Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130601) Enzolord


Enzolord
addikt

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#130602) Viszlát válasza Enzolord (#130601) üzenetére


Viszlát
addikt

Ő is az Újpest - Fehérvár meccset nézte? :DDD

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#130603) vond válasza Viszlát (#130602) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Lefogadom. :DDD Én is. ;] Vagyis csak hallgattam. De ez még így is kegyetlen volt.

Kéne még párszáz milliárd forint a magyar fociba, mert ez így elég gyenge. :(((

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#130604) alázógyík válasza Enzolord (#130601) üzenetére


alázógyík
őstag

:C :C

(#130605) venember83 válasza Ringman (#130600) üzenetére


venember83
nagyúr

Legalább olcsó volt. Vajon aktiválódtak bármilyen teljesítménybónuszok? Valami 105 millió rémlik vele kapcsolatban, és bónuszokkal az átigazolási összeg 140 millióra emelkedhet.

(#130606) omfgk válasza venember83 (#130605) üzenetére


omfgk
addikt

105 + 40.

De a 40-ből még csak 10 teljesült, mert ugye a gyerek nem játszik. :D
És ezek általában időhöz is kötöttek, tehát valahol 115 körül lesz a vége.

Coutinho drágább volt. ;]
Az talán 120-125 + bónuszok. Az kb 140 lesz/lett.

[ Szerkesztve ]

(#130607) Napfénysüti

Egy kis érdkesség, korábban említettem a prágai Strahov stadiont mint a világ legnagyobbját (annak idején) erre pont ma jött szembe ez a cikk róla: [link]
Tényleg hatalmas élőben pedig volt szerencsém már a San Sirohoz illetve a Camp Nouhoz is és azok se picik.

Més que un club!

(#130608) Tibiajax válasza Napfénysüti (#130607) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

dee ez így ha jól látom, szélességben böszme nagy inkább, nem magasságban, mint a többi nagy stadion..nem?

(#130609) Napfénysüti válasza Tibiajax (#130608) üzenetére

Jól látod, kifejezetten alacsony stadion a többi méretéhez képest. Szerintem jó ha fele olyan magas mint az előbb említett két stadion. Viszont hosszban, szélességben böszme egy mérete van. És érdekes mód egy domb tetejére építették fel. Mondjuk hihetetlen lepusztult az egész, pedig Prága maga gyönyörű város. :K

Més que un club!

(#130610) Tibiajax válasza Napfénysüti (#130609) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó, ez nem egy nagy szám.. ilyen van odalent vidéken is, a békési sporttelep. három focipálya egymás mellett, körbevéve támaszkodóval oszt jóvan. kész az óriási sportlétesítmény.
:D
én a san siro-ban voltam eddig csak, de az a legnagyobb épület, amit valaha láttam..
imádtam. óriási nagy betonkolosszus...

[ Szerkesztve ]

(#130611) BenHans válasza Tibiajax (#130610) üzenetére


BenHans
addikt

Ez az alsó kép még mindig üt, ez maga a foci, ami ugye mindenkié.
Süt róla a labdarúgás minden szimbóluma.
A srác akinek a labda a barátja, a csapata a fogódzó és a grund, ez esetben a stadion árnyéka a búvóhely a világ és a gondok elől.
De sejteti a különbségeket is, hogy kívül a szenvedély, míg belül a pénz az úr.
Elkaptad. :R 👌

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#130612) Viszlát válasza BenHans (#130611) üzenetére


Viszlát
addikt

Elkaptad.

Tibit ismerve ott anyázott, hogy belesétált a képbe a srác, amikor ő stadiont akar fotózni. ;]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#130613) Tibiajax válasza BenHans (#130611) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R :K
ez így van. ezeket én is ugyanígy végiggondoltam, amikor megnyomtam az exponálógombot

(#130614) Napfénysüti válasza Tibiajax (#130613) üzenetére

Jól van nem kell itt a PC púder duma. Egy dologra kíváncsi az egész fórum: befűzted köténybe a srácot? ;] :DDD

Més que un club!

(#130615) Tibiajax válasza Viszlát (#130612) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D :D amúgy jahh...

Napfénysüti nem akartam magamat leégetni, pont a szentély előtt, maradjunk annyiban
:DDD
mi van akkor bakker, ha pont ott van egy Inter-alkalmazott játékosmegfigyelő épp hogy vegyen sültkolbászt ebédre és meglátja, h lecseleznek? a maradék esélye is elszáll, hogy valaha az Inter első magyar 9-ese legyek

(#130616) DeathAdder


DeathAdder
veterán

cselzi->Ziyech £40m (Telegraph)

Sancho se megy már oda, sziti jó eséllyel kilőve hogy oda visszamenjek, még majd UTD lesz ebből ;]

(#130617) Tibiajax válasza DeathAdder (#130616) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:C :C
jóólvan

(#130618) Peterhappy válasza Tibiajax (#130615) üzenetére


Peterhappy
őstag

Vagy ami még rosszabb, mi van ha Te cselezed le, de épp egy Milan megfigyelő szúr ki?

És mielőtt még bármit is mondanál, hadd idézzek egy klasszikust:
"mindenkinek megvan az ára bankjegyekben.. igen, a tiéd is." ;]

[ Szerkesztve ]

(#130619) omfgk válasza DeathAdder (#130616) üzenetére


omfgk
addikt

Szép kis ára lesz Sancho-nak.

Ugyanarra bőven képes mint annó Dembele. Erre jön az angol felár.
150 misi felett lesz.

(#130620) venember83 válasza Peterhappy (#130618) üzenetére


venember83
nagyúr

Á, a legnagyobb örömmel mondana nemet a Milan ajánlatára. Őt nem lehet holmi szerződéssel és játéklehetőséggel megvenni. Mindenkinek megvan az ára bankjegyekben... Igen, neked is. De neki nem!!!

(#130621) Peterhappy válasza omfgk (#130619) üzenetére


Peterhappy
őstag

Simán kinézem a Barcából hogy elpasszolják diszkont árfolyamon Dembélé-t és Coutinho-t, hogy az árukból megvegyék Sancho-t...

(#130622) Peterhappy válasza venember83 (#130620) üzenetére


Peterhappy
őstag

Bánki Dodót csábítgatta anno a ferencvárosi fizetése sokszorosával és öröklakással(!) a Honvéd.

Erre annyit válaszolt, hogy Ő ugyan csak akkor megy Kispestre, ha elalszik a metrón :D

[ Szerkesztve ]

(#130623) omfgk válasza Peterhappy (#130621) üzenetére


omfgk
addikt

Dembele kapcsán mit értesz diszkont ár alatt? :D

Már most se tudnák eladni fele annyiért mint amennyiért vették. Esetleg akkor ha képesek összedrótozni és lesz 20 teljes meccse egymás után.

[ Szerkesztve ]

(#130624) DeathAdder válasza omfgk (#130619) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát még egy jól sikerült EB-vel..

De az egyik spanyol nagy is kifizetné érte ezt az összeget szerintem. Alapból a 100+ millát kifizető csapatokból úgy gondolom van 6 jelenleg (psg, mc, mu, cselzi, barsza, real), ebből a cselzi jó eséllyel kiszállt, psg-be nincs értelme (meg azt hiszem ott FFP gondok is vannak) a szitivel való elvállás meg csúnyább volt annál, hogy oda visszamenjen.

A többi gazdag klubban esetleg úgy tudnám elképzelni, ha elvisznek egy fontos játékosukat valami nagyon sokért, és abból a lóvéból megveszik.

(#130625) omfgk válasza DeathAdder (#130624) üzenetére


omfgk
addikt

A Dortmund megcsapja a BL-ben a PSG-t.
Mbappe rájön ,hogy Madridban még a nap is szebben süt.
A helyére jön Sancho.

Mindenki happy. Főleg Tuchel és Neymar.

(#130626) Tibiajax válasza Peterhappy (#130618) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D
de hülye vagy...

amúgy, kicsit félrebbtolva a viccet, hát nem tudom bszki :). persze, megvan az ára mindenkinek, és nyilván nekem is. de azért fizessenek majd akármennyi eurót is a számlámra hetente, hogy piros-fekete mezben rúgjam a gólokat, azért lenne bennem akkor is egy marha szar érzés, az tuti.. és hát aztán főleg akkor, ha ez mondjuk valahogy ki is derülne. mert mittomán, valakinek sokat járna a pofája, pl. ha már híres sztár gólvágója lennék a klubnak, ezek a hírmorzsák sokat érnének
megtudnák, h csont inter-szimpatizáns vagyok....agyonütnének
nem lenne jó egy helyzet összeségében, az tuti

...és akkor egy felkínált juve-szerződést már meg sem említek
xdd

[ Szerkesztve ]

(#130627) sh4d0w válasza Tibiajax (#130615) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Elnézve a ph focis képeket, nem azon múlna... ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#130628) Peterhappy válasza omfgk (#130625) üzenetére


Peterhappy
őstag

Főleg Tuchel és Neymar, akik szintén rájöttek már arra, hogy a nap kb. bárhol szebben süt, mint Párizsban. :K

Reálisan nézve öt csapat jöhet szóba, a két Manchester-i gárda, a két spanyol gigász és a P$G.
Ha címeket akar nyerni, a MU kiesik. A Real nem adna ennyit egy olyan játékosért, aki nem galaktikus, akinek nincs még jelentős marketing értéke. Párizsba pedig szerintem nem menne.
Azzal értek egyet, hogy Sané helyett menne a $zitibe.
Esetleg a Barca kigazdálkodja.

(#130629) vond válasza Tibiajax (#130626) üzenetére


vond
MODERÁTOR

A P$G is majdnem piros-fekete. :P :DDD ;]

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#130630) Greentea válasza Peterhappy (#130628) üzenetére


Greentea
senior tag

Realba teljesen feles lenne, Rodrygo, Asensio, Vinicius, Hazard meg a "szertáros" Vazquez-el megvan oldva a right/left winger évekre. Ja meg ott van még Bale is, ha van kedve játszani, meg ha nem golfozik.. :D

[ Szerkesztve ]

(#130631) venember83


venember83
nagyúr

Három hónappal a szívizomgyulladás diagnosztizálása után Blind visszatért az Ajax keretébe

(#130632) venember83


venember83
nagyúr

Nézem itt ezt az Inter-Napoli meccset, vagy fordítva, fene tudja. A meccs borzasztó, felér egy átlagos Juve-meccs színvonalával, ez meg elég szomorú mindkét csapatra nézve.

Most meg a szünetben folyamatosan fogadással kapcsolatos reklámok mennek ezen a csatornán. Őrület, hogy erre van igény, ez a fizető réteg, amelyik eltartja a sportközvetítéssel szolgáló csatornát.

(#130633) DeathAdder válasza omfgk (#130625) üzenetére


DeathAdder
veterán

Amúgy a Sancho pénzből is elszabadulhat valami Dortmundnál, boldolok is egy 100 millás Havertz dealt, ha eladják Sanchot ;]

Mbappe - Zidane frigyet én is érzem valahogy (már ha ő marad az edző).

(#130634) venember83 válasza DeathAdder (#130633) üzenetére


venember83
nagyúr

boldolok is egy 100 millás Havertz dealt

Mit jelent a boldolás? Ezen kívül.

(#130635) DeathAdder válasza venember83 (#130634) üzenetére


DeathAdder
veterán

Egy meredek állítás, aminek nincs sok valószínűsége, de te mégis megmagyarázod és elhiszed, hogy megtörténhet :)

(#130636) venember83 válasza DeathAdder (#130635) üzenetére


venember83
nagyúr

Vagyis bold statement rövidítése, igeként, kb.?

[ Szerkesztve ]

(#130637) DeathAdder válasza venember83 (#130636) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen, de már szlengként használják, egy merész kijelentés, ami nem orbitális faszság, de mégsem túl valószínű.

Mondjuk elég baj, hogy egyre többen beépítik a míves magyar szókincsbe, most én is megtettem :(((

(#130638) máyköl válasza DeathAdder (#130624) üzenetére


máyköl
veterán

"Alapból a 100+ millát kifizető csapatokból úgy gondolom van 6 jelenleg (psg, mc, mu, cselzi, barsza, real)"

Faj hogy kihagytad a Juvet.

(#130639) venember83 válasza máyköl (#130638) üzenetére


venember83
nagyúr

Boldog Zsoáóért is hasonló összeget fizetett az Atléti, ha nem tévedek, szóval kár lenne őket azonnal kizárni.

(#130640) Enzolord


Enzolord
addikt

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#130641) alázógyík válasza Enzolord (#130640) üzenetére


alázógyík
őstag

:C

(#130642) Viszlát válasza Enzolord (#130640) üzenetére


Viszlát
addikt

Jaj... :DDD

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#130643) Tibiajax válasza Enzolord (#130640) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hehe :)

(#130644) máyköl válasza venember83 (#130639) üzenetére


máyköl
veterán

Egyre több csapat képes lesz ilyen összegeket kifizetni, míg korábban tényleg 4-5 csapatra volt ez jellemző.
Van Dijk is pl. 85millió volt.

De szerintem 1-2 éven belül a Spurs, Arsenal, Milan, vagy a Sevilla is akár igazolhat 100m körüli összegért. Onnantól pedig megindul a lavina. Everton is bármikor képes lenne kifizetni.

(#130645) Peterhappy válasza Enzolord (#130640) üzenetére


Peterhappy
őstag

nem vagyok oda a trollfociért, de ez zseniális lett :D

(#130646) DeathAdder válasza venember83 (#130639) üzenetére


DeathAdder
veterán

+ máyköl

Nem zártam ki azonnal :N

Juventust sem zárom ki egyáltalán, de mennyi valószínűsége van annak, hogy nettóban költsenek egy darab wingerre ~150 millát? (úgy hogyha nem tévedek sokkal égetőbb posztok is vannak ami erősítésre szorul)
Nyilván ez egyből megváltozna ha nagyobb bevételre tennének szert játékoseladásból.

[ Szerkesztve ]

(#130647) Peterhappy válasza máyköl (#130644) üzenetére


Peterhappy
őstag

És ez igen nagy baj. Sem nem normális, sem nem egészséges, amerre e tekintetben tart a futball.
Szerintem.

(#130648) vond válasza Enzolord (#130640) üzenetére


vond
MODERÁTOR

:DDD :DDD :DDD Ééééés természetesen a visszavágót közvetíti jövő szerdán az M4 élőben. A többi meccsnek esélye sem volt. ;]

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#130649) Enzolord válasza vond (#130648) üzenetére


Enzolord
addikt

Most pedig megy ismétlésről. Aki lemaradt volna esetleg, most tudja pótolni.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#130650) sh4d0w válasza vond (#130648) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Hajdu B. már a bajnokijukon is fenyegetőzött azzal, hogy mindkét kupameccsüket közvetítik...

https://www.coreinfinity.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.