Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101851) batai15 válasza #73959936 (#101830) üzenetére


batai15
félisten

köszönöm mindenkinek!

(#101852) fdisk válasza darvinya (#101850) üzenetére


fdisk
őstag

Nekem egy Plantronics Explorer 50 van.
Talkback és a felolvasó már kiolvasztva, működésre készen.
De így sem semmi változás.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#101853) darvinya válasza fdisk (#101852) üzenetére


darvinya
titán

Nem találtam róla olyan pontos infót ahol leírják milyen BT szabványt tartalmaz.
Annélkül csak tipp, hogy elvileg működnie kellene, de miért nem megy.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#101854) Bici válasza Bici (#101777) üzenetére


Bici
félisten

Megoldva a probléma: SD kártya formázás a tabletben, majd MTP-n keresztül másoltam fel a filmeket, és jééééé, mind műxik.

ON: Céges telóra keresek Launchert, mely megfelel a következőknek:

- lehető leginkább letisztult, egyszerű, de azért ízléses kinézet
- reklámmentes és ingyenes
- ne változtassa meg az ikonokat
- gyors, ne zabálja fel a telót

Nincs szükségem különleges funkciókra, csak alap dolgokra akarom használni.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#101855) ollie válasza Bici (#101854) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nova és/vagy Apex Launcher ingyenes változata.

Viszont az legyen észben, hogy a gyári widgeteket nem lehet használni custom launcherrel.

[ Szerkesztve ]

***

(#101856) FerNandor válasza demars (#101844) üzenetére


FerNandor
őstag

Köszi. F@sza... :)

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#101857) Bici válasza ollie (#101855) üzenetére


Bici
félisten

Kössz!
Megnéztem őket, nem is rosszak. Még tezstelés alatt vannak, de keresgélés közben találtam rá a Trebuchet-re, ami anniyra egyszerű kinézető, hogy nehéz lesz megverni.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#101858) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Olyan képszerkesztőt keresek, mely alkalmas a képméret változtatására. Igazán csak ez a funkció érdekel. Lehet beépülő is, gyári root nélküli Huawei G8, 6.01, EMUI 4.0-ás rendszer képnézőébe.
Képernyőképeket, melyeket hangerő le+ kikapcs gombbal csinálok, szeretném átméretezni, hogy nekeljen a fórumra feltöltés előtt gépre áttölteni méretezni és onnan feltenni.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#101859) vadászcsiga válasza HoTaZo (#101858) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Photo resizer HD? Pl.
Kiválasztod a képet, megosztás, app, méretezés, mentés.

[ Szerkesztve ]

(#101860) #79335424 válasza HoTaZo (#101858) üzenetére


#79335424
törölt tag

Erre az összefoglalóban szereplő Photo Editor -t használom. Pikk-pakk körbevágom, átméretezem, mentés másként és kész.

(#101861) Bozek válasza ollie (#101855) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Viszont az legyen észben, hogy a gyári widgeteket nem lehet használni custom launcherrel."

Ez így ebben a formában nem teljesen igaz. A Nova például tudja használni a Sony gyári widgetjeit.

(#101862) air válasza Bozek (#101861) üzenetére


air
nagyúr

Mióta?
Én évekig használtam SP-t és Z1C-t Novával, de bizony nem lehetett kirakni mindegyik widgetet a Novára.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#101863) HoTaZo válasza vadászcsiga (#101859) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ő lesz az. Köszönöm! :R

Somatom: Félretettem ezt is nagyobb igényű feladatokhoz. Videot még nem sikerült rögzítenem vele. Még tanulmányoznom kell őt is. :R Köszönöm!

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#101864) Jakuu válasza air (#101862) üzenetére


Jakuu
őstag

Ahogy most sem.

(#101865) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok.
Adott itthon egy Wines gép és 2 androidos ezköz (ha számít, 6.0-ás droiddal)
A Wines gép meghajtóját megosztottam, és ES File Explorerrel felcsatoltam a droidos eszközökre, a droidos eszközök meghajtóit ftp szerverként elérem a Wines gépről, viszont a 2 droidos eszköz meghajtóit FTP.ként nem látom a ES file Explorerrel. A kérdésem az lenne, hogy van-e valami mód, hogy a 2 droid eszköz között közvetlenül kábel nélkül tudjak másolni, megtekinteni fájlokat? Vagyis ugyanúgy mint hálózati meghajtót kezelhessem őket, mint magát a Windowsos gép meghajtóját? Igazából a Windowsos gépen is jó lenne, ha nem mint FTP szervert érném el a droidos gépeket, hanem mint hálózati/megosztott meghajtót, mert így FTP-n nem tudom lejátszani a videókat/képeket a számtógépen. Remélem érthetően fogalmaztam :D

(#101866) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Frissíteném: csak látja egymást FTP-n a két droidos eszköz, már csak az lenne a kérdés, hogy mint hálózati meghajtót feltudom-e csatolni a Windowsos gépre a droidos meghajtókat, nem úgy mint most mint FTP szervert. Akkor ugye le tudnám játszani a tartalmakat. Meg ugye egymás közt is..

(#101867) Bozek válasza air (#101862) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem tudom, hogy mióta, nekem már a Z1C-n is engedte múltkor például a kameraválasztót is kirakni. Régebben persze tényleg nem lehetett.

(#101868) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Lehet hogy volt már róla szó, de akkor átsiklottam felette... és sorry.
Van olyan alkalmazás, amit ha telepítek az S6-ra, akkor a PC-s total commander meghajtónak felismeri a telfont és nem kell intézőt használnom hozzá?
Telepítettem a TC-t a telóra is, de ez egyelőre kevés volt.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#101869) aelod válasza Bozek (#101867) üzenetére


aelod
veterán

G2 gyári időjárását sem engedi kirakni a nova. A fizetős sem :(

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#101870) #79335424 válasza kovbandi82 (#101866) üzenetére


#79335424
törölt tag

A lehetőségeid:
1.: Telón webes megosztást csinálsz, PC -n pedig hálózati műsorként streameled.
2.: Korábban linkeltem Androidos SMB szervert. Azzal tudsz hálózati meghajtóról streamelni.
3.: A PC -n Kodit használsz, mert az tud FTP -ről is streamelni.

(#101871) ollie válasza aelod (#101869) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt nem arról van szó, hogy nem engedi, hanem azok a widgetek a gyári launcherbe vannak építve, így semmi nem látja a gyári launcheren kívül.

***

(#101872) air válasza Bozek (#101867) üzenetére


air
nagyúr

Az Időjárás widgetet nem engedi. Szóval kicsit általánosítottál.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#101873) kovbandi82 válasza #79335424 (#101870) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Köszi!

(#101874) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Nem tudjátok a jófogás appban a találati listában lévő kis képeken mit jelöl a szám?

(#101875) #73959936 válasza Krill77 (#101874) üzenetére


#73959936
törölt tag

Nem biztos, de talán azt h. hány fénykép van a hirdetéshez ?

(#101876) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Kaptam értesítést, hogy elérhető a Google Allo.

Akkor ez most, hogy működik? Úgy, mint a hangouts? Vagy ez lényegében a beépített SMS küldő app helyett lenne opciós, és sms-ként küldi el az üzeneteket?

Vagy, aki a címtárban szerepel, vele lehet "chatelni", akinál a meghívás, Nekik pedig smsként lehet küldeni az üzeneteket?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#101877) g_g_g válasza hackeeeee (#101876) üzenetére


g_g_g
őstag

Tudom nem a legilletékesebb portál, de esetleg érdemes utána járni:
[link]

(#101878) Bozek válasza air (#101872) üzenetére


Bozek
nagyúr

Na bumm, találtál egy olyant, amit nem enged. De amúgy a beépített Hírek és Időjárást kiengedi, a Kamera, a Naptár, a Stamina üzemmód, a TrackID, a What's New és a Zene is megy. Az előbb mondjuk Z5 Compact-on néztem, ott kétféle Időjárás widget van, az egyiket ki engedi rakni, a lenyílós régit nem. Ez zavart meg egy kicsit.

Amúgy miért általánosítottam? Leírtam bárhol, hogy az összeset ki engedi rakni? Csak annyit írtam, hogy használhatók a Sony widgetjei. Ebben nincs benne az, hogy mindegyik.

[ Szerkesztve ]

(#101879) hackeeeee válasza g_g_g (#101877) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az úgy szép.

Véleményem szubjektív...

(#101880) brd válasza s7evcsenko (#101868) üzenetére


brd
nagyúr

Az S6-ot nem ismerem, milyen baromságot követtek el benne, de pl. MTP módban használható TC-ben a telefon, mert a PC-s TC-ben meg lehet nyitni a Computer foldert (pl. az ALT+F1, ill. F2-es listában találod), az nem segít?

The only real valuable thing is intuition.

(#101881) s7evcsenko válasza brd (#101880) üzenetére


s7evcsenko
addikt

MTP módban van, de nem jelenik meg plusz meghajtóként.
Viszont ezt a folder verziót nem tudtam, erre ránézek, ha hazaértem.
Köszi. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#101882) atike válasza g_g_g (#101877) üzenetére


atike
nagyúr

Ettől azért picit árnyaltabb a kép (de tény, hogy nem annyi, hogy nem épp ezt ígérték):

"We’ve given users transparency and control over their data in Google Allo. Our approach is simple: your chat history is saved for you until you choose to delete it. You can delete single messages or entire conversations."

és

"You can delete any activity you’ve had with your Google Assistant in Google Allo. But keep in mind, your Google Assistant activity stores chats you’ve had with your Assistant, and remembers your name and interests for a more personalized experience."

Ezek alapján "csak" a Google Assistant-os beszélgetések maradnak meg, a többi törölhető bármikor. Érdekes ez így még mindig amúgy... :U

forrás

(#101883) g_g_g válasza atike (#101882) üzenetére


g_g_g
őstag

Köszönöm a hivatalosabb kiegészítést. :R

(#101884) atike válasza atike (#101882) üzenetére


atike
nagyúr

Jól sikerült visszatörölnöm a zárójeles részből... - a "hogy nem annyi," törlésre került volna, csak hát siettem... :DDD :B :B :B :W

(#101885) Jakuu válasza s7evcsenko (#101868) üzenetére


Jakuu
őstag

Pedig mukodni kell a TC alatt, csak nem a sima meghajok kozott kell keresgelni a telefont, hanem a Szamitogep-Attekintest kell kivalasztani a meghajto legordulo menubol.

(#101886) Jakuu válasza kovbandi82 (#101866) üzenetére


Jakuu
őstag

BubbleUPnP, azzal mint DNLA halozatot latod az eszkozoket es mehet is a medialejatszas.
A masik kerdesre.
Probaltad mar a keszulekeket egy munkacsoportba rakni ?
Ugye az alapertelmezett csoport a windows alatt WORKGROUP neven fut.

Az itteni: legutolso hozzaszolas alapjan megprobalhatod
Persze a Domain es a Szerver nevhez a te beallitasaidat kell beirni, pl a Domainhoz az alapesetben WORKGROUP kell es a szerverhez a PC-d elerese. Esetleg meg az engedelyeket kell megadnod a Windows halozati csoportok beallitasainal.

(#101887) ollie válasza Bozek (#101878) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pontosítsunk. A gyári launcherbe épített widgetek nem mennek más launcherrel. A különálló appok widgetjeivel nincs gond.

***

(#101888) frankstork válasza ollie (#101887) üzenetére


frankstork
aktív tag

Sziasztok.
Sony Z1compactom lassú volt mint a bűn.
Csináltam visszaállítást. App adatok meg eltűntek... Szinkronizáltam a google fiókommal, mégis sehol semmi.
Még a chrome könyvjelzőim is odavannak. AngryBirds2 mentésem... My Backup Pro-val is csinátam mentés, de azzal se jön vissza semmi. Mostakkor szétverjem vagy szétverjem..-. :F :(

(#101889) atike válasza frankstork (#101888) üzenetére


atike
nagyúr

...milyen Android verzió fut rajta...?

...verd szét amúgy ha jól sejtem... :(((

(#101890) ctibor


ctibor
senior tag

Sziasztok,

Pár napos a telefonom és a korábban is használtakon kívül semmi új programot nem telepítettem rá egyelőre. Mégis, naponta 1-2 szer egész oldalas reklám fogad, amikor bekapcsolom:

Eddig egyetlen telefonomon sem volt ilyen! Van esetleg tapasztalat, hogy melyik app dobál ilyet és hogyan lehet leállítani?

Előre is köszi!

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#101891) s7evcsenko válasza brd (#101880) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:R :R
Köszönöm.
Ki tudtam tenni fülre is, így remélhetőleg sokkal egyszerűbb lesz ezentúl. :C

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#101892) SimonJanos válasza Bandi8407 (#101624) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Sziasztok!

Ugyanezt kérdezem én is!

Kihalt kedvenc Sunrise naptáram
- amúgy vmi miatt tablet-emen még fut, de okostelón már nem tudok belépni -
aminél egyszerre többet kezelőt még nyomában nem láttam:
Google & Tasks, iCloud, Facebook, Asana, Evernote, Producteev, Trello, Wunderlist, Github, Foursquare, Eventbrite, LinkedIn, Totdoist... és még csomó mást ("Holidays, Sports, TV and more")!!!

Most max. olyat találtam ami Google & Tasks-ot / Facebook-ot / Evernote-ot / any.do-t kezel - de min. egyben ezeket egy sem :(

Mit ajánlotok, melyik tudja jelenleg a legtöbbet egyszerre?

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#101893) air válasza frankstork (#101888) üzenetére


air
nagyúr

Ez legtöbbször júzer error. Úgyhogy inkább nem a készüléket kellene összetörni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#101894) SimonJanos válasza ctibor (#101890) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Én ilyet "ronda" fw / egyéb probléma miatt láttam, tele lett reklámozva a készülék. :(
Rendszer újrahúz (de ott amúgy kiderült, eleve a letölthető FW volt "reklámos" : (((
Ezt ugye a root + reklámblokkoló sem teszi rendbe.

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#101895) frankstork válasza atike (#101889) üzenetére


frankstork
aktív tag

5.1.1.

To: air Nem tudom.. Előtte olvastam mit hogyan. A google fiók nem lép semmit, többszöri nekifutásra sem megy a my backuppal sem. Szerinte lefut, aztán neki áll telepíteni, és egy szűz telepítést ad...
Mit rontottam el, ha már biztos hogy UE?

(#101896) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Waze-ben be lehet állítani, hogy navigálás közben ne mondja az utcaneveket? A program nyelve angol, Jane navigál szintén angolul, és küszködik a magyar nevekkel. :)

Átnéztem már sokadszorra a beállításokat, de nem találtam erre vonatkozót.

Köszi a válaszokat előre is. :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#101897) #79335424 válasza csabyka666 (#101896) üzenetére


#79335424
törölt tag

Waze topik. Ott több segítséget kaphatsz.

[ Szerkesztve ]

(#101898) ctibor válasza SimonJanos (#101894) üzenetére


ctibor
senior tag

OK, nekem is úgy tűnik, csak furcsa, mert a Huawei végül is nem egy sufni gyártó, ráadásul ez a mostani csúcskészüléke (200.000 + Ft).

Ők tették volna bele gyárilag? ? :(

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#101899) csabyka666 válasza #79335424 (#101897) üzenetére


csabyka666
addikt

Jogos. : R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#101900) SimonJanos válasza ctibor (#101898) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Én csak azt mondom amivel találkoztam - engem is nagyon meglepett!
Mindenesetre egy backup, rendszer újrahúzás, restore lehet csak a megoldás (főleg root nélkül).

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.