// sztem reális, ha helyi uriról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#104166) #61600768 válasza NandorHUN (#104163) üzenetére


#61600768
törölt tag

file:///storage/emulated/0/Download/

(#104167) BullZeye


BullZeye
veterán

Milyen programmal tudnám eltüntetni azt a screent, ami lollipoppal jött Androidba, és feloldás után fel kell húznom a képernyőt, hogy beírhassam a pint.

Gondolom ez is lock screen, de mégsem az, mert notificationok vannak rajta, ahol néha olyanok jelennek meg amik nem lennének publikusak, de ugye ezt googlet ez nem érdekli különösebben, és beállítást se találtam hozzá. Tudom, hogy egyesével beállíthatom valahol, hogy milyen notificationok legyenek rajta, de munkához használom a telefont, és néha tele mindkét kezem, és igen kényelmetlen felhúzni a screent, mert nem esik mindig kézre.

(#104168) Bozek válasza #79335424 (#104165) üzenetére


Bozek
nagyúr

Lehetséges, eddig fel sem tűnt, hogy Windows-os Chrome-ban is három per van.

Amúgy lehet valahogy az Android-os Chrome-ban weboldalt lementeni? Próbáltam megosztással, a Solid Explorer segítségével, de az képként mentette.

(#104169) #61600768 válasza Bozek (#104168) üzenetére


#61600768
törölt tag

Címsor: chrome://flags

- van "Offline oldalak engedélyezése" (ezt érdemes "mentett oldalakként" engedélyezni. Elég szarul van megoldva mert ha offline mented akkor lementi könyvjelzők közzé is. Ha meg csak könyvjelzőt akarok menteni akkor offline is menti az oldalt)

- az "Oldal mentése MHTML-ként" funkció meg inaktív, nem lehet bekapcsolni. (Chrome v.50-et használok lehet az újabbakban már bekapcsolható vagy Chrome Dev-ben vagy Chrome Canary-ban..)

[ Szerkesztve ]

(#104170) NandorHUN válasza Bozek (#104164) üzenetére


NandorHUN
addikt

Azt csak itt írtam el :)
Egyébként ha két // írok akkor nem nyitja meg, ha ///-at vagy / írok akkor igen (ha csak egyet írok akkor automatikusan átjavítja file:///s... -ra)

Sikerült megnyitnom, de ami miatt végülis azt hittem, hogy nem megy azaz, hogy nagyon lassan nyitja meg a .html file-okat.

Pl. .jpg megnyitással semmi baj, de nekem olyan webformátum kéne offline, amit be tudok szerkezteni mint kezdőoldal speed dial-okkal. (Ugye chrome nem támogatja a speed dial hozzáadást, ezért gondoltam arra, hogy készítek egy .html offline kezdőlapot magamnak manuálisan).

Ötletek? :F Miért ilyen lassú a megnyitás offline? Nálatok is ez van? Esetleg valamit érdemes lenne átállítanom?

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#104171) Plazmacucci válasza #61600768 (#104162) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem tudom telepíteni. Mit csinálok rosszul? [kép]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#104172) #61600768 válasza Plazmacucci (#104171) üzenetére


#61600768
törölt tag

Nem tudom csak tippem van gondolom korábbi messenger hagyott maga után valami szemetet emiatt nem települ.

(#104173) #61600768 válasza NandorHUN (#104170) üzenetére


#61600768
törölt tag

Ha könyvjelzőkkel indulna a chrome az nem jó?

[ Szerkesztve ]

(#104174) #79335424 válasza NandorHUN (#104170) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem használok Chrome -ot, de van jelentősége annak, hogy támogatja, vagy sem? Legfeljebb annyi, hogy a Chrome önmagában kevés ehhez. De, pl. xShortcut -tal utasítod a rendszert, hogy a Chrome -mal nyissa meg az adott uri -t. Az E-Robot -ban is van fájlmegnyitás X alkalmazással, és fordítva, alkalmazás megnyitás X uri -val.
Sőt, még társítanod sem kell, indíthatod explicit intent -tel (intent ACTION_VIEW). Ebben az esetben a rendszerre bízod a választást. Ha az egy url, akkor automatikusan az alapértelmezett böngészővel fogja nyitni. Ennek hiányában, több böngésző esetén dobja a választó menüt.

[ Szerkesztve ]

(#104175) MK VII válasza Plazmacucci (#104171) üzenetére


MK VII
veterán

Nekem is volt ilyen. HR segített..

(#104176) joci88


joci88
csendes tag

Sziasztok.

Olyan Launchert keresnék, ami az alábbi megoldást ismeri.
Példa: Megnyitom a Messengert, Play Árúházat, Böngészőt, Játékot.
Task Managerből bezárok mindent, kilép mindenből.
Itt jön a kérdés. Van-e olyan Launcher, amiben eltudok rejteni a Task Managerből appokat, ha mondjuk nem szeretném, hogy a Messengert és a Böngészőt is bezárja.
Vagy ez már Kernel szintű beállítást igényel?

(#104177) zeon.hu válasza Plazmacucci (#104171) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nincs messengerem, de így elvileg jónak kell lennie:
-apk másolása ( mondjuk külső kártyára)
-zipsigner input-itt betallózod a kimásolt apk-t
-zipsigner output-ugyanaz, csak átnevezed (mondjuk teszel a neve után egy 1-es számot)
-zipsigner key/mode: auto testkey, majd alatta sign the file
-telefon beállításokban eredeti alkalmazás gyorsítótár és adatok törlése, majd alkalmazás eltávolítása
-az aláírt új apk telepítése

#?*@&!

(#104178) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nem megy sehogy de nem is lenne baj. Most frissítette az alkalmazasokat úgy hogy manuálisan van állítva a frissítés. Én azt hittem megváltás lesz windowsrol váltani... Köszi sracok!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#104179) Tosee válasza zeon.hu (#104177) üzenetére


Tosee
őstag

Üdv!

Érdekelt a dolog, szóval próbaképpen én is megcsináltam ezt a messengerrel! Sajnos nálam is az a szitu mint Plazmacucci -nál! Végigmegy a folyamat, elkészül a másik aláírt fájl de telepíteni nem tudom... A leírtak szerint csináltam! :U :(

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#104180) DS39 válasza Plazmacucci (#104178) üzenetére


DS39
nagyúr

nem tudom, én nem használok semmilyen extra programot, múltkor kértem itt egy régi verziót az UC Browser-ből, kaptam is, azóta is megelégedéssel használom azt, a play meg tőlem jelezze hogy van hozzá frissítés, nem nyomok rá azt annyi. a play store-ban beállítottam hogy ne frissítse automatikusan az alkalmazásokat, ennyi.

(#104181) kory24


kory24
őstag

Nekem is volt ilyen.

Volt egy belakott 5.1 rendszerem. Megcsináltam zipsigner-el a messenger telepítő, fel is telepítettem. Minden telepítőt tárolok PC-n, tehát ezt a zipsignelt messenger apk is mentettem.

Később valami miatt fr (ugyanaz a rom újra rakás sp flash toolal) volt.
Majd mikor újra lakom be rendszert, a lementett zipsignelt messenger apk nem telepíthető...

Hiába próbáltam újra leszedni messenger app és újra zipsigner-ni az eredmény nem telepíthető...

Végül áruházban messenger - nél kivettem pipát automatikus frissítésből.
Bár néha így is jön értesítés messenger frissíthető, de csak törlöm értesítést

[ Szerkesztve ]

(#104182) Narxis


Narxis
nagyúr

20%-al tovább bírja az aksi ha törlitek a facebook appot. :Y

If You Don’t Have Facebook App In your Phone You Are Saving almost 20% of Your Android Battery Life

Thanos was right.

(#104183) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Olyan programot keresek, ami ha nem veszem fel a hivast, dob egy smst a hivonak, h hivjon kesobb mert blabla

(#104184) Bozek válasza Narxis (#104182) üzenetére


Bozek
nagyúr

Sőt, ha mindent törölsz a telefonról, akkor még 40-50%-ot tudsz spórolni. :D Ez a cikk kb. ennyit ér.

(#104185) zeon.hu válasza Tosee (#104179) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez a zipsigner-el újra aláírt messenger:
(Csak a teszt miatt szedtem le playről, korábban sose volt rajta)

#?*@&!

(#104186) Tosee válasza zeon.hu (#104185) üzenetére


Tosee
őstag

Akkor lehet hagyott maga után valami szemetet az előző verzió ami miatt a ZipSingerrel újra aláírt nem települt, pedig elvileg mindent töröltem (mappáját, gyorsítótárat, adatokat stb-t)!
Elkezdte a telepítést, majd pár másodperc múlva kiírta, hogy a telepítés sikertelen! :(((
Mindegy... felraktam a messenger egy régebbi verzióját, max nem frissítem a play áruházban!

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#104187) #61600768 válasza Bozek (#104184) üzenetére


#61600768
törölt tag

Nem a spórolás a lényeg.

(#104188) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

Úgy tűnik, hogy egy idő után muszáj lesz frissíteni a messengert?

Más. Van olyan program, ami azt csinálja, hogy beszélgetés közben, ha leteszem a mobilt az asztalra átkapcsol kihangosítóra, ha újból felveszem, akkor meg vissza?

(#104189) beg válasza (ex)Cat (#104188) üzenetére


beg
veterán

Vagy letöltöd az apkmirror-ról a legfrissebb messenger lite-ot és nem lesz ilyen gondod.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#104190) #61600768 válasza (ex)Cat (#104188) üzenetére


#61600768
törölt tag

Így van előbb utóbb ezt fogja feldobálni hiába aláírottat használsz. Verzió 4x alatt már régóta ezt dobálja. Nálad ez a messenger hanyas verzió?

[ Szerkesztve ]

(#104191) vadászcsiga válasza (ex)Cat (#104188) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A k...
Ezek szerint muszáj lesz megosztanunk az életünket :D

(#104192) #79335424 válasza vadászcsiga (#104191) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sajnos, a Whatsapp is ilyen, és a TV-GO -zásom is ebbe bukott bele. Szerencsére, legalább ez a Messenger ügy nem érint.

(ex)Cat:
Robottal biztosan megoldható. Az előbb megnéztem, és van teló le/fel fordítva esemény, hívás közben feltétel, és kihangosító ki/be művelet.

[ Szerkesztve ]

(#104193) vadászcsiga válasza (ex)Cat (#104188) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Melyik verziód van? Én a 84.x-et használom. Gyanítom ez mindegy.

(#104194) (ex)Cat válasza #61600768 (#104190) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

v91.0.0.19.70

De annyira nem bánt a dolog. Nekem elég a Lite, semmi mást nem akarok tőle, csak üzenetet írni és fogadni. Sőt smile téren is beérem azzal a 4-5-tel amit tudok fejből :D

(#104195) S e t h válasza (ex)Cat (#104188) üzenetére


S e t h
nagyúr

Vki el tudja nekem magyarázni mi a nagy hype a messenger alkalmazás körül?
Sosem használtam, olvastam utána, viszont rengeteg panaszt látok rá.
Nincs mód rá kiváltani?
Vagy facebook függő app?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#104196) vadászcsiga válasza S e t h (#104195) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De van.

(#104197) (ex)Cat válasza #79335424 (#104192) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Sejtettem, hogy Robottal megoldható, csak gondoltam, hátha van rá vmi kész alkalmazás. Bár végül is nem, tudom miért agyaltam ezen, ha már van a Robot :)

Köszi!

(#104198) Fandango válasza vadászcsiga (#104196) üzenetére


Fandango
veterán

Ami nekem hiányzik a Messenger Lite-ból (vagyis én nem láttam sehol), hogy nem jelzi ki mikor online, vagy volt utoljára online

(#104199) #79335424 válasza (ex)Cat (#104197) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azért van a Robot, hogy erőforrást takarítson meg. De, te külön appot használnál arra, ami a Robottal is megoldható, miközben a Robot már telepítve van? Ügyes! :N

[ Szerkesztve ]

(#104200) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Régebben olvastam egy app-ról, amivel a lock screen-re tudok kitenni widgetet, de most nem találom.
Xwidget app-ot használok, ebben jelenleg 1533 db "skin" közül lehet választani, és ezek közül szeretnék egyet kitenni a lezáró képernyőre.
Root-olt 7.1 rendszerem van.
Tudnátok segíteni?

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.