Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101151) kutga válasza viktorhu (#101150) üzenetére


kutga
nagyúr

Valóban. Úgy veszem észre, ahogy csinálom a dolgom, úgy tölti fel a widgetre az adatokat.

Let the Zone take me if I am.

(#101152) kaciokos


kaciokos
őstag

Olyan app kéne nekem, ami folyamatosan (lehetőleg beállítható időközönként) pingeli az otthoni routerem, és dob egy notification-t, ha nem válaszol. Használ valaki ilyesmit?

(#101153) #79335424 válasza kaciokos (#101152) üzenetére


#79335424
törölt tag

Root van?

(#101154) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Volna egy kérdésem iMediaShare app-al kapcsolatban!

Ez a program nem felhő alapu vagy nyilvános valami?Tehát ami képeket videókat telórol megosztok a tv-el az csak a tv-re küldi és máshová nem?

[ Szerkesztve ]

(#101155) kaciokos válasza #79335424 (#101153) üzenetére


kaciokos
őstag

Ha van, akkor E-Robot? :D Sajna nincs, de nem is igazán szeretnék.

Közben próbáltam Play Store-ban magamtól találni valamit, eddig ez tűnt a legjobbnak, annak ellenére, hogy 3 éve nyúltak utoljára hozzá, és full fapad, de sajnos valamiért mobilnetről elérhetetlennek látja a szerverem, pedig bármelyik másik appból tudom pingelni a telefonról. :(

(#101156) unravel


unravel
őstag

Heló

SZerintetek miért ébreszti a készülékem (sony z3 compact) a Cerberus ilyen sokat?

Azt tudom hogy Cerberusban a location logger kikapcsolva van, viszont a "block statusbar and power button in lockscreen" az aktív.
Hm?

¯\_(ツ)_/¯

(#101157) beg válasza unravel (#101156) üzenetére


beg
veterán

Majdnem 2 nap alatt ennyi ébresztés nem számít soknak.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#101158) #79335424 válasza kaciokos (#101155) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az automatizáló valóban szerepelne a tervben, de csak az időzítés miatt. A ping shellparancs alapból rendelkezésre áll, csak a futtatásához root kell.

Egyébként, "Auto ping" címen rákerestem a Playen, és láttam néhány ígéretes találatot.

[ Szerkesztve ]

(#101159) attiati


attiati
veterán

ha egy android telefonra nincs magyar nyelv, attól még telepíthető rá teljes értékű magyar kiosztású, ékezetes billentyűzet az sms íráshoz, böngészőhöz, mindenhez?

illetve milyen egyéb hátrány lehet, ha nincs magyar nyelv?

(#101160) #79335424 válasza attiati (#101159) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem ennek nincs akadálya, bár tesztelni nem tudom, mert az enyémben van Magyar nyelv. De, pl. az Anysoft teljes bill., és abból gondolom, hogy működhet, mert külön kell letölteni a hozzá való nyelvi kiegészítőket.

(#101161) viktorhu válasza attiati (#101159) üzenetére


viktorhu
veterán

Igen, a billentyűzet nyelvét (nyelveit) akkor is te választod ki. Ha a gyáriban nincs magyar, akkor a playről telepíthetsz rá. Arra számíts, hogy a telepített programok a rendszer nyelvére állnak rá, pl. a google maps angolul fog navigálni (waze-en, here mapsen ez is választható), google now angol nyelvű cikkekben fog téged érdeklő témákat keresni stb. Ha ez zavar, és van root, akkor valamilyen language enabler appot kell letölteni a playről, azzal átválthatod magyarra is a rendszert. Persze ettől nem varázsolódnak bele a magyar nyelvű stringek a gyári appokba, de a legtöbb AOSP / Google alkalmazás, meg a szokásos playről letöltött dolgok átváltanak magyar nyelvűre, ahogy az összes beállítás is.

(#101162) basaja válasza Teodor52 (#101154) üzenetére


basaja
senior tag

Tudtommal csak oda ... legalábbis remélem... ;]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#101163) psg5


psg5
veterán

Sziasztok.! Yahoo időjárás widgetet nem lehet beállítási, hogy kitörése teljesen a képernyőt?

F.K.T.

(#101164) attiati válasza viktorhu (#101161) üzenetére


attiati
veterán

köszi szépen!

(#101165) mobilizmo válasza attiati (#101159) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Egyébként meg morelocale 2 segítségével meg tudod változtatni a rendszer viselkedését. A települő programok magyarnak fogják látni a rendszer lokalizációját. Egy kis segítség a beállításhoz.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#101166) katonafull


katonafull
csendes újonc

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy van-e a jetaudioban olyan funkció, hogy listázáskor úgy hagyja mappába rendezve a zeneszámokat, ahogy felrakom a telefonra és ne rendezgesse át nekem? Vagy olyan, hogy ne olvassa az exif adatokat?
Merthogy valamiért egyes albumoknál (gondolom exif adat alapján) az egy albumba tartozó dalokat külön mappába rakja, mintha nem egy albumba tartoznának és így listázza ki nekem az albumokat. És így nem tudom egyben meghallgatni szépen sorban az aktuális album számait.
És rohadt idegesítő, hogy az app akarja megmondani nekem mi egy album és mi nem.
Először azt gondoltam az ékezetek, vagy más karakterek zavarják össze, de mivel hiába nevezgetem át a dalokat, akkor is a régi dalcímet jeleníti meg gondolom exif adatokat használ a rendezésre.
És nem szeretném egy exif tool-al átszerkeszteni a sok gigányi zenéimet, csak hogy a jetaudio szíves legyen és ne válogassa szét az összetartozó dalokat.
Ha erre nincs megoldás tudtok ajánlani másik appot, ami nem akar főnökösködni ezzel kapcsolatban? :D
Amúgy én nagyon szeretem a jetaudiot, ezért sajnálnám lecserélni.

Előre köszönöm a segítséget!

(#101167) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem!

Elszeretném érni a Screen Stream Mirroring Free appal hogy a viber videóhívás képfolyama megjelenjen a tv kijelzőjén!

Letudná valaki írni hogy tudnám ezt elérni?

(#101168) kaciokos válasza #79335424 (#101158) üzenetére


kaciokos
őstag

OK, köszi, keresgélek és próbálgatok tovább, csak azt reméltem, valami itt már foglalkozott ilyesmivel.

(#101169) psg5


psg5
veterán

Van olyan időjárás app ami kitölti a teljes képernyőt? vagy a launcherben kell mókolni, hogy kiterjeszthető legyen?

F.K.T.

(#101170) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Ha a Whatsapp-al WIFIN-keresztül beszélek egy külföldön lévő ismerőssel, akinek szintén a telefonján van, akkor ennek van-e költség vonzata?
Estleg úgy is tudunk-e beszélgetni, hogy nekem pl. a PC-n van meg a program, az ismerősnek meg telefonon?

(#101171) kaciokos válasza GEPESZ66 (#101170) üzenetére


kaciokos
őstag

Az a kérdés, hogy az ismerősödnek milyen Internet-kapcsolata van. Ha valami ingyenes WiFi, akkor jó, ha mobilnet, az drága lehet.

(#101172) #79335424 válasza kaciokos (#101168) üzenetére


#79335424
törölt tag

Foglalkoztunk ilyesmivel. Rendszeresen használok pinget, traceroute -ot, stb. Csak, aki ilyesmivel foglalkozik, annak általában rootolt a telója.

(#101173) GEPESZ66 válasza kaciokos (#101171) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Költség szempontjából csak az én oldalam érdekel.
Arra figyelek, hogy WIFI-n legyek csak.
Így tehát nincs semmi rejtett költség?

A másik oldalon a német rokonom van, Ő tudja azt, amire neki kell figyelnie.

(#101174) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Sokan ajánljátok az Adguard-ot reklámblokkolásra.
Az a kérdésem, hogy mennyivel csökkneti az üzemidőt? Ugyebár egy saját VPN-t futtat a háttérben.

Kössz!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#101175) #73959936 válasza Bici (#101174) üzenetére


#73959936
törölt tag

a kérdésre a választ nem tudom, de a greenify (is) tud fagyasztani és csak addig és akkor fut, amikor én szeretném - így oké...

(#101176) vadászcsiga válasza Bici (#101174) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem nem csökken. jobban mint amikor nincs bekapcsolva

(#101177) kaciokos válasza GEPESZ66 (#101173) üzenetére


kaciokos
őstag

Nincs rejtett költség.

(#101178) Nerazim


Nerazim
őstag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani egy appot amivel a beszélgetéseket fel tudom venni. Olyan kellene aminél nem kell minden hívásnál beállítani külön-külön. Köszönöm előre is.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#101179) Bici válasza vadászcsiga (#101176) üzenetére


Bici
félisten

Oks, kössz! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#101180) vadászcsiga válasza Nerazim (#101178) üzenetére


vadászcsiga
félisten

ACR, vagy Call recorder. Nálam mindkettő olyan hogy néha mindent felvesz, máskor meg semmit nem találok, pedig 6 alatt bepipáltam hogy ne lője ki a rendszer ha sokáig nincs használatban.

[ Szerkesztve ]

(#101181) Nerazim válasza vadászcsiga (#101180) üzenetére


Nerazim
őstag

Köszi bepróbálom :R

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#101182) Nerazim válasza vadászcsiga (#101180) üzenetére


Nerazim
őstag

Na vagy 5 öt kipróbáltam, de mindegyik sistereg és nem hallatszik semmi. A kínai telómon gyárilag volt ilyen funkció az szépen fel is vett mindent.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#101183) Kékes525 válasza Bici (#101174) üzenetére


Kékes525
félisten

Én használom és csatlakozva (#101175) kovacsen222 kollégához, a Greenifyvel hibernálom és így alig fogyaszt.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#101184) Bici válasza Kékes525 (#101183) üzenetére


Bici
félisten

Oks, kössz!

Az a szitu, hogy nekem pont a root nélküliség miatt kell az adguard, így greenify a root szükséglete miatt nem játszik sajnos.
De utánanézek, hátha a MIUI is tud ilyen fagyasztást.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#101185) Kékes525 válasza Bici (#101184) üzenetére


Kékes525
félisten

A Greenify-hez nem kell root, legalábbis nem minden funkciójához, nálam sincs root. Másrészt van másik is amit használhatsz: AdClear: Non-Root Full-Version Ad Blocker

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#101186) Bici válasza Kékes525 (#101185) üzenetére


Bici
félisten

Oks, kössz, megnézem. :K

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#101187) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Tudtok/láttattok olyan jegyzet alkalmazást, melynek a widget-ét úgy is be lehet állítani, hogy átlátszó(vagy teljesen az) legyen és ha rányomok, akkor láthatóvá válljon és mutassa a bele rögzített elvégzendő feladatokat/emlékeztetőket?

Köszönöm előre is. :R

[ Szerkesztve ]

(#101188) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Messengerben mikor csinálok egy videót felvétlenél látszik, hogy tökéletes. Mikor elküldöm meg totál low qualitys. Másnál is van ilyen hiba?( 2 napja frissítettem előttem nem próbáltam mert még friss a telóm)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#101189) dlaj válasza Jumbozorz (#101187) üzenetére


dlaj
őstag

Én ezt használom régóta, és nagyon szeretem. Csináltam egy kis bemutatót.

Szabadon méretezhető, színezhető a widget és a betűk is. Az áttetszőség 0-100%-ig állítható. Van megosztás is, én a OnenNote-ba mentek vele 2 kattintással.

(#101190) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Az android 6.0-ában lévő SD kártya használata belső meghajtóként funkciót használja valaki?
Van valami értelme?

Kipróbáltam, de mintha ugyanúgy a belsőbe telepítene.

Mi előnye van?

Egyébként direkt gyors kártyát vettem (Samsung Evo+), de mikor formáztam belsőnek mégis azt írta lassú a kártya.... A telefon soc-ja lenne gyenge? (MT6735P)

[ Szerkesztve ]

(#101191) ollie válasza kory24 (#101190) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ott a benchmark amit belinkeltél. A belső tárhely 2x olyan gyors olvasás szempontjából a telefonodon, gondolom ezért írja a rendszer, hogy lassú az SD.

***

(#101192) kory24 válasza ollie (#101191) üzenetére


kory24
őstag

Azt értem, bár sztem 46mb/s is elég kéne legyen alkamlazásoknak.

De a lényeg van-e értelme ennek a sd kártya belső tárhelyként használatának?

Hisz így egybe is veszi meg nem is.

a progikat ugyanúgy a belső 4Gb os meghajtóra teszi csak fájlkezelők azt nem látják....

Akkor meg mi értelme?

(#101193) kory24 válasza kory24 (#101192) üzenetére


kory24
őstag

Közben rájöttem mi előnye. Alapból belső tárhelybe települ minden, de át tehetők sd kártyára

(#101194) brd válasza Nerazim (#101182) üzenetére


brd
nagyúr

Az Automatic Call Recorder-ben lehet állítani, hogy milyen forrásból vegye a rögzítendő hangfolyamot. Azt próbáltad esetleg állítani?

The only real valuable thing is intuition.

(#101195) FeZ... válasza brd (#101194) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Úgy hallottam, hogy ez a szolgáltatás erősen telefon függő. (És talán root sem árt hozzá). A root-olatlan Huawei P8 telcsimen kipróbáltam én is többet, egyik sem működött sajna. Pedig, milyen boldog lennék egy használhatóval !? :-D

[ Szerkesztve ]

(#101196) brd válasza FeZ... (#101195) üzenetére


brd
nagyúr

Lehetséges, de még egy anti-root kollégám 6.x-es Androidot futtató Samsungján is mindössze kisebb problémával vette az akadályt (be kellett állítani, hogy a Doze ne nyírja ki). Root jogot még nem láttam kérni a programot semmilyen telefonon.

The only real valuable thing is intuition.

(#101197) zeon.hu válasza FeZ... (#101195) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Arra létezik valószínűleg KangVip vagy Aurora rom, pre rooted és többek között tartalmaz hívásrögzítőt is.

#?*@&!

(#101198) Nerazim válasza brd (#101194) üzenetére


Nerazim
őstag

Most jelenleg "voice call" val beállítva, így most nagyon de nagyon halkan hallok vmit de inkább csak sistergés van.

(#101195) FeZ...

Akkor lehet feladom :O

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#101199) adrian94


adrian94
őstag

Tudtok ajánlani valami jó fényképező / videó appot ?

Jó lenne ha lehetne SD kártyára menteni a képeket, videókat és kiírná, hogy melyikből mennyi fér még rá a kártyára :)

(#101200) dlaj válasza adrian94 (#101199) üzenetére


dlaj
őstag

Nézted fent az összefoglalóban? Ott megtalálod az öt legjobbat. Talán valamelyik neked is megfelel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.