Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147351) LyonnaisFan1 válasza yuing (#147349) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A footmercato szerint Depay évi 5,8 misit keres a Lyonnál, amivel sztem ő a legtöbbet kapó játékos az együttesből.
Depay esetében igazából csak az anyagiak a kérdésesek, ahogy a többi felsoroltnál is, hogy lesz-e végül közös nevező.
A klub tud-e adni annyit, amennyit esetleg a játékos szeretne. Vagy esetleg beérik majd némileg kevesebbel is.
Az biztos, hogy Depay a nyáron vélhetőleg keresett árucikk lesz, pláne, ha az Oranje válogatottal nagyot fog menni.
A most nyáron lejáró szerződésű embereknek egy jó EB aranyat érhet.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#147352) BenHans válasza Ringman (#147347) üzenetére


BenHans
addikt

A közvetítési díjakról újra tárgyalóasztalhoz kéne ülni, mert ugye egy jelentős bevétel emelkedést sikerült elbukni, mivel a befektető írásban kérte, hogy a csapatok nem vesznek részt más alternatív versenysorozat kiírásban és ugye akik érdekeltek voltak az SL indulásában azoknak nem tetszett.
Ezt korábban beszéltük venemberrel, pár kapcsolódó anyagot is linkeltünk.

sh4d0w: Az 3 éves periódusra szól, a végén nem lehet több adósság mint 30M€, ebből 25-öt a tulaj fedezhet tőkeinjekcióval és a végén 5M€ veszteség engedélyezett.
A pénzügyi szezonok júli 1-től júni 30-ig tartanak.
A bevételnél csak a spottevékenységhez köthetőt nézik, plusz ha hitelt vesznek fel, mint pl nemrég az Atalanta 40M€-t. A kiadásokba a fizetések, a vásárlások, ügynöki díjak és a törlesztés tartoznak.
Most sem lett feloldva teljesen, de a covid miatt senki nem tudná tartani a mérleget, így elnézik a kiesést, és terv szerint a covid után is nagyobb rugalmasság lesz, így a gazdaságilag nem elit csapatok is jobban érvényesülhetnek, ugye könnyebb volt 500 millából 530-at költeni és szinten maradni, mint másnak cakk pakk 100-ból kijönni és ha jött egy no BL akkor egyből két játékos out lásd Roma.

#147350venember83: Semmi sem lehet tökéletesebb, mint a cappuccino. Erre figyelni fognak.
Másra se... :W :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#147353) IreN!CuS válasza yuing (#147349) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Túl szép, hogy igaz legyen, illetve hiszem ha látom kb. ennyit ért el az elmúlt évek vezetősége és edzői nálam....

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#147354) ZavaBalazs válasza Ringman (#147347) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

tavaly Immobile (a név kötelez, kb 15 gólt szerzett mozdulatlan labdából :DDD)

ha már aranycipő, meg büntető(k), erről se feledkezzünk meg:

szép gesztus volt a 40 gólos örökrekord beállításakor. :R

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#147355) Ringman válasza ZavaBalazs (#147354) üzenetére


Ringman
nagyúr

látszik mennyire követem ezt :DDD

luca tonit tippeltem volna

(#147356) Tibiajax válasza yuing (#147349) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

üdvözlöm a hírt. és a hírnek hozóját.

legyen most csak ennyi elég

[ Szerkesztve ]

(#147357) venember83 válasza Tibiajax (#147343) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, erre nem válaszoltam. Nincs bajom Tobyval, amíg pályán zsugázik, de az elmúlt időszakban (már Allegri utolsó 1-2 évében) nagyon rászokott a hisztire és a követelőzésre, miközben már korántsem 19-21 éves fiatal, aki majd felnő s megkomolyodik. Novemberben lesz 28, nem áll már neki jól a sértett óvodás stílus.

(#147358) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Benzema bekerült a francia válogatott EB keretébe.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#147359) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Nah gyerünk Leicester! Aztán a következő szezonra már jöhet Tielemans zebrába!

Forza JUVE!!!

(#147360) BenHans


BenHans
addikt

Chelsea focija eddig :Y

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#147361) venember83 válasza BenHans (#147360) üzenetére


venember83
nagyúr

Látod, Tuchel kellett volna a farkasoknak... :))

(#147362) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

timo werner, krva szr vagy………..

(#147363) mephi666 válasza Tibiajax (#147362) üzenetére


mephi666
nagyúr

Be van oltva gól ellen

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#147364) mephi666 válasza mephi666 (#147363) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ez a Mount egy 2 lábon járó életveszély

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#147365) BenHans válasza Tibiajax (#147362) üzenetére


BenHans
addikt

2 majdnem gól az már felér egy majdnem győzelemmel
de majdnem a kutya sem sz.... :D
szerintem csak altat és a BL döntőre tartogatja a gólt

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#147366) Richard! válasza Tibiajax (#147362) üzenetére


Richard!
addikt

Jól lehúzta a Lipcse az angolokat vele... :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#147367) BenHans


BenHans
addikt

A lazio akkor kamutizit kapott, csodálom, hogy nem röhögték el magukat.
De Immobile korrekt volt, kapufára lőtte.
Van igazság, ha már a VAR nem működött épp.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#147368) Tibiajax válasza BenHans (#147367) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

néha az az érzésem van, hogy te nem kedveled a lázio-t..

(#147369) Ringman válasza BenHans (#147367) üzenetére


Ringman
nagyúr

immobile kiejtette a beneventot, ha nyer a lazio, akkor az utolsó fordulóban toro-benevento döntött volna a bennmaradásról. :(

érdekes a benevento kiesése, tavaly toronymagasan nyerték a b-t, az első 19 meccsen szereztek 22 pontot, aztán vakrepülés.

(#147370) ZavaBalazs válasza Richard! (#147366) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

durva, pedig a liverpooli csodaelemzők Sancho fölé pakolták

;]

más: Datsyuk, mi a fasz van Reusszal? jó formában, egészséges, erre úgy döntenek Jogi papával közösen, hogy inkább a kanapén hever az EB helyett? :F nem azt mondom, valszeg nem lenne az alap kezdő 11-ben, de hasznos lenne.
mindez azután, hogy ő végig kerettag maradt, míg fiatalítás címszóval a vele egyidős Müller évek óta kukoricán térdel... nekem így kicsit visszás.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#147371) mephi666


mephi666
nagyúr

Chelsea kezd kicsit lazítani: mi párszor ilyenkor basztunk rá, amikor 80. perc után engedtük az ellent játszani és besegítettünk 2-3 gólba

Ui: na itt egy érdekes ítélet... Mount szabálytalanságát fújta a bíró, de őt is letalpalták azonnal utána, amire a leicester játékosa kapott egy sárgát... és a leicester jöhetett szabaddal :) Pickford mészárlása anno már sípszó után történt, ami miatt ott arra semmit nem kapott...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#147372) mephi666


mephi666
nagyúr

Na, mi folyik itt gyöngyösön :D lök mindenki mindenkit... mennyi lap jön?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#147373) bandus


bandus
veterán

az oké, hogy veri a brighton a cityt 3-2-re, de a statisztika :Y 63%-37% labdabirtoklás, kapura lövések is jelentős. oké, hogy emberhátrányban voltak, na de akkoris....

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#147374) DeathAdder válasza bandus (#147373) üzenetére


DeathAdder
veterán

hatalmas csapat a Brighton!!

(#147375) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

azért itt 2-3 játékost ki lehetett volna állítani a Chelsea-Leicester meccsen

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#147376) bandus válasza DeathAdder (#147374) üzenetére


bandus
veterán

most nézegetem még a tabellát, nagyon kellemes meglepetés a leeds, hogy visszatérőként majdnem sikerült elcsípnie egy el selejtező helyet, az azért nem semmi. az union berlin hasonló még szerintem az idei szezonban.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#147377) Tibiajax válasza DeathAdder (#147374) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kár, h tökmindegy már szimpatikus citynek…

(#147378) Datsyuk válasza ZavaBalazs (#147370) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Őszintén szólva nem gondoltam, hogy Reus ilyen bölcsen fog dönteni. Féltem, hogy elmegy az EB-re.
Ez itt már az ő egészségéről / karrierjéről szól. Nagyon sokat játszott és nem kell messzire mennie, hogy lássa mennyire leterhelte ez a covid szezon a "normál" fitnesszel rendelkező játékosokat (Witsel, Moorey, Sancho).
Szerintem egy újjab sérüléstől óvta meg magát.
Egyébként is, Löw az edző. Az égvilágon semmit se fognak nyerni a németek vele.
Nem tudom láttad-e a francia keretet.....hát basszus....Csodálkoznék ha nem a francia vagy a portugál csapat nyerne idén.

(#147379) mephi666 válasza DeathAdder (#147374) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem gyenge szezont futottak :D city+pool+leeds(oda-vissza)+tottenham elverve, everton+chelsea (emberhátrányban) x ...de nagyobb zakót nem is kaptak senkitől

közben a united x-elt a fulham-el, így 1 körrel a vége előtt 4 pont az előnyük a chelseavel szemben: matematikai esély sincs már a helycserére...

hogy is áll a tabella:
3. chelsea 67 hátra van a villa... elég 3esélyes
4. leicester 66 tottenham van hátra... (tottenhamnek még 2 meccse van, de esélytelen az el-hely is nekik, 3esély)
5. 'pool 63 ponttal és 2 meccs hátra... be kell húzni tutira mindkettőt és akkor nincs kérdés: megvan a 4. hely (sőt akár a 3. is összejöhet, ha a chelsea inkább a bl-re fókuszál és pontot veszít)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#147380) kacsyx válasza gyuromoj (#147358) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Vicces lenne, ha valamelyik meccs közben vinnék be a rendőrök. Vagy kiadni ellene egy jó kis Interpol körözést az EB előtt.
A fotója is jó, ahogy pózol a kerethirdetésnél - ilyen alakoknak szemét lesütve kellene kamera elé állnia, nem keresztbe tett karral arcoskodni. No de hát a franciáknál sem ő az egyetlen bűnöző...

(#147381) yuing válasza yuing (#147349) üzenetére


yuing
őstag

A feketelista, de nem árt fenntartásokkal kezelni. Meglátjuk. :) Nekem senki nem hiányozna innen, sőt Lenglet-t is hozzácsapnám.

(#147382) Scarabeus válasza Datsyuk (#147378) üzenetére


Scarabeus
tag

Valóban egy elég törékeny játékosról van szó rengeteg sérüléssel, de én szerintem a címeres mez minden focista legnagyobb álma, ilyen formában önként lemondani róla még ha csak perceket kapott volna és nem stabil kezdő lenne nekem is furcsa. Nagyon elvetemült gondolat, de mi lesz ha a Németek megnyerik az EB-t, na akkor foghatná a fejét, hogy megint nincs a teamben lásd 2014 VB arany. Francia keret brutál, szerintem is a legesélyesebbek. Portugália viszont fogható az első meccsen, nagyon bízom benne, én ott leszek szurkolni! :B

Ha jól tudom ma lesz a német kerethirdetés, Hummels-t 99%-ra mondom, hogy bekerül, ismét a csapatuk segítségére lehet, nagy szezont futott.

(Ja Witsel féléve nem játszott kb. Achiles-ín sérüléssel ott van a belga keretben)

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#147383) Richard! válasza yuing (#147381) üzenetére


Richard!
addikt

Csóri Matheus Fernandes 17 percet játszott idén...megérte az érte kiadott 7 millió 👏
A legnagyobb mellényúlások: Kukinnyó, Pjanics és Grízember
Jordi Albát megtartanám, jó szezont ment.
Remélem azért valaki pénzt is ad értük. Max 150-200 millás bevételre tippelek, ha mindenki elkel.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#147384) Scarabeus válasza Richard! (#147383) üzenetére


Scarabeus
tag

Dembele már hozza azt a 120 millás szintet, vagy mennyiért vitték a Dortmundból? Amilyen törékeny ő is az nagy üzlet volt német részről :DD

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#147385) Richard! válasza Scarabeus (#147384) üzenetére


Richard!
addikt

Számomra érdekes figura a fekete, még mindig látom benne a potenciált. Ugyanakkor a rengeteg elcselezése miatt nem egyszer ledobtam már a hajamat... :W

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#147386) Ringman válasza yuing (#147381) üzenetére


Ringman
nagyúr

Griezmann jöhetne az interbe a fizetése negyedeert :)

2 éves kölcsönbe ;]

[ Szerkesztve ]

(#147387) Cartevo válasza Scarabeus (#147382) üzenetére


Cartevo
őstag

Az is benne lehet a döntésben, hogy nem biztos a csoportmásodik helyük.

(#147388) Citroware válasza Richard! (#147383) üzenetére


Citroware
addikt

De az a lényeg, hogy Suarezt sikerült lepasszolni a riválisnak, hogy belőlük csináljon bajnokot. ;]

(#147389) venember83 válasza Citroware (#147388) üzenetére


venember83
nagyúr

A lényeg, hogy a Real ne legyen bajnok, nem? Ehhez pont kellett Suárez, és pont elég is.

(#147390) Scarabeus válasza Cartevo (#147387) üzenetére


Scarabeus
tag

Hát egy Francia-Portugália mellett látva az elmúlt évek Német válogatottját persze hogy nem az. Jó, tiszteletben tartom a döntését, de én máshogy döntöttem volna. Egyébként nekünk pedig eléglehet 2 bravúr X (mondjuk Portugál-Német) hogy befussunk a 3. helyre és akkor a nyolcaddöntő nagy valószínűséggel Hollandia ellen lenne a Puskásban.. Szép álmok, én már nagyon várom az EB-t. :)

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#147391) ZavaBalazs válasza Datsyuk (#147378) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na jó, de ilyenkor kell azt mondani, hogy hogy köszönöm az eddigieket, a válogatottól visszavonulok, a karrierem utolsó pár évét a klubnak szentelném.
láttam, nem gyenge. de egy EB-re nem kell 23 (vagy most 26?) tiptop játékos, a várható német keretben az első 15 simán jó sok mindenre (ha Löw élő telefonos összeköttetésben lesz a korábbi asszisztensével ;] ). állítólag az utóbbi évek meddő kísérletezgetésének vége, Hummels és Müller visszajön, mehet a 4-2-3-1, azt se zárom ki, hogy Kimmichet berakja jobb hátra, mert középpályán több az opció... csak egy balhátvédet találjanak, mert Cant nem akarom ott látni (meg máshol se :DDD )

mephi: csak hipotetikus, de ha a leicester 3 góllal húzza be az utolsót, a pool meg két egygólos győzelmet hoz, akkor pontegyenlőséggel, azonos gólkülönbséggel, több lőtt góllal a leicester a 4., nem?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#147392) Peterhappy válasza yuing (#147381) üzenetére


Peterhappy
őstag

+1 :K
Senkiért nem hullajtanék könnyeket. Busit és Piquét sajnálnám, de előbbi árnyéka, utóbbi paródiája önmagának - és fiatalabb már egyik sem lesz.

Állítólag Piqué, Busi, SRoberto, JAlba és Grízember maradhat, de csak ha belemennek egy komolyabb fizucsökkentésbe.

Lenglet kell, amíg nem lesz legalább két épkézláb középhátvéd, de tény, hogy Ő sem Barca-szint.

(#147393) Datsyuk válasza Scarabeus (#147382) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Reust könnyel elkönyvelik az "üveglábú" játékosok között közben meg ilyeneket kap minden szezonban:

(Hátulról talppal a támaszkodó láb bokájára) Ebből egyébként most nem is lett sérülés, csak 1 meccsett hagyott ki.
Witsel meg agyrém, hogy menni akar. Ez kb olyan mint amikor a Portugál válogatott sérülten berepültette Guerreirot Portóba, hogy megállapítsák, tényleg sérült és vissza küldték Dortmundba. Érted, Covid idelyén egy sérült játékost, szezon közben..... :DDD

@ZavaBalázs: Szerintem ő kvázi lezárta a válogatottat. Majd ha jön Flick és lesz egy "normál" szezon akkor játszik, de most egyenlőre regenerálódás a cél. Ezt a szezont is sérülten kezdte. Tényleg csak annyit tudok mondani, hogy egy érett döntés tőle.
Én pl annak se örülök, hogy Hummels menni fog az EB-re.
Ne legyen igazam, de sok sérülésre számítok az EB-n.

(#147394) DeathAdder válasza mephi666 (#147379) üzenetére


DeathAdder
veterán

És a utd-nél megint minden a legnagyobb rendben, hiszen 2. hely 1,9 ppg-vel (amit Mou, Lvg is hozott amikor kivágták őket), és amivel normális esetben a top4-ért szoktak kaparni, de gyengébbek a riválisok szóval most így minden rendben van :))

Abba bele sem gondolni hogy mi lesz ha visszaleng az inga, mert azért valljuk be a játékvezetők ebben a szezonban nagyon nem ellenük ítélkeztek.

(#147395) Ringman válasza DeathAdder (#147394) üzenetére


Ringman
nagyúr

1.9-es ppg az olaszoknál 6. helyre lenne jó :)

(#147396) venember83 válasza Ringman (#147395) üzenetére


venember83
nagyúr

De az olasz bajnokságban sok a szar csapat. A PL meg tele van kiváló csapatokkal.

(#147397) mephi666 válasza DeathAdder (#147394) üzenetére


mephi666
nagyúr

a leeds-et sajnálom én is, hogy feljutás után nem tudták elcsípni az el-t :) vagyis matematikailag még akár lehetséges is lenne, de kicsi rá az esély...

az esti meccstől félek: a burnley összerakott egy W-L-W-L sormintát, amiből nekik W-nek kellene jönni, mi meg épp a szezon legjobb sorozatát hozzuk (magunkhoz képest) és kár lenne, ha ma ez megtörne... inkább tudjuk be, hogy a WBA elleni meccsen akart megtörni és Alisson csodája túllendített rajta :) jöhet a maradék 2 győzelem és aludjuk ki ezt az évet rendesen

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#147398) venember83 válasza Tibiajax (#147336) üzenetére


venember83
nagyúr

(#147399) dudu5130


dudu5130
őstag

Nem tudom volt-e téma, de az utóbbi 15-16 évet vizsgálva tuti nem jutott a döntőbe fixen 3 védős rendszert alkalmazó csapat. 2017-ben mondjuk a Juve a Monaco ellen 3 védővel jutott a döntőbe, de nekik inkább a 4-2-3-1 volt az alap amit a döntőben használtak is. A Chelsea tuti 3 védővel fog játszani a döntőben is. Az elődöntőkben is csak most a Chelsea, a Real, az előbb említett évben a Juve és a Monaco és 18-ban a Roma használta ezt a felállást.

(#147400) Ringman válasza venember83 (#147398) üzenetére


Ringman
nagyúr

samsung az nem fix szerintem, viszont:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.