Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131501) mephi666 válasza vond (#131500) üzenetére


mephi666
nagyúr

na közben vezet a united: kapus szemszögből rohadt g*ci volt az a lövés...pattanásból nagyon erősen és meredeken ment a hosszúba...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131502) vond válasza mephi666 (#131501) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Védhetetlen. Így akarta. ;] :DDD

Na, 0-2. Lukaku Light beindult? :))

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#131503) Enzolord válasza vond (#131490) üzenetére


Enzolord
addikt

Itt gondolkoztam , hogy jött ki neked a 13 év , mikor 3 éve igazol el kb! ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#131504) sh4d0w válasza DeathAdder (#131497) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Én pont arra gondoltam, hogy klubszinten mi történik majd, lásd az általad említett klubokat. Tibi új kedvence (PSG) hamarosan beleléphet a teli pöcegödörbe, már vannak erről pletykák.

Azt épeszű ember nem várja, hogy a PL összeomlik, nem is írtam ilyet.

https://www.coreinfinity.tech

(#131505) venember83 válasza DeathAdder (#131497) üzenetére


venember83
nagyúr

"a tulaj bármikor dönthet úgy, hogy kiveszi azt a pár milliárdot, amit 15 év alatt belepumpált a klubba"

Ez nem lehetséges, mivel az a pénz nincs meg. Max. eladni tudja a klubot egy másik befektetőnek, a klubnak nincs módja kifizetni pár milliárdot. Igazándiból pár százmilliót sem. Nyilván az eladás is veszélyezteti a klub stabilitását, de kivenni jelentősebb pénzt csakúgy, főleg FFP mellett nemigen lehet.

(#131506) Citroware válasza venember83 (#131505) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem az FFP csak a belepumpálást akadályozza, a kivételt nem.

És az ilyen Ajax félék annyit keresnek eladott játékosokkal, hogy nem tudom, hova fektetik be.

[ Szerkesztve ]

(#131507) vond válasza Enzolord (#131503) üzenetére


vond
MODERÁTOR

De azért leesett? :P :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#131508) venember83 válasza Citroware (#131506) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem mehet nagy mértékben és/vagy sokáig mínuszba a klub egyenlege FFP szerint, így pénzt is nehéz kivenni.

(#131509) NyxNyxNyx válasza Citroware (#131506) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát de itt a kivétel kvázi azt jelenti, hogy elzárod a csapokat és eladod a klubot, ami mára sokkal többet ér.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#131510) mephi666


mephi666
nagyúr

na így izgalmas lesz, ha innentől lehet szívbaj nélkül lökni meg könyökölni a pool védőket és nem fújnak semmit

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131511) mephi666 válasza mephi666 (#131510) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja les-t utána nem is figyeltem... bosszúból tömni kellene ezeket rendesen

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131512) DeathAdder válasza venember83 (#131505) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azt megtehetné amit a leedsel, portsmouthal, liverpoollal csináltak annó, hogy eladja az értékes játékosokat, hoz helyette kutyaütőket, kölcsönt vesz fel és a klub lesz rá a fedezet.

Amúgy az FFP csak akkor van ha van nemzetközi hadszintér, tehát miután lecsúsznak a középmezőnybe kis túlzással tulajként azt csinálhatna amit csak akar. Nyilván ez nem valószínű hogy valaha is bekövetkezik, azok után amilyen gyermeki lelkesedéssel szurkolt ennek a csapatnak, bár ki tudja ha anyagilag megszorul egy olajgázmágnás az mire képes :D

[ Szerkesztve ]

(#131513) Ringman


Ringman
nagyúr

vicc hogy felcsút-vidi és női kosárlabda kupadöntőt közvetít a köztévé, a belgák elleni davis kupa 5. meccsét (ami a továbbjutásról dönt) meg semmi, eszem megáll.

streamen kell néznem egy *válogatott* meccset, miközben klubcsapatok meccsei mennek az állami tévén.

[ Szerkesztve ]

(#131514) Enzolord válasza Ringman (#131513) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem ezt adja a Duna World? Legalábbis délben meg adta

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#131515) Ringman válasza Enzolord (#131514) üzenetére


Ringman
nagyúr

5-kor átkapcsoltak a kosárra.

(#131516) venember83 válasza DeathAdder (#131512) üzenetére


venember83
nagyúr

Tudtommal a PL-ben is érvényes az FFP, mivel az angol liga is elfogadta azt.

(#131517) Enzolord válasza Ringman (#131515) üzenetére


Enzolord
addikt

Terveztük, hogy kimegyünk, de inkább a Fórumban költöttük el a jegyek árát!! ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#131518) DeathAdder válasza venember83 (#131516) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen, de látjuk mennyire foglalkoznak vele, még az uefa is szigorúbb akarom mondani adja némi látszatát annak, hogy vizsgálódik :DDD

Több klub megúszta már az ffp dolgot azzal, hogy nem indult nemzetközi hadszíntéren, ha jól tudom a Milan kapcsán is azért merült fel, hogy lemondanának az EL indulás jogáról :)

(#131519) Ringman válasza Enzolord (#131517) üzenetére


Ringman
nagyúr

végül kijutottunk, a döntő mérkőzésen is szetthátrányból fordítva!

(#131520) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Én is PSG drukker leszek holnaptól...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#131521) vond válasza Ringman (#131519) üzenetére


vond
MODERÁTOR

:C

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#131522) Peterhappy válasza Ringman (#131519) üzenetére


Peterhappy
őstag

Bizony, nagy bravur, nagy siker meg ugy is, hogy nem a legerosebb belga csapat jott.
Feltem, hogy ket jatekossal mire megyunk, szerencsere ram cafoltak Marciek.

(#131523) villamos


villamos
őstag

100 éves a ZTE. Ezt a jeles évforulót az FTC is megünnepelte, mégpedig egy góllal. :C

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#131524) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#131520) üzenetére


DeathAdder
veterán

Számokat látva jó formában lehetettek ti is mostanában, nincs vége a meccsnek de már 3as xG-n a Burnley (!!!!) úgy hogy Dier a pályán van meg 4 CB.

José teljesen kiégett :( pedig bíztam benne, hogy megújul a pihenése után.

Poch szabad, le kéne rá csapni ;]

[ Szerkesztve ]

(#131525) LyonnaisFan1 válasza villamos (#131523) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ezzel a 100 éves zete tovább ment a kiesés felé, és úgy fognak kizúgni, mint ahogy anno mi. Nekünk is az évfordulón "sikerült" a bravúr. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#131526) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#131524) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én még bőven bízok Mou-ban. Pochettino-val szarabb volt az utolsó fél évben a csapat, mint most. Mou legalább kísérletezik különböző felállásokkal. Jövőre kíváncsi leszek változik-e valami.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#131527) Ringman válasza Peterhappy (#131522) üzenetére


Ringman
nagyúr

goffin nélkül szerintem mi voltunk az esélyesebbek (atp helyezések alapján is), egyedül a párosukkal voltak előrébb (ők idén pariban voltak az atp cup-on a nadal/busta párossal), ha tegnap mind2 meccset hoztuk volna, akkor a párost el is lehetett volna dobni.

a tegnapi meccset nem láttam, de marci ma is nagyon görcsös volt, a párosban is sok breaklabdát kihagytak a srácok.

attól én is tartottam, hogy sok lesz a 3 meccs 2 nap alatt.

(#131528) villamos válasza LyonnaisFan1 (#131525) üzenetére


villamos
őstag

Pedig most mennek becsülettel, próbálkoznak, a kapuig szépen el is jutnak több ízben, csak az a fánya befejezés, az nem megy. Igaz hogy kiegyenlítettek, de büntetőből.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#131530) hhenry


hhenry
őstag

Akit esetleg érdekelne:[PH Foci] (Mindenki jöjjön)

[ Szerkesztve ]

(#131531) forceberg válasza hhenry (#131530) üzenetére


forceberg
veterán

A $zenzsermenesek is jöhetnek? (Tibi, NyxNyxNyxyz, stb.) :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#131532) hhenry válasza forceberg (#131531) üzenetére


hhenry
őstag

Persze ;] a PSG-ben is ha más nem a mezük jó :P

(#131533) Citroware válasza NyxNyxNyx (#131526) üzenetére


Citroware
addikt

Mai meccs utáni interjúban nagyon kipécézte Ndombelét és a világ összes hibáját rákente (természetesen amellett hogy a legjobbak hiányoznak).

Mennyire igazságos az? Mi a baj vele? Nem látok mostanában Spurs meccseket de én őt kiváló tehetségnek tartom és a Liverpoolban baszó lenne.

(#131534) NyxNyxNyx válasza Citroware (#131533) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem a világ egyik legtehetségesebb játékosa. Olyanokat tud, amiket nagyon kevesen. De a PL-ben egy félidőt nem tud lenyomni nagy intenzitással. 20 perc után már kocog. Nagyon nem jó a hozzáállása, pedig top5 játékos lehetne belőle. Ez alapján a Pool-ban még ennyit sem játszana.

Lo Celso viszont hatalmas fogás volt. De még mindig nem tudok rámutatni, hogy miért vagyunk ilyen rosszak 1 éven keresztül folyamatosan. Miért felejtett el mindenki játszani?

Lehetett ezt látni a Barcelonánál is meg a Realnál is hogy a játékosok miután mindent megnyernek elveszítik a motivációjukat. Szerintem itt is ez történhetett. Audi kupa megnyerése után már nem tudtak felpörögni.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#131535) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#131526) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mou a mu utolsó heteiben is még kísérletezett felállásokkal, és nagyon gyenge kondiban voltak (akkor jöt Ole és egy hónap alatt a fél csapat kidőlt mert nem bírták a terhelést), legkevesebbet futottak az egész bajnokságban, de abban általában mindig jó volt, hogy a reaktív focijában jól védekeztek, és itt az emberek is adottak lennének, ehhez képest ez olyan semmi, a csapat túl hosszú, túl széles, nem bírják el ha nyomás van a labdáson, nem tudnak presszingelni, zabálják a transitionöket, gyakorlatilag mindent rosszul csinálnak.

Ndombele, locelso együtt valami egészen baszó középpálya lehetne, mindkét játékos nagyon egyedi.
Kíváncsi vagyok a mindig erős második szezonja hogy sikerül :)

[ Szerkesztve ]

(#131536) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#131535) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mondjuk nálunk alapból ki van dőlve a fél csapat általában. Szerintem Ndombelén kívül futnak eleget, csak nem tudják hova és miért. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#131537) LyonnaisFan1 válasza Ringman (#131529) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A baj nem kicsi már ott. A játékosok szövetsége is a SA megállítását követelik, és Balotelli is szavát emelte. És őt is követni fogja nem egy sztár rövidesen.
Több, mint 200 elhunyt az olaszoknál. Rosszabbodik a helyzet :F

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#131538) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

akkor.. mégse lesz ma juve-inter?

(#131539) bagyulajuve válasza Tibiajax (#131538) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem lehet ezt már követni

Resistencia eterna

(#131540) drachoHUN válasza Tibiajax (#131538) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ha le is zárják, mondjuk Lombardiát, a csapatok szerintem akkor is utazhatnak zárt ajtós meccsekre. Ugyanígy igaz lesz ez az európai kupában érdekelt csapatokra. Bár, hogy a hazai meccseket hol fogják lejátszani az már kezd kérdésessé válni.

Viszont ha tovább súlyosbodik a helyzet, akkor semmit se lehet kizárni.

Forza JUVE!!!

(#131541) Citroware válasza NyxNyxNyx (#131534) üzenetére


Citroware
addikt

"a játékosok miután mindent megnyernek elveszítik a motivációjukat"
"Audi kupa"

:DDD ?

(#131542) venember83 válasza Tibiajax (#131538) üzenetére


venember83
nagyúr

Miért ne lenne? Halaszthatatlan munkaügyben lehet utazni. A kiskaput meghagyták a törvényalkotók. Jó szokás szerint.

(#131543) Ringman


Ringman
nagyúr

Parma spal meccs nem kezdődött el.

(#131544) venember83 válasza Ringman (#131543) üzenetére


venember83
nagyúr

A mai meccseket lejátsszák. Állítólag. Háromnegyedkor kezdődik a Parma - SPAL.

(#131545) Peterhappy válasza venember83 (#131544) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igen, 75 perccel később ugyan, de megrendezik.

Az a zárt kapus Juve-Inter azért elég rosszul hangzik.

[ Szerkesztve ]

(#131546) bagyulajuve válasza venember83 (#131544) üzenetére


bagyulajuve
addikt

egyik percben ezt mondják a másikban meg amazt :F

Resistencia eterna

(#131547) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

most kapcsoltam oda a Milan-Genoa meccsre, de így szurkolók nélkül semmi értelme az egésznek

Resistencia eterna

(#131548) vond


vond
MODERÁTOR

Ejjj, hogy megfirkálta Bruno és Marszi a Szitit. :C

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#131549) ZavaBalazs válasza Citroware (#131541) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

végre valakitől megkapja a tiszteletet az a kupa. inkább vegyél példát róla...

Tibinek szeretettel: Gnabry figyelt, amikor az arsenal meglőtte a norwich ellen az egyérintőzős gólt. jó, ez nem annyira szép, de azért nem rossz :)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#131550) forceberg


forceberg
veterán

TRÉderson...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.