Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131351) DeathAdder válasza bagyulajuve (#131348) üzenetére


DeathAdder
veterán

gonoszkodsz :DDD

(#131352) LyonnaisFan1 válasza forceberg (#131328) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Mindekozben az Union-Wolfsburg meccsen is balhe.
Egy Hopp ellenes molino kerult ki a hazaiaktol. All a bal. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#131353) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Valaki tud működő streamet a Tottenham meccsre?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#131354) hhenry válasza NyxNyxNyx (#131353) üzenetére


hhenry
őstag

(#131355) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#131353) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ezek általában mindig jók: [link]

(#131356) Tibiajax válasza DeathAdder (#131355) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez tényleg jól megy.. a táttenhemet látni se birom, sztímelnek esetleg más meccset is ezen az oldalon? én nem nagyon találom őket..

(#131357) Ringman válasza Tibiajax (#131356) üzenetére


Ringman
nagyúr

igen, inter meccshez is szokott angol stream lenni, max ki kell kapcsolni a hirdetésblokkolót.

szerk:
itt keresd: [link]

[ Szerkesztve ]

(#131358) DeathAdder válasza Tibiajax (#131356) üzenetére


DeathAdder
veterán

Persze, itt tudod böngészni :)

szerk kapusok toppon vannak a másik angol bajnokin :D

[ Szerkesztve ]

(#131359) Tibiajax válasza DeathAdder (#131358) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nagyon szépen köszönöm.
ez nagyon rendben van

(#131360) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Köszi köszi

Tibi te meg kabbe :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#131361) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#131360) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..amíg lukaszmúra ott van, addig nothing

(#131362) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Röhej...

(#131363) Peterhappy válasza DeathAdder (#131358) üzenetére


Peterhappy
őstag

Most láttam de Gea alkotását, épp akartam írni, a hétvégén szépen kitettek magukért a kapusok.
Fhanszia csókát láttátok? Csórikám...

Embertelen, amit megy idén az Atalanta. :R
Nekik nem szóltak, hogy kétfrontos harcban ki kell pukkanni?

szerk:
Nübel (Neuer "utódja a Bayern-nél) tegnapi potyája

Ez meg a Caen kapusának öngólja. Most is vissznanézhető, nem kell megvárni vele a Watts szilveszteri különkiadását.

[ Szerkesztve ]

(#131364) Citroware


Citroware
addikt

Ekkora versenyt nem tudom láttam-e már a PL-ben a BL-helyekért. Nagyon szoros lett, az előrébb állók pusztulnak lefele, a hátul lévők pedig felzárkóztak. Kb. 9 csapatnak reális esélye van odakerülni egy jó sorozattal.

(#131365) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#131363) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C
Ezt a Caen golt nem hiszem el :C
Milinte te szemet! Tipszmikszuteeeeee? :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#131366) bagyulajuve válasza Peterhappy (#131363) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én most, a héten volt jó pár kapus baki, ja :DDD
mondjuk a tegnapi Loki öngól sem volt semmi

Resistencia eterna

(#131367) DeathAdder válasza Citroware (#131364) üzenetére


DeathAdder
veterán

És mi pofozógépek lebőgések lesznek jövőre a BL-ben, de még a Leicestert is ide venném.
Egyedül talán a Wolves aki tisztességesen helyt tudna állni.

Peterhappy

Cean öngól mótvá :DDD (#131307)

[ Szerkesztve ]

(#131368) Peterhappy válasza DeathAdder (#131367) üzenetére


Peterhappy
őstag

Oppardon :R

Anno Királyt Gabi került ki a Hertha kezdőjéből, mert egy edzésen (vagy edzőmeccsen?) úgy tette előre a labdát, hogy ilyen mozdulattal ráhajította a felső kapufára (mondjuk ő szándékosan).
Ő jó poénnak találta, megjegyzem én is :D , de pechére az edző nem.

(Talan Vond jobban emlekszik a sztorira)

[ Szerkesztve ]

(#131369) forceberg válasza DeathAdder (#131367) üzenetére


forceberg
veterán

L2-ben nincs GVT? Lehet, hogy még csípte a vonalat. Bár, ha Juvésan elvékonyítják, akkor biztos nem csípte. :))

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#131370) DeathAdder válasza forceberg (#131369) üzenetére


DeathAdder
veterán

Juvésan :DDD

nem tudom van-e, viszont tuti bent volt, egy másik felvételen tisztán látható volt :)

(#131371) forceberg válasza DeathAdder (#131370) üzenetére


forceberg
veterán

A másik felvételt nem láttam, csak ez alapján volt gyanús.

André Gómes meg 3 hónap alatt felépült, most nézem, hogy már múltkor is játszott.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#131372) LyonnaisFan1 válasza forceberg (#131369) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az L1 összes stadionjában sincs GLT
Az L2-ben egyikben sem.
A Fifa oldala szerint az alábbi városok stadionjaiban építették ki a gólvonaltechnológiát.
Angers, Nice, Brest, Montpellier, Nantes és Nimes

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#131373) Citroware válasza DeathAdder (#131367) üzenetére


Citroware
addikt

A Leicester pár éve sem bőgött le. Sevillát kiejtették a nyolcaddöntőben, és a negyeddöntőben is az ATM csak egy kamubüntetővel győzte le őket.

(#131374) Tibiajax válasza Citroware (#131373) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát igen..
azért elég blőd hiba leszarozni az akkori lesztert. az a csapat azért eléggé rendben volt, a bajnoki címet sem a jézuskától kapták. és bizony jók voltak a legrangosabb porondon is, csak hát a köcsög atm......
sokkal jobban megnéztem volna egy real madrid-lesztert, vagy juventus-lesztert, vagy barca-leszter clasht, lehetne sorolni... rohadt dögunalom atm-re a fsz kiváncsi....

[ Szerkesztve ]

(#131375) DeathAdder válasza Citroware (#131373) üzenetére


DeathAdder
veterán

Abszolút helyt álltak legutóbb a BL-ben, én is sajnáltam hogy egy kamubüntetővel estek ki akkor.

De BR-el egyelőre jól eladják ezt az 1,78 PPG-s dobogót, azon felül hogy egész szezonban mákdarálón ülnek, BR a poollal is gyámoltalan módon lefeküdt a madridnak, sok jóra a Leicester kispadján sem számítok tőle, hát még ha Maddisont is elveszítik a nyáron.

___

más. egy jó thread született a pool 4-4-2es ellenszeréről, képekkel, pont ezt írtam tegnap :))

[link]

[ Szerkesztve ]

(#131376) Citroware válasza DeathAdder (#131375) üzenetére


Citroware
addikt

OK, de az a BL-es Leicester is addigra már elvesztette a legjobbját, Kantét, Ranieri megbukott, és már rég nem a bajnoki formájában volt, megint a kiesés ellen küzdöttek, mégis tudtak menetelni a BL-ben. Kiszámíthatatlan ez.

[ Szerkesztve ]

(#131377) sh4d0w válasza Peterhappy (#131363) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Hagyján, de harmadszor rúgnak egy hetest a szezonban.

https://www.coreinfinity.tech

(#131378) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Stiliyan Petrov tiszteletét tette a Wembley Stadionban, hogy szoríthasson egykori klubja az Aston Villa sikeréért.

A trófeát végül a City hódította el. Petrov hálistennek a képek alapján jó egészségnek örvend, és a leukémia már a múlté. Neki sikerült legyőznie :R
További jó egészséget neki a civil életben.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#131379) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

valaki megtenné a szívességet és szólna farkas norbikának, egyem a szívét ne nyalja már ennyire a seggét a real madridnak, mert kezdenek fizikai fájdalmaim lenni a hangjától..
tudjuk h madrid-drukker, de ez már kib fárasztó

[ Szerkesztve ]

(#131380) omfgk


omfgk
addikt

Ter Stegen milyen szögből kapott gólt :C

(#131381) hhenry válasza Tibiajax (#131379) üzenetére


hhenry
őstag

Realos ként mondom,hogy k@rva idegesítő

(#131382) Citroware


Citroware
addikt

Na most akkor szar a Real, vagy nem? Szar a City, vagy nem? Jó a barca, vagy nem?

(#131383) forceberg válasza omfgk (#131380) üzenetére


forceberg
veterán

Rárúgott a labda tetejére, ami aztán átbuckázott MTS lábán.

Ennyi saját térfélen elpasszolt labdával nem lehet nyerni még egy Bernabeuban sem, nem hogy egy mencseszteri Telihad poklában!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#131384) fa4hu


fa4hu
őstag

Ha Piqué nem befelé indul az első gólnál, hanem kilép azonnal Viniciusra, akkor nem tudta volna berúgni a saját kapujába a labdát. Ideje lenne egy megbízható középhátvédet beszerezni, mert csak potyognak a gólok róla.

(#131385) hhenry válasza fa4hu (#131384) üzenetére


hhenry
őstag

A második gólban is vastagon benne volt,ő rúgta ki teljesen feleslegesen bedobásra

(#131386) forceberg válasza hhenry (#131385) üzenetére


forceberg
veterán

Az elsőnél a passz pillanatában Vini embere Semedo hol a faxomban volt? A Bárkánál a széleken vannak a nagy bajok, főleg így, hogy Alba is visszaesett.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#131387) hhenry válasza forceberg (#131386) üzenetére


hhenry
őstag

Alba ha nem is védekezésben,de a támadásokkal való felmentelben nagyon visszaesett.
Egyébként a Realban Marcelo és Carvajal is gyakran valahol máshol kolbászol mint mondjuk az első gólnál Semedo,csak a Ramos és Varane jóval gyakrabban választ ilyenkor jó megoldást mint Piqué

(#131388) DeathAdder válasza Citroware (#131382) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kocsmában fél szemmel néztem, iszonyú szar mindkét spanyol gigász jelen állapotban.

Nem tudom volt-e már ilyen a kétezres évek eleje óta, hogy mindketten ilyen szarok legyenek.

Még majd tényleg átmegy rajtuk a sziti, de azért bízom benne hogy valahogy elbalfaszkodják az etihadi pokolban.

Sokat mondó, hogy a feka brazil gyerek volt a legjobb támadásban, aki egy az egyben a Guardiola előtti Sterlingre emlékeztet. Kiválóan futja be a területeket, jól cselez, jól vezeti a labdát, labda nélküli játékban se rossz, de amin boxon belülre ér, megáll minden tudomány, és szinte képtelen jó döntést hozni, akár csak a sziti ellen.

Lesznek itt nagy bevásrlások a nyáron, el kell adni nekik Salaht :)

(#131389) fa4hu válasza forceberg (#131386) üzenetére


fa4hu
őstag

Ez igaz, de Piqué korrigálhatott volna. Hát meg is tette, az eredményt... Sajnos ma Messi is teljesen impotens volt, a sétálgatáson kívül nem sok mindent csinált, teljesen felesleges volt minden labdával őt keresni. Legalább ezeken a "nehéz napokon" ne várná el, hogy mindenki őt keresse, hagyja ilyenkor lendülettel játszani a többieket.

(#131390) fa4hu válasza hhenry (#131387) üzenetére


fa4hu
őstag

Ami számomra szembeötlő, az Alba passzpontosságának a romlása.

(#131391) hhenry válasza DeathAdder (#131388) üzenetére


hhenry
őstag

Vininek még javulnia kell a kapu előtt,ha Piqué nem lép bele Ter Stegen kezébe lőtte volna

(#131392) omfgk válasza Citroware (#131382) üzenetére


omfgk
addikt

A Barca volt szar.
Ennyit jelentett ,hogy Messi most vacak volt.

Amúgy utoljára Messi El Clasico-n akkor lőtt gólt amikor CR. :))

[ Szerkesztve ]

(#131393) hhenry válasza omfgk (#131392) üzenetére


hhenry
őstag

CR-ről jut eszembe elvileg félidőben bement a srácokhoz :)

(#131394) forceberg válasza fa4hu (#131389) üzenetére


forceberg
veterán

Messi valahogy túlságosan középre került! A többiekben nincs lendület, vagy nem mennek az építkező passzok. Ezen a meccsen kb. csak Sergiot volt jó nézni. Arthur és de Jong csak tilitolizik, Vidal meg nem a posztján van játszatva. Összességében mégsem volt teljesen lehangoló a meccs képe. Az örök igazság, hogy gól nélkül nincs győzelem, viszont a helyzetek megvoltak mindkét oldalon, a Reál is éppúgy balfaxkodta ezeket, csak az egyik megpattant és bement.

Kiderült, hogy miért nem ér lófaxt sem az xG...
1,04 vs. 1,59. De ha jól látom sehol sem szerepel Messi elbalfaxkodott ziccere, amikor rosszul tolta meg a labdát, aztán Marcelo beérte.
Ha csak kigurítja a labdát a szögletzászlóhoz, akkor egy jó 0,30-as xG-t dob rá a rendszer.
Ja és 0,05 és 0,08-as volt a két gól :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#131395) dracox válasza DeathAdder (#131388) üzenetére


dracox
addikt

Első félidőben párszor szidtam a kis brazilt, de valszeg sokat fog még csiszolódni.
Hazard ismételt sérülése kapóra jött neki az 100%.

[ Szerkesztve ]

(#131396) hhenry válasza dracox (#131395) üzenetére


hhenry
őstag

Mondjuk ezek szerint Hazardra nem nagyon van szükségünk

(#131397) dracox válasza hhenry (#131396) üzenetére


dracox
addikt

Az ő megítélésében egyelőre tanácstalan vagyok, mert eddig kidobott pénznek tűnik sajnos.
:F
Nyáron meg ki tudja hogy lesz forgatva a csapat... Bal szél mondjuk pár évig biztosítva van

[ Szerkesztve ]

(#131398) hhenry válasza dracox (#131397) üzenetére


hhenry
őstag

Hát 10 La liga meccsen 1 gól,4 assziszt

(#131399) hhenry válasza dracox (#131397) üzenetére


hhenry
őstag

Modric még cserének jó,de akkor inkább jöjjön vissza Ceballos vagy Ödegard és még James is :U

(#131400) DeathAdder válasza forceberg (#131394) üzenetére


DeathAdder
veterán

Egy meccsen sosem ért szart sem, sokkal inkább egy szezon alatt összegyűlő adathalmaz elemzésére alkalmas igazán.

Amúgy non-shot xG 3.0 vs. 2.0 lett :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.