Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131252) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

Vinicius:
"I hate to say it but the referee was against us last night. This is the sad reality, the referees are always against Real Madrid. I don't know why but we never get any decisions. It's a historic thing against Real Madrid."

: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#131254) BenHans válasza venember83 (#131223) üzenetére


BenHans
addikt

Sarri: "In Italy there would have been two penalties for us..."
:DDD :))
B+, bocs, de majdnem belefulladtam a kávémba és a kis melegszendvicsembe.
Sarri most tudta meg, hogy nem a FIGC intézi a bíróküldést a Juve BL meccseire. :DDD
Ezt így lenyilatkozni, ááá, én akkor már azt mondtam volna, hogy ez Rocchival a pályán és Orsatoval a VAR szobában 0-2 ide. :DD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#131255) NyxNyxNyx válasza #46372352 (#131253) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az, hogy a tegnapi meccsen mennyire baszott ki velük a bíró az kérdéses. A lökés kétes volt 50-50 nálam, a pirosat befújják szerintem 10-ből kilencszer. De azért ez a történelmi dolog rohadt vicces. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#131257) Greentea válasza #46372352 (#131246) üzenetére


Greentea
senior tag

Valszeg nem egy Madridot nézünk. :N Pont a védelmünk volt rendben az utóbbi pár hónapban...
Hakimi óriásit megy idén, ahogy Ødegaard is. Előbbi kezdőbe, utobbi padra simán beférne.

(#131258) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#131255) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azért kedvelném ha a VAR így működne angliában is.

Lest megnézik, ha nem egyértelmű hagyják, gólt a gólöröm alatt kivizsgálják, ha kell rászólnak a spori fülére, hogy nézdmár meg videón báttya, mert az szerintünk piros volt, és nem az van mint sok esetben, hogy a gyakornok ül a VAR szobában, a főnöke meg a pályán van..

Nyilván ez angliában sosem fog így működni, mert csak azért se fogják úgy csinálni mint mások, de ha ilyen flottul és gyorsam menne az ő módszereikkel, már az is rendben lenne, na meg persze ha következetesek lennének.

[ Szerkesztve ]

(#131260) venember83 válasza BenHans (#131254) üzenetére


venember83
nagyúr

Ilyet a Juve oldalán nem olvastam, de nem lep meg. Kifogásokat kereső ember. Ilyen a természete. Utálok a bírókkal foglalkozni, nem visz előre, csak kifogás. Eredménytől függetlenül.

(#131261) RoyBatty válasza ZavaBalazs (#131252) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Valóban történelmi esemény volt, először láttam olyat, hogy a VAR-ral nem a Realnak kedveztek ;]

[ Szerkesztve ]

(#131262) Greentea válasza #46372352 (#131259) üzenetére


Greentea
senior tag

Jogos, az utóbbi pár meccsen nagyon nincsenek ott fejben. :( Viszont a 17 kapott gól a bajnokságban féltáv után nagyon jó!

(#131263) BenHans válasza venember83 (#131260) üzenetére


BenHans
addikt

Ilyen nyilatkozatot nem tudtam volna kitalálni, mert nem hittem volna, hogy ilyet ki fog mondani kamerák és mikrofonok előtt.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#131264) Viszlát


Viszlát
addikt

Romero
Wan-Bissaka, Bailly, Maguire (c), Shaw
McTominay, Fred
Mata, Fernandes, James
Ighalo

Nincs Martial! El. Sem. Hiszem. :C

Már csak Matát kellett volna kihagyni, helyette Greenwood és egész jó kis kezdő lenne. :K

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#131265) venember83 válasza BenHans (#131263) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem is akartam sugallni, hogy kitalációt írtál. Elnézést, ha így volt érthető.

[ Szerkesztve ]

(#131266) vond válasza Viszlát (#131264) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hjahhh, Greenwood-ot én is hiányolom. De végre kezd a két legújabb szerzemény, meg visszatér McTomi is. :) Hajrá!

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#131267) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Az Ajax egy 2:0-ás első idegen vereség után hazai pályán is vesztésre (0:1) áll.
Ha ezt innen megfordítják megeszem a kalapom :D
A mostani állás szerint 4:1-re kéne nyerniük. Spanyol csapatnak négyet berámolni nem könnyű. Még egy Getafenak sem.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#131268) vond válasza vond (#131266) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Jól bekezdtünk. :C Ezazzzz!

Na, a belgák meg két kapussal álltak fel. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#131269) Ringman


Ringman
nagyúr

zárt kapus meccs lesz a juve-inter

(#131270) vans?


vans?
őstag

Mekkora vedes a MU meccsen :D Ilyet nem mindennap latni.

hábm bábm

(#131271) Viszlát válasza vans? (#131270) üzenetére


Viszlát
addikt

Beszarás. :Y

Erre még Henry is elismerően bólinthatott. :D

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#131272) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Simon Deli > Karius :DDD

(#131273) #16514048 válasza vans? (#131270) üzenetére


#16514048
törölt tag

De hogy mit kellett ezen ennyit visszanézni... Rendesen vetődött, hogy elérje a kapura tartó labdát. :DDD ha ez nem egyértelmű piros, akkor nem tudom mi az.

[ Szerkesztve ]

(#131274) winery válasza DeathAdder (#131272) üzenetére


winery
aktív tag

:C nagyon nevettem . Köszi

(#131275) Viszlát válasza #16514048 (#131273) üzenetére


Viszlát
addikt

Ki tudja mit mondtak a VAR szobából, szerintem nem volt egyetértés a pirossal kapcsolatban, nyilván a szabálytalanság tényét nem lehetett vitatni.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#131276) vond


vond
MODERÁTOR

Mi van, baszki, visszamentünk 15 évet? Úgy megy a csapat, mint a golyó. ;]

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#131277) Tibiajax válasza Ringman (#131269) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

digi most kezdte el csak csúsztatva a meccset

(#131278) Viszlát válasza vond (#131276) üzenetére


Viszlát
addikt

Kevesebb van a fékekből a csapatban, meg hát a Brugge sem túl acélos.

Fernandes-t meg egyszerűen öröm nézni, ahogy hajt, teper, küzd. :K

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#131279) itouchfan válasza Viszlát (#131278) üzenetére


itouchfan
senior tag

Meg leginkább ahogy focizik, milyen gyorsan gondolkodik és technikailag is perfekt.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#131280) vond válasza Viszlát (#131278) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Az utóbbi évek legjobb igazolása. Pár hete van itt, de olyan szinten látszik a csapaton, hogy nem igaz. Meg hát ahogy mondod, a hozzáállása is példaértékű.

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#131281) Viszlát válasza itouchfan (#131279) üzenetére


Viszlát
addikt

Nekem az utóbbi hónapok játéka miatt egyértelműen a hozzáállása viszi a prímet, de természetesen a képességei is nagyon jók.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#131282) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nincs igazság a fociban.. továbbra sem

(#131283) DeathAdder válasza Tibiajax (#131282) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mi dráma volt már ez :Y

Arteta összes megmozdulása meg szinte már nevetséges, szerintem tükör előtt gyakorolja Guardiolat.

(#131284) itouchfan válasza Viszlát (#131281) üzenetére


itouchfan
senior tag

Ebben biztos igazad van, csak pár MU meccset láttam. Mondjuk Bruno első meccsét (Wolves) pont élőben, az Old Traffordon. :B

Artetara meg annyit hogy azért 3+ évet nyomott Guardiolaval, nap mint nap, minden edzést, meccset együtt hoztak le. Egyrészt szerintem valamennyire természetes, hogy ha valakivel ennyi időt együtt töltesz, ragad rád sokminden a másik viselkedéséből, és arról nem beszélve, hogy Pep azért olyan ember aki óriási hatást tud kifejteni másokra.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#131285) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Na, mi történt este? Lucas Moura megint mesterhármast rúgott?

(#131286) Tibiajax válasza DeathAdder (#131283) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

most az a legkevesebb, hogy hogy viselkedik az edző. de ami a pályán történt...
előtte az ajax-on szendvedtem már, kis szar getafe csak megfingatta őket
de mondom, legalább az inter meg az ágyúsok hozzák. ezzel szemben az ágyúsok szenvedtek a papíron jóval gyengébb csapattal ugye, saját pályán és nemzetközi kupában, az egyetlenben, ami muszáj h fontos legyen nekik, mert más nem jut.. erre bekapnak ők is egy ilyen szar gólt, a legutolsó percben. csak nem bírták ki

áh, nem is érdekel. van épp elég bajom nekem
rohadtul elegem van a focimeccsekből

(#131287) máyköl válasza Tibiajax (#131286) üzenetére


máyköl
veterán

Kis szar Getafe a spanyol bajnoksag otodik helyen all, 1 pontra a negyedik sevillatol es a harmadik Atleticotol. :)

(#131288) Tibiajax válasza máyköl (#131287) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó..idézőjelben értettem

(#131289) DeathAdder válasza itouchfan (#131284) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kár, hogy Brunotól van egy sokkal jobb középpályása is a mu-nak ugyanazon a poszton, csak használni kellene, lehetőleg rendszerben, és akkor felesleges lett volna érte kiadni 60 vagy mennyi milliót. Kérdés hogy szinten tud-e ő is maradni, vagy mindenki máshoz hasonlóan ő is szép lassan elkezd majd alulteljesíteni.
__

Biztosan sokat tanult tőle, haladó gondolkodású edzőnek tűnik, és a legjobbtól tanulhatott, de akkor is egy rossz Pep utánzat, még a gólöröme is ugyanaz, az összes gesztikulálása, a testtartása, a köpködése, a mutogatása, mintha csak őt gyakorolná :D

Tibiajax - bajnokságra koncentrálnak, na :DDD

[ Szerkesztve ]

(#131290) Viszlát válasza itouchfan (#131284) üzenetére


Viszlát
addikt

Hja, egy kicsit sok volt már a kocogós, kisasszonyos mentalitásból, meg az arcoskodó franciákból. Hiába a nagy tudás papíron, ezen a srácon látszik, hogy teljesen más a hozzáállása, pillanatok alatt beilleszkedett és kulcsemberré vált, ez már önmagában is nagy dolog szerintem.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#131291) vond válasza Viszlát (#131290) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Egyetértek. :K
Annyi különbséggel, hogy miattam Martial maradhat (Greenwood cseréjeként). :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#131292) Peterhappy válasza vond (#131291) üzenetére


Peterhappy
őstag

Miattad?
Miért, Te nemet mondtál? :D

(#131293) vond válasza Peterhappy (#131292) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Fájó szívvel, de igen. ;] :DDD

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#131294) DeathAdder válasza máyköl (#131287) üzenetére


DeathAdder
veterán

Na meg a legjobban presszingelő csapat a ligában, ugyanakkor presszing ellenállóságban a legszarabbak, úgyhogy a igen izgalmas, szórakoztató meccseket játszhatnak :) ők a spanyol Atalanta, csak az olaszok jóval labdabiztosabbak tűnnek

[ Szerkesztve ]

(#131295) NyxNyxNyx válasza Balesz1899 (#131285) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#131296) BenHans


BenHans
addikt

Carles Perez 5 mérkőzésen lépett már pályára a Róma színeiben, így a Roma érvényesítette az átigazolási kötelezettségét, tehát a játékos nem tér vissza a Barcelonához, akiknek visszavásárlási opciójuk sincs, csak elővételi joguk továbbértékesítés esetén ha megfelelő ajánlattal állnak elő.
Köszi Barca, 1+11M€-ért ajándék volt, még ha van is max. 4.5M€-nyi sportcél és teljesítményfüggő bónusz.
6 meccs, 2x volt kezdőben, 1 gól 1 gólpassz.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#131297) Cartevo válasza Tibiajax (#131286) üzenetére


Cartevo
őstag

A portugáloknál is fekete nap volt, mind a 4 csapatuk elakadt.

(#131298) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

getafe készen áll beárazni a serieA-t is?...

(#131299) BenHans válasza Tibiajax (#131298) üzenetére


BenHans
addikt

Nem egyszerű egyikünknek sem, de papíron a két olasznak kell továbblépnie.
Annak szurkoltam, hogy a Roma menjen előbb idegenbe, előnyösebb szokott lenni...
Jó lenne Monchi orra alá dörgölni, a nagy varázsló régiúj csapata, akik a Kolozsvárt csak idegenben lőtt góllal tudták verni (1-1).

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#131300) vond válasza Tibiajax (#131298) üzenetére


vond
MODERÁTOR

A Sevilla-Roma akár döntőnek is beillene. :) Linzbe meg ki kéne menni, baszki. ;]

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.