Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131401) dracox válasza hhenry (#131398) üzenetére


dracox
addikt

Ebben az idényben nem is lesz több :N

(#131402) forceberg válasza DeathAdder (#131400) üzenetére


forceberg
veterán

Még akkor lenne faxább a rendszer, ha azt is nézni, hogy ki kerül oda, vagy azt is nézi?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#131403) hhenry válasza dracox (#131401) üzenetére


hhenry
őstag

Hátha felépül az utolsó két bajnokira

(#131404) DeathAdder válasza forceberg (#131402) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem, a topligák átlagos játékosainak átlagos teljesítményét veszi alapul.

A modellnek megvannak a maga korlátai, könnyű belátni, hogy mivel átlagos valószínűséggel számol, ezért Messi valószínűleg túl fogja teljesíteni. Arra viszont tökéletes, hogy a kapura lövések száma helyett azok minőségét is össze tudjuk vetni az egyes csapatoknál.
Nagy mintán ráadásul (50-100 meccs) jól hozzásimul a valós gólszerzési függvényhez is.

[ Szerkesztve ]

(#131405) venember83 válasza Tibiajax (#131379) üzenetére


venember83
nagyúr

Ilyesmi érzés lehet, amikor Egri/Nagy Viktor kommentálja a Juve-meccset, süt a hangjukból s a mondanivalójukból az antipátia a torinóiakkal szemben. Nem tetszik, amit hallasz, igaz-e? :)

(#131406) LendvaiFeri1 válasza Tibiajax (#131379) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

??

Ő pont Barca párti. Messi lövésénél azt mondta, hogy "megvolt az első helyzetÜNK"

A második félidő zseniális volt. Végre nem bunker volt, hanem mentek a letámadások már az ellen térfelén. Vini nálam már nem jött volna ki a második félidőre, de a végére összeszedte magát. Toni mesteri, kezdhetett volna a City ellen is. :O

Mariano, mit kell még csinálnia, könyörgöm? Több ziccere volt, mint Bezemának 180 perc alatt.

Elvileg CR lement az öltözőbe a félidőben, azért az nem gyenge...

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#131407) Redneck


Redneck
veterán

Nem volt valami jó a tegnapi El Clásico, legalábbis nekem nem jött át. A Real, szerintem megérdemelten nyert. A második félidőben látszott hogy akarnak, a Barca enervált, súlytalan volt. A kommentátor az agyamra ment a Spíleren, de sajnos nem találtam streamet.

Az Everton - MU meccset még nem hevertem ki. Fernandes szépet durrantott, a többit inkább hagyjuk... :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#131408) bagyulajuve válasza LendvaiFeri1 (#131406) üzenetére


bagyulajuve
addikt

néha megzavarodik szegényke, mármint Farkas Norbi :DDD

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#131410) hhenry válasza #46372352 (#131409) üzenetére


hhenry
őstag

Jovicnál viszont jobb és tényleg igazi madridista

(#131411) máyköl válasza LendvaiFeri1 (#131406) üzenetére


máyköl
veterán

Van forrasa valakinek ehhez a Ronaldo lement az oltozobe sztorihoz? Teljesen kizartnak tartom.

(#131412) RoyBatty válasza máyköl (#131411) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Valaki kitalálta és megírta Twitteren gondolom. Én is kizártnak tartom.

(#131413) Balesz1899 válasza bagyulajuve (#131408) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Akár Barca, akár Real-drukker, én falnak megyek a hangjától és a közvetítési stílusától.

(#131414) omfgk válasza Balesz1899 (#131413) üzenetére


omfgk
addikt

Igen, sajnos elég érdekes tud fogalmazni.
Tegnap este is volt olyan szó-kifejezés aminek nekiugrott egymás után négyszer, mert próbált választékosabb lenni, vagy nem is tudom.
Mintha mondanád a haverodnak : Az autóm, a gépjárművem keveset, a kocsim keveset fogyaszt.
Distancia. :))

Viszont anyanyelvi szinten beszéli a spanyolt és rengeteg érdekes infót is közöl a meccsek alatt. Olyat amilyet máshol nem hallasz.
És utánanéz rengeteg mindennek.

Ezzel már benne is van a top 3-ban a magyar kommentátorok között.

[ Szerkesztve ]

(#131415) LendvaiFeri1 válasza máyköl (#131411) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Valamelyik csoportban írták. Lehet, hogy kacsa.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#131416) máyköl válasza omfgk (#131414) üzenetére


máyköl
veterán

Minden nap végighallgatja a La Liga 3 órás reggeli rádióműsorát. Ezzel azt hiszem mindent elmondtam. Mindenkire köröket ver idehaza.

[ Szerkesztve ]

(#131417) máyköl válasza LendvaiFeri1 (#131415) üzenetére


máyköl
veterán

Nem lehet, biztos.
Kicsit nézzünk utána jobban mielőtt elújságolunk valamit. :)

(#131418) hhenry válasza máyköl (#131417) üzenetére


hhenry
őstag

Én valahol olvastam,hogy Vini nyilatkozta,hogy bement félidőben

(#131419) máyköl válasza hhenry (#131418) üzenetére


máyköl
veterán

Küldj forrást, ettől a valahol olvastam -tól a hideg ráz ki.

(#131420) hhenry válasza máyköl (#131419) üzenetére


hhenry
őstag

Valamelyik facebookos real madrid oldalon olvastam ha megtalálom küldöm

(#131421) hhenry válasza máyköl (#131419) üzenetére


hhenry
őstag

(#131422) LendvaiFeri1 válasza máyköl (#131417) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Elvileg CR lement az öltözőbe a félidőben, azért az nem gyenge...

(#131421) hhenry

Majd ha a Pena lehozza, akkor lehet valóságalapja. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#131423) scorpy02


scorpy02
aktív tag

vótakmá'?

Népszerű nemzetközi focibajnokságokat is elérhetővé tesz a Telenor MyTV - A piacon az elsők között országos lefedettséggel a Telenortól: Spíler Extra applikáció mindenkinek

"Február 25-től a Spíler2 csatorna is elérhető a MyTV Plus és Max csomagokban."

"Az új csatorna mellett Magyarországon a Telenor az elsők között kezdi terjeszteni országos lefedettséggel a Spíler Extra applikációt. Az alkalmazásban a Spíler 1 TV és Spíler 2 TV csatorna La Liga, Premier League, FA-Kupa és számos UEFA Bajnokok Ligája mérkőzései érhetők el a SEHA Liga mellett. Ez nem csak az élő csatornán elérhető meccseket jelenti; a párhuzamosan zajló mérkőzések esetén akár további 3 találkozó élőben vagy csúsztatott élőben is nézhető televízión, mobilon, tableten vagy laptopon HD-ben. Ezenfelül kizárólag a Spíler Extra-ra történő előfizetéssel követhető a La Liga TV teljes adása eredeti nyelven."

Új csatornán is láthatóak lesznek angol focimeccsek

"A csakfoci.hu úgy értesült, hogy az új csatorna egyik legjelentősebb tartalma az angol másodosztályú (Championship) bajnokság lesz, de tervben lehet, hogy további focival kapcsolatos jogokat is megszerezhetnek."

(#131424) alázógyík válasza hhenry (#131421) üzenetére


alázógyík
őstag

Nem is ebben a ruhában volt CR.... :F

(#131425) LendvaiFeri1 válasza alázógyík (#131424) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nem mostani kép. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#131426) Viszlát válasza scorpy02 (#131423) üzenetére


Viszlát
addikt

Ez akkor lenne igazán nagy durranás, ha meghagynák az eredeti hangsávot választhatónak minden meccsnél. Már fizetnék is elő.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#131427) Peterhappy


Peterhappy
őstag

(#131428) Cartevo válasza Peterhappy (#131427) üzenetére


Cartevo
őstag

Alamizsna, miután jövőre a bajnokon kívül E-ligában már senki sem indulhat tőlünk, csak a Puskásba kapaszkodhatunk már rég.

[ Szerkesztve ]

(#131429) máyköl válasza hhenry (#131421) üzenetére


máyköl
veterán

Elolvastam most az összes spanyol lapot (de eleg ha az AS -t meg a Marca -t megnezed, hidd el egy ilyen hirt megirnanak cimlapon), visszahallgattam Vinicius nyilatkozatat is, de sehol ilyet nem hangzott el.

De gondoltam hogy valami hasonlo oldalt kuldesz. :) Kell nekik a kattintas.
Kovesd a pena -t, amit ott irnak az hiteles teljesen.

Egyebkent itt a teljes Vini nyilatkozat a meccs utanrol:

„Ez volt a legjobb estém a Real Madrid játékosaként. Mindig keményen dolgozom, és tudtam, hogy el fog jönni egy ilyen pillanat. Kroos passzolt nekem, mindig ezt csináljuk edzéseken is, ma összejött, és betaláltam. A lövésem kapura ment.”

„Dolgozunk tovább, ahogy mindig. Zidane a legjobbat várja el tőlünk, remekül játszottunk ma, és nyertünk. A csapattársaim gratuláltak a gólomhoz. Most folytatnunk kell a munkát magunkért és a szurkolóinkért. Saját magunkért kell játszanunk. A címerre mutattam az ünnepléskor, mivel a világ legjobb csapatában játszom, és boldoggá akarom tenni a szurkolóinkat.”

[ Szerkesztve ]

(#131430) DeathAdder válasza hhenry (#131421) üzenetére


DeathAdder
veterán

Arról nekem is van forrásom, hogy a LED izzók károsak :)

(#131431) sh4d0w válasza DeathAdder (#131430) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Azt a leborult szivarvégit...

https://www.coreinfinity.tech

(#131432) alázógyík válasza DeathAdder (#131430) üzenetére


alázógyík
őstag

Neeee. :DDD

(#131433) IreN!CuS válasza DeathAdder (#131430) üzenetére


IreN!CuS
őstag

:F Ő nem éles nha - nem kell mindenkinek okosnak lennie :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#131434) NyxNyxNyx válasza scorpy02 (#131423) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem rossz, 1500 forintért csak a Spíler. Most van előfizetve más, de igazából ez is elég volna nekem.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#131435) #16741888 válasza máyköl (#131429) üzenetére


#16741888
törölt tag

Oriasi szegenysegi bizonyitvany lenne ha erre lenne szukseg egy Barca ellen... szamomra ez meg mindig nehez megemeszteni hogy ezzel a csavoval igy bantak ahogy... amellett hogy nyilvan az egojat sem lehetett egyszeru kezelni. Innen kellett volna visszavonulnia es rendesen felkeszulni a potlasara. Sajnos ez a csapat meg mindig Cr hianyat nyogi... ez nyilvan el fog jonni a Barcanal is.

(#131436) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Arena4 néven új sportcsatorna indul Magyarországon

Az ARENA4 sportjogai (egyelőre)

angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship)
skót első osztályú labdarúgó-bajnokság (Scottish Premier League)
Liverpool TV
Barca TV
Juventus TV
NHL
francia kézilabda-bajnokság
NCAA egyetemi amerikaifutball-bajnokság
IndyCar
Nitro Games
MotoGP
Bellator
Professional Fighting League
KO TV
WWE pankráció

Vetérigazgató: Borsány-Gyenes András
Főszerkesztő: Juni György

(#131437) máyköl


máyköl
veterán

(#131438) Tibiajax válasza DeathAdder (#131436) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..egyes kábelcégek esetében azonban elképzelhető, hogy a kép csak SD minőségű lesz
kuka, így viszont instant kuka

(#131439) mephi666 válasza Tibiajax (#131438) üzenetére


mephi666
nagyúr

...inni kell hozzá eleget, hogy szépen felskálázódjon az sd adás :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131440) bagyulajuve válasza mephi666 (#131439) üzenetére


bagyulajuve
addikt

mit iszol? mert nekem a HD skálázódik le :DDD

Resistencia eterna

(#131441) mephi666 válasza bagyulajuve (#131440) üzenetére


mephi666
nagyúr

az mindegy, a mennyiségen múlik minden: az sd felskálázódik "jó"-ra... a hd meg le, ugyanerre :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131442) Tibiajax válasza bagyulajuve (#131440) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D hja.. biztos valami jó kis felskálázó piát tud.. jöhet a tipp! :)

(#131443) bagyulajuve válasza mephi666 (#131441) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ja, van olyan aki felskálázódik ;]

Resistencia eterna

(#131444) mephi666 válasza bagyulajuve (#131443) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja:
"három-négy kör sör meg hp,
majd nem érdekel, hogy sd/hd" :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131445) mephi666


mephi666
nagyúr

senki nem nézi a chelsea - 'pool meccset? ...ez a kepa úgy néz ki ezen a meccsen akarja feljavítani a botrány statisztikáját... minimanó meg szerintem nagyon megtalálta a helyét: szépen letámad, adja a jobbnál-jobb labdákat, veszélyeztet... lőhetne már egy gólt, nagyon megérdemelné :K ez a williams gyerek meg ha így folytatja, stabil pont lehet hosszú távon is a védelemben

a 2. félidőben minimum 2-3 gólra számítok, jó kis pörgős meccs ez :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131446) Napfénysüti válasza mephi666 (#131445) üzenetére

Mi történt a Liverpoollal? :Y

Més que un club!

(#131447) omfgk


omfgk
addikt

Wednesday's Coppa Italia semi-final second leg between Juventus and AC Milan in Turin has been postponed due to the coronavirus outbreak

Kérdéses a bajnokság is. Felmerült egy 30 napos pihi...

(#131448) mephi666 válasza Napfénysüti (#131446) üzenetére


mephi666
nagyúr

idén 2hónapot csúszott a szenvedős időszak: hiányzik henderson középről és támadásban+védekezésben folyamatos kihagyások voltak tegnap is... hónapok alatt kaptak be 7 gólt, amennyit most 1.5 hét alatt sikerült begyűjteni... (kiesőjelöltek és a nem túl izmos chelsea ellen) mondjuk tegnap az 1. beírható adrian potyájának, viszont utána szépített nagyokat: kaphattunk volna simán többet is, viszont a másik oldalon lőni kellett volna minimum 2-3-at... egyszerűen elveszítette mindenki pihenés alatt a gólvágó cipőjét

ezt a fakupát amúgy nem sajnálom, ha ezzel a kiszállással minden energia a pl+bl győzelemre irányul :K

ui: ha legjobb játékost kellene választanom mindkét oldalon, chelsea oldalon egyértelműen kepa lenne... 'poolnál meg minamino-t mondanám... többiek közel sem azt hozták, amit elvár tőlük az ember, rajta pedig nagyon látszik, hogy meg akarja hálálni a lehetőséget és dolgozik becsülettel

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131449) Napfénysüti válasza mephi666 (#131448) üzenetére

Lehet kissé el is fáradtak mostanra. Formahanyatlás minden csapatnál benne van a a pakliban főleg így a tavasz kezdetekor.

Nem is mondtam de hétfőn olyan kispályás bajnokink volt hogy annál Hitchcock se rendezhetett volna izgalmasabb thrillert. :DDD

Més que un club!

(#131450) LendvaiFeri1 válasza Napfénysüti (#131446) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Kipukkant a lufi.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.