Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130851) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Anthony Taylor amúgy manchesteri születésű, nem is értem hogyan vezethet manchesteri meccset...

[ Szerkesztve ]

(#130852) DeathAdder


DeathAdder
veterán

és persze hogy betalál az a vízfejű beltenyészet, akinek egy órája már a pályán se kellene lennie

(#130853) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

az szép volt, innen nem jön már vissza a chelsea.
jó ez a united, nyerő csapat.
na mától akkor united drukker vagyok

(#130854) máyköl


máyköl
veterán

Vicc. Csori cselszi, sajnálom már őket.

(#130855) salesman válasza Tibiajax (#130853) üzenetére


salesman
őstag

Nem psg?

Türűűűdrááá!

(#130856) #16514048 válasza máyköl (#130854) üzenetére


#16514048
törölt tag

(#130857) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hogy a VAR-ról is szó essen, azon kívül hogy természetesen ő is manchesteri:

Chris Kavanagh since young age has deeply hated Chelsea FC - wiki
nyilván ez utóbbi már valami trollkodás
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#130858) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#130851) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem az ő sara, a VAR-é. Szégyen...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#130859) Enzolord


Enzolord
addikt

A januári legjobb igazolasunk a VAR volt.. 😁😁
Mondjuk ilyen okádék szezon után lehet ennyi mákunk. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#130860) omfgk


omfgk
addikt

Most néztem meg utólag a Maguire esetet...
Rejtély ,hogy miért nem lett piros. De még sárgát se kapott.
Azért mert a bíró szerint nem volt szándékos?

Son pirosat kapott hasonlóért.
Akkor is Taylor volt a bíró, akkor se akart adni lapot, de a VAR-ozás után végül piros lett.

(#130861) Sickboy25 válasza omfgk (#130860) üzenetére


Sickboy25
addikt

Még utólag eltilthatják...

Sonnál el is törölték az eltiltást. a Meccsről kiállították, de a következőn játszhatott, mikor a srác lába eltörött. Utána két meccsre rá megint kinyomták. Most nem tudom melyik estet írtad le, ezért írtam mindkettőt.

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#130862) omfgk válasza Sickboy25 (#130861) üzenetére


omfgk
addikt

A Rüdigeres pirosra gondoltam.

https://gfycat.com/welcomesilkycobra-manchester-united-chelsea-soccer

[ Szerkesztve ]

(#130863) Sickboy25 válasza omfgk (#130862) üzenetére


Sickboy25
addikt

Igen ez volt a 2. ezt nem vonták vissza... Megyébe sem jár ezért piros ;] :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#130864) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Egy remek poszt:

Fair play vagy hatalomféltés áll a Manchester City megbüntetése mögött?

kedvenc részletem:

"A Pilotfish Media szerint a közösségi oldalakon követőiknek 50 százaléka, tehát a fele „fake account”, azaz nincs mögötte valós, létező személy. A klub újsághirdetésben kéri szurkolóit, hogy menjenek ki a Bajnokok Ligája meccsekre, és influenszereket toboroz, hogy „gyártsanak” beszámolókat a valójában nem létező, fantasztikus stadionbéli hangulatról."

Szánnnivaló egy klub.

NyxNyxNyx - a VAR Chris Kavanagh volt, szintén manchesteri, de tegnap Taylor is nagyon vakon volt :)

[ Szerkesztve ]

(#130865) DeathAdder válasza omfgk (#130862) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sonnál is egyértelműen volt erőszakos magatártás, de legalább nem rúgta telibe tökön, tehát még enyhébb is volt valamivel, de jogos volt arra is a piros.

Erre meg kiírták, hogy "no violent conduct", hát ezt konkrétan nem hittem el.

Rém hasonló szitu volt, amikor Sterling megtaposta Ali lábát -> vizsgálták -> no violent conduct, ugyanezért Aubameyangot 3 meccsre elmeszelték.

Egyértelmű, hogy a VAR sem változtatott semmit azon, hogy a brit játékosokkal mennyire másképpen bánnak, mint a külföldiekkel. Érdekes, hogy erről több adatbányász cikk is íródott az elmúlt években, mégsem foglalkozik vele senki.

(#130866) mephi666 válasza DeathAdder (#130865) üzenetére


mephi666
nagyúr

biztos töketlennek tartják a mostani áldozatot, így luftnak és színészkedésnek minősítették az esetet :D ...csoda hogy ő nem kapott sárgát

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#130867) alázógyík válasza mephi666 (#130866) üzenetére


alázógyík
őstag

:C

(#130868) omfgk válasza DeathAdder (#130865) üzenetére


omfgk
addikt

Maguire amúgy megpróbálta megmagyarázni a meccs után...

Azért nyújtotta ki a lábát és tartotta úgy, mert attól félt ,hogy a Chelsea játékos ráesik.
Ha nagyobb lendülettel esett volna hanyatt Maguire akkor ugye magasabban is lett volna a lába és Batshuayi fejét támasztotta volna meg a stoplijával. :))

Lehet ,hogy a bíró is azt gondolta ,hogy a mozdulat önvédelmi reakció volt... Csak ez ettől még ugyanúgy piros, mert veszélyezteti a másik játékos testi épségét.

Mint a magas láb. A játékosok nagy többsége amikor túl magasra emeli a lábát akkor nem szeretné fejbe rúgni az ellent. De ettől még ha sikerül akkor az piros.

Ez van. A VAR nem segít akkor ha hülye az adott bíró (vagy a VAR szobában vagy a pályán).

[ Szerkesztve ]

(#130869) Viszlát válasza Enzolord (#130859) üzenetére


Viszlát
addikt

Szerintem semmilyen előnyt nem kaptunk a bíró(k)tól, Maguire Sonnal ellentétben még csúszott a hátán amikor kinyújtotta a lábát, mára ebből már rúgás lett ( :W ), nem volt egy szerencsés megmozdulás az tény, de rúgásnak nevezni... Willian akkorát homorított mint a ház, átugrotta Fernandes lábát, két lábbal földet ért, pucsított egyet, majd hasravágta magát, megérdemelte a sárgát, mert simán mehetett volna tovább, közelben nem volt másik védő, de ő el akart esni.

A vonatos eset is abszolút befújható kategória, Fred meglöki Azpiliakárkit, nekieshetett volna simán Williams-nek, de ő valamiért úgy döntött, hogy két kézzel taszajt rajta egyet pluszban, ráfázott, elvették a böszmesége miatt a gólt a csapatától. A lesgól meg lesgól, akkor is ha "szegény" Chelsea-nek semmi nem jött be tegnap, hiába próbálkoztak kihisztizni valamiféle előnyt a bírónál.

Igazi kis angol, küzdős meccs volt, szerintem nem nagyon volt jobb egyik csapat sem a másiknál, a különbség annyi, hogy mi tudtunk szabályosan is gólt szerezni. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#130870) DeathAdder válasza omfgk (#130868) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja, azt mondta ez egy teljesen természetes reakció volt tőle.

Legtöbb piros lap nem szándékos sérülésokozás miatt van, tehát ez semennyire sem lehet mentség. Aubameyangé sem volt szándékos, mégis jogosan elmeszelték 3 meccsre, mondjuk Sterling vs Ali eset szerintem már inkább volt, és az sem ért lapot.

(#130871) mephi666 válasza Viszlát (#130869) üzenetére


mephi666
nagyúr

...hát biztos csak görcsöt kapott a lába, ezért nyújtotta ki hirtelen, véletlenül sem rúgás a rúgásnak tűnő mozdulat :DDD mindegy, nem érint meg különösebben az eredmény, mert nem szeretem a chelsea-t, viszont tényleg furcsa, hogy egyszer son-t elmeszelik több meccsre ilyen esetért, utána meg más sárgát sem kap ugyanazért

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#130872) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Na Son is kidőlt... lassan nem marad góllövő, pedig a legjobban várt nyolcaddöntő a Lipcse Spurs volt nálam :(((

(#130873) Viszlát válasza mephi666 (#130871) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem kapott görcsöt a lába, én sem tagadom, hogy kinyújtotta a lábát, de a rúgás szót használni továbbra is buta túlzás, csak hát ugye olyan világot élünk, amikor nem számít mit jelent valami, mindenki kénye-kedve szerint használja a szavakat. Én azért tartom magam ahhoz, hogy ez nagyon nem volt egy erős, lendületes mozdulat, mert a rúgás ezt jelenti.

Hozzáteszem, Soné sem volt az, én annyi különbséget látok a két esett között, hogy Son feküdt a hátán és mindkét lábával odapöckölt, Maguire meg csúszott a hátán és odatartott. Félreértés ne essék, mosdatni nem szeretném, de ez egyrészt nem ér pirosat, másrészt automatikusan azt feltételezni, hogy az esetleges inkonzisztens döntéshozatalt (ráadásul nem egy meccsen, hanem x időnyi különbséggel) az adott csapat iránti favorizálás táplálja, hogy is fogalmazzak... finoman szólva is megmosolyogtató.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#130874) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#130872) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Egész szezonra... De "szerencsére" a Lipcse is tele van hiányzókkal. Nyilván nem Kane, vagy Son szintű a hiány, de tavaly is elbírtunk a Dortmund-dal több sérült-tel.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#130875) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#130874) üzenetére


DeathAdder
veterán

Na fasza.. :(((

Kane meg valószínű az EB-re sem lesz fitt, ha fél szezont kihagyja (már ha felépül egyáltalán addig).

Ja tavaly a Dortmund ellen is sok volt a sérült, ahogy a Dortmundban is, meg ma is, épp nézem hogy nem lesz Brandt, Reus sem.. kár érte.

(#130876) BenHans


BenHans
addikt

Na, Atleti. Forza! :D
Remélem jól feltüzelte őket Simeone, teátrális bohóc, de ehhez nagyon ért.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#130877) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Atletiii

Resistencia eterna

(#130878) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

a dortmundban az új sztárcsatár gyerek hogy hogy játszhat a bl-ben? ő már játszott az idényben az előző csapatában, nem?
:U

(#130879) bagyulajuve válasza Tibiajax (#130878) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ez a szabály is változott, már játszhat

Resistencia eterna

(#130880) venember83 válasza Tibiajax (#130878) üzenetére


venember83
nagyúr

Sőt, Can can play as well! Jó, mondjuk ő eleve azért húzott el a vénasszonytól, mert az nem akarta magával vinni az európai körútra. Csak belföldön tartott igényt a szolgálataira.

(#130881) Tibiajax válasza bagyulajuve (#130879) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

eléggé képben vagyok ezekkel az új szabályokkal..

venember83 ...jaa, mert a juvéba akarták őt vinni, csak végül nem lett belőle semmi, mert rájött, van annál sokkal szimpipp klub is... ja ja, ezt vágom

[ Szerkesztve ]

(#130882) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#130875) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Most már 2 hónapot olvastam, ki tudja már..

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#130883) alázógyík


alázógyík
őstag

Ennek az Atlético féle focinak van szurkolója?
Ez valami borzalom...antifoci sok színészkedéssel. :((

(#130884) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Morata hozza a Chelskijes formáját... :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#130885) omfgk


omfgk
addikt

Simeone jól összekaparta a csapatot.
Costával ez már 2-0 lenne.

Meg lehet azért izzasztani ezt a Poolt is. Csak nem a PL-ben. ;]
Már csak Firmino van a támadó hármasból. Meglátjuk kitalált-e valamit Klopp.

---
Na jön be a tajparaszt. Gondolom ráakaszkodik Gomes-re.

[ Szerkesztve ]

(#130886) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ez a Holland gyerek elkepeszto a Dortmundban.
Az evszazad dealje volt ez nekik, dobbenetes miket tud :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#130887) bagyulajuve válasza Tibiajax (#130881) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Haaland jól tette nagyon h a Borussia-ba ment, egyik legrosszabb döntés a Juve lett volna, mert szinte semmit nem játszana

Resistencia eterna

(#130888) omfgk


omfgk
addikt

Fabinho azért megkaphatná most már azt a sárgát.

2 ilyen meccs párhuzamosan...
A holnapi kettő viszont marhára nem érdekel.

(#130889) Ringman válasza LyonnaisFan1 (#130886) üzenetére


Ringman
nagyúr

evszazad dealje volt ez nekik

raiolának inkább.

(#130890) Tibiajax válasza alázógyík (#130883) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#130891) LyonnaisFan1 válasza Ringman (#130889) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Azert a bvb-nek is. Van is erzekuk hozza.
Ha tfh. Legyoznek a parizsi kutyakat sokra vihetnek a tovabbiakban.
Raadasul Verratti es Meurnier is off a visszavagora. A pariss maga alatt vagja a fat, jo latnib :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#130892) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#130891) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

basszus, jó hogy nem lettem psg-drukker.. most ők is kikaptak

(#130893) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Hajdu B nagyon fogalmatlan kókler ma este...

https://www.coreinfinity.tech

(#130894) Viszlát válasza sh4d0w (#130893) üzenetére


Viszlát
addikt

Klopp úgy tűnik Angliában egyszerűen nem tud nyerni? :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#130895) máyköl válasza sh4d0w (#130893) üzenetére


máyköl
veterán

Minden este az

(#130896) BenHans válasza alázógyík (#130883) üzenetére


BenHans
addikt

Célfoci.
Emellett voltak nagy lehetőségeik, na meg két kaput találó lövés.
Ha Morata nem balf@sz akkor 2-0.
A másik oldalon pedig 0 kaput találó, meg úgy egyáltalán a helyzetek sem nagyon ami meg igen az nem olyan minőségű...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#130897) paatrick


paatrick
senior tag

Most néztem a Dortmund összefoglalót, ez a Haaland gyerek tényleg ügyes. Van jövője.

Eszembe jutott az anno agyonsztárolt Odegaard is, aki ugye annak idején kijelentette hogy csak a nagy Real Madrid edzésén hajlandó részt venni mert ő már oda való. Megnéztem most 21 éves már, a Real Madrid folyamatosan kölcsönbe kilöki :DDD nagy eredményeket ott se produkált:
Heerenveen 24 meccs 2 gól 1 gólpassz
Vitesse 35 meccs 8 gól 11 gólpassz
Real Sociedad 20 meccs 4 gól 5 gólpassz
Elvileg most visszatért a kölcsönből a Real Madridhoz. Lássuk Zidane számol-e vele, vagy megint mehet kölcsönbe :P

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#130898) dracox válasza paatrick (#130897) üzenetére


dracox
addikt

Évről-évre fejlődik Odegaard. A Real Soci egyik húzóembere a tuti fix kölcsön még nyárig kitart utana meglátja a vezetőség és ZZ, hogyan erősítenek illetve takarítanak a nyáron aztán visszahívják vagy plusz még egy év a Sociban. Ügyesen építik felfelé valamint a Kroos-Modric duó utáni időkre terveznek vele komolyabban. (Folyamatosan nyomon követik).

(#130899) máyköl válasza paatrick (#130897) üzenetére


máyköl
veterán

Na. Rakjuk akkor rendbe.

Odegaard a La Liga egyik legjobbja iden, egesz evben hatan viszi a Sociedad -ot, hidd el, nem egy meccsuket lattam mar. Meg csak most lett 21 eves, piszok fiatal meg mindig. Nem tert vissza kolcsonbol, ezt nem tudom hol olvastad, egesz szezont a Sociedadnal tolti, jovore szeretne beepiteni Zidane a nagy csapatba (Kuboval egyutt), nem egyszer nyilatkozta mar.
Haaland -al pedig ne hasonlitsuk ossze, az egyik befejezo csatar, mig a masik kozeppalyas. Mindketten oriasi remenysegei a jovo Norveg valogatottjanak.

Kozel sem annyira lefele ivelo a palyaja ahogy leirtad. :)

[ Szerkesztve ]

(#130900) venember83 válasza Tibiajax (#130881) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, Emre Canra gondoltam, de mindegy, kár viccelődnöm, elnézést.

Haaland meg kell a fenének. Raiolástól. 8 millió eurós nettó fizetés. Raiola 15 millió eurós sikerdíj, Haaland apjának 10 millió euró a transzfer nyomán. Ezek alapján a Salzburg járt a legrosszabbul, mert csak 20 milliót kaptak érte. Ez így összesen mennyi is? 100 millió kb.? Egy 19 éves csatárért, akit majd akármikor rángathat Raiola, évente lehet szerződéshosszabbításról tárgyalgatni stb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.