Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131451) mephi666


mephi666
nagyúr

maguire nagyon nézi azt a mikrofont :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131452) bagyulajuve válasza mephi666 (#131451) üzenetére


bagyulajuve
addikt

meg sem próbálkozik a hölgy szemébe nézni, mert nem jutna el addig :DDD

Resistencia eterna

(#131453) mephi666 válasza bagyulajuve (#131452) üzenetére


mephi666
nagyúr

...tudjuk be nála foglalkozási ártalomnak, hogy szereti a nagy, kerek labdákat :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131454) Peterhappy


Peterhappy
őstag

(#131455) hhenry válasza mephi666 (#131453) üzenetére


hhenry
őstag

:DD

(#131456) Tibiajax válasza mephi666 (#131451) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azért nagy köcsögök az ottani tévések is.. minek kell ilyen csajokat berakni? oké hogy kiemelten dekoratívak, de mi helye van egy szakmai interjú alatt? nagymellű szép arcú szőke picsa, persze, biztos nagyon ott van szakmai tudásban is....sok okos, mélykérdés tett fel vajon?
tiszta gáz

szerk. jaajj, a nézettségi mutató...már megint elfelejtettem. én barom

(#131457) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Izgalmas EB elé nézünk az M4-en: Hajdú B, Knézi Jenő, Varga Ákos, Ujvári Máté, Lukács Viktor.

Tiszta szerencse, hogy M4-en le lehet venni a kommentátor hangsávot :DDD

(#131458) LendvaiFeri1 válasza DeathAdder (#131457) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Hajdú B az egyik legjobb. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#131459) bagyulajuve válasza DeathAdder (#131457) üzenetére


bagyulajuve
addikt

már ha lesz EB

Resistencia eterna

(#131460) mephi666 válasza DeathAdder (#131457) üzenetére


mephi666
nagyúr

horti gábor kellene oda :DDD ...ócska meccsek hangulatát is jól fel tudta mindig dobni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131461) Ringman válasza DeathAdder (#131457) üzenetére


Ringman
nagyúr

Neten nézve sajnos nem!

(#131462) DeathAdder válasza mephi666 (#131460) üzenetére


DeathAdder
veterán

Úgy kiröhögné Morata kihagyott ziccereit mint szegény Palermot annó a Bocában :DDD

(#131463) mephi666 válasza DeathAdder (#131462) üzenetére


mephi666
nagyúr

"a szöcske" :C kedvenc videóm tőle... kb 10-15 éve melyik adónál volt? sport klub? csomószor azért kapcsoltam oda, hátha megy valami f*s meccs, amit ő kommentál :D ...jobban szórakoztam, mint bármelyik standup comedy-n

ui: azért dicsérni is tudott :) (...viszont a 100milliót érő játékosokat is szétfikázná simán 1-1 bakinál)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131464) vond válasza DeathAdder (#131457) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hajdúbé mostanában már csak elmegy. Amúgy egyik szarabb, mint a másik, de én leginkább a Varga Ákost nem bírom hallgatni. Abban a fasziban nulla érzelem, meg egyediség, meg bevállalósság van.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#131465) DeathAdder válasza vond (#131464) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nosztalgiából nálam is elmegy Bé, sőt még örülök is neki sokszor, de nagyon nincsen képben, ezen felül random összemos dolgokat, mintha kihagyna a figyelme is, vagy csak nem érdekli már az egész annyira :(

(#131466) Redneck válasza DeathAdder (#131465) üzenetére


Redneck
veterán

Hajdú B néha valóban nincs képben, de én szeretem a dumáját és a hangját is, így elnézem neki. Az biztos hogy pár meccse legendás lesz, és öreg emberként nosztalgiával fogunk visszagondolni rá.

A spanyol ligához kifejezetten értő, de számomra idegesítő El Clasícot közvetítő Spílerestől cserébe a falra másztam.... :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#131467) máyköl


máyköl
veterán

Pedig ezeknél még Gundi is jobb.

Hajdú B., Gundi, Farkas, Méhes csapatot küldeném.

Méhes Gábor messze köröket ver itthon bárkire jelenleg szvsz.

(#131468) Peterhappy válasza vond (#131464) üzenetére


Peterhappy
őstag

Mintha azt hallottam volna, Hajdúbének volt valami súlyosabb betegsége (vagy agyvérzése?) vagy valami ilyesmi. És azóta árnyéka önmagának, de lehet hogy (remélem) rosszul tudom.

Én nagyon szerettem régen, nagyon felkészült, alapos riporter volt, de manapság már csak önmaga paródiája legtöbbször. És a baj, hogy talán még így is átlagon felüli a magyar mezőnyben...

#131462) DeathAdder: Mekkora paraszt :C Nagyon nem bírom a pasast, de ezen rendesen felnyerítettem.

[ Szerkesztve ]

(#131469) vond válasza Peterhappy (#131468) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Én is úgy emlékszem, hogy volt valami gondja régebben, de utána is jó volt még. Csak az utóbbi években gyengült. Mondhatjuk úgy is, hogy "emnétyesedett". :D De még így is bőven Ő a legjobb abból a felhozatalból. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#131470) DeathAdder válasza máyköl (#131467) üzenetére


DeathAdder
veterán

Gundit? :)

Vannak azért bőven jó kommentátorok, akik abszolút megütik az elitet külföldi szempontból is (és külföldön is vannak nagyon nagy kutyaütők), ilyenek pl. Méhes, Szarka, Baumstark. Nálam ők az abszolút kedvencek. Egy kevésbé érdekes meccset is megnézek, ha ők kommentálják, utóbbi kettőnél majdnem biztos vagyok, hogy be van téve a külföldi szaktwitter és abból is tudósítanak a közvetítések alatt, iszonyú naprakészek, és felkészültek, de nem adagolják túl, és nem éreznek késztetést hogy állandóan beszéljenek, így átjön valami a meccshangulatból is :)

Farkas tudása melletti fetisizmusa sokszor zavaró már (klasszikón instant ejakuláció :DDD), de még mindig 100x jobb egy lelkes kommentátor, mint a melankolikus, pl. Lédereret ezért simán eltűröm :D Azért az sok volt, már amit hallottam belőle legutóbb hogy, pl. "méghogy Marcelo nem védekezik kérem szépen", épp megnéztem volt 8 szerelése addig az egész szezonban :D

Hajdú meg még mindig abban a legjobb, hogy reflexből kicsit humorosan, de nem erőltetetten lereagáljon egy-egy játékhelyzetet, kvázi szórakoztat, de szakmailag nagyon nincs képben sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#131471) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

Tibinek szeretettel egy csodálatos Müller-moment a tegnapi kupameccsről. a megnézéshez fogyasztásra ajánlok egy bajor weizendoppelbockot. :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#131472) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#131471) üzenetére


DeathAdder
veterán

Annyian utálják ezt az embert, hogy kezdem már megkedvelni :))

Amúgy hol van ez Iago Aspas csúcsszögletétől :DDD

(#131473) RoyBatty válasza Peterhappy (#131468) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Infarktusa volt, azóta visszavett a tempóból.

(#131474) Peterhappy válasza RoyBatty (#131473) üzenetére


Peterhappy
őstag

Köszi
Mondjuk úgy nem csodálom és megértem.

(#131475) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#131471) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD
Idol.

német kupameccs...... és nem néztem, elfelejtkeztem róla, a fene egye meg

(#131476) vond


vond
MODERÁTOR

Jesszum, ez a Léderer hogy néz ki. :Y

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#131477) villamos


villamos
őstag

Nyolcvanhárom percig vártuk a csodát, de a ZTE -nek csak sikerült begyötörni...
tehát ZTE - FEH: 1-0
Nem mert mostmár 2:0 :C

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#131478) omfgk


omfgk
addikt

Az olasz bajnokik most egy hónapig zártkapusak lesznek

A new Government decree has ruled that all sporting events in Italy will only be played behind closed doors until April 3 due to the Coronavirus outbreak.

https://www.football-italia.net/150823/official-behind-closed-doors-until-april-3

Még lehet ,hogy lesz módosítás.

[ Szerkesztve ]

(#131479) Ringman


Ringman
nagyúr

felcsút és a valós nézőszám: [link]

(#131480) vond válasza Ringman (#131479) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Amióta "megalapították" ezt a mocsok klubot, azóta ez van. És az a durva, hogy még a kamuzott, háromszor annyi is botrányosan kevés. De nem baj, tartsuk el őket még pár évtizedig. :(((

(#131481) alázógyík: Pontosan.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#131481) alázógyík válasza Ringman (#131479) üzenetére


alázógyík
őstag

A többi szutyerák, mesterségesen felpumpált, de senki által nem érdekelt klubnál is ez megy. :((

(#131482) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Most nézem csak, hogy mi történt részleteiben a Hoffenheim meccsen, és mélyen felbosszantott.
Már nem kell négerezés, meg buzizás sem ahhoz, hogy félbeszakítsanak egy mérkőzést?

Elég néhány bunkó szurkoló kifeszített transzparense, amin gúnyolják Hoppot, és már le is fújják és csőstül mennek a Bayern játékosok, meg a nagy kutyák a szurkolókhoz, hogy ne csinálják már, mert nem győznek "szégyenkezni" miattuk? Aztán meg a játékosok negyed óráig nem hajlandók focizni, csak egymásnak passzolgatnak, amit a pálya szélén levő összes stábtag bő nyállal felállva tapsol..

Ennyire tüntetően törekedni a steril lelátóra már tényleg nagyon erős. Az egész atmoszférát egy polkorrekt steril helyszínné igyekeznek tenni, és ez megint elsősorban német közvetítéssel fogja szépen lassan átvenni az összes többi bajnokság, ahogy a háború utáni komplett német nemzet indentitásnélküliségét, asszimilálódási és globalizálódási hajlamát, a totalitárius liberalizmust, a toleranciakampányt, a gender fasizmust is kezdi átvenni a legtöbb európai ország.

Alap, hogy régen a futball egy proli mulatság volt, a munkás tömegek szórakozása, amit később a középosztály elirigyelt, kitúrták őket, és mára már egyértelműen kezd egyre inkább színház lenni, ami nem is szurkolás már, hanem az élményfogyasztás egyik fajtája, ahol tételesen le van írva mit és mikor kell énekelni, ami után tetszésükhöz mérten vagy megtapsolják vagy kifütyülik az előadást, majd elballagnak bögrét vásárolni, meg egyéb fröccsöntött vackokat a fanshopokban.

Ahogy Churchill mondta: a futball háború és a labdarúgás, a szurkolás egy olyan fontos funkciót is betölt, hogy nyilvánosan el lehet égetni azokat a sérelmi energiákat, amik korábban vérengzéshez, háborúkhoz, és népirtásokhoz vezettek.
Ezeknek a gesztusoknak és indulatoknak az egyik legjobb helye a futball (volt), ahol felgyűlhettek, kirobbanhattak, és eléghettek. Na meg a humor, viccek, ami kiválók voltak a feszültségek levezetésére, de azt már véglegesen, teljesen kinyírta a pc. Mi marad hát? a lövöldözős játékok?

Bár nekem erről az egész polkorrekt dologról az a véleményem, hogy ez a rengeteg lefojtásokból fakadó rengeteg frusztráció, valahol egyszer nagyon csúnyán ki fog sülni, mert egyszerűen bele van kódolva az emberi anyagba, hogy a természetüktől fogva nem így kell működniük.

(#131483) alázógyík válasza DeathAdder (#131482) üzenetére


alázógyík
őstag

+1

(#131484) LyonnaisFan1 válasza Ringman (#131479) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Sokan a bufekbol kovettek teven a meccset, azert nem lehettek jelen a lelaton :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#131485) sh4d0w válasza DeathAdder (#131482) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A liberális diktatúra pont olyan, mint más diktatúrák: azt mondhatod, ami a hatalomnak tetszik.

https://www.coreinfinity.tech

(#131486) alázógyík válasza sh4d0w (#131485) üzenetére


alázógyík
őstag

:K

(#131487) venember83 válasza DeathAdder (#131482) üzenetére


venember83
nagyúr

Itt mondjuk annyi a csavar a dologban, hogy Hopp nélkül nagyon nem lennének sehol. De az átlagember elég egyszerű, köpködni, utálni sokkal könnyebb, mint elismerni és tisztelni.

(#131489) sh4d0w válasza venember83 (#131487) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Valójában a DFB egy fenntartható üzleti modellt követel meg és az egyszemélyes tulajdonlás pont ezt rúgja fel. Ekletáns példa a PL, hova vezet, ha egy pénzmágnás számolatlanul önti a pénzt egy klubba: elszabaduló játékosárak, fizetések. Nagyon kíváncsi leszek, mi történik, ha elzáródnak a pénzcsapok.

https://www.coreinfinity.tech

(#131490) vond


vond
MODERÁTOR

Rooney 13 év után a MU ellen. Érdekes és érzelmes meccsre számítok. :C

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#131491) Viszlát válasza vond (#131490) üzenetére


Viszlát
addikt

Elő is vettem a Rooney mezem, jobb lett volna egy két mérettel nagyobbat venni anno. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#131492) vond válasza Viszlát (#131491) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Először métert olvastam. :D Mondjuk méretként se rossz. :DDD Hajrá MU! Rooney meg mielőbb jöjjön haza edzőként. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#131493) Viszlát válasza vond (#131492) üzenetére


Viszlát
addikt

Azért előbb derüljön ki, hogy ért-e hozzá, mert az egy dolog, hogy ki tudott alkudni egy ilyen szerződést a Derby-val...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#131494) sh4d0w válasza Viszlát (#131491) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Méterrel? ;]

https://www.coreinfinity.tech

(#131495) vond válasza Viszlát (#131493) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Bízz bennem, illetve a megérzésemben. ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#131496) Viszlát válasza sh4d0w (#131494) üzenetére


Viszlát
addikt

Csitt! :D

vond: khm... ;]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#131497) DeathAdder válasza sh4d0w (#131489) üzenetére


DeathAdder
veterán

psg, sziti biztos nagyon megsínylené, a cselzi viszont már teljesen piaci alapon működik, persze nekik is ott lóg a fejük felett Damoklész kardja, hiszern a tulaj bármikor dönthet úgy, hogy kiveszi azt a pár milliárdot, amit 15 év alatt belepumpált a klubba.

Ha a PL pénzcsap elzárására gondoltál az biztos krízishez vezetne, bár nem tudom elképzelni hogy minek kell történnie ahhoz, hogy ez elkezdjen hanyatlani, amikor egyre nézettebb, már az USA-ban is évről évre több embert vonz be. Szerintem inkább fog a többi bajnokság is felzárkózni, a spanyol is egyre kiegyenlítettebb, olaszoknak az adókedvezmény nagyon jót tehet, és a francia bajnokságnak kimondottan jót tenne, akik tocsognak a tehetségekben, de jelenleg a psg-n kívül mindenkit exportra szánnak. Brexit ennek jót tehet, mert a gazdag PL klubok (vélhetően, ha csak nem lesz kiskapu) nem fogják tudni kilóra megvenni a franciában játszó tehetségeket, így Kantét, Pogbát, Mahrezt etc..

(#131498) vond válasza Viszlát (#131496) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Azután pont jó lesz. ;]

Amúgy ez nem ér, akkor épp menekültünk a szarabbnál-szarabb edzők elől. Aztán lett mégegy. :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#131499) mephi666


mephi666
nagyúr

rooney egy kockás ingben elmehetne favágónak :D az a durva, hogy ebbe a unitedbe simán beférne még játékosként is... aktívan védekezik, szabadot meg szépen odarakta... jobb játékos ő a másodosztálynál...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131500) vond válasza mephi666 (#131499) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Bizony beférne. :K Nevet nem írok, hogy pl. kinek a helyére. :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.