Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104951) mobilizmo válasza beg (#104950) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

photoshop-al működik a dolog :)

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#104952) Viktor0610 válasza beg (#104950) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezek a battery doctor meg cache cleaner, task killer appok a droid rákfenéje... :W
Nem értem, miért nem dobják ki az összeset a Playről...
A legkomolyabb, hogy már a Clean Masterből is van Lite. :((

Samsung Galaxy A54

(#104953) DrBubo77 válasza Viktor0610 (#104952) üzenetére


DrBubo77
addikt

És miben tud kevesebbet, mint a "normál"?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#104954) #61392896 válasza beg (#104950) üzenetére


#61392896
törölt tag

Értem, köszönöm a válaszod!

(#104955) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!

Ha, már aksi a téma. Melyiket kell nézni a kapacitás ellenőrzéséhez?

vagy

Itt a zöld pöttyök a azt jelzik, hogy max 90%-ban lett töltve? Jelzem, általában reggelre 100%-ot mutat a kijelzőn, amikor leveszem a töltőről.

Viktor0610 Ez az AccuBattery csak ellenőriz, nem javít, legalább is én nem találtam benne olyat, nem is használnám. Itteni hozzáértő ajánlotta, amikor direkt ellenőrzésre kértem segítséget.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#104956) kuksa90 válasza zeon.hu (#104947) üzenetére


kuksa90
őstag

Köszi, ha nincs más (megtalálni valahol a rendszerben) akkor marad a CL. Bár az sem az igazi, mert bevillan az eredeti, mielőtt indul a locker. :F

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#104957) HAGYMAFA


HAGYMAFA
tag

Sziasztok!

Videó lejátszás közben szépen ki lehet rakni kicsibe a videót a telefonomon és tudok mást csinálni, nem tudtok valami olyan progit, amivel el lehet ezt játszani youtube-bal is? Olyan appot tudok, ami tud ilyet, de csak zenét, egyéb videóval nem működik....

(#104958) k850 válasza HAGYMAFA (#104957) üzenetére


k850
addikt

Root (rendszergazdajog), majd Xposed Installer amivel telepíthetsz egy YouTube Background Playback alkalmazást. Ezzel tudod háttérben is hallgatni a You Tube zenét.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#104959) #79335424 válasza HAGYMAFA (#104957) üzenetére


#79335424
törölt tag

BS Player.

(#104960) HAGYMAFA válasza #79335424 (#104959) üzenetére


HAGYMAFA
tag

Bs player tud olyat? Nem is tudtam, na megnézem :)

(#104961) #79335424 válasza HAGYMAFA (#104960) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen. Nem is használok YT klienst. Dolphin, vagy Dolphin -ból megosztással BS Player.

(#104962) HAGYMAFA válasza #79335424 (#104961) üzenetére


HAGYMAFA
tag

Leszedtem google play-ről de istennek nem tudom kicsi képernyőbe lerakni telefonon.

(#104963) #79335424 válasza HAGYMAFA (#104962) üzenetére


#79335424
törölt tag

User error. Beállítások -> Lejátszás beállításai -> Lejátszás háttérben -> Lejátszás felugró videó ablakkal.
Utána a videón menü -> bezárás felugró videó ablakkal.

(#104964) HAGYMAFA válasza #79335424 (#104963) üzenetére


HAGYMAFA
tag

Nagyon köszönöm! :C :C :R

(#104965) -juc- válasza rankesz (#104917) üzenetére


-juc-
aktív tag

Most olvasom Androidpolice-on, hogy: " So far, this deal is good in the U.K., Australia, Italy, France, Russia, Germany, and Spain." Kb. 24 órája írták. Eszerint Amerika nem volt jó választás.

(#104966) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Urak!
Tudtok ajánlani olyan progit, amivel apró, pár perces mobillal készült videókat tudok összevágni, zenét tenni alá, azt is vágva, átmeneteket, effekteket tenni a videóra, netán képeket beszúrni? Nem bánnám, ha ingyenes lenne, nem baj, ha van logó a sarokban.
És nem, nem PC-n akarom vágni.
Köszönöm :R

(#104967) zeon.hu válasza zolikaDB (#104966) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

VivaVideo egész sokat tud.

#?*@&!

(#104968) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Olyan program érdekelne,ami kimutatja,hogy mitől merül gyorsan a telefonom.
Tehát van-e olyan app vagy szolgáltatás,ami különösképpen meríti az aksit.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#104969) #79335424 válasza zolikaDB (#104966) üzenetére


#79335424
törölt tag

Többek szerint a KineMaster a penge, de nekem nem jött be. Én InHandStudio -t használok. Ha jól emlékszem, akkor mindkettőnek van free verziója. Persze, abban nem működnek a hasznos funkciók.

[ Szerkesztve ]

(#104970) Gabis


Gabis
őstag

Sziasztok,
tudja valaki van e mód gmail appon belül a levelek közötti reklámok eltűntetésére?

(#104971) #61600768 válasza HAGYMAFA (#104957) üzenetére


#61600768
törölt tag

Root + Lucky Patcher > Youtube "egyedi patch"

(#104972) Bozek válasza Gabis (#104970) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hol van ott reklám? Én sose találkoztam vele. Mutass egy képernyőképet.

(#104973) zeon.hu válasza Bozek (#104972) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Promóciók :)

#?*@&!

(#104974) Bozek válasza zeon.hu (#104973) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor azért nem látom. Ezek a fülek ki vannak kapcsolva nálam. De oda nem csak azok a levelek kerülnek, amiket hírlevélnek vesz a rendszer?

(#104975) Zeki válasza Bozek (#104974) üzenetére


Zeki
nagyúr

A promóciós fülezést szépen ki lehet kapcsolni weben a beállításokban.

(#104976) attiati


attiati
veterán

nem app, de segítséget kérnék:

ismertek minőségi csengőhang + értesítőhang gyűjteményt?
ez pl tök jó :)

Nem ismert zeneszámokra gondolok, hanem jól megkreált instrumentális hangokra, dallamokra.

Ismert dalok instrumentális változata is jöhet.
Vicces hangok is.

pl ez is jól szól
8 bites zenék is tök jók

[ Szerkesztve ]

(#104977) darvinya


darvinya
titán

Gmail app-ban Exchange fiók kezelés

Ha a fw nem tartalmazza Gmail Exchange Services-t, akkor le kell tölteni és telepíteni. Gmail Exchange Services apk
Fontos, hogy Gmail app-ban legyen egy fiók!
A GES telepítés után a készüléket újra kell indítani.

Exchange fiók létrehozás:

Gmail app-ban új fiók, ekkor megjelenik Exchange lehetőség.
Email cím megadás felületnél manuális beállítást kell választani!
Szerver cím: eas.outlook.com 443 SSL/TTL

Ezután lesz Push és Névjegy/Naptár szinkronizáció.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#104978) #79335424 válasza attiati (#104976) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem a legjobb az, amit Te csinálsz magadnak.

(#104979) Bozek válasza darvinya (#104977) üzenetére


Bozek
nagyúr

Miért pont az eas.outlook.com címet kell megadni szervernek? Ez attól függ, hogy hová akarsz csatlakozni, nekem például a céges levelezésem van hozzáadva, ott más a szerver.

(#104980) darvinya válasza Bozek (#104979) üzenetére


darvinya
titán

Ez a központi alap.
IMAP-hoz más csatorna cím tartozik, de ez nem Exchange.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#104981) Bozek válasza darvinya (#104980) üzenetére


Bozek
nagyúr

És hogy jön ide az IMAP? Exchange fiókom van, aminél nem az eas.outlook.com a szerver címe.

(#104982) air válasza Bozek (#104981) üzenetére


air
nagyúr

Az egész ott kezdődik, hogy ez kinek szól és miért.
Ez a hsz lóg a levegőben, ráadásul értelmetlen, mint ahogyan a következő hsz is teljesen értelmetlen.
Mi az, hogy "központi alap"?
Mi az a "csatorna cím"?
Egyébként azért mert Exchange, attól még lehetne akár IMAP is.
Szóval egy értelmes kijelentés és összefüggés nincs benne.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#104983) darvinya válasza Bozek (#104981) üzenetére


darvinya
titán

Onnét, hogy alapból Outlook nem támogatja Exchange-et Gmail app-ban, csak IMAP-ot.
Eredeti hsz-ből ráadásul ki is maradt, küld egy mail-t a rendszer, ahol átirányít Outlook app-ra vagy mindenképp itt akarod használni.

Neked vállati Exchange fiók van más csatornán, de sima hotmail, live, stb. ezen a csatornán megy.

air

Nem érted, mert nem olvasod és alapból tudod.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#104984) beg válasza darvinya (#104983) üzenetére


beg
veterán

Vállalati outlook exchange esetén arra írod át az mx rekordot amire akarod. Onnantól már nem az az exchange szerver.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#104985) darvinya válasza beg (#104984) üzenetére


darvinya
titán

Pont erről írtam.
De én nem vállati email fiók miatt írtam a hsz-t.

Igaz ki kellene egészíteni, a válasz email-ben lévő külső app bekapcsolást, mert annélkül nem fog működni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#104986) Bozek válasza darvinya (#104985) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mivel nem válaszoltál senkinek, így nem tudhatjuk, hogy miről akartál írni. Akkor írd bele a hozzászólásba, hogy "amennyiben hotmail, live, stb. fiókot használsz".

(#104987) nemlehet


nemlehet
őstag

Sziasiztok!

Biztos előjött már párszor, de a keresés nem hozott eredményt. Egyik kollegina citromail-es címével van egy kis gondunk, a telefonos e-mail appból nem tud e-mailt küldeni. Annyit ír ki, hogy az email nem küldhető el. Ez két különböző (Lumia 532, Xiaomi Mi4C) telefonon is előjött, mobilneten és wifin is.

Leszedtük a citromail saját alkalmazását is, de az meg nem értesít, illetve egy csomószor hibaüzenetet dobál, de legalább abból lehet küldeni. Szóval jelenleg az alap email app-ban jeleznek a bejövők, a citromailes appban meg lehet küldeni.

Próbáltam megnézni a citromail leírását, de aszerint jók a kimenő levelek beállításai. Tudom tudom, használjon mást, de mivel kb mindenhol ezzel regisztrált nem olyan könnyű átállni.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#104988) beg válasza nemlehet (#104987) üzenetére


beg
veterán

[link]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#104989) D-Phrag


D-Phrag
senior tag

Sziasztok! ZEDGE-t használok régóta és legutábbi telefon átnyargalásom után valamiért nem görgethető háttereket ajánl fel, értsd nem szélesebbek a hátérképek amikből választani lehet, hanem a képernyőre passzolókat dobálja be. Törtöltem appon belül minden beálíltást, cachet, sőt újraraktam a programot is, de még mindig nem jó. Pedig Nova Launchert használok és be van állítva görgethető háttér lehetőség is (működik flottul). Tipp? :F

[ Szerkesztve ]

(#104990) nemlehet válasza beg (#104988) üzenetére


nemlehet
őstag

Próbáltuk, de egy csomó értesítést így promócióba vagy spam-be rak a gmail szűrője/rendszerezője, aztán lehet keresni, hogy épp mi hova került.

Mondjuk ha nincs rá megoldás, akkor marad a gmail-re átállás, mert nem vagyok hajlandó túl sokat foglalkozni a problémával, csak reméltem hátha valami port vagy kiszolgáló átírásával orvosolható a gond.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#104991) jupp008


jupp008
senior tag

Olyan tárcsászót keresek, aminek a fő erőssége a hívókép (bejövő-kimenő hívás felület) testreszabhatósága.
pl:
- mekkor felületen legyen látható a hívó arcképe
- kiírja a név mellett az egyéb mezőket is kicsiben (pl. cég v. szervezet)
- egyéb gombok be és kikapcsolhatósága (némítás, jegyzet, bluetooth)

Létezik ilyen, vagy csak vágyálom ?
Samsung A5 alatt semmi nem testreszabható.

(#104992) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Van egy routerre kapcsolt külső HDD-m.(még fontos lehet)

WPS Officeval szerkesztenék egy táblát folyamatosan. Szerkeszteni tudom, adatok viszek be. DE! Mikor rányomok a "Mentés" gombra, azt írja, hogy mentette, de mégse. Megnyitom és a beírt adatok eltűntek. :Y :W Ezt miért csinálhatja? Másnál rendben van?

Ha gépről szerkesztek és mentek, akkor ok minden :U

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#104993) darvinya válasza cellpeti (#104992) üzenetére


darvinya
titán

Mentés után külön kell a felhő tárba küldeni(kezdő képernyőn tábla nevénél hosszan nyomva jön be a menü), ha automatikusan nem menti a Kész gombra.
Mentés helyi tárolóra vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#104994) malnabokor


malnabokor
senior tag

Sziasztok,
Egy olyan időjárás alkalmazást keresnék, ami az általam beállított időpontban reggel küld egy értesítést az aznapi várható időjárással kapcsolatban (min-max hőmérséklet, eső /hó).
Köszi előre is ☺️

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#104995) WhiteWalker válasza malnabokor (#104994) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Morecast

(#104996) DrBubo77 válasza WhiteWalker (#104995) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ennek nincs widgetje?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#104997) margithid


margithid
veterán

Sportoláshoz ki milyen alkalmazást használ? Én endomondo-t használtam, be is jött, de állandóan azt jelezte az értesítési tálcán, hogy keresi a jelet... Ezért töröltem.
Google fitness meg eszi az akut...

(#104998) zarew


zarew
senior tag

Sziasztok!
Fiam telefonjára keresek valami nyomkövető szerűt ami pl. googlemapon mutatja a pozíciót, akár cella alapon is. Root nincs , net van. Fizetős is lehet,ha jó. Nem kell nagyon bonyolult.

(#104999) zeon.hu válasza zarew (#104998) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

He net van, akkor Google plusz a legegyszerűbb.
Az ő készülékén "Helyek"-nél be kell állítani, hogy látható legyen és ki láthatja.
Ha Te megnyitod a saját G+-t, rámész a "Helyek"-re és láthatod.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#105000) zarew válasza zeon.hu (#104999) üzenetére


zarew
senior tag

Köszönöm,kipróbálom. Azt hittem,hogy mindig be kell mászkálnom ehhez a gmailjába. De ha nálam írja ok. Egyébként találtam egy rakás ilyen progit a playen. Épp ezért nem tudtam választani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.