Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69510) B0V9B válasza viharhozo (#69509) üzenetére


B0V9B
tag

Miért, idén mennyit lőtt Priskin a nemzetközi kupákban? Úgy tudom 3 meccsen 1 gólt, úgy hogy az első fordulóban egy gibraltári csapat ellen játszottak (összesítésben 9-0-al mentek tovább), itt lőtt első meccsen 1 gólt, másodikon már csak utolsó 15 percben játszott. Utána játszottak egy ír másodosztályú csapat ellen (összesítésben 6-1 nekik) itt is végig játszotta az első meccset. Ilyen szintű csapatok ellen 200 perc alatt 1 gól nem valami Messi magasság. És Mervónak milyen nemzetközi tapasztalata van?? Mert a bővített keretben még ő is szerepelt, Böde még ott sem. De úgy látom itt páran eléggé félreértik a sztorit. Nem azt mondom hogy Bödének kellene minden meccsen kezdenie a válogatottban, hanem azt hogy ne a név számítson már hanem a teljesítmény. És igen, ha Szalai tavaly május eleje óta nem játszott tétmeccset, Böde meg idén már 12 mérkőzésnél jár (8 NB1, 4 EL selejtező) melyeken szerzett 11 gólt és 3 gólpasszt, akkor szerintem inkább azt hívjuk be a keretbe (nem a kezdőbe, de legalább a keretbe) aki meccsben van. Szerintem ennek így kellene működnie. :)

Annyit még hozzá tennék, hogy szeptember elején még nem számít annyira hogy ki van játékban és ki nem, mivel a legtöbb bajnokságból 2-3 forduló ment csak le. A lényeg az hogy mind Szalai, mind Stieber és a többiek végig csinálták az alapozást a csapatnál, a felkészülési időszakban ott voltak. VISZONT: Ha már októberben is azok lesznek a kezdőben akik nem kapnak szerepet a csapataikban, akkor még Feröer ellen is rezeghet a léc.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.