Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147151) mephi666 válasza DeathAdder (#147146) üzenetére


mephi666
nagyúr

én valahogy éreztem :) írtam is a 4 gólt, ami majdnem bejött (azt hittem, hogy Mané kezd és Firmino csak a végén jön, ezért neki is tippeltem 1 gólt) előre 1:4-et mondtam volna, amihez nem sok kellett... jó volt tegnap a csapat: végre nem csak 1-1 játékost tudnék kiemelni, hanem legalább a fél keretet, ami nem az elmúlt megszokott 50%-os teljesítményét mutatta, hanem 100% fölött pörgött (Robertson az 1. félidőben volt nagyon aktív, TAA elkezdte adogatni a mesteri labdáit, Firmino-nak tegnap összejöttek az elképzelései, Salah is jó volt, Fabinho és Wijnaldum is becsülettel dolgozott a középpályán... sőt a védelemben Phillips-et emelném ki: a suta öngól ellenére is jól játszott tegnap... ja és most attól sem féltem, hogy Thiago valami béna rácsúszással elkezd lapot gyűjteni) ...ez a lendület tartson ki még bő 1 hétig :K

most már nem olyan gyászos a helyzet:

leicester - 66 pont, chelsea+tottenham hátra
chelsea - 64 pont, leicester+villa hátra
liverpool - 60 pont, wba+burnley+cp hátra (burnley-től félek kicsit azért)

(szerencsénk, hogy leicester+chelsea párharc van, mert ha mindhárom meccset nyerjük, akkor akármilyen eredmény esetén valakit megelőzünk)

+1 poén: unitednek fulham+wolves van hátra és 70 ponton áll... ha mindkét meccset bukja és a leicester nyeri mindkettőt, akkor lecsúszhat a 2. helyről :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#147152) Peterhappy válasza venember83 (#147150) üzenetére


Peterhappy
őstag

Passz.
Csak az tűnik biztosnak, hogy nem a Barcába :W

(#147153) yuing válasza Peterhappy (#147149) üzenetére


yuing
őstag

Pedig pont tegnap írták, hogy vele is megegyeztek, ha Koemant kirúgnák, felülvizsgálják a helyzetet. Mondjuk egy Depay szintű játékost bűn ingyen nem leigazolni... Szerintem. Nem ő fogja BL győzelemre vezetni a Barcát, de van egy olyan érzésem, hogy Grizitől és Dembélétől hasznosabb lehet. :D

A hír.

(#147154) Peterhappy válasza yuing (#147153) üzenetére


Peterhappy
őstag

Hoppá :) Na ezt még nem láttam. Óóó, bárcsak így lenne.
Szerintem is jöjjön Depay és menjen Grízmanó és Dembélé. Matekban is csak jobban jár a csapat.

Koeman helyett van jelölt?

Naaaa, teljesen felvillanyoztál! :)

(#147155) Tibiajax válasza Peterhappy (#147149) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

(#147156) yuing válasza Peterhappy (#147154) üzenetére


yuing
őstag

Pletykák mindig vannak, én a B-s edző, Xavi, Klopp, ten Haag nevét olvastam. De szerintem nem menesztik Koemant. A szezon vége el lett cseszve, de be kell látni, hogy gyenge ez a csapat jelen pillanatban.

(#147157) Peterhappy válasza yuing (#147156) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nekem úgy rémlik, Klopp kijelentette, hogy soha nem menne Barcelonába. De lehet, hogy rosszul emlékszem. Ten Haag is jó ötlet, csak ne jöjjön üres kézzel :D

Egyébként én sem hiszem, hogy menesztik Koeman-t. Luxus is lenne most őt is még egy évig fizetni. De nem tudom most hová tenni. A P$G visszavágó óta látványosan fejlődött a csapat - de az elmúlt hetekben mindent elbarmoltak és sajnos ebben vaskosan hibás Ő is - szerintem.

(#147158) Tibiajax válasza Peterhappy (#147157) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem edző kell a barcelonába, hanem védelem és csatár!!!!!!!!
unoooooooooooom

edző már van, fszom.. hozhatják ide kloppot meg murinnyót is összeheggesztve, akkor se lesz jobb, ha ugyanezzel a vicc kerettel kell csinálniuk valamit a nemzetközi porondon
a szájbkrut bredvéjeket, pjanicokat meg lengléket el kell takarítani!

[ Szerkesztve ]

(#147159) DeathAdder válasza mephi666 (#147151) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja hát Phillips baromi szerethető figura :K

Rém korlátoltak a képességei, de igyekszik, küzd hajt, a maximumot kisajtolja magából, minden mozdulatán látszik hogy meghalna a csapatért, ez a rangadó látszott hogy élete csúcspontja volt, az ilyen játékosokért lettem Pool szurker, persze nyilván az ég világon semmit nem nyerhetünk ilyen játékosokkal, mégis sokkal közelebbi mint a zsoldosok.

[ Szerkesztve ]

(#147160) mephi666 válasza DeathAdder (#147159) üzenetére


mephi666
nagyúr

kíváncsi vagyok, hogy VVD mellett meddig tudna fejlődni... amiben nagyon jó, az a szöglet utáni kifejelgetés :) Van Dijk tanítsa meg neki azt is, hogy kell az ellenfél kapujába fejelni, ha mi rúgjuk a szögletet :D ...mennyire máshogy alakulhatott volna a szezon, ha Fabinho hamarabb kerül vissza a középpályára és a tegnapihoz hasonló játékot próbálgatjuk... egy dolog, hogy tényleg bevált cb poszton, de ezzel a támadójáték agyon lett lőve, mert a középpályán is legalább ekkora szükség lett volna rá... a tegnapi 2-4 mennyivel másabb volt, tucatnyi kapura lőtt labdával, mint a 0-0 / 1-0 / 1-1 -ek, amikor félidőnként egyszer tévedtünk a kapu közelébe... még az is jobb lett volna, ha kevesebb védővel állunk fel, de Fabinho középen marad, majd kapunk összesen +10 gólt, de cserébe lövünk 20-at

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#147161) DeathAdder válasza mephi666 (#147160) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem hiszem hogy itt bármi jövője lesz, hacsak nem marad 6. számú CB-nek. van dijk de még gomez is fényévekre vannak tőle, Philips a tipikus 90es évekbeli angol CB, arra jó volt szerintem hogy pénzt kapjunk érte nyáron valami reaktív focit játszó kiscsapattól, nálunk valószínűleg Konaté lesz helyette.

(#147162) atee_13 válasza DeathAdder (#147146) üzenetére


atee_13
őstag

szerintem philips meccs embere lehetne eltekntintve attól a szerencsétlenségtől.
annak ellenére, hogy mennyi töketlenkedése volt ezelőtt tegnap kb 3-4 olyan közbelépése is volt amiből gól de minimum veszélyes helyzet alakulhatott volna ki én tegnap nagyon kellemeset csalódtam benne.

#147159DeathAdder

"küzd hajt, a maximumot kisajtolja magából," ezt adom én is úgy látom, h hiába nem egy VVD de látszik az egész karakterén, h amit csak tud kihoz magából még ha az sokszor nem is elég színvonalas, de soha nem látni rajta, h felgma lenne félvállról venné kicsit olyan miaminos.

[ Szerkesztve ]

(#147163) szotyika77 válasza Tibiajax (#147158) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Elvileg Laporta szeretné ha jövő nyárig maradna Koeman. Már csak a védelmet kellene megerősíteni, mert amit hátul művelnek az kabaré. Így nem lehet bajnokságot nyerni. Oké, hogy egy ilyen gyenge csapattal és sok fiatallal a top4ben vannak, de fejlődni kell.

(#147164) Tibiajax válasza szotyika77 (#147163) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem megerősíteni, hanem kicserélni!
Piké már darabos, a többiek meg gagyik. egy komolyabb csatársor ellen felállva végük van mint a botnak

(#147165) Peterhappy válasza Tibiajax (#147164) üzenetére


Peterhappy
őstag

Magamat tudom ismételni, közel tíz éve probléma a középhátvéd poszt. Minden évben ezen spórolnak és vesznek előre újabb és újabb játékosokat...

A minap jutott eszembe, Marquinhos is képben volt sokáig és végül sokallták érte a 40m-t és elment inkább a Parizerbe. Két Marquinhos kaliberű hátvéd tizenévekre megoldhatta volna a gondokat. Fostubus a védelem, de kell hozzá, hogy előttük Busi is árnyéka önmagának (kisebb fellángolásokat leszámítva). MATS nélkül esély sem lett volna a dobogóra.

(#147166) Tibiajax válasza Peterhappy (#147165) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

annak idején én/mi abban reménykedtünk, h a milan-ból Thiago Silva-t elhozza a barca.. ő pl nagyon jó lett volna
sajnos, ő sem jött össze

előttük Busi is árnyéka önmagának
nem is az h árnyéka, nem felejtett ő el focizni, csak egyszerűen már nem 26éves és ennyi. jóval túl van a harmincon, és egyébként sem volt soha villámléptő, mert ő nem erről szólt. de huszonévesként abban, amit ő csinált, a legjobb volt a világon. szinte
olyat meg már meg sem említek, hogy xavi és iniesta sincs már mellette, akikkel hármasban együtt jöttek kb a világra..meg a focipályára

(#147167) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

a hétvégén két létfontosságú meccs lesz:

szombaton 18:00-kor Juve-Inter - itt a BL a tét a Juventus számára, csak Juve győzelem elfogadható - bár az Inter menni fog nagyon, presztízs meccs, szóval szerintem döntetlen lesz

vasárnap 18:30-kor Loki-Hali - fel kell jutnia a Lokinak és csak akkor mehet biztosra, ha győz - szerintem meglesz

Madar Csaba különös rekordja

Resistencia eterna

(#147168) dudu5130 válasza bagyulajuve (#147167) üzenetére


dudu5130
őstag

Én nem is emlékszem olyanra, hogy a Juve ellen hoztunk volna olyan idényt amiben legalább 1-szer ne kaptunk volna ki. itt az ideje ;] :P

(#147169) bagyulajuve válasza dudu5130 (#147168) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem-nem, pont most nincs itt az ideje :N :DDD

Resistencia eterna

(#147170) Cartevo


Cartevo
őstag

Elég sok már a komment, pedig nem is mennyiségre hajtunk, hanem minőségre.

(#147171) Tibiajax válasza Cartevo (#147170) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a minőséget te adod

(#147172) Cartevo válasza Tibiajax (#147171) üzenetére


Cartevo
őstag

(fel)

(#147173) sh4d0w válasza bagyulajuve (#147167) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A Lokinak és a Gyirmótnak, nehogy eszébe jusson a Vasasnak...

https://www.coreinfinity.tech

(#147174) Cartevo


Cartevo
őstag

(#147175) BenHans válasza venember83 (#147093) üzenetére


BenHans
addikt

Ezt a 70% buszozást eddig csak előnyben láttam tőle plusz akkor, amikor az ellenfél egy komolyabb erőkből álló csapat volt. Ha Fonseca eddigi irányítása alatti 1,9 lőtt gól per meccses statisztikáját 1.75 környékére rontja, viszont a 1.46 kapott per meccses mutatót 1.2-re vagy alá javítja már nyugodtabb leszek, és ezek az értékek arányosítva meg is felelnek még a legutóbbi két állomáshelyén alkotottaknak is. A Chelsea, Real és Inter korszakok eredményeit direkt nem veszem ide, mert az sokkal jobb ennél.
Több, mint valószínű, hogy eltűnik ez a márpedig mi focizunk, ráerőltetjük a játékunkat mindenkire az ellenfél meg rúgja a gólokat elmélet.
De Spalletti sem a támadásépítéséről vagyis a látványos támadófociról híres, mégis vele voltunk talán a legsikeresebbek és számtalan gólt tudok mutatni ami a szemnek is meggyőző módon született. Tegyük hozzá, Conte sem éppen a latin focit játszatja az Interrel.
Mindenesetre már készül. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#147176) BenHans válasza BenHans (#147175) üzenetére


BenHans
addikt

Fonsi 1.74 ppm mutatóját sem lehetetlen feljebb tornázni, főleg hogy 2.1 már elég a második helyre és az Inter sem fog stabilan 2.4-et is felülmúlva teljesíteni.
1.77 a PL-ben jelenleg elég lenne a 4. helyre.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#147177) mephi666


mephi666
nagyúr

ezt most olvasom :DDD ...a káposztaagyú drukkerek :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#147178) bagyulajuve válasza sh4d0w (#147173) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jól beszélsz :K

Resistencia eterna

(#147179) venember83 válasza BenHans (#147175) üzenetére


venember83
nagyúr

Vigyázz, még romanista kelejani válik belőled, ha túl sokat statisztikázol. :)

(#147180) Ringman válasza venember83 (#147179) üzenetére


Ringman
nagyúr

mit vársz a mai, számotokra sorsdöntő, számunkra meg presztízs meccsről?

(#147181) yuing válasza Peterhappy (#147154) üzenetére


yuing
őstag

Mai Sport címlap, Kun + Depay együtt.

(#147182) bagyulajuve válasza venember83 (#147179) üzenetére


bagyulajuve
addikt

;]

Resistencia eterna

(#147183) venember83 válasza Ringman (#147180) üzenetére


venember83
nagyúr

Megérdemelten nyer az Inter, a Juve hozza a megszokott szervezetlenséget, legjobb esetben döntetlen, de ahhoz nagyon nagy szerencse kellene. Firenzében holnap legalább döntetlenezik a Napoli, de a győzelem valószínűbb, s így zárul le a 9 scudettós sikersorozat, nyáron meg jöhet a tisztítótűz és pár év purgatórium.

(#147184) Ringman válasza venember83 (#147183) üzenetére


Ringman
nagyúr

fio szerintem nyugodt szívvel leadja a meccset, ha kitolhat a juvéval.

(#147185) Tibiajax válasza yuing (#147181) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

adná az ég....

(#147186) bagyulajuve válasza Ringman (#147184) üzenetére


bagyulajuve
addikt

simán nyerni fog a Napoli

Resistencia eterna

(#147187) venember83 válasza Ringman (#147184) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem kell leadni. Ők már nem esnek ki, cél elérve, már nem lesznek annyira motiváltak s kész. Azért ott sem a Fiorentina akadémiájáról származik mindenki, hogy álmukból felköltve is Juve-utálat fűtse őket. Meg szerintem szurkolóként túl is dimenzionáljuk mi ezt az ellenségeskedést. Hol érdekel egy Európába a pénzért szerződött kolumbiait vagy brazilt, hogy a Fior utálja a Juventust? Max kitesz magáért, hogy felfigyeljenek rá, de nem hiszem, hogy már napokkal/hetekkel előtte hergelné magát, hogy XY lesz az ellenfél, akit a klubom utál.

(#147188) Peterhappy válasza yuing (#147181) üzenetére


Peterhappy
őstag

Gyááááá!
Imádnám. Köszi.

(#147189) Tibiajax válasza Peterhappy (#147188) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

előre őket, mögéjük centerbe Messi... rohadt jó lenne

(#147190) BenHans válasza venember83 (#147179) üzenetére


BenHans
addikt

:D Kevés vagyok ahhoz, hogy olyan szellemi magasságokba érjek, és olyan határozott és jó kiállású legyek. :))
--------
"Azért ott sem a Fiorentina akadémiájáról származik mindenki, hogy álmukból felköltve is Juve-utálat fűtse őket."
Ő pl már ledobta láncait. :DDD

Szurkolói szempontból vannak nagyon komoly ellentétek amihez csak egy szikra kell, amúgy pedig magamat idézném, "az olasz foci, egy nagy család, persze nagyjából mindenki utálja a másikat, és csak karácsonyi vacsoránál azaz válogatott meccsen tudnak megülni egymás mellett kb pont legfeljebb 90 percig". :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#147191) Tibiajax válasza BenHans (#147190) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csicska gyerek...
és még játékosnak is szar, egyébként
apja sokkal jobb volt

(#147192) venember83 válasza Tibiajax (#147191) üzenetére


venember83
nagyúr

"Ho un solo rincrescimento e quando ci penso non posso fare a meno di immalinconirmi un poco. Quello di aver girato in lungo e in largo l’Italia del pallone, ma di non essere mai riuscito a vestire la maglia bianconera della Juventus che ha sempre rappresentato il mio punto di riferimento. Quasi tutti nella vita possono dire di avere un’incompiuta nel cassetto. La mia è questa"

[link]

Mielőtt még szentnek kiáltod ki az apját, ő is annyit bán csak a karrierje kapcsán, hogy nem viselhette a Juventus mezét, s egyáltalán nem zárnám ki, hogy ő is a Juventushoz szerződés mellett emelt szót a fiánál. Most már köpködhetitek őt is. ;)

(#147193) bagyulajuve válasza Tibiajax (#147191) üzenetére


bagyulajuve
addikt

kb 25 évesen járt ott csatérként mint, ahol a fia 23 évesen szélsőként, rossz összehasonlítás :D

Resistencia eterna

(#147194) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

a spezia is kitömte a torino-t.. egy hét alatt menyit kaptak? 11gólt?..
eléggé fos lett ez a torino is

nem ez lesz a dicsőséges éve a torinói focikluboknak

(#147195) mephi666 válasza Tibiajax (#147194) üzenetére


mephi666
nagyúr

Megb*szták őket, mint a (torinói) lovat... Tarr Béla rendezhetne egy 5óras filmet a gólösszefoglalóból, annyit kaptak szerencsétlenek :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#147196) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Hertha BSC egy gól nélküli döntetlennel biztosan bentmaradt a zárófordulót megelőzően.
Dárdai végülis teljesítette a küldetést. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#147197) mephi666


mephi666
nagyúr

Fulhamben van egy 18éves gyerek: Fabio Karvajorr :) akkorát akasztott a léc alá, hogy rá kellett gugliznom, nem-e Ricardo az apja... nem...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#147198) venember83 válasza LyonnaisFan1 (#147196) üzenetére


venember83
nagyúr

Helyes, a kevés idei pozitívum egyike, most már hátha megfelelő tisztelettel bánnak majd Dárdai Palival, miután többszörösen megmentette a klub hátsóját.

(#147199) mephi666


mephi666
nagyúr

Milyen jó a hangulat itt a juve-inter előtt: Conte+Pirlo is mosolyogva ölelkezik nagyokat... Chiellini meg Handa szintén... mindjárt rendelnek inkább pár tálca sört, pizzát és röhögcsélve lejátszák kártyán a meccset :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#147200) venember83 válasza mephi666 (#147199) üzenetére


venember83
nagyúr

Eldőltek már a jelentős kérdések, meg amúgy is nem háború ez... Csak egy derby d'Italia, kvázi tét nélkül, főleg a vendégeknek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.