Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130201) vond válasza Viszlát (#130200) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Sterling. :Y :C

Egész jó kis parázs meccs lett ebből. :K Csak ne lennénk ilyen szarok. :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#130202) Viszlát válasza vond (#130201) üzenetére


Viszlát
addikt

Várjá', már készülődik a mágikus csere, jön Pereira. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#130203) vond válasza Viszlát (#130202) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Bejön, vág kettőt, oszt' jóccakát. ;] :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#130204) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Barella nagyon jó kis focista..

ezt a hülye candrevát kéne eltakarítani még és helyette valaki ügyes fiatalabbat

(#130205) Tibiajax válasza Tibiajax (#130204) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, csak írnom kellett. candreva pá, moses ON!

(#130206) vond válasza vond (#130203) üzenetére


vond
MODERÁTOR

James amúgy mennyi alatt futja a 40 métert? Egészen elképesztően gyors a csávó. :Y

Maguire. :((( Te jó ég.

Na, Matic piros. Asszem, vége. :(

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#130207) Viszlát válasza vond (#130203) üzenetére


Viszlát
addikt

Aztán ha ő nem, akkor majd jön Mata... :DDD

Matic nem lesz ott a döntőben... ;]

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#130208) Viszlát


Viszlát
addikt

Nah, milyen jó kis szabadrúgás lehetne ez, de már nincs Matic a pályán. :(

Fred, ó Fred...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#130209) Ringman válasza Tibiajax (#130205) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem nyáron mindkét oldalra kell a kezdőbe játékost igazolni, ha marad a 352.

(#130210) Enzolord


Enzolord
addikt

[Egy] kis összefoglaló hibátlan védői munkákról. Néha így látom a csapatot. Süti, Te mit csinálnál ilyen kiváló védőkkel? ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#130211) omfgk


omfgk
addikt

Elképesztő ,hogy mennyire egyben van a Pool jelenleg.

Egy kis érdekesség.

56-15 vs 55-14. Csak most akkor jönnek a gólok amikor azokra tényleg szükség van.

Közben a Citynél meg ugyanez a táblázat.

Csak 5 ponttal kevesebb mint tavaly... Persze nekik ezután jött egy 14 meccses lehengerlő sorozatuk.

(#130212) vond válasza omfgk (#130211) üzenetére


vond
MODERÁTOR

A minap ez ugrott be az idei Liverpool és MU közti különbségről: [link] :D De gyakorlatilag be lehetne helyettesíteni bármelyik PL-t csapatot a Manchester United helyére. ;]

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#130213) mephi666 válasza omfgk (#130211) üzenetére


mephi666
nagyúr

kár, hogy alisson-nak megszakadt az előző meccsen a clean sheet streak-je :) szépeket fogott tegnap is... most már csak azon izgulok, hogy bukott meccs nélkül érjen véget a szezon :B meg a vége felé jön a city/arsenal/chelsea trió és nem lenne jó ott bukni még...

#130212: konkrétan több mint dupla annyi pontunk van, mint az 5. helyen levő united-nek :Y

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#130214) omfgk válasza mephi666 (#130213) üzenetére


omfgk
addikt

Pont az Arsenal igencsak motivált lesz ,hogy megszakítsa a sorozatot. :D
Különben szegényeknek semmijük nem marad. Még a múlt dicsősége is megfakulhat. :))

[ Szerkesztve ]

(#130215) mephi666 válasza omfgk (#130214) üzenetére


mephi666
nagyúr

...tudom, de én most már a norwich-tól is félek, nehogy megszakítsák ezt a gyönyörű sorozatot :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#130216) omfgk válasza mephi666 (#130215) üzenetére


omfgk
addikt

Március 16, Goodison Park. Ott lesz vége a dalnak. ;]

[ Szerkesztve ]

(#130217) mephi666 válasza omfgk (#130216) üzenetére


mephi666
nagyúr

1 éve tényleg az everton elleni x-nél buktuk el a bajnokságot... idén ez máshogy lesz :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#130218) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Tehát a Barca 1+11m-ért elpasszolja Carles Perez-t, míg a "helyére" (a pletykák szerint) 60m meg 100m-ért próbál igazolni. :W

Oké, hogy Perez egyelőre nem váltotta meg a világot, de fiatal, tehetséges - és ennél azért többet ér.
Látom magam előtt, ahogy holnap bejelentenek valami pánikszerűen igazolt nevet - aki vagy Dembélé 2.0 lesz, vagy Kevin-Prince Boateng 2.0

Tényleg a Barcelona lesz a következő Milan.

(#130219) omfgk válasza Peterhappy (#130218) üzenetére


omfgk
addikt

Nincs mese. Vissza kell hozniuk a nyáron Jajmárt.

Coutinho és Dembele párost eladni és talán meg lesz rá a pénz.

(#130220) dracox válasza omfgk (#130219) üzenetére


dracox
addikt

Aztán lassan több időt fog tölteni az orvosi szobában, mint a pályán.
A jobb lábfejében az ötödik lábközépcsont sérült meg 2019. jan-febr. körül. (korábbi sérülése újult ki)
Én a Barca helyében már elengedném ezt a Neymar dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#130221) forceberg válasza dracox (#130220) üzenetére


forceberg
veterán

Lehet őt gyűlölni, de nincs nála jobb ember a posztra :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#130222) Peterhappy válasza forceberg (#130221) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én sem eröltetném :N egy zseni, ezt aláírom, de egyben primadonna is, aki egyszer már szembeköpte a klubot, folyamatosan perelni akarja és még inkább teret nyerhet magának azzal, hogy lassan Lajos és Leo is háttérbe vonul. Aztán öt évig megint egy fő köré épülne a csapat, csak míg Messibe szorult alázat és csapatszellem, abba eddig a celeb királyfiba csak önimádat és hatalomvágy.
Már bocsánat. :B

(#130223) Napfénysüti válasza Peterhappy (#130218) üzenetére

Totális csőd a jelenlegi vezetés, elbasznak ezek mindent... :(((
Sajnos én is azt látom hogy amint Messi és a nagy generációjából a többiek abbahagyják jöhetnek olyan évek amikor max ilyen felső-közép csapattá eshetünk vissza. Erre is készülni kell lélekben.

Més que un club!

(#130224) Viszlát válasza Peterhappy (#130218) üzenetére


Viszlát
addikt

Tényleg a Barcelona lesz a következő Milan.

Nana, csak azért mert egy kicsit rosszabbul megy, még nem jár ám automatikusan ez a titulus, vannak itt csapatok, akik már évek óta küzdenek azért, hogy ők lehessenek a következő Milan. ;]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#130225) Napfénysüti válasza Enzolord (#130210) üzenetére

Elős körben idegbajt kapnék aztán alighanem leordítanám a fejüket. :DDD
Anno ezt nagypályán eljátszottam, annyit balfaszkodtak a védőim hogy elkezdtem velük kiabálni az egyik gólnál, és még a kesztyűimet is a földhöz vágtam mérgemben. Aztán a szezon végén abba is hagytam a nagypályás focit. :))

Més que un club!

(#130226) BenHans válasza Peterhappy (#130218) üzenetére


BenHans
addikt

És nincs visszavásárlási opció, csak továbbértékesítés esetén van elővásárlási jog amennyiben sikerül megfelelő ajánlatot tenniük.
Petrachi hallani sem akart visszavételről, emiatt meg is akadt a tárgyalás, de az új edző beszélt a játékossal, - aki nem szökőévente akar játszani, ezért a többi érdeklődő is kiesett - a klubnak pedig nagyon kell a pénz a hírek szerint, ezért belementek ebbe.
1+11+4,5 cél és teljesítményfüggő bónusz, vételi kötelezettségünk viszont van, de valami nevetségesen minimális.
Eléggé komolyan kikeltek magukból a spanyol Barca fanok...

Amúgy az U21-es spanyol válogatott Villar is a miénk 4+1 bónuszért.

Két nagyon komoly potenciált rejtő játékost kapunk apróért.
Nem is értem hogyan, mert eddig 20milliókért Európán kívülről volt "szokás" éppen hogy fél szezonban felcsillant jövő reménységeit igazolni.

Az Internek meg így köszi szépen. Ismét jobban jártunk. Spinazzola is köszöni, rendben van.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#130227) Peterhappy válasza BenHans (#130226) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igen, ezt akartam is irni, mert epp a Te hsz-edre irtam, hogy lesz benne. Megsem lett, a jatekos keresere (korrekt). Vicc.

@Viszlat: nem az a problema, hogy docog a szeker, hanem hogy a szakadek fele tart es a kocsison kivul mindenki latja. Erre az mit csinal? Vesz meg egy lovat jo dragan, a kocsi ele koti es az ostorat pattogtatva megy tovabb elore.

Hu de koltoi lett :)

Az a baj, hogy innen csak aldozatokkal lenne visszaut.
A La Masia meg le van szarvazva.

@Suti: MATS-en es Messi-n kivul nincs top jatekosa a Barcanak, ezt fenntartom. A kioregedo Pique onmaga parodiaja neha, ahogy sokszor LS is. Busit, Albat nem is emlitem inkabb...

(#130228) omfgk válasza dracox (#130220) üzenetére


omfgk
addikt

Suarez térde se lesz már a régi.
Dembele is kérdéses. Nála ugye folyamatos izomsérülések jönnek egymás után.

Mindig lesz valaki aki az orvosi szobában van ahelyett ,hogy a pályán segítene Messinek. :))

(#130229) máyköl válasza omfgk (#130219) üzenetére


máyköl
veterán

"Coutinho és Dembele párost eladni és talán meg lesz rá a pénz."

Dik. Most vettek oket...

[ Szerkesztve ]

(#130230) Ringman


Ringman
nagyúr

a hét legabszurdabb pletykája az, hogy pandev jön az interbe :DDD

(#130231) omfgk válasza máyköl (#130229) üzenetére


omfgk
addikt

2 év. Volt bőven idejük leszerepelni.

Nekem (barca ellendrukkerként) Dembele kapcsán annyi maradt meg ,hogy gyors, technikás, de totál agyatlan. A pályán és ami még fontosabb azon kívül is. Nagyon sérülékeny. Nem tudni ,hogy az életmódja és hozzáállása okozza-e vagy a genetika. Dortmundban még nem volt vele gond (ennyi tuti nem).

Coutinho lőtt pár szép távoli gólt. Jobbról, befelé húzva, kizárólag a hosszúba. A filozófiába nem illett bele.
Azt nem tudom ,hogy a bundásban mit alkot, de Bayern-es ismerőstől csak Lewa nevét hallom, tehát gondolom ott se váltja meg a világot. Így a nyáron gondolom ők nem veszik meg, de más se fogja 80 milla felett. Mennyit adtak érte? 130 + apró talán.

Dembele is kb 130 volt. Felét se adná érte most senki.

[ Szerkesztve ]

(#130232) omfgk válasza vond (#130212) üzenetére


omfgk
addikt

A MU-hoz visszatérve...

2013 nyara (SAF távozása) óta a mérleg. ;]

Meglátjuk mit tud kezdeni Bruno Fernandes-el OGS.
Szerintem semmit, mert a keret úgy szar ahogy van. Nézem, de nem látom ,hogy mire ment el az a csekély 1,1 milliárd euró (-760m nettó).

A Citynél legalább látszik ,hogy mire lett elköltve a lé.

[ Szerkesztve ]

(#130233) ZavaBalazs válasza omfgk (#130231) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

cseréld le a bayernes ismerőst jobbra, mi az, hogy pl Daviest nem emlegeti? :P

elvileg az már kész tény, hogy év végén megy vissza Coutinho, nagyon helyes, nem váltja meg a világot még a preferált CAM poszton se. nem azt mondom, vannak klasszis megoldásai, csak 1 fasza meccsre jut 5 homály. amióta Flick az edző, Müller mellett labdába se rúg (9 buli meccs alatt 12 G+A), csak mivel mindenki sérült, ezért elég sok percet játszik.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#130234) máyköl válasza ZavaBalazs (#130233) üzenetére


máyköl
veterán

Klopp megmondta neki, hogy ha elmegy akkor egy "senki" lesz, ellentetben azzal ha maradna a Pool -ban akkor csucsformaban fog teljesiteni tovabbra is, imadni fogjak az egesz varosban elete vegeig, akkora huzoember volt.
De o azt mondta Bl -t szeretne nyerni, es ment a honapokig tarto, marmar szanalomig huzodo hercehurca a jovojevel kapcsolatban. Mennyire vicces neha az elet, pont ugy nyert volna Bl -t, ha marad Liverpoolban. Helyette kinlodik majd a Barcaban ismet, mert mar a Bayern sem ragaszkodik hozza. Konnyen el tudom kepzelni, hogy az egesz szappanopera vegen visszater az Interbe.

(#130235) omfgk válasza máyköl (#130234) üzenetére


omfgk
addikt

Januárban elment Coutinho, de jött VVD.
Nyáron meg Alisson.

Az évszázad üzlete volt Coutinho eladása. Jó áron adták el és azt aligha költhették volna el jobban.

Ha Coutinho maradt volna akkor nem lett volna BL, se 97 pontos bajnokság. Az ideiről nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

(#130236) venember83


venember83
nagyúr

Can Dortmundba (kölcsön plusz nyáron fix áras kötelező kivásárlás), Pjaca pedig Brüsszelbe kerülhet (Anderlecht, kölcsön). Jó lenne már pontot tenni ezeknek az ügyeknek a végére. Az már más kérdés, hogy megint sikerült annyira elhúzni a dolgot, hogy helyettest már nincs idő szerezni, de ilyen a torinói sprotigazgatói profizmus.

(#130237) venember83


venember83
nagyúr

Antonio Conte, Juventus, Serie A:
2011-12: 20 bekapott gól, pluszos gólkülönbség: 48
2012-13: 24 bekapott gól, pluszos gólkülönbség: 47
2013-14: 23 bekapott gól, pluszos gólkülönbség: 57 (!!)

Massimiliano Allegri, Juventus, Serie A:
2014-15: 24 bekapott gól, pluszos gólkülönbség: 48
2015-16: 20 bekapott gól, pluszos gólkülönbség: 55
2016-17: 27 bekapott gól, pluszos gólkülönbség: 50
2017-18: 24 bekapott gól, pluszos gólkülönbség: 62 (!!)
2018-19: 30 bekapott gól, pluszos gólkülönbség: 40

Maurizio Sarri, Juventus, Serie A:
2019-20: eddig 21 meccs, 21 gól.

Nem mutat jól.

[ Szerkesztve ]

(#130238) LendvaiFeri1 válasza omfgk (#130216) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ámen! :D

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#130239) mephi666 válasza omfgk (#130235) üzenetére


mephi666
nagyúr

jelenlegi formát összehasonlítva vvd+alisson többet ér a csapatnak, mint 30 coutinho :) ...mármint ha a jelenlegi keretet nézzük és senki nem sérült... vvd+alisson soha ne sérüljön, ezért is imádkozok mindig :) ...ha már lovren helyettesít, jönnek a gyengélkedések... adrián viszont nem rosz helyettes, csak jobban ingadozik a teljesítménye, mint alisson-é

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#130240) Peterhappy válasza omfgk (#130235) üzenetére


Peterhappy
őstag

"Az évszázad üzlete volt Coutinho eladása." Szó szerint ezt akartam írni. Tökéletesen egyetértek.

(#130241) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Dikkmá: http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/video-solskjaer-raformedt-jatekosara-majd-le-is-cserelte-2745009

https://www.coreinfinity.tech

(#130242) Viszlát válasza sh4d0w (#130241) üzenetére


Viszlát
addikt

Nagyon türelmes ember lehet Solksjaer ha még csak most jutott el idáig, Lingard semmivel nem volt rosszabb mint a korábbi meccseken. Másfél méteres sima passzok is bármikor kifognak rajta, úgy tűnik most telt be a pohár. :)

Az már más kérdés, hogy mennyire jó ötlet ilyeneket üvöltözni a pálya széléről, de nem értek az edzősködéshez. Multis managerként már töltögethetné a HR jelentést az ő oldaláról, hogy miért is nyomta fel az alkalmazottja. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#130244) Peterhappy válasza #46372352 (#130243) üzenetére


Peterhappy
őstag

És marad a 3*11 fordulós bohóckodás.
Az U19-es szálatleszámítva dilettáns döntések egész sora.

kieg: állítólag a '20-21-es szezontól lesz VAR is és a cél, hogy minden NB1-es stadionban legyen. Az még egy jó gondolat.

[ Szerkesztve ]

(#130245) vond válasza Viszlát (#130242) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Valaki írta az nso-n, hogy komoly családi gondjai vannak:

"Amennyire tudom nem egyszeru a maganelete, egyedul neveli a lanyat es ket 14 ev alatti testveret, plusz ket rakbeteg nagyszulojerol is gondoskodik. Lehet fejben mashol van kicsit, ami ezen a szinten durvan kiut mar."

Nem tudom, ez mennyire valós. De ha igen, akkor szerintem nem kéne játszatni egy darabig.

(#130243) dantre:
Pfff. :((( Továbbra is ez a szar 12 csapatos, alsó-felső házas NBI. Szerintem fel kéne emelni 16 csapatra, és simán kétszer 15 fordulóra.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#130246) DeathAdder válasza mephi666 (#130239) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem mintha Alisson 2,5 hónapos kihagyását bármennyire is megsínylette volna a csapat, pedig akkor írta le mindenki őket, hogy na, Alisson nélkül vége a bulinak, aztán amikor Fabinho kidőlt 2 hónapra ugyanezt mondták.

Még Salah nélkül sem esett vissza a csapat (ld. barsza), ha meg kellene nevezni egy embert egyértelműen Firminot mondanám, toronymagasan a legfontosabb játékosa a csapatnak (bár ő sem volt a barsza ellen :D), ha ő nincs, rendszerszinten változik meg a játék.

Nyilván fontosak az olyan klasszis játékosok mint Alisson, de egy West Ham reject simán pótolta, és lábbal iszonyú sokat fejlődött 33 évesen, ez is azt mutatja ha van rendszered és komoly elképzeléseid akkor ezeket simán át tudja hidalni egy-egy gyengébb játékos (nyilván ki kellett szűrni Adrian skilljeit), illetve a korábban gyengébbnek tartott játékosok mind szintet tudnak lépni.

Meg van a másik véglet, amikor amikor a keret minősége meg a játékosok vannak szidva, közben meg az edző a nem alkalmas, és minden játékos visszafelé fejlődik.

És most nem a mu-ra gondolok (btw, Degea, Dalot-Maguire-Lindelöf-Shaw, Matic-Pogba-Fred, Greenwood-Rash-Martial 433ban Pogba, Fred nyolcasban nagyon is pofásan nézhetne ki egy lfc féle rendszerben), hanem olyan csapatokra ahol tényleg világklasszisok vannak, és ott is klasszis játékosok vannak szidva hogy milyen bénák, és azért nem nyertek.

(#130247) mephi666 válasza DeathAdder (#130246) üzenetére


mephi666
nagyúr

na igen, firmino nem egy nagy gólgyáros, viszont előkészítésben kulcsember és vannak minden meccsen fifikás mozdulatai :) mellette alisson, van dijk, taa, robertson, mané (és már esetenként gomez+henderson) azok, akik nagyon komoly teljesítményt mutatnak mindig :K henderson mindig szerepet kapott, viszont csak az elmúlt években kezdett rohamosan javulni... sokáig nem is értettem, hogy mi a francnak kell erőltetni, azon meg csak röhögtem, amikor gerrard-dal hasonlítgatták össze :D ...ha 9 éve a mostani szinten lett volna és abból fejlődik tovább, akkor talán utolérhetné gerrard-ot, de most már öreg lesz ehhez

akiket meg mindig mondok, hogy "nem kéne erőltetni", az lovren+lallana: habár az old trafford-on meg épp lallana gólja kellett ahhoz a hajrában, hogy ne bukjuk a meccset :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#130248) sh4d0w válasza vond (#130245) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kell a sok csapat, nincs annyi játékos, aki egy egyeneset bele tud rúgni a bogyóba. Ausztriában is 12 csapat van, horvátoknál talán 10 az első osztályban.

Így legalább koncentrálódnak valamelyest a fenti játékosok.

A nagyobb bajt ott érzem, hogy jó a fizetési sapka, csak hol húzzák meg a határt? Ha a Vidi-Fradi-Felcsút belefér, akkor csak adunk a szarnak egy pofont. Ha nem férnek bele, jogosan érezhetik magukat diszkriminálva plusz visszafejlődnek.

https://www.coreinfinity.tech

(#130249) forceberg válasza sh4d0w (#130248) üzenetére


forceberg
veterán

A baj ott van, hogy gondolom a legtöbbnek nem olyan a szerződése, mint Szerhíjnek, hogy akkor ugrik, ha van csoportkör. Legalábbis róla ezt terjesztik, hogy aztán ez is igaz-e? Azért vannak kételyeim...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#130250) vond válasza sh4d0w (#130248) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ha már az ilyen Felcsút, Kisvárda, Mezőkövesd, Paks szintű, és "hatalmas" szurkolói bázisú csapatokat nem lehet sehogy se kigolyózni az "élvonalból", akkor legalább jönne fel mellé pár patinásabb klub, ahol érdekel is párszáznál több embert a foci. Mint pl. Győr, Nyíregyháza, Békéscsaba, Vasas, Szeged, Szolnok, meg persze a NagyHALI. ;]

Én ilyen szemszögből nézem. :U Szerintem jót tenne az NBI-nek. De persze másban is lehetne/kellene változtatni.

Ja igen, idén jár le az emelesz nagy 10 éves terve, amiben - többek közt - átlag tízezres nézőszámot vízionáltak az élvonalban. Hogyan is állunk ezzel, kedves pogácsa zabáló idióták? :((( Ja, megvan a 10.000, csak az összes meccsen együtt. :DDD

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.