Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100302) minek?:S


minek?:S
őstag

Srácok!

Keresek egy játékot, és nem tudom elképzelni mi lehet a neve. Kérdésem az lenne, hogy valahol meglehet nézni az eddigi összes letöltött alkalmazást playről?

Üdv.:M.

(#100304) minek?:S válasza #20749568 (#100303) üzenetére


minek?:S
őstag

Eh.. inkább meg se szólalok.. ahogy most ellinkelted gépen(ahol nem láttam a keresett játékot), valahogy egyből meg lett telón is, és a játék is. Az valahogy hajnali 4kor nem túlzottan ment. Mindenesetre hatalmas köszönet :R

Mentségemre szóljon, hogy több mint 2 éve nem volt közöm androidhoz, valamikor GB/ICS tájt léptem.

Üdv.:M.

(#100305) Pikkolo^^ válasza #20749568 (#100301) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Régen használtam ezért most jobban "elmélyedtem" benne, a nagyon gyenge erős volt. Szerintem kevésbé átlátható és nincsen flow.

(#100306) csongi válasza #79335424 (#100299) üzenetére


csongi
veterán

Igen a karperec tudja az alkalmazas ertesiteset fogadni, ez volt az elkepzeles, csak az alkalmazast nem talaltam hozza.
Koszi :) rakeresek erre.

(#100307) #79335424 válasza csongi (#100306) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az eseményedet a dátum és idő -> riasztás alatt tudod beállítani, a műveletedet pedig a rendszer -> értesítés megjelenítése alatt. A Robot topikot pedig ITT találod.

(#100308) margithid


margithid
veterán

Kipróbálná nekem valaki, hogy a chrome remote desktop alkalmazás csak azzal az emailel müködik amivel playbe be vagyok jelentkezve?

(#100310) zlatan92


zlatan92
csendes tag

Üdv!
Ma böngészés közben ez jött elő nálam...

Májusban szereztem be a legelső okostelefonom, és ez az első alkalom, hogy valami ilyesmivel találkozok. :F
Pedig mindig csak ugyanarra a néhány, biztonságos oldalra szoktam felnézni mióta megvan a telefon. :(
Ilyenkor mi a teendő? :(

(#100311) Kékes525 válasza zlatan92 (#100310) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez szerintem csak reklám. Ha biztosat akarsz, akkor futtass le egy jó víruskergetőt. Összefoglalóban megtalálod. Én eszt használom: Vírusírtó Androidra PRO Verzió, de ez fizetős.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#100313) zlatan92


zlatan92
csendes tag

Köszönöm! :R Megnyugtató hallani, hogy ez csak reklám. Még jó, hogy nem mentem rá arra a "telepít" gombra. :)
Viszont sajnos fogalmam sincs, hogy ez honnan jöhetett...

(#100314) holozis_HUN válasza zlatan92 (#100310) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Légyszi nézd meg fent a linket.

Szerinted ez a google linkje??

Reklám!

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#100315) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Milyen képszerkesztőt ajánlotok?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#100316) Bozek válasza Rigormortiis (#100315) üzenetére


Bozek
nagyúr

1. Milyen célra kell?
2. Van az összefoglalóba három is berakva.

3. (ez a topicgazdának szól): Az ajánlott alkalmazások közül hiányolom a Photoshop Lightroom-ot. :)

[ Szerkesztve ]

(#100317) #61600768 válasza Rigormortiis (#100315) üzenetére


#61600768
törölt tag

(#100318) beg válasza Bozek (#100316) üzenetére


beg
veterán

Már nem, mert betettem. Köszi. :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#100319) kocka1977


kocka1977
csendes tag

Sziaztok!
Keresek LG G3 (D855) höz gyári akkut ami 3000 mAh -tól nagyobb kapacitású! Utángyártottban lenne akár 7200 mAh is de az szerintem a 3000et sem tudja! Létezik nagyobb gyáriban?
Segítségetek előre is köszönöm!

(#100320) zeon.hu válasza kocka1977 (#100319) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Huhh, rossz topikban keresed...

#?*@&!

(#100321) csaba1203 válasza tomboy0013 (#100297) üzenetére


csaba1203
addikt

Ha tudnál róla bővebben írni én is megköszönném.
Hol,hogy lehet beállítani mert ilyen menüpontot nem találok.
Gondolom a hálózati beállítások közt kell megadni valamit.

(#100322) Jampec82


Jampec82
csendes újonc

Sziasztok!
Olyan programot keresek, ami egyesíti egy todo és egy bevásárlólistás alkalmazás tulajdonságait. A következők lennének fontosak:
-határidős és határidő nélküli feladatok kezelése
-akár korlátla mélységig alfeladatok/allisták
-összes alfeladat pipálása(teljesítése) esetén a főfeladat is pipa legyen
-widgettel rendelkezzen
-határidős feladatokhoz legyen riasztás
- ismétlődő feladatokat is kezeljen
Előre is köszi a segítséget! Jani

(#100324) ollie válasza kocka1977 (#100319) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak hogy ne fuss felesleges köröket:

Nem fogsz nagyobb kapacitású akkut találni hozzá, se gyárit, se utángyártottat. Ennek az az oka, hogy már elérték a maximumot, amit gyártástechnológiailag ki lehet hozni egy ilyen lítium ionos akkuból, ugyanabba a méretbe már nem lehetséges több energiát zsúfolni. A másik oka, hogy nem fér bele fizikailag nagyobb akku a készülékbe, mert hogy az előző ok miatt, fizikailag nagyobb méretűnek kéne lennie a nagyobb kapacitásúnak.

[ Szerkesztve ]

***

(#100325) beg válasza ollie (#100324) üzenetére


beg
veterán

Pont most felezik a méretet vagy duplázzák a kapacitást :)

Researchers have developed lithium batteries with twice the capacity of current ones and expect to have them ready for smartphones by 2017

Persze ettől függetlenül ez nem az a topik és a kérdezőt sem segíti ki, csak mint érdekesség linkelem.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#100326) Jakuu válasza ollie (#100324) üzenetére


Jakuu
őstag

A gyaribol szerintem sincs, de en mintha emlekeznek valami Mugen Power nevezetu extended battery-re, amit kulon hat fedlappal arultak, mert vagy ketszer vastagabb volt a gyari akkunal. Az nem kinai hamisitott akku volt kamu parameterekkel, de gondolom kalibralni is kell a nagyobb akkunal a keszuleket, lemerittessel es fullra toltessel

[ Szerkesztve ]

(#100327) Krill77


Krill77
őstag

Hi
az miért van, h Bluetooth hangszóróval ha viberen irok a kimenő uzivel ellentétben a bejövő uzi hangja a telobol jön, nem a speaker bol? Ilyenkor megall a zene is. Másik telon uaez 4.2.2 droiddal nincs...

(#100328) darvinya válasza Jakuu (#100326) üzenetére


darvinya
titán

de gondolom kalibralni is kell a nagyobb akkunal a keszuleket, lemerittessel es fullra toltessel

Li-nél nem kell az akkut „kalibrálni”.
Ne írj …

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#100329) holozis_HUN válasza darvinya (#100328) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Arra gondol, hogy a telefonban lévő akku fájlt kell kalibrálni. Azaz, hogy mennyi a 100% benne. Pl 3000 mAh aksinál 2800 mAh a max, ezt érzékeli a teló 100%nak. Egy 7000 mAh aksinál a max olyan 6800 mAh például, de a teló maximumnak még mindig a 2800-at érzi. Ezért kell ezt kalibrálni.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#100330) nyisziati válasza Krill77 (#100327) üzenetére


nyisziati
veterán

Xiaomid van?
Mert nekem is ezt csinálja. A full stock Android (4.4.2) a THL-emen nem.

[ Szerkesztve ]

(#100331) Krill77 válasza nyisziati (#100330) üzenetére


Krill77
őstag

Nem, ez pop c1. 4.2.2. Ace 3 on is 4.2.2 de ott nincs ez.
Epp most írtak. El is nemul es ugy is marad neha.. Bluetooth ki/ be es play kell. Kva jo..

(#100332) razzorr


razzorr
őstag

Az normális hogy a Spotify kb.10 percenként leáll? Elindítom a BT hangszórón a zenét,képernyő lezár. Majd kis idő múlva leáll. Ennyit tud az ingyenes verzió? Wp-n érdekes módon órákig hozzá sem kellett nyúlni,max néha lenyomott egy reklámszöveget. Van valami beállítás erre a problémára?

(#100333) tordaitibi válasza Jakuu (#100326) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Nem a kapacitast nezi!!
A feszultseget, az pedig feltoltve 4,2volt egy gombakkunal, es a Tesla egyik 160000 milliamperoras cellajaba is, kisutve szinten egyforma. A kozte eltelt ido termeszetesen nem, ez alapjan
az uzemidot majd saccolgatja.
De ha a telodra rakotod az emlitett Tesla auto egyik cellajat, nem fog kikapcsolni ugyanugy 1 nap mulva, mint eddig, hanem majd 2-3 honap mulva, amikor leesik 3,2voltra.
(Kisse hulye hasonlat, es pelda, de szemleltetesere elmegy)

(#100334) Karcub


Karcub
senior tag

Valaki használ Kernel Adiutort? Ki milyen beállításokkal használja?

(#100335) mzso


mzso
veterán

Helló!

Melyik egy jó FTP szerver ami jó is meg egyszerű is, és meg tudom vele osztani belső memórát és SD kártyát meg miegymást.
Ezt próbáltam eddig: FTPServer

Ami csodák csodályára elsőre máködött. De van egy nagy hiányossága. Nem tudom beállítani, hogy milyen IP-n legyen így meg nem lehet elmenteni a kapcsolatot Total Commander-ben vagy bármely másik ftp kliensben.

Van olyan amelyik ezt is tudja és vagy valamilyen host nevet is tud használni?

Jelen pillanatban a 192.168.1.101-et használja ami alig ha nem egyből változni fog amint egy másik eszköz hamarabb csatlakozik a hálózathoz...

(#100336) Pikkolo^^ válasza #20749568 (#100309) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Az sem átlátható, de legalább az ajánljása jobb, mint a Spotify-nak. Kerestem alternatív Deezer klienst, egy van de az nagyon gagyi.

(#100337) #79335424 válasza mzso (#100335) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az FTP szervernek nincs köze az eszköz IP elérésének beállításaihoz. A router -ben kell fix IP -t adni az eszköznek, vagy a droid beállítások menüjében fix IP -t beállítani és gondoskodni arról, hogy a router -ben ne legyen ütközés a beállított IP -re.

[ Szerkesztve ]

(#100338) mzso válasza #79335424 (#100337) üzenetére


mzso
veterán

A routerben megpróbáltam:

De nem jött össze:

Maradt a 101-en. Elméletileg a router felül kéne tudnia bírálnia az IP-t amit a telefon akar magának, nem?

Az androidban hol lehet állítani?

Amúgy meg a programban van egy ilyen opció, hogy "Time to wait for preferred IP (ms)". Akkor ez mi célt szolgálhatna ha nem tudja befolyásolni az IP-t?

Csak összehoztam. Úgy látszik rossz szekcióban próbálkoztam... (IP & MAC Binding ami, így nem is tudom mit csinál... :DDD ) Valójában a "Address Reservation"-ben kellett beállítani...

[ Szerkesztve ]

(#100339) #79335424 válasza mzso (#100338) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egy MAC -hez nem tartozhat két IP, és amikor beállítod a másikat, akkor az előző még érvényben van. Eszköz újracsatlakoztat, router -ben "kirúg", stb. Egyébként az a megadott .077 az a router -ben érvényes tartomány? Mert ha nem, akkor hiába próbálod megadni.

A droid beállításokat írja meg vki más, mert nekem most nincs wifi kapcsolatom, anélkül meg nem jön elő az a menü!

A binding összekapcsolja az IP -t a MAC -kel, hogy akkor is "tudja" a router azonosítani, ha az eszköz nincs feljelentkezve, miután lejárt a kapcsolat tartási idő. Pl. PC -s WOL -nál kell

[ Szerkesztve ]

(#100340) minimumgame


minimumgame
tag

Sziasztok!

Nemrég lett android 6.0-ás készülékem és valamiért nem kapok értesít semmilyen emlékeztető appban.
Hiába állítom be, hogy pl. este 6 kor XY teendőm van, nem értesít. Se gtask, se to do, se kepp stb.
Valamit be kell állítani az androidban?
:F

(#100341) mzso válasza #79335424 (#100339) üzenetére


mzso
veterán

Kösz az infót.

(#100342) w.miki


w.miki
veterán

Értesítések letilthatók valahogy régebbi Androidon is?
4.4.2. szeretném megoldani, hogy a TuneIn ne dobálja tele a felső értesítési sávot a reklámjaival.
Van erre valami alkalmazás?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#100343) #61600768 válasza w.miki (#100342) üzenetére


#61600768
törölt tag

Alkalmazások között ahol eltávolítod az appokat ott kikeresed aztán értesítések letitlása.

(#100344) holozis_HUN válasza minimumgame (#100340) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Keresd meg a beállításokban az értesítések beállításait, hogy mi férhet hozzá az értesítésekhez.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#100345) xiidavid


xiidavid
csendes tag

Sziasztok!

Most tervezek új telefont beszerezni. Az egyik kiszemelt a Huawei P9 lite, azonban nincs benne giroszkóp, ami hirtelen kicsit rémisztő. Tudnátok mondani olyan alkalmazásokat, amiket emiatt nem tudnék használni? (Pokemon Go-ról tudok :DD )

Előre is köszi! :)

(#100346) nyisziati válasza Karcub (#100334) üzenetére


nyisziati
veterán

Én használok, a THL-ben.

CPU: performance-ot tolom, minden mag bekapcsolva folyamatosan, max. frekin. Nem aksibarát, de töltve van folyamatosan.

(#100347) HoTaZo válasza xiidavid (#100345) üzenetére


HoTaZo
őstag

Az nem olyan biztos, hogy nincs benne. Lehet, hogy csa le van blokkolva, mint a G8-ban. Ha van benne, akkor root után kiblokkolható.
De a "Milyen telefont vegyek?" vagy a készülék saját topikja is segítségedre lehet.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#100348) zhata válasza mzso (#100341) üzenetére


zhata
senior tag

Ezt próbáltad?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.theolivetree.ftpserverpro&hl=en

(#100349) w.miki válasza #61600768 (#100343) üzenetére


w.miki
veterán

köszi, működik is... :R

De lehet, hogy a TuneIn Radio helyett kipróbálok más rádió alkalmazást.
Néha teljesen beszaggat, van hogy el is dobja az állomást, és nem csatlakozik újra.
Melyik az ajánlott, online, netes Rádió alkalmazás, amiben sok magyar adó van?
Stabil, tartja a jelet, ha elveszíti, akkor újra kapcsolódik, és nem marad csendben.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#100350) csurgoi


csurgoi
aktív tag

A Teclast X16 Plusnál tapasztalom, hogy néha kisötétedik a kijelző.
Olyan mimtha kifagyna.
De pl ha felteszem töltőre,reggel fekete képernyővel indul a készülék, mert elindulni elindul, nagyon halványan látni a kijelzőt.
Ilyenkor egy újraindítással helyreál a rend?
Szerintetek mi lehet a probléma?

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.