Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101801) mzso válasza mzso (#101799) üzenetére


mzso
veterán

IOS-re találtam alternatívát... http://www.guidingtech.com/35760/access-google-keep-iphone-ios/
De androidra véletlenül sem...

(#101802) fdisk válasza #79335424 (#101487) üzenetére


fdisk
őstag

Kipróbáltam, de sajnos továbbra sem tudom elérni, hogy bemondja a hívó nevét.
Tudod mit hogyan kell beállítani rajta?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#101803) demars


demars
addikt

Sziasztok.
AirDroiddal van némi gondom. Szeretnék egy 254 mb-os fájlt másolni egy Z3C készülékre de harmadjára írja ki, hogy nem sikerült. Előtte is hasonló fájlt másoltam ( térkép fájl) és annál nem volt gond igaz az csak 165 mb volt.
Ez már túl "nagy" neki?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#101804) air válasza mzso (#101799) üzenetére


air
nagyúr

Semmi baja a Keepnek.
Nálad lesz valami probléma.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#101805) darvinya válasza mzso (#101801) üzenetére


darvinya
titán

GNotes?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#101806) Bozek válasza demars (#101803) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én egy olyant találtam, hogy a 3-as verzióban már van méretbeli korlátozás. Prémium felhasználóknak 1 GB, bónusz felhasználóknak 200 MB, a többieknek meg 30 MB. De persze lehet, hogy ez csak valami tévedés.

Miért nem osztasz meg egy mappát a számítógépen, amit utána fájlkezelővel elérsz. Nálam mennek az adminisztrátori megosztások is, így bármelyik meghajtó bármely mappájából tudok a telefonra másolni otthoni hálózaton keresztül. (Igazából távolról is ment régebben, csak most valahogy nem akarja a VPN. Csak WiFi-n csatlakozik, de egyelőre fogalmam sincs, hogy miért.)

(#101807) kisspall


kisspall
aktív tag

Android eszköz távoli vezérlésére milyen app használható?
A Teamviewer nálam nem működik. Le akar tölteni valami kiegészítőt, de az meg az üzenet szerint nem található. Mi lehet a gond, van-e más alkalmazás erre?

(#101808) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

5.1.1-en google térkép "Nincs találat erre" üzenetet dob, ha beillesztek egy koordinátát.
Ugyanakkor böngészőben megnyitva a google térképét, rendesen mutatja a helyet.
(A koordináta decimális, ha átkonvertálom fok/perc/másodperc alakba, akkor jó)
Ugyanezen koordinátákat eredeti decimális formában 4.4.2-n beillesztve, a telón lévő google térkép hibátlanul megjeleníti.
Mi lehet a gond?

#?*@&!

(#101809) zhata válasza demars (#101803) üzenetére


zhata
senior tag

Próbáld ki az FTP szervert.

(#101810) Pikkolo^^ válasza DrBubo77 (#101769) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Facebook és telefon kapcsolatok szinkronizálására van szükségem alkalmazásra.

(#101811) Juditta_56 válasza zeon.hu (#101808) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

A "decimális" formátumban írt koordinátában cseréld ki a vesszőt pontra.
Azt mondjuk nem értem, hogy a 4.4.2 miért tudja, ha egyáltalán ez a baj...

[ Szerkesztve ]

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#101812) zeon.hu válasza Juditta_56 (#101811) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akár pont, akár vessző, ugyanúgy "Nincs találat".
Az nem baj, hogy a 4.4.2-n működik :)
Csak azért említettem, hogy az érkező koordinátát oda egyből beillesztve azon jó.
Egyébként ugyanaz a térkép verzió.

#?*@&!

(#101813) bigrock válasza fdisk (#101802) üzenetére


bigrock
addikt

Stereo bluetooth headset-en sem megy az Ecid, nem a mono a probléma. Én anno próbáltam (többek között) egy Nokia BH121-et (ha jól emlékszem) és azzal sem működött a hívó hang bemondás.

(#101814) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok. Egy olyan problémám van, hogy van egy androidos média boxom, ami a TV re van kötve. Na most nincs itthon semmiféle házi szerverem, hogy arról játsszam le a filmeket sorozatokat, olyat szeretnék, hogy hálózaton el tudjam érni a TV boxot és másolni rá asztali PC ről. Azaz szeretném, hogy valamiféle hálózati meghajtó szerűségként megjelenjen az eszköz.

Milyen programmal tudnék ilyet csinálni?

(#101815) darvinya válasza bigrock (#101813) üzenetére


darvinya
titán

Nálam működik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#101816) aelod


aelod
veterán

Tudtok valami egyszerű és jól használható emlékeztető progit? Lg g2-n nem tetszik a gyári reminder...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#101817) beg válasza aelod (#101816) üzenetére


beg
veterán

Google keep

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#101818) Juditta_56 válasza zeon.hu (#101812) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Hát nekem bizony csak akkor működik a decimális változat, ha ki van cserélve a vessző pontra. Sokat szíttunk ezzel, mikor át kellett konvertálni a koordinátákat és elfelejtettük kicserélni. Nekem a PC-n és a tableten (6.0 droid) is csak a ponttal műxik. A tableten jelenleg nekem a 9.37.2 GMaps van.

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#101819) Heisenberg69 válasza aelod (#101816) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Vagy GTasks: Todo List & Task List

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#101820) zeon.hu válasza Juditta_56 (#101818) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez a verzió van nekem is mindkét eszközön.
Érdekes egyébként, hogy tegnap egyszer működött 5.1.1-en konvertálás nélkül is.
De csak egyszer :)
Utánajárok, megoldható-e, hogy fok/perc/másodperc koordináták jöjjenek.

#?*@&!

(#101821) ollie válasza aelod (#101816) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Maga a Google app, vagy a Google Keep.

***

(#101822) Jakuu válasza zarew (#101797) üzenetére


Jakuu
őstag

Beallitottad a miuiban , hogy melyik legyen az alapertelmezett launcher ? Beallitasok - Alkalmazasok - Alapertelmezettek es legfelul van a Launcher

(#101823) aelod válasza ollie (#101821) üzenetére


aelod
veterán

Azok nem tetszenek. De már találtam egyet. Köszi mindenkinek a tippeket.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#101824) #79335424 válasza kmisi99 (#101814) üzenetére


#79335424
törölt tag

(#101825) mzso válasza air (#101804) üzenetére


mzso
veterán

Kapcsold ki az auto szinkronizálást és úgy próbálj manuálisan szinkronizálni/frissíteni. Nem fog működni.
Gmail-nél simán megy.

(#101826) zarew válasza Narxis (#101798) üzenetére


zarew
senior tag

Hát jó lenne valami külön app.

(#101827) FerNandor


FerNandor
őstag

Hali, muszáj volt frissítenem a messengert, mert sz@rakodott. Azóta, még sz@rabb, mert folyamatosan jelzi, hogy üzenetem jött, hiába vagyok már benne a chat-fejben és már írom a választ. Beakad vagy nem tudom. Ez mitől van? Android 5.1 LG G4

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#101828) batai15


batai15
félisten

Sziasztok , melyik időjárás appot ajánljátok? Olyan kellene nekem ami az értesítési sávba ki költözik, és törlés esetén is ott marad,tovabba viszonylag pontos, és legalább egy hétig előre jelez magyarul .

(#101829) Narxis válasza batai15 (#101828) üzenetére


Narxis
nagyúr

eWeather HD

Thanos was right.

(#101830) #73959936 válasza batai15 (#101828) üzenetére


#73959936
törölt tag

Ezt és ezt talán javasolhatom -

(#101831) aelod válasza FerNandor (#101827) üzenetére


aelod
veterán

Attól, hogy egy fos.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#101832) teo77 válasza Arween (#101643) üzenetére


teo77
őstag

Ez engem is érdekelne! Van valami ellenszere? Meg azt is áruljátok el legyetek szívesek, hogy, ha frissítek egy adott appot, akkor az előző verziója törlődik vagy fent marad a system-ben? Köszönöm!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#101833) ollie válasza teo77 (#101832) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a verzió marad a systemben, ami eredetileg volt, pontosabban az utolsó rendszerfrissítés utáni verzió. Ha uninstallálod az update-eket, akkor arra áll vissza.

Nézd meg, hogy a play store beállításainál mi van beállítva a frissítésekhez (csak wifi-n, automatikusan, stb).

***

(#101834) Bozek válasza aelod (#101831) üzenetére


Bozek
nagyúr

Érdekes, nekem sose volt ilyen problémám. Akkor lehet, hogy nem is az alkalmazás f*s?

(#101835) teo77 válasza ollie (#101833) üzenetére


teo77
őstag

Kösz szépen!
Amióta frissítettem, csak 2 opció van a beállításokban a korábbi, háromhoz képest. A "Ne frissítssen automatikusan" nincs már benne.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#101836) Jakuu válasza teo77 (#101832) üzenetére


Jakuu
őstag

Root, Appdowner, problem solved. Persze ez csak akkor mukodik, ha telepitve van az app, mielott mar megtortent az update.

(#101837) Shyciii


Shyciii
veterán

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy melyik felhő szolgáltatásba érdemes szinkronizálnom a fotóimat, ahol később meg is tudom nézni, mint egy képnézőben, és a szinkronizálás két irányú legyen, tehát ne csak feltöltse a felhőbe, hanem hogy ha a mobilról letörlök egy fotót, akkor a felhőből is törölje le, és teljes felbontással töltse fel, ne butítsa le.
Flickr-ben gondolkodtam, de az csak feltölti a képet, és nem szinkronizálja, tehát ha mobilról törlök, akkor nem törlődik a felhőből is.

Ki mit ajánl erre a célra?

(#101838) IldiH válasza #79335424 (#101786) üzenetére


IldiH
aktív tag

Chrome-ba is van beépülője, én szg-en (Firefox és Chrome) és mobilon is használom. Mobilon az appon belüli böngésző megnyitással, illetve mindenhol máshol is engedélyezve az automatikus kitöltést.

(#101839) #79335424 válasza IldiH (#101838) üzenetére


#79335424
törölt tag

PC -n lehet, de én Androidos böngésző beépülőről írtam, és az a LastPass letöltések oldala szerint is csak Dolphin -hoz, és Firefoxhoz van. Van külön LastPass alkalmazás is, de annak a böngészős funkciói fasorban sincsenek a Firefoxéhoz, vagy a Dolphinéhoz képest.

(#101840) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék kérni: Facebook Messengerben "régi" vagy PC-s smiley-ket hogy lehet elővarázsolni? Köszi.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#101841) IldiH válasza #79335424 (#101839) üzenetére


IldiH
aktív tag

Mondjuk telefonon még nem is néztem a beépülést, mert leginkább appon keresztül használom. Bár a böngészőgyártók sem építhetnének rám, mert azt se sűrűn használok telóról 😊 de jegyeztem az infót

(#101842) #79335424 válasza IldiH (#101841) üzenetére


#79335424
törölt tag

Firefox -ban nem annyira tuti, Dolphin -ban viszont nagyon jó a beépülő. Egy hiányosságot tapasztaltam a PC -shez képest. Ha egy új helyre regisztrálsz, akkor nem ajánlja fel az adatok megjegyzését. Manuálisan kell megadni.

(#101843) teo77 válasza Jakuu (#101836) üzenetére


teo77
őstag

De ba*ák meg, a fa*ért vettél ki?!
Amúgy köszi a tippet! Az a baj, hogy a Honor 7-nek kell bootloader nyitás is. Azt meg látja a szervizes, ha vissza kell vinni gariztatni.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#101844) demars válasza FerNandor (#101827) üzenetére


demars
addikt

Nálam is ilyen. Elég idegesítő, de ahogy írták egy f.o.s!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#101845) beg


beg
veterán

Hozzam a szappant srácok? :U
Lehet ezt helyettesíteni a teringettét, macska rúgja meg és egyéb kifejezésekkel is.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#101846) adrian94


adrian94
őstag

Nova launchernél belehet állítani, hogy a menüben lássam a hátteret (átlátszó legyen) és ne egy fehér alapot lássak? Ha igen akkor hol? :)

(#101847) adrian94 válasza adrian94 (#101846) üzenetére


adrian94
őstag

Megvan.. :)

(#101848) ollie válasza Shyciii (#101837) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Google Photos képes erre, és nem csökkenti a Google Drive tárhelyed online, amennyiben 16mp a max felbontása a képeidnek. Ha beállítod ezt a korlátot, akkor a 16mp-nél nagyobb képeket kicsinyíti.

[ Szerkesztve ]

***

(#101849) fdisk válasza bigrock (#101813) üzenetére


fdisk
őstag

Ez nem túl jó hír.
Akkor hogy lehet rábírni a telót, hogy működjön is?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#101850) darvinya válasza fdisk (#101849) üzenetére


darvinya
titán

Nem csak telotól függ a bemondás, hanem mit tud a BT egység.
Nekem olyan van ami bemondja.
Talk Back/Google szövegfelolvasó app-ok fent vannak.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.