Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101501) vacs válasza Viktor0610 (#101463) üzenetére


vacs
veterán

Applock2 kell neked, nálam működik :K

(^)(>.<)(^)

(#101502) #79335424 válasza zeon.hu (#101500) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt most nem tudom tesztelni, mert a Puppy -n nem tudok mobil nézetet faragni a böngészőre, más mobil eszköz meg most nincs kéznél. Nem tudod a QR -ben levő infót kiolvasni és manuálisan megadni a böngészőben?

Szerk: OK, már látom, hogy ez nem járható.

[ Szerkesztve ]

(#101503) zeon.hu válasza #79335424 (#101502) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Próbáltam az asztali gépen lévő kódot (mert persze ott van QR kód...), átküldtem, beolvastam, de persze nem jó.
De hogy miért irányít át, ahelyett hogy megnyitná az oldalt, rejtély.

#?*@&!

(#101504) #79335424 válasza zeon.hu (#101503) üzenetére


#79335424
törölt tag

Most már tényleg nem értem, hogy min akadsz el. Ez ugyebár az oldal:

https://web.whatsapp.com/

Ezen nem jelenik meg neked a QR kód? Ez a kód nem nyithat meg semmilyen oldalt, mivel nem Webcímet tartalmaz, hanem egy egyszeri azonosító kódot, ami csak a Whatsapp alkalmazásban használható, és csak annak a beolvasójával működik.

[ Szerkesztve ]

(#101505) zeon.hu válasza #79335424 (#101504) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen, áttesz a www.whatsapp.com-ra.

#?*@&!

(#101506) rgeorge válasza zeon.hu (#101505) üzenetére


rgeorge
addikt

És ha ott a WHATSAPP WEB-re kattintasz?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#101507) zeon.hu válasza rgeorge (#101506) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kb 10x megtettem.

#?*@&!

(#101508) #79335424 válasza zeon.hu (#101505) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hoppá! Tényleg valami ármány van. A telón futó Dolphin -ban is csak a homokórázással egyenlő kőrözgetés megy a QR kód helyén, de a kód nem jelenik meg.

(#101509) zeon.hu válasza #79335424 (#101508) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Videó, mega link (kb 2.5MB)

Dolphin nem jó, chrome, safari vagy firefox kell.

#?*@&!

(#101510) #79335424 válasza zeon.hu (#101509) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, közben már én is rájöttem. Alapból a Firefox is átdobott a whatsapp.com -ra, de a rókához van egy Phony nevű addonom, ami a kliens módot kényszeríti. Ezt default -ról Desktop Firefox -ra állítottam, és rögtön lett QR kód. Így már értem ,hogy ez miért nem tűnt fel, amikor teszteltem. Androidos MiniPC és teló között próbáltam, és a miniPC -n akkor eleve Firefoxot használtam, ezzel a beállítással.

(#101511) rgeorge válasza zeon.hu (#101509) üzenetére


rgeorge
addikt

Nálam (Samsung G7) Firefoxban és Opera-ban megy asztali nézetben, más böngészővel (UC, Next, Chrome) nem.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#101512) zeon.hu válasza #79335424 (#101510) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Egyelőre feladom, vibert még nem is néztem.

(#101511) rgeorge Majd feldobom valamelyiket később, hátha...

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#101513) #79335424 válasza zeon.hu (#101512) üzenetére


#79335424
törölt tag

Elvileg az egyszerűbb, mert annak elég a számot, mint bejelentkező azonosítót megadni. A Whatsappal ellentétben, a Viber nem ragaszkodik a kliensen a valós SIM -hez (pontosabban, a telefonálást lehetővé tevő phone framework -höz).

[ Szerkesztve ]

(#101514) zeon.hu válasza #79335424 (#101513) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Viszont az is kijelentkezik, amint belépek a másikra.

#?*@&!

(#101515) #79335424 válasza zeon.hu (#101514) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ööö... azzal mi a bibi? Szimultán szeretnéd két készüléken használni, ugyanazzal a fiókkal? Négykezes zongora műről már hallottam, de négykezes chatelésről még nem. A telefonálásról nem is beszélve. OK, fülből még akad megfelelő mennyiség. De szájból normális esetben csak egy van fejenként. :)

(#101516) mzso válasza air (#101449) üzenetére


mzso
veterán

500-as akad. Alapból olyan 1000-et vesz ahogy néztem az Ampere alkalmazással. (Azt nem tudom, hogy terhelés alatt ez nő-e)
Lehet inkább a PC-re dugom ha tehetem az úgyis csak 500-at tud.

[ Szerkesztve ]

(#101517) zeon.hu válasza #79335424 (#101515) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem.
De így mindig új kódot kell kérni, ahhoz meg kell a sim-es készülék.

#?*@&!

(#101518) #79335424 válasza zeon.hu (#101517) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezért írtam, hogy a Viber -rel sztem jobban jársz. Ott nem kell mindkét készüléknek online lennie.

(#101519) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Hello,

Milyen programmal lehet elérni azt, hogy csak az általam engedett programok mukodjenek mobilnettel ?

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#101520) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!

6-os droidon a következőre keresek megoldást. Sok kontaktom van, és szeretnék írni némelyikhez jegyzetet, hogy honnan ismerem, milyen munkát vállaltam az adott illetőnél...stb. Az addig rendben, hogy a kontakt adatainál írok egy "note"-ot, de én azt szeretném, hogy ha hívás érkezik ilyen "note"-olt partnertől, akkor írja ki a neve alá a jegyzetet is a telefon. Jelenleg zárójelbe írom a személyek neve után, hogy honnan az ismeretség, de így olyan hosszúra nyúlik a név, hogy legtöbbször levágja a végét, amikor jön egy hívás, és nem tudom az illető mivoltát, aztán kellemetlen tud lenni, amikor tudom, hogy dolgoztam neki, csak fogalmam sincs, mit.

Lehetőleg szeretném külső program nélkül megoldani, remélem van rá megoldás, mert fontos lenne. Átnéztem a telefon beállításait, de még csak utalást sem találtam erre a "problémára". :)

Köszi a segítséget előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#101521) mclaren777


mclaren777
senior tag

Egy 4.4.4 KitKat telefonra melyik külső alkalmazással érdemes több felhasználói fiókot varázsolni? (Lollipopban látott funkció)

(#101522) air válasza csabyka666 (#101520) üzenetére


air
nagyúr

Rájöttél a megoldásra. A nevéhez kell írni, de röviden, hogy ne vágja le.
Külső app nélkül nincs más megoldás.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#101523) tordaitibi válasza zeon.hu (#101517) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Nem megoldas, hanem megkerules,
de nem jo a Skype esetleg, nekem van hogy 3 eszkozrol is bennt vagyok.

Szerk, a Viber egy droid, es egy win keszuleket engedelyez egyszerre,
a wines csak asztali gep lehet-e, vagy egy wp telefon azt nem tudom kiprobalni, nincs wp.

Megint szerk, ok, megertettem.

[ Szerkesztve ]

(#101524) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Titanium Backup hogy vehető rá, hogy ne írja minden mentési kísérletre, hogy nincs elég hely?
SD kártya nincs, root van, 4.4.2.

(#101523) tordaitibi Akikkel rendszeresen beszélek, nem használnak skype-t.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#101525) adrian94


adrian94
őstag

Tudtok mondani valami appot amiben betudom állítani, hogy hánytól hány óráig legyen kikapcsolva a wifi és ezt magától elvégezze minden nap ?

(#101526) #73959936 válasza adrian94 (#101525) üzenetére


#73959936
törölt tag

Valsz.E-robot

van topicja menj át és kérdezz ott.... ;)

[ Szerkesztve ]

(#101527) csabyka666 válasza air (#101522) üzenetére


csabyka666
addikt

Oké, és külső appal? A lényeg, hogy a kontakthoz legyen írva a note, a szinkronizálás miatt.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#101528) st6969 válasza ollie (#101476) üzenetére


st6969
őstag

No, kipróbáltam, félsiker :) Annyi kis kiegészítés, hogy nem a Fotókban, hanem a Drive-ban kell beállítani, hogy megjelenjenek a Google Fotók. Ekkor valóban csinál egy Google Fotók mappát. Viszont, ez alá csinál évenként egy-egy mappát (évszámmal elnevezve), és minden év mappa alá 12 almappát 01-12-ig elnevezve, gondolom ezek lennének a hónapok. Ez a mappa struktúra logikus, el tudnám fogadni, bár furcsa, hogy a Google Fotókba belépve teljesen más struktúrát látni...
A gond ott van, hogy a létrehozott Google Fotók mappát megosztva, az almappák (évek) és az alatti mappák (hónapok) még látszanak annál, akivel megosztottam, de a tartalmuk nem (üresek a mappák). Pedig ha megnézem egy almappa jogosultságait, mutatja, hogy megtekintésre meg van osztva az adott személlyel. Ha én belépek, természetesen minden képet látok az almappákban.
Valakinek esetleg ötlete?

(#101529) LordRajZoL válasza csabyka666 (#101527) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.insanetechies.CallMinutes

Call note

Igy keres rá van egy pár megoldás
Régebben használtam egyet de sajna az már nem megy, azóta pedig nem kerestem

zZz

(#101530) csabyka666 válasza LordRajZoL (#101529) üzenetére


csabyka666
addikt

Köszi, megnézem, mik vannak fenn, aztán a droidos appos topicban majd finomítom. :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#101531) csabyka666 válasza Fall-N (#101390) üzenetére


csabyka666
addikt

Köszi, most tesztelem, jónak tűnik. :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#101532) mzso


mzso
veterán

Nem egy olyan app kéne amivel éjszakára időzítetten ki tudom kapcsolni, vagy hibernálni tudom a telefont. Talán előbbi jobb lenne. (kikapcsolás esetén automatikusan el kéne indítani egy két dolgot.)

Abból is olyan amit nem két hónapig kell tanulmányozni, amíg rájön az ember hogy kell.

(ránéztem pár dologra. Greenify. Nem azt csinálja amit én akarok, egyesével kell alkalmazásokat pakolgatni, e-robot:kiscsillió dolgot tud csak azt nem ami nekem kéne. Vagy legalább is nem egyszerűen. hibernation manager: talán jó lenne, de nem időzítetten működik)

Mi a halálért nem találok egy egyszerű alkalmazás erre. Nem hinném, hogy olyan egzotikus igény lenne, hogy ne menjen a telefon amikor nem használom.

(#101533) HREH válasza mzso (#101532) üzenetére


HREH
senior tag

Tasker, E-Robot. Kismillió dolgot tudnak, és nem két hónap, mire összeraksz egy ilyet :D

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#101534) #79335424 válasza mzso (#101532) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom, hogy a Robotban min akadtál el (és ha elakadtál, akkor miért nem kértél segítséget). Kell csinálnod egy alkalmazáscsoportot, amiben felsorolod, hogy miket szeretnél tiltani.
Aztán parancs1
Esemény: dátum és idő -> riasztás. Itt megadod, hogy mikor tiltson.
Művelet: alkalmazások -> alkalmazáscsoport letiltása.

Parancs2 ugyanígy, csak az engedélyezési időpont és engedélyezési művelet.

Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#101535) mzso válasza HREH (#101533) üzenetére


mzso
veterán

Nekem nem kismillió dolog kell hanem ez az egy. Az e-robotban egy értelmes dolgot nem találtam ezzel kapcsolatban.

(#101536) mzso válasza #79335424 (#101534) üzenetére


mzso
veterán

Én nem akarok egyenként kínlódni ezzel, és az egész telefont akarom hibernálni, vagy még-inkább kikapcsolni/bekapcsolani. (Csak annyi kell, hogy felébredni, elindulni tudjon időzítetten)

De úgylátom még véletlenül sem lehet valami egyszerű dolgot következetes módon megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#101537) HREH válasza mzso (#101535) üzenetére


HREH
senior tag

Ez nem kínlódás, mivel ezt így kell megcsinálni. Egyszer megcsinálod, ami kb 2-3 perc, utána működni fog.
E-Robotot nem ismerem (de Somatom kolléga leírta), Taskerben tudom, hogy van ilyen, mivel én is használom. Beállítasz egy időpontot és akkor kikapcsol a teló. Bekapcsolni viszont nem fogod tudni szerintem, mivel kikapcsolt állapotban nem fogja érzékelni egy program se, hogy hoppá, most fel kéne kelteni a telefont.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#101538) #79335424 válasza mzso (#101536) üzenetére


#79335424
törölt tag

A leállítás még egyszerűbb. Esemény ugyanaz, a művelet pedíg rendszer -> újraindítás. A legördülő menüben kiválasztod a leállítást. Ennyi.

Az időzített indulás pedig hardverfüggő. Az enyémben gyári alap funkció a ki és bekapcsolás ütemezése. Külső program sem kell hozzá, a teló Beállítások menüjében megadható a leállítás és indítás időpontja. De, ha egy teló hardveresen nem tudja ezt a funkciót, akkor nincs olyan szoftver, ami feléleszthetné.

(#101539) mzso válasza #79335424 (#101538) üzenetére


mzso
veterán

Kösz a tippeket. Talán időzített leállítás azt hiszem nekem is van. Azzal az volt a bajom, hogy bekapcsolásnál a SIM-et kéri és addig nem lényeges dolgok mint a hívás/sms fogadás, mobilnet.

(#101537) HREH
Az a 2-3 perc akkor annyi amikor már tudod hogy kell. Tököm ki van már azzal, hogy minden aprósággal elmennek, hosszú órák napok. Van hogy eredménytelenül, mert nem lehet megoldani azt amit akarok

(#101540) Dorian


Dorian
félisten

Sziasztok!

Ha egy játékot letörlök (mert probléma volt a frissítéssel) és újra telepítek, akkor mindenképpen újra kell kezdeni az egészet? "Play játékok"-ban szerepel, mint saját játék az eddig megszerzett szinttel együtt, de indításkor előröl akarja kezdeni, nem ajánlva fel a korábbi azonosítót

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#101541) mzso válasza #79335424 (#101538) üzenetére


mzso
veterán

Nos én olyat nem találok, hogy alkalmazás csoport indítása (ami kéne bekapcsoláshoz), csak leállítani lehet ami nekem pont nem kell... Nem mintha lenne olyan esemény hogy rendszerindítás, csak "újraindítás vége". amiről csak remélni tudom, hogy jó lesz.

(Az E-robotnak is annyira jó a felülete mint baltával kenyeret kenni)

[ Szerkesztve ]

(#101542) DrBubo77 válasza Dorian (#101540) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

A "Play Játékok"-ban az eredményeket, trófeákat gyűjti. Ha a játék nem ment valami felhőbe, akkor nem fog menni.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#101543) zeon.hu válasza zeon.hu (#101524) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

(#101544) air válasza mzso (#101541) üzenetére


air
nagyúr

Manuális kikapcs, manuális bekapcs. Ennyire egyszerű.
És nem kell mindenen méltatlankodni, és minden alkalmazást fikázni. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#101545) HREH válasza air (#101544) üzenetére


HREH
senior tag

+1, elég gáz, hogy semmi sem jó...mi csak ajánlunk, ha nem tetszik, nem kell használni
A megtanulás pedig tényleg nem 2-3 perc, hanem hetek, hónapok, de ha az elején kérsz segítséget (mindkét appnak van topikja), akkor gyorsan bele lehet jönni.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#101547) bippeti


bippeti
tag

Sziasztok,
Google-billentyűzet van a telón, Vernee Thor, 6.0 android. A progi leírásában ez szerepel:
Hangvezérelt írás: Koppintson a mikrofon ikonra, és diktálja be az üzenetet.

Viszont sehol sem találom a mikrofon ikont. Korábban, másik telón már használtam ezt a fícsört netkapcsolat esetén, szóval működnie kellene. Végignyálaztam a beállításokat, hátha csak be kellene kapcsolni, de nem találok ilyet. Ötlet valakinek?

(#101548) #79335424


#79335424
törölt tag

Tegnap frissítettem a Dolphin -t (lehet, hogy ez csak béta), és érdekes dolgot tapasztaltam. Megnyitottam ezt a mobilarena hírt, és ahogy lejjebb gördítettem a beágyazott videóhoz, a Dolphin dobot egy ablakot. Megkérdezte, hogy letölteni, vagy lejátszani akarom a videót. A lejátszásra böktem. Ekkor egy külön lejátszó felületen indult el a videó. Jobb felül volt egy menü gomb (három pötty). A lenyílóban volt egy külső lejátszó opció. Kipróbáltam BS -sel, és MX -szel. Mindkettőnek át tudta adni a lejátszást. Érdekes feature. A letöltés opciót még nem próbáltam.

Update: Van set as default opció is. Kijelöltem az MX -et, és amikor frissítettem az oldalt, és a lejátszásra böktem, akkor egyből az MX -ben nyílt meg a videó. Tecccik!

[ Szerkesztve ]

(#101549) darvinya válasza bippeti (#101547) üzenetére


darvinya
titán

Kell még Google Talkback és Google szövegfelolvasó hozzá.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#101550) RudY válasza mzso (#101541) üzenetére


RudY
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.