Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147989) Soulfly842 válasza DeathAdder (#147978) üzenetére


Soulfly842
addikt

Sosem szerettem azt a Barcát: Nekem tesze-tosza foci volt sok meddő passzal a szememben kinyírta a csapatok közötti játékot. Még akkor is, ha a hatékonysága vitathatatlan volt Korszakos zseni?

Nem, szerintem ott mások voltak a korszakos zsenik, akik akkor voltak erejük teljében, akik ezt a játékrendszert lehetővé tették: akiknek a szuperklasszisa tökéletesen passzolt abba a Barcába: Xavi és Iniesta; s a fiatalkori Messi akinek a játéka akkor lehengerlő volt, de én még pl Puyolt is ide sorolnám ő is különleges játékos volt (az egyetlen Barca játékos, akit igazán szerettem :D )

#147983DeathAdder

Ők akkor már csak olyan díszítések voltak körülöttük, amiről könnyű volt továbblépni. Igaz Eto'o-nak volt még egy jó éve, de a játékrendszer magját és logikáját nem ő adta.

A tényen viszont nem változtat. Világverő keretekkel, Brutális játékerőt képviselő Bayern-nel, vagy a City-vel már közel sem volt ilyen szintre képes.

Egy olasz bajnokság 4-8. helyezettjével pl. semmi maradandót nem tudna alkotni, s még lehet szintet sem tartani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.