Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100901) beg válasza Mr. Y (#100899) üzenetére


beg
veterán

Inkompatibilitásról hallottunk ugye? Pl. Lenovo p70-nél gyári vibe ui-val ha fejreálltál sem tudtad a lightflow-t üzembe helyezni mindaddig, míg a közvetlen módot nem engedélyezed. Vagy ha gyári lednotification apk.t le nem gyúrtad a pébe. (mondjuk utána a lightflow sem kellett már)
Gyártó és készülékfüggő, ne akarj n+1 gyártó 1024 készülék permutációjára ugyanolyan pulóvert ráhúzni.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#100902) Mr. Y válasza #73959936 (#100900) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Cubot x15. Tudtommal azon nincs is étesítési led. Vagy csak én nem találom rajta...

But who is watching the guardians?

(#100903) beg válasza #73959936 (#100900) üzenetére


beg
veterán

Azon ne is keress :)
Mondjuk olvashattam volna előbb is. Fizikailag nincs benne (5:33-tól). Esetleg a NoLed appal próbálkozz, az helyettesítheti.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#100904) kutga válasza #73959936 (#100900) üzenetére


kutga
nagyúr

Szvsz teljesen egyértelmű.

Let the Zone take me if I am.

(#100905) #73959936 válasza kutga (#100904) üzenetére


#73959936
törölt tag

Sajnos teljesen igazad /igazatok van...

béna....

marad a no led....

(#100906) kutga válasza #73959936 (#100905) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem feltétlen, mert ha akármivel belenyúlsz a gyártó led kezelésébe, a legtöbb azzal a lendülettel meg is bolondul.

Az én telefonomon (P8 Lite) se a Lightflow-t, se a Light Managert, se a Led Blinkert nem tudtam megbízható működésre bírni.

A Robottal működik egyedül.

Let the Zone take me if I am.

(#100907) #73959936 válasza kutga (#100906) üzenetére


#73959936
törölt tag

Ha és amennyiben nem boldogulok, hozzád fordulnék segítségért majd pm-ben....

(robotban mit és hogyan...)

max holnap, ha volna kedved segíteni.... :U

(#100908) kutga válasza #73959936 (#100907) üzenetére


kutga
nagyúr

Miben? Most írtad hogy nincs led. :D

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#100909) Tyer válasza tixem (#100600) üzenetére


Tyer
őstag

Nem fut valmai task killered, vagy ilyesmi? Mekem is befagy néha a HTC player, aztán késöbb vált

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#100910) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Pénzügy, költségvetés:
Expense IQ
MoneyWiz 2
Monefy

Feltelepítettem az Expense IQ-t, és úgy látom a felhőbe mentés az fizetős.
Van olyan hasonló alkalmazás, amit tudok az otthoni sz.gépemmel felhőből szinkronizálni és ingyenes?
Vagy mindegyiknél ki kell mentenem file-ba és úgy megynyitni a gépen?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#100911) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Valahogy áttetszővé valt az értesítési sav. H tudon ujra feketeve tenni. Remlik, h lattam ilyen opciot vhol. (4.2.2)
köszi

(#100912) beg válasza Krill77 (#100911) üzenetére


beg
veterán

Telefonod topikját vagy a szakmai topikokat javasolnám. Ahány ház annyi szokás.
Vagy próbálj visszaemlékezni mit nyomtál, hogy áttetsző lett.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#100913) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Hogy tudom beállítani Gmail-nél hogy ha elkezdem gépelni a címzettet akkor felajánlja a lehetőségeket?
Android 6.0 frissítés után első indításnál kért valami engedélyt amit nem tudtam megadni neki valami hibából adódóan és sosem dobja fel a címeket ha elkezdem beírni. Erre van valakinek jó ötlete?

(#100914) Krill77 válasza beg (#100912) üzenetére


Krill77
őstag

Nem allitgattam semmit. Csak feltunt a viber kozben. Azt sem tudom, h valami app vitte el vagy sima rendszer beállitas..

(#100915) -juc- válasza BaLee (#100913) üzenetére


-juc-
aktív tag

Beállítások/Alkalmazások/Gmail/Engedélyek* alatt a Kapcsolatokat kell bekapcsolni. A Tárhelyet pedig akkor, ha e-mail-mellékletet akarsz letölteni.
(*Vagy valami hasonló néven futhatnak magyarul.)

(#100916) air válasza s7evcsenko (#100910) üzenetére


air
nagyúr

Ha találsz ilyet, szólj! :D
Sajna a Money Wiz is fizetős, de az multiplatform.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#100917) sparx válasza s7evcsenko (#100910) üzenetére


sparx
tag

Wallet
Webes felülete is van, itt.

(#100918) BaLee válasza -juc- (#100915) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm! :R

(#100919) maestro87


maestro87
őstag

Sziasztok!
Egy kis segítség kellene.
Miért nem tudok kapcsolódni sem Solid Explorer-rel, sem FolderSync-kel a Windows 10-es gépem megosztott mappáihoz? :F
A gép eszerint van beállítva. Otthoni csoportot is létrehoztam, de semmi. A gép router mögött van, és annak mappáit (Openwrt) látja az app, de a gépet nem.
Pedig tavaly már sikerült (Windows 8.1), de most nem akar működni. :(

[ Szerkesztve ]

(#100920) rjg válasza s7evcsenko (#100910) üzenetére


rjg
őstag

Money Manager Ex

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#100921) s7evcsenko válasza sparx (#100917) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ez jónak tűnik, köszönöm, meglesem. :R

air:
Közben én is találtam egyet, "Money Lover".
Fent van win áruházban és play-en is, és mindkettő ingyenes.
Mondjuk 3 indításból 1x már megfagyott a mobilon. :B

(#100920) rjg:
Ezt próbáltam, de valamiért nem jött be. :(
Azért köszi.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#100922) VeryByte válasza rjg (#100920) üzenetére


VeryByte
őstag

+1, nekem ez jött be legjobban.
Mondjuk én főként gépen írom a pénzhasználatot, arra teljesen jó, attól függetlenül, hogy némely szerkesztési tulajdonsága eléggé az őrületbe kerget. :)

[ Szerkesztve ]

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#100923) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Itt az akkumulátornál mit jelent a battery percentage?

Miért van kikapcsolva, vagy jobb ha ki van kapcsolva?:)

Köszi

(#100925) air válasza kory24 (#100923) üzenetére


air
nagyúr

Hogy a státusz soron kiírja az akku töltöttséget %-ban.
De ha bekapcsolod, magad is láthatod.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#100926) kory24 válasza air (#100925) üzenetére


kory24
őstag

Köszönöm!

Hiányoltam is ezt nagyon :-)

:R

(#100927) fdisk


fdisk
őstag

Akadt egy kis probléma az igoval.
Rootolt, gyári 442(note 2) alatt ha a vissza gombot bármikor megnyomom nem lép vissza egyet, hanem kilép.
Majd ha azonnal újraindítom, akkor pedig leáll.

Mitől lehet ez?
Másnál is fordult már elő hasonló?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#100928) Kékes525 válasza fdisk (#100927) üzenetére


Kékes525
félisten

Wipe Cache partition? Adattörlés? Újrainstallálás? Ebben a sorrendben, addig, amíg jó nem lesz.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#100929) batai15


batai15
félisten

Üdv! Van esetleg az evernotenak más alternativaja ami kevésbé korlátoz az ingyenes verzioba ? Jó lenne ha gépről is el lehetne érni a jegyzeteket . Köszönöm előre is.

(#100930) Kékes525 válasza batai15 (#100929) üzenetére


Kékes525
félisten

Alternatives to Evernote for all platforms

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#100931) batai15 válasza Kékes525 (#100930) üzenetére


batai15
félisten

Keepet most leszedtem ,tetszik is pár dolog egyszerűbb is. Kérdésem lenne hogy :
Gépről el lehet a jegyzetet érni ? Valamint, a jelenlegi evernote jegyzeteket nem lehet esetleg szinkronizálni ?

(#100932) Kékes525 válasza batai15 (#100931) üzenetére


Kékes525
félisten

A gépről való eléréshez Wunderlist: To-Do List & Tasks. A PC-re: Download Wunderlist on all your devices Ezek szinkronizálják egymást.

Evernote Integration via TaskClone

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#100933) fdisk válasza Kékes525 (#100928) üzenetére


fdisk
őstag

Semmi változás. :((

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#100934) Kékes525 válasza fdisk (#100933) üzenetére


Kékes525
félisten

Mind a hármat megcsináltad?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#100936) fdisk válasza Kékes525 (#100934) üzenetére


fdisk
őstag

Természetesen.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#100937) Kékes525 válasza fdisk (#100936) üzenetére


Kékes525
félisten

Akkor szerintem a rendszereddel van valami gond, ha eddig OK volt. Az előtt, mielőtt a hiba jelentkezett, volt a rendszeredben valami változás? Valami új futó programmal való összeakadás?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#100938) kismokesz


kismokesz
tag

hello lehet nem ide illő de ehez a tablethez kellene nekem rom

Sony SGPT 113 AT/S

elöre is köszönöm nagyon sorsan kellene a segitség.

(#100939) fdisk válasza Kékes525 (#100937) üzenetére


fdisk
őstag

Lehet,de nem hinném.
Gyári rendszer, roottal.
Pár hónappal ezelőttig 412 volt fent, akkor semmi gond nem volt vele. Csak 442 alatt van ez kezdettől fogva.
Vannak olyan dolgok amiket hibernáltam TB-vel Hogy lehet-e köze vmelyiknek a működéséhez, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#100940) jena2


jena2
tag

Sziasztok szerintem nem egy átlag kérdésem/ bajom lenne, hátha valaki tudna segíteni. Igazából készülék de inkább droid gond, mégpedig:
Nagyrészt Bt headsetről beszélek, és napi nagyon sok órát, közben telefon zsebben, közben én mozgásban az egyik készülékem egy lenovo vibeZ2 k920 android 5.02 vagy ilyesmi
a másik egy doogee x5 max pro droid 6,, a gondom hogy bármit elkövetek a telefon önálló életre kel a zsebemben beszélgetés közben, a lenovoban van zseb felismerő ha jól rélik de nullával egyenlő, a doogee-ben nincs is.
Doogee:
Egyszerűen szétb_sz tőle az ideg hogy beszélgetés közben elkezd fotózni, vagy leteszi a hívást vagy a beállításokat variálja el, a lenovo az rendszerint a beállításokba mászik bele, de a doogee meg mindent elkövet. ma már bekapcsoltam a minta kijelző zárat, na az sem oldotta meg, mivel ha hívás közben vagyok nem zárja le fullra a kijelzőt csak kikapcsolja, a hívás befejezés ugye él, ami gond lehet hogy a doogee power gombja nagyon puhán nyomható így lépkedés közben benyomódik bontja a hívást, de még nagyobb gond hogyha BT-n teszem le a hívást arra is felébred, ha nincs minta bill zár akkor teljesen kijön azaz feloldja a bill zárat a Bt hívás megszakítástól, és hiába a rajzolgatós bill zár 3 funkció él,még minta előtt a fotózás a ugye a bill zár feloldása és valami google hang alapú keresés, szóval ha befejezem a beszélgetést leteszem BT-n, attól felébred a kijelző és a zsebemben már megy is a fotózás vagy google hangkeresés, már csak azt hallom a BT-n hogy exponál, ma már nagyon kicsi hijja volt hogy földhöz baszom.
A Lenovoval nincs ennyi gond, de pont elég van,az is kb minden alkalommal a beállításokban találom meg mikor végzek egy hívással.

Kérdés tud e valaki erre megoldást, mindegy már az sem érdekel ha valami típus specifikus dolog és kell miatta egy másik készüléket vennem ilyet olyat amolyat csak legyen valami használható megoldás erre.
Köszönöm ha valaki tud segíteni

ONEPLUS 11

(#100941) #79335424 válasza jena2 (#100940) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egy ötletem lenne. Természetesen E-Robot. :) Ha a teló csörög, vagy hívás közben van, és a BT headset csatlakozva van, akkor egy érintésérzéketlen filtert húz a kijelzőre. Sztem ez menne root nélkül is, de erre nem vennék mérget.

[ Szerkesztve ]

(#100942) kovisoft válasza jena2 (#100940) üzenetére


kovisoft
őstag

Ha van a készülékedben gravitációs szenzor, akkor Gravity Screen - On/Off. Ennél be lehet állítani, hogy ha fejjel lefelé teszed zsebre a telefont, akkor kikapcsolja a kijelzőt és kikapcsolva is tartja (azaz mindig újra kikapcsolja, ha valami felélesztené). Én ezt használom zsebben, és nem szokott semmi sem véletlenül elindulni. A könnyen benyomódó power gombot pedig nálam az oldotta meg, hogy egy szilikon tokba tettem a telót.

(#100943) jena2 válasza #79335424 (#100941) üzenetére


jena2
tag

Köszi ez marha jol hangzik

ONEPLUS 11

(#100944) jena2 válasza kovisoft (#100942) üzenetére


jena2
tag

Leszedtem, latja a gravity szenzort/de semmit nem tesz , akarhova forgatom nem történik semmi

ONEPLUS 11

(#100945) #73959936


#73959936
törölt tag

A Noled-et feltettem, működik is a nem rootolt Cuboton,1 kérdésem lenne. Hogyan lehet azt megoldani, hogy amikor a futtatott appokat automatikusan kitörlöm ez a memóriájában maradjon, magyarul mindig fusson ?

:R

(#100946) kovisoft válasza jena2 (#100944) üzenetére


kovisoft
őstag

Be kell állítani, hogy hány fokos szögtől kezdve érezze úgy, hogy zsebben van.

(#100947) #79335424 válasza jena2 (#100943) üzenetére


#79335424
törölt tag

Közben eszembe jutott még valami. Szintén E-Robot. BT headset esetén, amikor a teló csörög, akkor a Robot force fekvőbe forgatja a kijelzőt. Az én telómon a hívásfogadó activity -nek nincs fekvő nézete, ezért ilyenkor a teló csörög, de nem jelenik meg a hívásfogadó ablak, hogy fogadhassam a hívást. A headset -tel viszont ki tudod adni a fogadó parancsot. Egy próbát megér.

(#100948) adsl


adsl
aktív tag

Sziasztok.Lehet nem jó helyen kérdezem.De olyan problémám van hogy hiába van rezgő módba a teló (LgF6)gyári JB.De néha elfelejt rezegni ha bejövő hívásom van.Minden másra rezeg amire kell csak bejövő híváskor van hogy nem rezeg.Ez mitől lehet?

(#100949) Kékes525 válasza fdisk (#100939) üzenetére


Kékes525
félisten

Ezt könnyen kipróbálhatod. Egyenként visszakapcsolod a TB-vel és ellenőrződ, hogy jelentkezik e a hiba.
Amúgy nem a program mennyiség számít. Ha időközben újat telepítettél az is bekavarhat, vagy egy régi, amit más konfigurációval futtatsz.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#100950) rizso


rizso
addikt

Urak, chrome-ban ki lehet kapcsolni a lap aljan felugro mobil nezetet?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.