Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130251) Peterhappy válasza sh4d0w (#130248) üzenetére


Peterhappy
őstag

A 12 csapattal egyetértek. Végre legalább a színvonal tűrhető (jó, nincs magasan az ingerküszöb).
Ha a plusz négy csapatot pl. a Győr, a Nyíregyháza, Békéscsaba, Szombathely adná, oké, mert legalább "tömegeket" vonzana. Ehelyett lenne még egy vagy két budapesti csapat és még legalább egy "Kisvárda" (természetesen minden tiszteletem a topic kisvárdai szurkolóké).

Ja és plusz négy csapat = plusz négy csapatnyi ingyenélő magyar "tehetség" és tucatlégiós. :(((

Én inkább az osztályozókat hoznám vissza, a 9-10. helyezettek játszanak pl. az NB2 3-4. helyezettjével.
A lebonyolítás meg 2*11 meccs, majd alsó-felsőházi rájátszással további 2*5 meccs.
Szerintem.

A kupában én az elődöntőknél már oda-visszavágós rendszert alkalmaznék, de tény, hogy a klasszikus kupa az egy-egy meccses párharcokból áll.

A fizetési sapka kapcsán állítólag épp Vidi szurkolói fórumon hangzott el a "bevétel 70%-a" . Hogy ez mennyire igaz, nem tudom. A gond alapvetően az, hogy szinte minden csapatnál az egyesület adja a játékos fizetésének egy részét és a szponzorok folyósítják a másik részét. (lásd még "arculati pénzek" szakzsargon).
Szóval igen, ezzel adnának a szarnak egy pofont. Illetve ha jól tudom, nálunk tisztán, 100%-ban a klub utal, szóval ezzel épp minket szívatnának.
(és nem, nem bilibe lóg a kezem szituról beszélünk, valóban direkt utalás van, ebben 99%-ig biztos vagyok)

(#130252) Peterhappy válasza vond (#130250) üzenetére


Peterhappy
őstag

"Mint pl. Győr, Nyíregyháza, Békéscsaba, Vasas, Szeged, Szolnok, meg persze a NagyHALI. "

Nem láttam, mit írtál, de egész jól sikerült az átfedés :)
Mondjuk a Vasassal megmosolyogtattál :D

@forceberg: A Fradinál az alapfizu kisebb és a teljesítmény alapján járó prémiumok a jelentősebbek. Rebrovnál ez hatványozottan igaz, neki jelentős prémium azzal a feltétellel járt, ha valamely csoportkört eléri a csapat (épp az ezért járó díjból).

(#130254) forceberg válasza #46372352 (#130253) üzenetére


forceberg
veterán

Nem érdekelnek a fellegvárak, ha fellegvárak lennének, ott lennének valamelyik xar helyett, de még xarabbak sajnos! :(

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#130255) DeathAdder válasza mephi666 (#130247) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sosem ért volna Gerrard nyomába sem :N egy iszonyú munkabírású középpályás, akire nagy szükség van hogy a front3 elöl ficánkolhasson, valamint hogy a szélsővédők szervezzék a játékot.
Lallana pedig teljességgel alkalmatlan a profi futballra :D

(#130257) vond válasza forceberg (#130254) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ja, toljál ide is annyi (állami) pénzt, mint amennyi évről-évre megy a Felcsútnak, Kisvárdának, vagy akár a Fradinak, Vidinek. Aztán utána beszélgessünk. :(((

Vagy fordítsuk meg. Vajon hol lennének az említett, NBI-be bebetonozott klubok évi 3-400 milliós költségvetéssel, meg nulla állami támogatással? Naugye. :((

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#130258) mephi666 válasza DeathAdder (#130255) üzenetére


mephi666
nagyúr

lallana játéka a sajátomra emlékeztet: messze nem játszottam olyan szinten, általában a környezetemből sem emelkedtem ki, sőt gyakran az átlag szintet nem ütöttem meg, viszont néha volt 1-1 jó pillanatom :DDD ...pl-ben viszont elég rizikós őt erőltetni, mert meccsek mehetnek el rajta... (nagy mák, hogy a united ellen pont az ő napja volt)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#130259) Peterhappy válasza #46372352 (#130253) üzenetére


Peterhappy
őstag

Lehet, hogy mutattam már...

Van egy onlány focimenedzser játék, amiben bevezették a magyar bajnokságot is. Ehhez én állítottam össze az adatbázist - és tettem kétféle javaslatot a 3*18 csapatos bajnokság összetételére - egyet az aktuális besorolás szerint, és egyet a regionális alapon.
Mivel 2018. őszén csináltam, a '18-19-es bajnoki kiírás alapján, már nem tekinthető teljesen aktuálisnak, de azért elég elgondolkodtató.

ITT tekinthető meg - ha valakit érdekel.

És lehet szörnyülködni azon, valóban nagy fellegvárak hol vannak, vagy még inkább hol nincsenek ma. :(

(#130261) forceberg válasza vond (#130257) üzenetére


forceberg
veterán

Szerettem ezeket a fellegvárakat, de sajnos ez egy ilyen világ, csak a múltja miatt nem lesz valamely város embéegyes! Sajnos jó megoldás nincs, mert így is elég adóforint megy el ezekre :(((
A cél látszik, két csapatot jó felfújtak, a többi meg elvegetál valahogy. A többi között még azért van 1-2 "sötét ló"...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#130262) vond válasza forceberg (#130261) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nem, most az lesz NBI-es, akit kiválasztanak oda, és irányítottan kapja a lóvét. Ennyi. Egyik többet, másik kevesebbet.

Talán pár évig lehet ez ellen harcolni helyi összefogással, klubhűséggel, meg ezekhez hasonló, kihalófélben lévő dolgokkal, de hosszútávon ebben a velejéig romlott rendszerben csak ezek a kiválasztott klubok élnek meg. :(((

Úgy szar az egész, ahogy van. :W

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#130263) DeathAdder válasza mephi666 (#130258) üzenetére


DeathAdder
veterán

2016 környékén nagyon nem volt rossz, de azóta évek óta már lejátszik 1-2 meccset és fél évre kidől, nem alkalmas erre a sportra. Na meg olyan tetű lassúnak tűnik a többiek között hogy simán félgőzzel lefutják, bár a jobb időszakaiban is csak a játékintelligenciája volt kimagasló, vélhetően Klopp ezért is szerelmes bele a mai napig :DDD

(#130265) mephi666 válasza DeathAdder (#130263) üzenetére


mephi666
nagyúr

lehet most már kezdi klopp is elengedni és minimanó fogja váltani hosszú távon? :) ...eddig sok lehetőséget nem kapott a srác, úgy látom hogy akar nagyon, de még szokatlan neki a közeg... bízok benne, hogy be fog érni és stabilan lehet vele számolni hosszú távon

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#130266) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

sajnálom kicsit, hogy Can elmegy, több volt benne szerintem,
ha nagy nyereség nem is, de kis pénz áll a házhoz, meg az FFP 71%-os probléma lemegy 70% alá, ami tűrés határon belül van

Pjaca is remélem átmegy az orvosin és egyelőre csak kölcsönben az Anderlecht játékosa lesz

Resistencia eterna

(#130267) itouchfan válasza mephi666 (#130265) üzenetére


itouchfan
senior tag

Más poszt a kettő sztem.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#130268) vond válasza #46372352 (#130264) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nyilván valamennyit azért áldozni kellene a sportra államilag is. De annyira el vannak szabva az arányok, hogy az felháborító. :(( Egy normális rendszerben hol és hogyan létezhetnének ilyen mesterségesen felfújt futball klubok, mint pl. a Felcsút? És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy milyen néven futnak. :((( Meg ugye ez csak a magyar foci. Bőven vannak gondok más sportágakban is. Erről napokig lehetne beszélni. Csak az a baj, hogy azzal nem megyünk semmire. :(

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#130269) DeathAdder válasza mephi666 (#130265) üzenetére


DeathAdder
veterán

Játszik wingert kilencest meg középpályást is, de szerintem nem kp-ra lett igazolva. Másik meg hogy mi a Lallana poszt? :D Mert utóbbi időben amikor lehetőséget kapott akkor inkább hatosban tolta, ott meg biztosan nem lesz Minamino, de nyolcasban is ott van Keita, Ox, Wijnandum, Henderson.. esetleg 4231-ben tizesben, ott is szerepelt többször már korábban.

Szerintem ő front3 upgrade lesz, meg nyitás a távolkeleti piac felé.

(#130270) mephi666 válasza DeathAdder (#130269) üzenetére


mephi666
nagyúr

tipikus "önző salah" - origi csere helyett majd jön a minimanó befejezni? :) múltkor salah is adhatott volna neki gyönyörű labdát és simán meglehetett volna már az 1. gólja... bírom salah-t, de sokszor azt érzem rajta, hogy görcsös, mert talán úgy látja, hogy csak azzal tudja megmutatni az értékét a pályán, ha ő lövi a gólokat (pedig sok esetben kifizetődőbb lett volna, ha passzol egy szépet a végén)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#130271) dudu5130 válasza máyköl (#130234) üzenetére


dudu5130
őstag

Erről kapasbol az a Sneijder nyilatkozat ugrott be mikor készültek a Madridi döntőre. Azt mondta, hogy ült a repülőn Milánó felé és csak azt érezte milyen messze kerül tőle a BL cím. Ő jól járt, Cou nem.

(#130273) vond válasza Enzolord (#129470) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hoppá. ;] :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#130274) bagyulajuve válasza vond (#130273) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Liam, az ős City szurkoló + Cantona a MU legenda hmmm, érdekes

Resistencia eterna

(#130275) vond válasza bagyulajuve (#130274) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ja, ráadásul Liam a pincér és a sofőr. :D Nem tudom, kinek a fejéből pattant ki ez az ötlet, de ahogy mondod, érdekes. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#130276) bagyulajuve válasza vond (#130275) üzenetére


bagyulajuve
addikt

lehet a MC szurkolók nem fogják szívesen látni a lelátón ez után

Resistencia eterna

(#130277) Enzolord válasza vond (#130273) üzenetére


Enzolord
addikt

:R :R
King Eric a legnagyobb király!! ;] ;]
Azt hiszem, az önéletrajzi könyvében olvastam, hogy volt egy ifi meccs, ahol az ellenfél játékosai megvárták meccs után, 5en kerültek kórházba, köztük Cantona is, össze kellett varni a bütykeit.. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#130278) paatrick


paatrick
senior tag

Na jó ilyen nincs :DDD

[link]

aki nagyon türelmetlen tekerjen 1 perchez, de szerintem érdemes nézni az egészet. Kabaré. :C

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#130279) gyuromoj válasza paatrick (#130278) üzenetére


gyuromoj
veterán

Na ba*dmeg, ilyet eddig fifában láttam. :DD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#130280) sh4d0w válasza paatrick (#130278) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Au

https://www.coreinfinity.tech

(#130281) Peterhappy válasza paatrick (#130278) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ilyen nincs :C

(#130282) bagyulajuve válasza gyuromoj (#130279) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jajj :Y

Resistencia eterna

(#130283) alázógyík válasza paatrick (#130278) üzenetére


alázógyík
őstag

:C

(#130284) salesman válasza vond (#130250) üzenetére


salesman
őstag

Ja, és abból 7000 a fradi pályán... :K

Türűűűdrááá!

(#130285) Napfénysüti válasza paatrick (#130278) üzenetére

Szerencsétlen kapus. :DDD

Més que un club!

(#130286) vond


vond
MODERÁTOR

Nyilván savanyú a szőlő, de rohadtul unom már ezt a - tökéletes - Liverpoolt. :(((

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#130287) BenHans válasza vond (#130286) üzenetére


BenHans
addikt

+1

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#130288) vond válasza BenHans (#130287) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Jó is lesz egy kis szenvedést nézni a Pool-Soton meccs után. Jön a MU, aztán a Roma. ;] :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#130289) DeathAdder válasza vond (#130286) üzenetére


DeathAdder
veterán

Elképesztő mennyire egyben vannak, tényleg unalmas már, még nekem is, múltkor meccs közben felporszívóztam, ilyet sem csináltam még soha korábban :DDD

Majd az Atletico megállítja őket, Simeone stílusa úgysem fekszik a csapatnak. Meg valamiért nem is fájna ha ők lennének akik megállítanak :D

Ezt a Sotont meg ilyen profin lecsapni... az első félidőben alig engedtek passzt, pedig a poolnak a második legjobb az OPPDA-ja a sziti után egész európában, mégsem tudták kipasszolni a Soton presszingjét, nagyon szépen összeszedte őket Hasenhüttl. Utána a hazaiak szokás szerint iszonyúan megnyomták a második félidő elejét, és vége is lett a dalnak.

[ Szerkesztve ]

(#130290) Viszlát válasza vond (#130288) üzenetére


Viszlát
addikt

Egy kis szenvedés? :DDD

Döbbenetes mennyire látszik, hogy amint nem egy Tranmere-rel állunk szemben és nincs idő kényelmesen lőni meg passzolgatni, megáll a tudomány egy rakat játékosnál.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#130291) vond válasza Viszlát (#130290) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Gondoltam, a Roma majd kompenzál egy kicsit. :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#130292) mephi666 válasza DeathAdder (#130289) üzenetére


mephi666
nagyúr

első félidőben azt mondtam, hogy "ez egy nyögvenyelős x is lehet, ha így tartják végig magukat" ...aztán 2. félidőben elfogyott az energia... minimanó meg még lámpalázas, mert azt a labdát kegyetlenül fel kellett volna tennie a felső sarokba :DDD ...salah-ra szerintem klopp rászólt, hogy ne akarjon már mindenből IS gólt lőni, ha más kedvezőbb helyzetben van... firmino egy zseni, henderson is bőven átlagon felül teljesített... kellett ez a győzelem a 2hét pihenő előtt, majd remélhetőleg kezdődik a "bemelegítés" 2 hét múlva az alsóházi csapatok ellen és kitart a lendület a szezon végéig :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#130293) DeathAdder válasza mephi666 (#130292) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az állandó januári hullámvölgyet sikerült lehozni 100%osan, úgy hogy nagyon nem gyenge csapatok jöttek, egészen elképesztő.

Szerintem is rászólhattak Salahra, mert nagyon túltolta a Wolverhampton ellen, meg Robertson is úgy tűnik visszavett, mert nagyon tapló kis szarházi volt már az autóbbi időben..

(#130294) mephi666 válasza DeathAdder (#130293) üzenetére


mephi666
nagyúr

én azt mondtam, hogy ha ebben az időszakban az előnynek csak felét adjuk le, már jók vagyunk... izé :) volt vagy 7 meccs sorban, amitől féltem... ez a mai volt az utolsó... robertson tényleg fáradt fejben, kell már nagyon a csapatnak ez a pihenő... első félidőben azt éreztem, hogy már lelkiekben a szünetet töltik, klopp biztos rájuk pirított az öltözőben, hogy "akkor még 45 percet toljanak meg becsülettel és mehetnek isten hírével" :DDD remélem holnap a city bukik még pár pontot és az lesz a hab a tortán

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#130295) DeathAdder válasza mephi666 (#130294) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerinrtem csak nagyon jó volt a Soton a félidőben, akár még a vezetést is megérdemelhettek volna, de ez nem az a szezon, idén nem. Egyszer majd mindez fordítva fog elsülni, mert hát ilyen ez a foci, de ezt idén nagyon akarják :K

(#130296) mephi666 válasza DeathAdder (#130295) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, ha majd jön az ínségesebb időszak, de becsülettel dolgozik a csapat, akkor sem lesz 1 rossz szavam sem... örökké senki nem lehet a toppon, de bízok benne, hogy 30év után jön most pár szép szezon nekünk is :K pár éve még rendesen fent voltunk a szopórolleren

a united meg úgy látom elég gyengén táncol a farkasokkal...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#130297) máyköl válasza DeathAdder (#130289) üzenetére


máyköl
veterán

“ múltkor meccs közben felporszívóztam, ilyet sem csináltam még soha korábban”

:DDD :DDD :DDD

Volt mar valaha ilyen eros a Liverpool? Persze, volt mar tobb korszakos Pool is a futballtortenelemben, de itt most valami nagyon el van talalva. Kivancsi vagyok ki allitja meg oket. Bar nem lennek meglepve en sem, ha az Atletico lenne az, tul egyertelmunek tunik ez a parharc, ilyenkor szokott jonni a meglepi. Atletico evek ota nem latott hullamvolgyben van, az AS szerint meg Simeone pozicioja is veszelybe kerult, a Pool meg hengerel... De a Bl egy mas topik, siman el tudom kepzelni hogy beall a Madridi busz, a Pool nem talal sehogy sem golt, egy Morata bokarol veletlen bepattano gollal pedig kiesik a Liverpool. Annyira tipikus lenne.

(#130298) Citroware válasza máyköl (#130297) üzenetére


Citroware
addikt

Itt inkább az a kérdés, hogy volt-e már valaha ilyen erős egy csapat.

(#130299) Viszlát válasza máyköl (#130297) üzenetére


Viszlát
addikt

Azért mielőtt összefossuk magunkat a Pool-tól, arról érdemes megemlékezni, hogy ilyen ótvar gyenge is rég volt már a bajnokság. Nyilván jól megy most nekik, ezt természetesen nem lehet megkérdőjelezni, de az összes lehetséges rivális erősen gyengélkedik.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#130300) dudu5130


dudu5130
őstag

Pep első 3 évébem a Barca volt ilyen erős.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.