Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101051) net91 válasza Mr. Y (#101048) üzenetére


net91
senior tag

Köszönöm!

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#101052) StarKiller89 válasza hatpersze (#101042) üzenetére


StarKiller89
senior tag

közben rájöttem hogy nem a swift volt a hibás, hanem a google helyesírás ellenőrző volt bekapcsolva, ami mondjuk érdekes hogy értelmes magyar szavakat hibásnak jelzett, holott teljesen magyar nyelven használom a telefonom

(#101053) air válasza Mr. Y (#101044) üzenetére


air
nagyúr

Ezek nélkül is használható az Android.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#101054) werszomjas


werszomjas
őstag

Olyan programot, időzítőt, stopper órát keresek, ami képes arra, hogy előre beállított időközönként jelezzen.

Pl:
Stopper indít, eltelik 1perc és jelezzen, a legjobb lenne ha hanggal, vagy rezgéssel, az óra pörög tovább, eltelik 2perc ismét jelezzen, majd megint 1 perc, jelez, 2 perc jelez, stb stb és ezt csinálja meg 10 szer. :R

üdv

(#101055) batai15 válasza werszomjas (#101054) üzenetére


batai15
félisten

Tabata timer ?

(#101056) bigrock válasza Mr. Y (#101050) üzenetére


bigrock
addikt

...régen a sóskifli is jobb volt... :)

(#101057) Bozek válasza bigrock (#101056) üzenetére


Bozek
nagyúr

Reagan elnök volt. :D

(#101058) werszomjas válasza batai15 (#101055) üzenetére


werszomjas
őstag

Jó is lesz, köszönöm. :R

üdv

(#101059) demars


demars
addikt

Sziasztok!

Lehet, hogy rossz topikba írok, de nem találtam jobbat. Olyan gondom van, hogy telefonról (z3c, 5.1.1 android) nem tudok képet feltölteni ide ph ra. Pár hónapja még engedte, de megújult a képfeltöltés menete és azóta azt írja ha a tallózásra bökök, hogy ezt a műveletet egyik alkalmazás se tudja elvégezni.
Ötlet?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#101060) darvinya válasza demars (#101059) üzenetére


darvinya
titán

Melyik böngészőn?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#101061) demars válasza darvinya (#101060) üzenetére


demars
addikt

Basszus hol tudom megnézi ezt?? Zöld indító ikonja van...
Verzió számot találtam: 5.0.2-13635ae8b0
De még playen se leltem ezt. Wajk féle slim romot használok, egyedi rom, benne volt ez a böngésző.
De ha erre gyanakodsz, probáljak meg másikat? Melyiket ajánlod?

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#101062) Mr. Y válasza demars (#101061) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Akkor ez alap böngésző, többnyire az összes telefonon használhatatlan egy idő után. Nézd meg pl Chrome-al.

But who is watching the guardians?

(#101063) Kalogenius


Kalogenius
csendes tag

Sziasztok azt szeretném megkérdezni, hogy a mobil telefonon a facebook live camera app-ját honnan lehet letölteni. Google play app ok között olvastam a fórumon hogy korábban volt fent olyan verzió amelyik tartalmazta ezt. A legfrissebb verzió viszont nem tartalmazza. Mikor lesz ez a verzió mindenki számára elérhető. Vagy mi a feltétele annak hogy valakinek a live kamerás frissítés töltődött és van akinek pedig nem erre frissül a telefonja.

peterkal@t-email.hu

(#101064) demars válasza Mr. Y (#101062) üzenetére


demars
addikt

Chrommal jó!
Hogy tudom a mentett könyvjelzőimet át cuccolni ebbe?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#101065) Joker88


Joker88
őstag

keresnék :

Androidra

- fényképezőprogramot a gyári helyett , feltétel magyar nyelv,beállítások sokasága. Lehet ingyenes is,de lehet fizetős is.

- időjárás- programot ami tud "widgetet" is. Szintén magyar nyelven lehessen használni, lehet fizetős is.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#101066) blt.62


blt.62
őstag

Melyik a jobb jegyzet a Keep vagy az OneNote?

MegtorloXp

(#101067) Konflikt


Konflikt
addikt

sziasztok,
ugy adodott hogy az uj telefonom nem root-olhatom, de szukseg lenne egy jol hasznalhato backup alkalmazasra. sajnos a titanium igy kiesett. probaltam a Helium-ot, de tobb sebbol is verzik (nem ment mindent, nem allit vissza mindent, vagy aztmondja h visszallitotta, de megsem)
szval mit javasolnatok ami mukodik es root-ot nem igenyel?
koszi:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#101068) Bozek válasza Joker88 (#101065) üzenetére


Bozek
nagyúr

Fényképező: Camera FV-5, de ez benn is van az összefoglalóban. Részben a Camera ZOOM FX is tud magyarul, bár fogalmam sincs, hogy egy kamera alkalmazásnál ez miért fontos...

(#101069) Konflikt


Konflikt
addikt

a keep inkab csak gyors aprosagokra valo, listakra.
a onenote komplexebb jegyzetelesre, rengeteg beallitasi lehetoseg, kulon mappak hasznalata.
szval szerintem mas a felhasznalasi terulet, kerdes mi a celod.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#101070) Bozek válasza Konflikt (#101069) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Keep-ben is vannak címkék, szóval tudod rendezni. Mit takar a komplexebb jegyzetelés? Mert azt már nem jegyzetelésnek hívják szerintem, hanem szövegszerkesztésnek...

(#101071) pikszel válasza Bozek (#101068) üzenetére


pikszel
őstag

Ilyen, vagy olyan okoknál fogva nem tud angolul? Van ilyen.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#101072) unravel


unravel
őstag

Heló
YouTube videóletöltőt tudtok?

¯\_(ツ)_/¯

(#101073) Bozek válasza pikszel (#101071) üzenetére


Bozek
nagyúr

De egy kameraalkalmazásnál? Azt a pár szót, amire szüksége van, ki tudja szótárazni. Meg amúgy is, egy normális programban piktogramokkal van jelezve minden...

(#101074) Konflikt válasza Bozek (#101070) üzenetére


Konflikt
addikt

igaz, csuszik at szovegszerkesztobe, de tobbszintu mappastruktura elerheto. komplexebb finomabb beallitasok, pl. nezd meg ezt. (onenote-ot tobbszor probaltam evernote mellett, de evernotenal maradtam ujra es ujra. keep-et a kezdetektol hasznalom, de masra mint a onenote/evernote parost)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#101075) ollie válasza Konflikt (#101067) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Total Commander (PC-n), ADB pluginnal. Minden app és app data lementhető így, és vissza is állítható.

***

(#101076) Konflikt válasza ollie (#101075) üzenetére


Konflikt
addikt

koszi, erre gondolsz?
igy latod az /data tartalmat is?

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#101077) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

demars; Más böngésző könyvjelzőjét nem tudod, más a kódolása, egyedi (jogvédelem, stb). Chrome-ba bejelentkezel, akkor a már mentett (fiókodba) könyvjelzőket visszahozza, mert ugye az Google.

blt.62; Keep alapból volt a telefonomon, nayon meg vagyok vele elégedve.

unravel; Tubemate.

But who is watching the guardians?

(#101078) ollie válasza Konflikt (#101076) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, itt van bővebb info: [link]

***

(#101079) Konflikt válasza ollie (#101078) üzenetére


Konflikt
addikt

szuper, koszi. kozben pont ezt az irast talatam meg, mar nezem :)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#101080) air válasza unravel (#101072) üzenetére


air
nagyúr

OG YouTube.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#101081) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy flip tok esetén hogy kell beállítani a telefont hogy az "ablakban" lássam a hívó felét?

Nincs nálam a telefon, egy ismerős telefonja ha jól rémlik Huawei (régebben működött, szoftver frissítés után már nem) lehet valami sima beállítás...

Vagy vmi program kell hozzá? Előre is köszönöm!

(#101082) demars válasza Mr. Y (#101077) üzenetére


demars
addikt

Köszi. Megpróbálom.
Siker... Nálam ki van kapcsolva az automata szinkronizáció. De bekapcsoltam, le is húzta azonnal az összes mentett könyvjelzőimet.
Köszi a tippet! :R

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#101083) Mr. Y válasza nimfas (#101081) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Samsung esetén tudom, hogy S5-től felfelé a tok (egybe van a hátlappal) kommunikál a telefonnal, így tudja, éppen mire van szüksége. Huawei esetén nem hiszem, hogy lenne ilyenről szó, bár sok féle tok van, és nem mind azt a megjelenést kívánják, de lehet. A proximity szenzorral vannak ezek összefüggésben, lehet, frissítés után ez kikapcsolt. Először nézzétek meg azt, hogy működik-e.

[ Szerkesztve ]

But who is watching the guardians?

(#101084) #79335424 válasza Mr. Y (#101083) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem feltétlenül proximity. A telóm gyári tokjának a fedőlapjában el volt rejtve egy kis mágnes. Becsukott állapotban ezt érzékelte a teló és ettől állt át a "kisablakos megjelenítésre".

[ Szerkesztve ]

(#101085) Mr. Y válasza #79335424 (#101084) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Nem mondtam, hogy fetétlenül, bár a mágneses módszert nem használják előszeretettel, meghülyítheti a kamerát.

But who is watching the guardians?

(#101086) rgeorge válasza Mr. Y (#101085) üzenetére


rgeorge
addikt

Szinte mindig Hall érzékelővel oldják meg a flip tokok kinyitásának becsukásának érzékelését. A tok típusát pedig általában NFC-vel állapítja meg a telefon.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#101087) Mr. Y válasza rgeorge (#101086) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Ez a szinte mindig kicsit téves infó, de az NFC csak akkor működik, ha van is...

But who is watching the guardians?

(#101088) erahurka


erahurka
félisten

Üdv néktek Android szoftver mesterek!

Használ valaki BlackBerry Hub-ot? Megoldható, hogy MINDEN Facebook értesítés megérkezzen oda is?

Danke előre is! :R

(#101089) beg válasza Mr. Y (#101087) üzenetére


beg
veterán

Nem kevésbé tévesebb, mint az, hogy a mágnes megzavarja a kamerát.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#101090) F-ECT$


F-ECT$
titán

Hőn szeretett Timely ébresztőm ma nem ébresztett. Ránézve a Play Store-ban szomorúan láttam, hogy másfél éve nem jött hozzá frissítés, és többen is hasonlóra panaszkodtak telefontól függetlenül, de főleg frissebb készülékekkel. (7:15-re volt állítva az ébresztő, 7:25-kor kapcsoltam be a képernyőt, és akkor kezdte el az ébresztést.) Azt gyanítom, hogy a 6-os androidban bevezetett akku kímélő funkciók lehetnek ludasak, mert előtte 2.5 évig nem volt gond vele 4.4-en.

Ki mit tud ajánlani, ami tuti ébreszt új droidokon is? (Az összefoglalóban lévő AMdroid-ra is panaszkodnak nem ébresztésre.)

Dive ever, work never.

(#101091) viktorhu válasza Mr. Y (#101087) üzenetére


viktorhu
veterán

Csak akkor használnak közelségszenzort a tokhoz, ha gyárilag nem támogatott a funkció, és akkor ez egy használható kerülőút. Egyébként a hall szenzor a szokásos gyári megoldás. A Samsung chipes megoldása speciális dolog, ők is hall szenzorral kezdték, aztán áttértek a chipre, ami arra jó, hogy külső fél nehezebben gyárthasson hozzá tokot.

(#101092) viktorhu válasza F-ECT$ (#101090) üzenetére


viktorhu
veterán

Minden 3rd party ébresztő app kockázatos sajnos. Ha rootolt a telefonod, megpróbálhatod rendszeralkalmazássá tenni (csak nem fizetős appokat lehet).

Szerk: talán push üzenettel lehetne megoldani, kb. ahogy pl. a skype kicsörög - a szerver tárolná az ébresztési időpontokat, és az küldene egy push üzenetet, ami az óra alkalmazás riasztását indítaná, de a push üzenetek sem biztosak, és netkapcsolat is mindenképpen kell hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

(#101093) Llew


Llew
senior tag

Üdv
Lenne pár kérdésem:
1. Android AOSP 4.4.4 alatt az időjárás appok (már vagy négy ismertebbet próbáltam) folyamatosan ébren tartják a telefont. A kijelző lekapcsol, de a telefon ébren van és zabálja az aksit. Mit tudok tenni? Azon kívül, hogy nem rakok fel ilyen cuccot.
2. A gyári tárcsázó és névjegy nem tetszik, lecserélném őket. Még keresgélek, többet is megnéztem. A kérdés, hogy ha megvan a végleges, akkor le kell tiltanom az eredetiket, vagy csak az újat alapértelmezetté tenni? Mert pl a névjegyeket megtudom nézni az újonnan felrakott külső appokban is, de ha szerkeszteni akarok, vagy újat hozzáadni akkor ezeknél a lépéseknél átraknak a gyárira.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#101094) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Használja valaki a Weather Timeline alkalmazást?

Hétvégén utaztam Bp-ről Pécsre, de a három órás út mintha kimaradt volna az alkalmazásnak, Pécsre érve is vígan mutatta a bp-i időt, annak ellenére, hogy a helyeknél az aktuális pozíció volt beállítva.

Az alkalmazásba lépve már frissítette a helyet, de mégis miért nem automatikusan csinálja? Minden engedélye megvan, futhat a képernyő kikapcsolása után is, mégsem oké.

Let the Zone take me if I am.

(#101095) viktorhu válasza nimfas (#101081) üzenetére


viktorhu
veterán

Kellene a pontos típus, akkor könnyebb lesz keresni. Ha hall szenzoros, akkor a beállítások között kell lennie, ha nem, akkor meg app kell hozzá.

(#101096) Mr. Y válasza beg (#101089) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Nem egy gyenge mágnesre gondoltam és ezt úgy általánosban jelentettem ki. Fogj egy kamerát, mrg egy ~6 kilos stroncium mágnest, tedd össze és fényképezz. A végeredmény; hangyaháborús kép.

But who is watching the guardians?

(#101097) tonyrulez válasza Mr. Y (#101096) üzenetére


tonyrulez
őstag

De te telefonok kamerájáról beszéltél.

4 8 15 16 23 42

(#101098) #73959936 válasza kutga (#101094) üzenetére


#73959936
törölt tag

Jó a kérdés, én még az aktuális pozíció beállításának lehetőségét sem tudtam beállítani, nem beszélve a radar esetén kikapcsolódásról....

(#101099) kutga válasza #73959936 (#101098) üzenetére


kutga
nagyúr

nem beszélve a radar esetén kikapcsolódásról....

Az nem tudom mi, gondolom a radarképnél egyszerűen összeomlik. :D

Pedig nagyon tetszik a dizájn. Ugyanez van az időképpel, szerintem annak néz ki a legjobban a widgetje, de pár nap használat után az is lemaradt valahol a 8. kerületben, hiába frissítgettem.

Let the Zone take me if I am.

(#101100) Mr. Y válasza tonyrulez (#101097) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Azzal is kipróbálhatod. Az is analóg kép, csak digitalizálja.

But who is watching the guardians?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.