Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131301) Tibiajax válasza BenHans (#131299) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

papíron az arsenalnak és az ajax-nak kellett volna továbblépnie, nem hiszek már a mesékben..
amikor zmeg egy szaros lecsorgó labda nem jobbra hanem balra pattan, egy épp ott tébláboló meg belerúg, gól és ennyi, aztán az erősebb csapat meg hajthat 90percig a busz ellen...addig lehet bármi

tessék, még a juve is kikapott. ....pedig ott is más volt a papírforma

mondom, egy rohadt szerencsejáték, egy kaszinó lett az egész mai foci. ez nem olyan foci már, mint 82-ben a brazilok meccsei, hogy tette-vette a labdát a jobb csapat, aztán meg begurították a kapuba, meg ezt megcsinálták még 5x. itt csak a labdán múlik, épp mikor ki tudja vagy ki nem tudja pont elérni. elég ennyi, aztán már lehet futni az eredmény után

(#131302) DeathAdder válasza Tibiajax (#131301) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azért egy Arsenal gálakezdős kiesést otthon előnyből egy fényévekkel gyengébb csapat ellen nem lehet balszerencsével, vagy bíróval magyarázni (nem te, de volt aki ezt tette)

Szar volt az Arsenal, de így is továbbmehettek volna, ha Auba egy ajtó ablak ziccert nem rúg mellé a 108. percben, egy ajándékba kapott labdából.

Juve meg képtelen volt egy ép támadást végigvinni, pedig a franciák nem tanúsítottak nagy ellenállást a második félidőben, simán sebezhetők voltak, látszott hogy más szint a két csapat, ha jobb passzban vannak annyit rúghattak volna, amennyit akarnak, otthon valószínűleg simán be is darálják őket :)

Amikor nüansznyi különbségek vannak, akkor nyilván kell a szerencse is.

Az meg nem hiába van hogy a régi brazil foci kihalt, amit sokan úgy szeretnek, Neymar hasonló skillekkel operál, és látjuk mire megy vele a nagy meccseken, sokkal nagyobb hátrány mint előny, láttad a Dortmund ellen is milyen labdákat szórt el buildupban, csak mert belevezette az ellenfélbe, vagy cselezni akart? Rossz szavuk nem lehetett volna, ha kapnak egy 4-est Dortmundban. PSG-nek nem hiányozna, csak pótolnuk kéne egy alázatos rohamnégerrel, inkább a presztízsveszteség lenne nekik fájó. De arra mindig jó lesz, hogy a cseleivel megszégyenítse az Angers játékosait.. :DDD

(#131303) hhenry


hhenry
őstag

Szoboszlai gólpassz és közben Bese is gólpassz

(#131304) Enzolord válasza vond (#131300) üzenetére


Enzolord
addikt

Szólj, ha lehet potyázni, és megyek én is! ;] ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#131305) itouchfan válasza vond (#131300) üzenetére


itouchfan
senior tag

Azért az old Traffordon jobb volt élőben, mint Linzben lenne ;]

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#131306) Ringman válasza Tibiajax (#131298) üzenetére


Ringman
nagyúr

a török felcsút még az el-ben van? remélem nem sokáig.

(#131307) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Kipukkadt a leicesteri lufi

szerk. francia másodosztályban azért alakított a kapus :DDD

[ Szerkesztve ]

(#131308) Redneck


Redneck
veterán

Késve bár, de én is leírom:
Végre öröm volt nézni a MU játékát. Fernandes kiváló igazolás, olyan zsugákat rak, hogy hihetetlen. Nagyon kellett ebbe a nyögvenyelős csapatba. Tetszett hogy csapatként nyertek, de az egyéni villanások és az akaraterő is megvolt.
Remélem sokáig mennek az EL-ben, nagyon kéne nekik. A Linz jelenleg elég jó. Nagyon kell figyelni, nehogy belefussanak a késbe...

Már csak a bajnokságot kéne biztosabban teljesíteni, és végképp boldoggá tennének.

Ha mennétek Linzbe, én is benne lennék. :B

Más:
Az Arsenal magának köszönheti. Magukra húzták ezt a lelkes "görög" csapatot, meg is lett a böjtje. Éreztem hogy ez lesz a végén, be is jött.
Az Olympiakos megérdemelten jutott tovább.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#131309) Ringman


Ringman
nagyúr

no borja no party :))

The veteran Spanish midfielder, who turned 35-years-old last month, had a near perfect night on the passing front with him finding his teammate in 132 of his 136 pass attempts during the match meaning he had a pass success rate of 97.06%.

(#131310) Tibiajax válasza Ringman (#131309) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

amúgy..:D láttad, milyen sarokpasszokat nyomott a meccsen, asszem az első félidő végén, talán a gól előtt közvetlen? beszarsz,behugyozol
sokszor szidom, de...lehet be kéne látnom végre nekem is, ő egy igazi titkos adu ásza az internek

(#131311) Ringman válasza Tibiajax (#131310) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem néztem végig a csütörtöki meccset, 1. félidőt láttam csak úgy-ahogy

(#131312) bagyulajuve válasza Tibiajax (#131310) üzenetére


bagyulajuve
addikt

olyan mint Khedira a Juve-nak :DDD

Resistencia eterna

(#131313) Tibiajax válasza bagyulajuve (#131312) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

őszinte leszek, én csodálkozom, hogy azt a nyavalyás kedirát még nem takarította el a juventus

(#131314) Cartevo válasza BenHans (#131299) üzenetére


Cartevo
őstag

Nemigen osztom a második sorod. Először még tapogatóznak a csapatok, kóstolgatják egymást, így nehezebb gólt lőni, mint a 2. meccsen, ami otthon kevesebbet ér. A közönség miatt lehet árnyalt a kép, ami hangosabb a nagyobb tétnél, de profiként tudni kell kezelni.

(#131315) bagyulajuve válasza Tibiajax (#131313) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ja, innen fog visszavonulni, mint legenda :DDD

Resistencia eterna

(#131316) DeathAdder válasza Redneck (#131308) üzenetére


DeathAdder
veterán

Apróság, hogy Brugget verték otthon, aki 80 percig emberhátrányban játszott, DE a következő néhány PL forduló sokmindenre választ adhat :)

A Linz a lehető legkönnyebb ellenfél, simán átmennek rajtuk, szerintem is van esélyük az EL-re.

Csóri Rangers meg kifogta a Leverkusent :( és az Inter Getafeból is ki fog hullani az egyik akár végső győzelemre is esélyes.

[ Szerkesztve ]

(#131317) Ringman


Ringman
nagyúr

As communicated by the Lega Serie A, Juventus-Inter, AC Milan-Genoa, Parma-Spal, Sassuolo-Brescia and Udinese-Fiorentina, initially scheduled behind closed doors, will be postponed and recovered on May 13, 2020 (Wednesday).
[link]

szerk:
jelenleg így fejezi be az évet az inter:
05.10. vs genoa
05.13 vs juve
05.17 vs napoli
05.24 vs atalanta

elég kemény lesz, főleg ha a samp ellenit is májusra ütemezik majd.

[ Szerkesztve ]

(#131318) Tibiajax válasza Ringman (#131317) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pff..én már csak mosolygok ezen
pedig..talán most még pont jó lett volna. juve nincs a plafonon, mi aránylag megvagyunk, zárt kapus lehetett volna, torinóban, erre természetesen elmarad.. majd csinálunk a májusi melegben inkább egy ilyen kemény etapot

(#131319) BenHans válasza Ringman (#131317) üzenetére


BenHans
addikt

Ha már ütemezés, gratuláok a FIGC, DAZN és minden korrupt szarkupac döntéshozóinak.
A Róma egy mély, silány talajon játszott csötörtökön a Gent ellen, amihez már hozzászokhattak, mert nem elég, hogy az Olimpicóban tojáslabdával is focizgatnak, és túrják a gyepet, de utána legalább 2 meccset is engednek megrendezni egymás követő napokon.
De a vicc, hogy még csak nem is játszhatunk hétfőn, hogy legyen már 3 teljes nap regenerálódni, neeeemm, 72 órán belül vasárnap 18:00-kor kell lejátszani, miközben a 20:45-ös idősáv is szabad lenne a juve-inter halasztás miatt. Legalább a Samp - Verona lehet így hétfő este 20:45-kor.
Szeretném azt hinni, hogy csak ecibuták, nem pedig szándékos kibabrálás.
👌👍

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#131320) venember83 válasza bagyulajuve (#131312) üzenetére


venember83
nagyúr

Ő hozza majd el a feltámadást, ne kishitűsködj! Mondjuk, qrva nagy szükség is lenne egy középpályás Messiásra. Bár, hogy az pont Sami lenne... :U

(#131321) Citroware válasza kacsyx (#131212) üzenetére


Citroware
addikt

Attól függetlenül, hogy erre az egy meccsre pont az egyébként egész szezonban alig játszó (azaz meccshiányos), epizódszerepeket kapó tapasztalt játékosokat (Pedro, Giroud, Caballero) játszatta Lampard, még jogosan nevezték el a Chelsea-t csikócsapatnak azok, akik többet láttak belőle, mint te.

[ Szerkesztve ]

(#131322) DeathAdder


DeathAdder
veterán

0-3 :)

Egészen látványosan játszik a Leeds, milyen labdakihozatal volt már a harmadik gól is. Mostmár muszáj lesz feljutniuk, az ilyen favágó WHU meg eshetne ki nyugodtan a csába.
A Leeds lesz a következő játszós csapat a ligában a Norics, Brighton, Soton, Bmouth után, alakul ez :K

közben már négy :)

[ Szerkesztve ]

(#131323) Tibiajax válasza DeathAdder (#131322) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Leeds, és a jó kis halpiac Fulham feljutna, egy szavam se lenne.
wba-ra rohadtul nem vagyok kiváncsi

(#131324) DeathAdder válasza Tibiajax (#131323) üzenetére


DeathAdder
veterán

WBA-ra én sem :DDD

Leedsnek a PL-ben a helye, ha feljutnak lesz egy valag pénzük, ha okosan költik rendszerbe jobban illő játékosokra, könnyedén ott is maradhatnak az első osztályban.

Kell a bajnokságnak egy Elland Road és a Craven Cottage :K

(#131325) Tibiajax válasza DeathAdder (#131324) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

https://www.ozwhitelufc.net.au/05-04-2003%20Charlton%20Athletic%20v%20LUFC_files/image041.jpg

(#131326) DeathAdder válasza Tibiajax (#131325) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sosem felejtem el a képanyagot a záróforduló végén 2004ben, amikor csődbe mentek és kiestek, mindenki tudta hogy nekik annyi van és innen nem lesz visszaút, egy kisgyerek meg sírva, zokogva ment oda Smithez és ölelgette, hogy maradjon a csapatnál miközben ő maga is a könnyeivel küszködött, de ekkor már eladták őt a mu-nak. Lehetett a srác olyasmi idős mint én, talán fiatalabb, és most több mint 15 év után felnőttként meg fogja élni hogy feljutnak :)

(#131327) mephi666


mephi666
nagyúr

ehh, lampardékat meg a végén lemattolják? produkálnak ilyen 85-15 birtoklást, majd percek alatt 0-1ből 2-1

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131328) forceberg


forceberg
veterán

Lol mi van Hoffenheim- Bayernen...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#131329) venember83 válasza BenHans (#131319) üzenetére


venember83
nagyúr

(#131330) mephi666


mephi666
nagyúr

ha a liverpool a halálcsillag, akkor most 100adjára is bebizonyosodott, hogy lovren a gyenge pontja... komolyan nem értem kloppot, hogy miért szavaz neki mindig bizalmat

ui: aztán most jön a "kedvenc" cserém, lallana :O

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131331) vond


vond
MODERÁTOR

Épp be akartam írni, hogy a Pool ezzel a botrányosan szar teljesítménnyel is nyerni fog, erre végre rúgott egy gólt a Watford. :) Mondjuk ettől még kaphatnak kettőt-hármat. :D

Hopp, mégegy Watford gól. Érik a meglepetés? ;]

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#131332) mephi666 válasza vond (#131331) üzenetére


mephi666
nagyúr

sok ez a fél óra: most kellene időt kérni, mint kézilabdában és rúgni cserébe 3at

ui: lovren menjen már a 'csába :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131333) Viszlát válasza vond (#131331) üzenetére


Viszlát
addikt

Az első félidővel konkrétan büntetni lehetett volna, szóval megérdemelnék, hogy a Watford tegye őket a helyükre. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#131334) BenHans válasza Viszlát (#131333) üzenetére


BenHans
addikt

3! :DDD :C Scusi...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#131335) vond válasza Viszlát (#131333) üzenetére


vond
MODERÁTOR

3-0. :Y El akartam kapcsolni, de ezt most már muszáj lesz végignézni. ;]

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#131336) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Most nézem, mit csinál a 'pool????? :Y

Kár a Juve-Interért, ha valamikor lett volna esélye az Internek otthon elkapnia a zebrákat, az most lett volna.

(#131337) mephi666 válasza Peterhappy (#131336) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez mi már, amikor van dijk javít a 87. percben a kapuralövési statisztikán :Y

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131338) BenHans


BenHans
addikt

Klopp :R
Le a kalappal a Watford és Pearson előtt, nem csak a győzelemért, hanem hogy nullán tartották ezt a 'poolt.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#131339) Viszlát


Viszlát
addikt

Nah, hát ezért nagy dolog az Arsenal veretlen szezonja. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#131340) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Egyre többen alkalmazni fogják a 4-4-2-őt ATMA stílusban, tocsogósra locsolt halfspacekkel.
Ezzel nyert Simeone, ezzel nyert Mourinho, ezzel nyert Ancelotti is ellenük.

Mondani sem kell, teljesen megérdemelt győzelem :R érett már nagyon, fonaton 2-0-át boldoltam, azért arra nem számítottam, hogy alá fogok tippelni :DDD

(#131341) mephi666 válasza DeathAdder (#131340) üzenetére


mephi666
nagyúr

lovren közreműködése is nagyon kellett az eredményhez: sorban kb 10 clean sheet, majd alig 1 hete 2 bekapott gól, most meg 1 félidő alatt 3 a kiesőjelölttől... lehet, hogy időszerű volt már ez a pofon, hogy összekapják magukat az atma elleni visszavágóra és a pl mellé a bl is meglegyen...

ui: 1. félidőt nem láttam, de már ott is meglepődtem a staton... végére meg a watfordnak volt 14shot/5on target, poolnak meg 7/1, ami nagyon gyászos... hiába a 70% fölötti labdabirtoklás, nem arra adják a 3 pontot... nem verem magam a földhöz bánatomban, de kicsit sajnálom, hogy nem jött össze a 37win+1draw stat :) ...de mindent nem lehet: majd legközelebb 38win és kész... kloppnak lesz még pár éve rá

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131342) mephi666


mephi666
nagyúr

lol granada - celta meccsen milyen dupla kapufás fejes volt :Y ezt nézze vissza mindenki... ilyen sincs minden nap

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131343) DeathAdder válasza mephi666 (#131341) üzenetére


DeathAdder
veterán

kb. lehetetlen megcsinálni egy veretlen szezont, 20 éve még jóval könnyebb volt, és az is hatalmas dolog volt, hiszen az 5 top bajnoksgában 7(!!!) veretlen csapat van összesen, és ezt a kezdetektől számolják, már az 1800-as évektől, ennyire nagy dolog az.

Lovren mindig is egy barom volt, ha valakit hibáztatni kell akkor egyértelműen őt, idegen test a csapatban, borzalmasan szar védő, nem is értem mit keres még a csapatban, tavaly is az egy vereségünket neki köszönhettük, de nem akarom hogy mentegetőzésnek tűnjön, ez a vereség valljuk be nagyon kijárt már :)

Na meg most jön el amikor a kiesőjelöltek kegyetlen módon felszívják magukat, mert minden kupától többet ér benttmaradni a bajnokságban, egyből lett is két giga meglepetés, és lesz is még sok a hátrelevő tizenpár fordulóban az az érzésem :K

[ Szerkesztve ]

(#131344) mephi666 válasza DeathAdder (#131343) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja hát számítottam rá, hogy nem lesz meg a veretlen szezon, de nem gondoltam volna, hogy majd kiesőjelölt töri meg a sorozatot és nem is 1 góllal, hanem 3-al :Y ...most akkor legyen cél a 100 pont és a bl... a pl-t innen elbukni már tényleg művészet lenne... hacsak nem erőlteti klopp lovrent mindig :D ... olyan kis kedvence, mint lallana... mondjuk ő most eljutott legalább egy kapufáig és a united ellen is mentett pontot még ősszel... néha villan, de általában gyenge....lovren meg? inkább hagyjuk :D kommentátor is mondta, hogy "fertőzi a környezetét", amikor van dijk is hülyeséget csinált

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131345) DeathAdder válasza mephi666 (#131344) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szar volt az egész csapat ma, amúgy viccesen hangzik, amit a kommentátor mondott, de van benne igazság.

Lovren sokkal lassabb mint a többi CB, ezért alapból mélyebben ül az egész csapat, ha ő a pályán van ez által a támadók is hátrébb helyezkednek, hogy megmaradjon a 25 méter, ha nem így tennének akkor olyan Josés lenne a csapat, túl hosszú, túl széles, letámadásra, labdaszerzésre alkalmatlan :D szélsők sem úgy lépnek fel ilyenkor, tehát az egész csapatot megbéklyózza, arról nem beszélve hogy ezen felül a hülye helyezkedésével megzavarja a társakat is, feleslegesen kilép, vagy épp beragad, folyton alászalad, elnyomják, ez mind megzavarja a társak kottára betanult dolgait.

Olyan ez, mint amikor Fabinho lesérült 2 hónapra és Hendersonnal hatosaban alig kaptunk gólt, csak Henderson legalább nem hülye, de megvannak a korlátai, így a társak is több figyelmet fordítottak a védekezésre, ami a támadójáték kárára ment, Fabinho sokkal jobb játékos, jobban magára lehet hagyni, a csapat sokkal proaktívabb lehet, viszont sebezhetőbb is hátul.

Én pont kiesőjelölttől vártam a vereséget, mert ilyenkor azok a legveszélyesebbek, esetleg az Emptyhadban, vagy az Emiratesben, de igazából random bárkitől két BL forduló között (már ha lesz több BL forduló :DDD)

(#131346) Tibiajax válasza Ringman (#131317) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD

(#131347) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Lipcse hivatalos twitter oldala közben egy érdekes Werner gif-el válaszol az eredményre a LFC hivatalos twitterén, nagyon készülőben lehet a Werner deal, Pearce is erről beszél napok óta, bár nem értem minek ennyire szellőztetni..

[ Szerkesztve ]

(#131348) bagyulajuve válasza DeathAdder (#131345) üzenetére


bagyulajuve
addikt

na, biztos kikapcsolták a MI-t és ennyire futotta :DDD

Resistencia eterna

(#131349) Ringman válasza Tibiajax (#131346) üzenetére


Ringman
nagyúr

a samp meccset biztosan nem rakják be a legutolsó forduló utáni időpontra :D
olasz kupával és el-lel ne számolj szerintem.

(#131350) Tibiajax válasza Ringman (#131349) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

één mindennel számolok. a minimum elvárás két kupa idén
borjával menni fog, úgy érzem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.