Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100101) DrBubo77 válasza teo77 (#100100) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog

Az a Google alkalmazás lesz, nem?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#100102) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Gondoltam ránézek a Clean Masterre, mi van vele mostanában...

4.7-es éítékelés, és csupa jó írás, hogy gyorsít, hűti a telót ilyenek :/ mi ebben az igaz? De most komolyan... Én nem vettem észre semmilyen különbséget... Még anno S2-vel.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#100103) Bozek válasza holozis_HUN (#100102) üzenetére


Bozek
nagyúr

"hűti a telót"

Aha, gyorsan növeszt a telefon 2 ventilátort, aztán azzal hűti...

(#100104) holozis_HUN válasza Bozek (#100103) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ezt írják, nem én találtam ki :DDD

Gondolom az, hogy bezár minden appot, és úgy... Nwm tudom, Playes kommentelők írták :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#100105) Bozek válasza holozis_HUN (#100104) üzenetére


Bozek
nagyúr

Play-es kommentelőktől ments meg uram minket. :D

Van, amelyik odaírja a Cím mezőbe a lakcímét, a CM-nél is láttam olyant, hogy Budapest. De ennél durvább, amikor pontos címet ír ki, utca, házszámmal. :D

Ha bezár alkalmazásokat, attól még nem hűti, csak nem melegszik annyira. De ehhez meg nem kell CM. Akkor már inkább Greenify.

[ Szerkesztve ]

(#100106) teo77 válasza DrBubo77 (#100101) üzenetére


teo77
őstag

Egy játék. A törlési opció megvan, de az adatait nem tudom törölni. (már töröltem az appot)

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#100107) kutga válasza teo77 (#100100) üzenetére


kutga
nagyúr

Esetleg ha leírnád melyik appról van szó nem kellene találgatni. :P

Let the Zone take me if I am.

(#100108) pikszel válasza Bozek (#100103) üzenetére


pikszel
őstag

Volt anno winre egy program, az ugyanezzel a szöveggel operált. Meg is van, CpuIdle. :D

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#100109) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

De jó. Most jött frissítés a swiftkey-hez, frissítettem is, de azóta nem működik. Nem jön föl a panel, és az alkalmazás sem nyílik meg...annyit ír 10 mp után hogy az alkalmazás nem felel... :F

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#100110) tomy86 válasza Heisenberg69 (#100109) üzenetére


tomy86
addikt

Szintén ma frissítettem és nálam működik (6.3.9.80-as verzió).

(#100111) Heisenberg69 válasza tomy86 (#100110) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

A telefon újraindítása után helyrejött. :R

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#100112) Bozek válasza pikszel (#100108) üzenetére


Bozek
nagyúr

De a PC-ben van ventilátor, aminek lehet szabályozni a fordulatszámát. Szóval ott akár még meg is oldható.

(#100113) F_Peter


F_Peter
őstag

Sziasztok!

Ugyan ujjlenyomattal való alkalmazás indításra még mindig keresek lehetőséget, de arról egyelőre kezdek lemondani. :)
Viszont keresek olyan alkalmazást, ami kiírja a telefonon hallgatott szám címét. Szóval nem a mikrofonon keresztül olvassa be a hanganyagot. Pl. fülhallgatón rádiót hallgatok és megakarom tudni az éppen szóló szám címét. A Sony gyári ID trackere ezt tudta, de ami letölthető a playről az nem csinálta. Shazam szintén nem, de lehet én találtam meg valamit.

Előre is köszi a helpet!

(#100114) brd válasza pikszel (#100108) üzenetére


brd
nagyúr

Igen, de az tényleg hűtött az akkori HW/OS hiányosságai miatt (hűvösebb lett tőle a CPU - nekem ez hűtés ;), és egészen addig volt is értelme, ameddig bele nem került a Windows kernelbe az üresjáratban HLT küldözgetés a CPU-nak. Ma már legfeljebb ott van értelme, ahol valamiért nem a megfelelő típusú kernel-t futtatja az OS.

The only real valuable thing is intuition.

(#100115) Hyperk


Hyperk
újonc

Sziasztok!
Olyan jellegű androidos problémám van, hogy kaptam a testvéremtől egy mobilt amit ő használt ( Alcatel pop S9 ) és bármikor internetközelbe kerülök legyen az wifi vagy mobil internetem bekapcsolom különböző reklámokat tölt be, illetve alkalmazásokat akar letöltetni velem. Ezt a dolgot orvosoltam azzal hogy külső forrásból kérdezzen rá hogy telepítheti e az alkalmazást, de én úgy érzem ez nem végleges megoldás.
Esetleg ha tudna valaki olyan appot / megoldást mondani nekem amivel ezeket a dolgokat meg tudom szüntetni azért hálás lennék.
UI: A nagyjából összes appot ami a play store-ban van ki próbáltam, legyen az vírus irtó vagy malware kereső. Bocsánat ha nem túlságosan össze szedett a gondolat menetem, de kezdő fórumozó vagyok!
Válaszokat előre is köszönöm !

(#100116) ollie válasza F_Peter (#100113) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem ilyen ujjlenyomatos appot nem találsz, mert egy megbízható ujjlenyomat felismerő algoritmus megírási nagyon hosszú idő, a mostaniak már sok éves fejlesztés eredményei. Az androidba épített ujjlenyomat felismerők csak autentikációra használhatóak, vagyis nem lehet ilyen célra használni. És mivel sok pénzbe kerülne kifejleszteni, tippre senki sem vállalja be, mert soha nem térülne meg a fejlesztési költség.

***

(#100117) pikszel válasza Bozek (#100112) üzenetére


pikszel
őstag

Ez pont nem a ventivel operált. Arra ott volt a SpeedFan ;)

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#100118) F_Peter válasza ollie (#100116) üzenetére


F_Peter
őstag

Köszönöm a választ, én is erre jutottam. :)
Ami megzavart, hogy az ujjlenyomat beállításánál azt írja (Stock android 6.0.1), hogy "A telefonja feloldása mellett a vásárlások engedélyezésére és az alkalmazások elérésére is használhatja..."

A track felismerőre esetleg valami tipp?

(#100119) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok!
Ne haragudjatok a pontatlan kérdésért,de nincs előttem a tablet. Remélem így is kapok választ. A lányom szeretne valami játékot leszedni a play áruházból,de a proginak nem tetszik az android verziója. Hogy lehet frissiteni vagy 1szerűen vannak olyan játékok amik nem futnak el minden készüléken?

(#100120) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Van olyan Rotation controll alkalmazás, ami a home képernyőt is fordítja?
Próbáltam párat, de ha kilépek egy-egy alkalmazásból, visszafordul a home.

#?*@&!

(#100121) holozis_HUN válasza Dinasti (#100119) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Vannak fejlesztők, akik nem fejlesztenek régebbi verziókra. Milyen idős a tablet?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#100122) user01 válasza F_Peter (#100118) üzenetére


user01
aktív tag

Itt valószínűleg olyan applock progira gondol a fordító, amelyben a biztonsági kód beírása helyett ujjlenyomattal is engedélyezhető a lezárt appok indítása. Szerintem... :)

[ Szerkesztve ]

(#100123) razzorr


razzorr
őstag

Hali mindenkinek. Droid visszatérő vagyok, úgyhogy újrakezdek. Nos két kérdésem lenne:
1.olyan YT appot keresek vagy beállítást a hivatalosban hogy lezárt képernyő mellett is menjen a hang.
2.használható távirányító app,amire mondjuk légkondit,tv-t,mindenfélét tudok tanítani.
Előre is köszi.

(#100124) air válasza razzorr (#100123) üzenetére


air
nagyúr

Egyesre 1-2 napja írtam kettőt is. Olvass vissza!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#100125) Dinasti válasza holozis_HUN (#100121) üzenetére


Dinasti
senior tag

Samsung SM-T110 Android 4.2.2. Ez a pontos tipus.

(#100126) #79335424 válasza ollie (#100116) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem nem ilyen bonyolult ez. Nem kell minden alkalmazásnak közvetlenül kezelni az ujjnyomat olvasót, csak a hozzá tartozó API -t használni. Az meg elérhető.

zeon.hu:
Ahhoz kevés az érzékelő, ha a launcher nem tudja fekvőben megjeleníteni.

(#100127) zeon.hu válasza #79335424 (#100126) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nova tud fekvőt, de most fejjel lefelé kellene :)

Szerk.
User error... :W

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#100128) #79335424 válasza zeon.hu (#100127) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nova, Apex esetén meglepett volna, ha nem user error. A legfontosabb feature, amiért minden droidomon Apexet használok.

(#100129) zeon.hu válasza #79335424 (#100128) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Képernyő tájolásnál mellé nyomtam.

#?*@&!

(#100130) ollie válasza #79335424 (#100128) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, de az API nem fog különbséget tenni az ujjaid között, ez a probléma, és ezért kellene saját ujjlenyomat olvasót fejleszteni ehhez.

***

(#100131) #79335424 válasza ollie (#100130) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az ujjnyomat alapú azonosítás rendszer szinten támogatott, és van hozzá API. Vagyis , egy alkalmazás meghívhatja a rendszer ujjnyomat azonosító metódusát.
Egy tipp a gyakorlati alkalmazásra. Van egy alkalmazás, ami figyeli a megadott alkalmazások indulását. Esemény bekövetkeztekor húz egy érintésérzéketlen filtert a kijelzőre, és meghívja az API -n keresztül az azonosítót. Amíg nincs sikeres azonosítás, addig a filtertől nem lehet hozzáférni az alatta levő alkalmazáshoz. Ez persze csak egy kósza tipp, lehet bármerre alakítani.

[ Szerkesztve ]

(#100132) Totheground válasza #79335424 (#100131) üzenetére


Totheground
addikt

Szerintem ez a rész tiszta. Viszont az API feltehetően csak egy accept/deny-t ad vissza, azt, hogy melyik ujjad, nem. Tehát ez alapján nem lehet appokat indítgatni az ujjtól függően (a gyári API-t használva).
A 1Password pl tökéletesen használja az app feloldásához, pont mint iOS-en.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#100133) #79335424 válasza Totheground (#100132) üzenetére


#79335424
törölt tag

OK! Mea Culpa! Én értettem félre. Igen, a gyári azonosító csak 0/1 -et ad vissza, további megkülönböztetési lehetőség nincs.

(#100134) csurgoi


csurgoi
aktív tag

Tudtok olyan billentyűzet appot amivel oroszul tudok írni?

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#100135) Arween


Arween
senior tag

sziasztok. Adott egy G4 nincs rootolva ezen van a játékom szeretném a jelenlegi szintről folytatni az új telefonomon ami egy V10 szintén nincs root.
Jelenleg ott tartok hogy a G4-ről kimentettem az obb fájlt de hiába másolom a v10 megfelelő mappájába ha elindítom a játékot 2 hónappal ezelőtti mentett pályáimat hozza fel csak :( Pedig google play-ban is mentem a játékot de mégsem érek vele semmit.
Hogyan és mivel tudom elérni hogy a jelenlegi játékállásom köszönjön vissza a V10-en is?

(#100136) rjg válasza Arween (#100135) üzenetére


rjg
őstag

Próbáld meg Helium Backup-pal lementeni és az újon helyreállítani.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#100137) #79335424 válasza csurgoi (#100134) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem úgy tűnik, hogy az Anysoft -hoz van letölthető orosz nyelvi fájl és van nyelvváltó funkció is.

(#100138) F_Peter


F_Peter
őstag

Arra akkor nincsen senkinek tippje, hogy melyik alkalmazás tudja megmondani, hogy éppen melyik zeneszámot hallgatom a telefonon (rádió)?

(#100139) Arween válasza rjg (#100136) üzenetére


Arween
senior tag

sajna nem vált be V10 en ugyan az a helyzet: a 2 hónappal előbbi játékállást dobja be indítás után a játék 89. pálya ,míg G4-en jelenleg a 114.pályánál tartok :)

(#100140) Bozek válasza F_Peter (#100138) üzenetére


Bozek
nagyúr

A TrackID tud rádióból zeneszámot felismerni. Azt viszont nem tudom, hogy megy-e más rádió alkalmazással, vagy csak a Sony sajátjával. Ki kell próbálni.

(#100141) dokee78 válasza Bozek (#100140) üzenetére


dokee78
félisten

Tud más rádióból is.
Huawei Ascend G620s-en működik.

(#100142) ignisz


ignisz
senior tag

Nem fizetős Safeincloud van a telefonon.Minden böngészésnél újra kell a beállításokat állítani ( pl automatikus kitöltés). A fizetősnél hogy van?

(#100143) F_Peter válasza Bozek (#100140) üzenetére


F_Peter
őstag

igen a ahogy írtam, a régi sonyn ez tök jól működött, ezért most is egyből feltettem a TrackID-t, de nekem csak külső forrásokból ismeri fel a zenét, belső rádióból nem.

dokee78: Ez biztos? Mert ha igen akkor valamit elszúrok. Nekem se LG-n, se Vodan, se Huaweien nem csinálja.

(#100144) dokee78 válasza F_Peter (#100143) üzenetére


dokee78
félisten

Most néztem,felismeri.
Huawei Ascend G620s Android 4.4.4ű
Gyári rendszer,gyári rádió alkalmazás és bármelyik fülhallgató.

[ Szerkesztve ]

(#100145) darvinya válasza F_Peter (#100143) üzenetére


darvinya
titán

6.x -es rendszernél TrackID app-nak megadtad a jogokat?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#100146) F_Peter válasza darvinya (#100145) üzenetére


F_Peter
őstag

Köszi dokee, akkor küzdök...
Még egy kérdés, csak biztos ami biztos alapon: Ugye nem online rádiót hallgatsz? :)

Darvinya: a névjegyekhez nem, de a többihez igen. Most még az ugrott be, hogy csak regisztrációval csinálja...bár nem látok rá okot, de megnézem.

(#100147) tamlilla


tamlilla
csendes tag

sziasztok
Telefont váltottam és a régi launchert nem tudom használni, nem kompatibilis. Évekkel ezelőtt az SPB Shell 3D - t használtam, nagyon szerettem, és arról tértem át a Yandex Shell - re. Tudom, itt sokan a Nova launchert istenítik, de én nem nagyon szeretem. Esetleg tud valaki javasolni a fenti kettőhöz hasonló launchert?
És még egy kérdés, hogy tudok váltani könnyen a launcherek között? Most csak úgy tudok, hogy letörlöm azt, amelyiket nem akarom használni.

(#100148) csaba1203 válasza tamlilla (#100147) üzenetére


csaba1203
addikt

A launcherek közt az alkalmazáskezelőben tudsz váltani és nem kell hozzá letörölnöd egyiket sem a fenn levők közül.A beállitások közt találod meg.Azt nem írtad milyen telefonod van.

(#100149) nyisziati válasza tamlilla (#100147) üzenetére


nyisziati
veterán

A TSF launcher hasonló az SPB-hez, főleg a gyorslapozás az oldalak közt. Persze azért sok a különbség, megszokást igényel.
De ha belejössz, ezt is úgy fogod szeretni, mint az SPB-t, biztos vagyok benne.

(#100150) Land


Land
veterán

Üdv!

Van rá mód, hogy az eddig megvásárolt programjaimat összegezve lássam valahol? Felére már nem is emlékszem mi volt, így rákeresni sem tudok. Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.