Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130951) Enzolord válasza omfgk (#130949) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez valóban kiaszás volt a Leganessel szemben. Miért nem külföldről igazoltak. Vagy ilyenkor tiltsák be a Buyouttal rendelkező focisták megvásárolhatóságát, és csak olyat lehessen igazolni, akinek a klubjával is kell tárgyalni. És akkor ok megszabnak egy jó nagy összeget, és eszi, nem eszi, nem kap mást. Ez inkább fair lett volna

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#130952) forceberg válasza Enzolord (#130951) üzenetére


forceberg
veterán

Ebben most pont semmi kivetnivaló nincs...
Csak belföldről lehet igazolni és csak belföldön játszhat a köv. átigazolási időszakig.
Majd ezentúl olyan szerződéseket kötnek, hogy a kivásárlási ár csak a TW-ban érvényes.

A másik oldal meg, hogy a tag megkapta élete lehetőségét!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#130953) omfgk válasza forceberg (#130952) üzenetére


omfgk
addikt

Tehát ha most Navas lesérült volna, és a PSG letette volna Ter Stegen-ért a 150 millát (annyi talán a záradék), akkor is ezt mondanád?

Mondtam volna Messi-t, de a City/PSG féle érdeklődés után legutóbb talán 800 millára emelték a záradékot...

---
A játékost szerintem senki nem hibáztatja, neki ez egy óriási lehetőség.

Most ezek után a liga felülvizsgálhatja a szabályt legalább.

[ Szerkesztve ]

(#130954) forceberg válasza omfgk (#130953) üzenetére


forceberg
veterán

...belföldön...

Pont amúgy a Barca copta be anno Pintoval, hogy nem volt értelmes cserekapusuk.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#130955) Enzolord válasza forceberg (#130952) üzenetére


Enzolord
addikt

Már hogyne lenne. A Leganest lecopatták keményen, mert nekik kellett valaki. Miért nem egy tartalék játékost igazoltak, ahelyett, hogy egy olyat, aki a hátán vitte a kis csapatot, ha szigorúan vesszük. És a Leganest meg azt sem mondhatta, hogy bocsi, nem. Vagy fizessenek ilyenkor dupla, tripla pénzt egy játékosért, vagy egyezzenek meg a klubbal is. Ez lett volna fair.

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#130956) omfgk válasza forceberg (#130954) üzenetére


omfgk
addikt

Igaz-igaz. Azt elfelejtettem. Csak kellett egy gazdag olajos csapat. :D

Akkor Courtois - Ter Stegen.
Perez zsebből kivágja érte a pénzt. Az FFP úgyis egy vicc.
Mindenkinek meg van az ára.

[ Szerkesztve ]

(#130957) drachoHUN válasza forceberg (#130952) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Már hogyne lenne? Egyrészt az a liga, amelyik így kivételez egy sérülés miatt valakivel, az minden csak nem fair.
Persze a Barca kapva kapott a lehetőségen, de ők is csinálhatták volna ezt máshogy.

Nem utálom én a katalánokat, de ez az egész így hányinger. :(((

Maga a Buyout teljesen normális szabály, hiszen alap esetben, akkor is csak nyáron csatlakozhatott volna már a Barcához. De így, a külön engedéllyel jól megszopta a kiscsapat.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#130958) forceberg válasza drachoHUN (#130957) üzenetére


forceberg
veterán

De, tegyétek félre az utálatot.
Majd, amikor a lábadon áttolják a tömött bevásárlókocsit, majd akkor gondolj arra, hogy mennyire vannak az emberek, vagy vállalkozások(a sport is beleértve) tekintettel a másikra. Semennyire. :(

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#130959) Enzolord válasza forceberg (#130958) üzenetére


Enzolord
addikt

Tehát továbbra is az a probléma, hogy a liga kivételezett, a Barca még lépett egy gusztustalant. Ezt utálat nélkül mondom. Nem nagyon lehet ezt mosdatni, ez egy büdös gyerek.

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#130960) forceberg válasza Enzolord (#130959) üzenetére


forceberg
veterán

Elhiszem, hogy a MU miatt már megcsömörlöttél :)) , de ez nem kivételezés, ezt nem most találták ki.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#130961) forceberg


forceberg
veterán

Labdarúgás: Wenger módosítana a lesszabályon, hamarosan megtárgyalják

LOL! Ha ezt bevezetik... akkor elszaporodnak majd a púpos hátú csatárok...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#130962) omfgk válasza forceberg (#130961) üzenetére


omfgk
addikt

Erről nemrég olvastam csak azt nem értem ,hogy ez mit oldana meg.

Ehelyett a támadó nem lenne lesen, ha van olyan testrésze, amely legalább egy vonalban van a védővel és szabályos gólt szerezhet vele – még akkor is, ha más ilyen testrésze előrébb van.

Tehát mostantól azt centizgetnék ,hogy a támadó kaputól legtávolabbi testrésze még egy vonalban van-e a védővel vagy sem? Átkerül a vonalazás 40 centivel mondjuk.

Inkább azt kéne szabályozni ,hogy nincs centizgetés. Tehát ha a VAR segítségével nem lehet egyértelműen megmondani a képet nézve (mondjuk 5 másodpercen belül) ,hogy les-e vagy sem akkor egyvonal, kész. Ha bele kell nagyítani, vonalazni akkor az nem les.

Amúgy is a VAR erre lett kitalálva eredetileg. Egyértelmű hibákra.

[ Szerkesztve ]

(#130963) BenHans válasza forceberg (#130961) üzenetére


BenHans
addikt

Hogy Besenyő "fmhsz" Istvánt...öhm, azaz Besenyő "focimeccshez hozzászóló" Istvánt idézzem, "hát ez hülyeség, kérem". "Nooormáális?"
Na most, tételezzük fel, hogy nem páros lábbal ugrálok a kapu felé, hanem futok, és az egyik, nevezetesen a bal lábfejem a védő mögött van, de a jobb már a védő előtt, sőt még a fejem és a mellkasom is lesen van, de a bal lábfejem még nincs, akkor az nem les?
:DDD De jó lesz ha ez elér megyébe/blaszba. Mert hát most is alkalmaznák az új kezezés szabályokat meg hogy nem kell a nagy téglalapot elhagynia a kirúgásnak, meg is próbálnának így vezetni, de lassan nem merik megtenni. :DDD Direkt úgy fogok indulni, hogy fél méterrel belógjak de az egyik lábfejem a védő mellett hagyom hátratolva mint a futók indulásnál, áhh, meg fognak ölni, engem is meg a bírót is. :))

omfgk: Vagy egyszerűen egész testrészt nézzenek, tehát lábfej, ha teljes talphosszal megelőzi az les, de amikor a 44-es és 44 2/3-os adidas között nézik a méretkülönbséget az qrvagáz, szóval az ne legyen már.
Ugyanígy a fej is, ha Ibra orra továbblóg ;] az ne legyen les, csak ha az egész feje, a fél vállapból ítélt lest meg úgy ahogy van felejtsék el.

Amúgy ha minden igaz átgondolják a teniszből is ismert challenge lehetőségét is, amit azóta mondok mióta emlegetni kezdték a var bevezetését.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#130964) villamos válasza BenHans (#130963) üzenetére


villamos
őstag

Szerintem teljesen fölösleges az egész cicózás. Az egész les dolgot kellene úgy ahogy van eltörölni a picsába. Ha a labda a kapuban van, akkor az Gól. Kész, ennyike...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#130965) omfgk válasza villamos (#130964) üzenetére


omfgk
addikt

Lesszabály nélkül minden borulna...
Gyakorlatilag onnantól hívhatnánk máshogy is a sportágat.

Olyan taktikai elemek jönnének amit baromira nem szeretnének a nézők látni.

[ Szerkesztve ]

(#130966) forceberg válasza omfgk (#130965) üzenetére


forceberg
veterán

Végre létrejöhetne az ülőcenter fogalma. :))
Aki ilyeneket ír, hogy nem kell a les, az nem sok taktikai elemmel lehet tisztában. :(

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#130967) NyxNyxNyx válasza forceberg (#130960) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én pont ezért nem a Barcát szidom, hanem ezt az idióta szabályt. Mégis hogy gondolták? Hogy fer ez? Nincs játékosom ezért leigazolom a másik csapat játékosát szezon közben, hogy aztán neki ne legyen? Ha engedélyezik akkor legalább ne kivásárlási áron... Nem is tudok ennél rosszabb szabályt fociban.

villamos kollega meg szerintem viccelt.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#130968) venember83


venember83
nagyúr

Inter-meccs. Nem tűnnek túl motiváltnak a srácok.

(#130969) vond


vond
MODERÁTOR

Most már aztán igazán csipánrúghatná valaki Solksjaer-t. :((( Már megint mi ez az összeállítás, meg felállás? Mit akarunk játszani, és kikkel? Értem én, hogy EL (bár szerintem itt is meg kéne célozni a végső győzelmet), de röhej az egész. Matic "szervezi" a játékot, Ighalo, meg Fernandes a padon, de legalább nézhetjük Pereira és Lingard (meg a többiek) szerencsétlenkedését. :W Ráadásul Romero is rohadt nagyot hibázott. Ejjj...

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#130970) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Már megint lesz Olympiakos Arsenal? Mintha minden évben lenne.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#130971) Tibiajax válasza venember83 (#130968) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD
várd ki a végét. Borja motivátor, vecino-val megtámogatva...széleken szintén két adu ász. lehet ebből még bármi
akár még inter-siker is

(#130972) venember83 válasza Tibiajax (#130971) üzenetére


venember83
nagyúr

Eriksen is ott van.

(#130973) Viszlát válasza vond (#130969) üzenetére


Viszlát
addikt

Pihenteti őket, a hétvégén fontos meccs a Watford ellen. ;]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#130974) Ringman válasza venember83 (#130972) üzenetére


Ringman
nagyúr

jó, de ő még nem érti a conte-taktikát, ezért nem kezdő a bajnokságban.

egyébként sérült asamoah (mondjuk ő el-keretben sincs, azon sem lepődnék meg, ha már nem lépne pályára inter-színekben), bastoni, handa, esposito, sensi, gagliardini.

a padon meg ott van dejan stankovic fia (kapus)

(#130975) venember83 válasza Ringman (#130974) üzenetére


venember83
nagyúr

Látva Ramsey teljesítményét, sokáig fogja tanulni. Nagyon más ez a qrva calcio, mint a PL, ha középpályáról van szó.

(#130976) Viszlát válasza vond (#130969) üzenetére


Viszlát
addikt

No, hát megértük ezt is, egy Brugge ellen 1:1-nél a Manchester United időt húz 20 perccel a vége előtt. Nehéz bármit is hozzáfűzni... :(

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#130977) venember83 válasza Viszlát (#130976) üzenetére


venember83
nagyúr

Ebben a helyzetben, amiben a United van 5-6-7 éve a név már inkább csak teher szerencsétlen játékosoknak, vezetőségnek stb. Az bizonyos, hogy élni nem tudnak a lehetőségekkel.

Amúgy meg micsoda felhozatal van az EL-ben, Ajax, Inter, MU, mennyi egykori BL-győztes.

(#130978) Ringman válasza venember83 (#130977) üzenetére


Ringman
nagyúr

lehet, de a mai intermeccs kb nb1-es szintű.

(#130979) venember83 válasza Ringman (#130978) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem akartam lecsúszott csapatoknak nevezni őket, mert nem lett volna fair és igaz. De év elején nyilván nem ez volt a cél. Kivéve a Unitednek, mivel náluk BL eleve nem volt.

(#130980) Ringman válasza venember83 (#130979) üzenetére


Ringman
nagyúr

a mai gólörömökből is látszott, hogy a játékosoknak mennyire hiányzott az el.

(#130981) venember83 válasza Ringman (#130980) üzenetére


venember83
nagyúr

Eriksennek viszont jól jön. Kvázi tét nélküli éles meccseket játszhat.

(#130982) vond válasza Viszlát (#130976) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ott én is ráordítottam a Pereira-ra, hogy húzzon már le a csába. :(((

Milyen érdekes, hogy bejött Bruno Fernandes 10 percre, és egyből elkezdtek focizni.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#130983) Ringman válasza venember83 (#130981) üzenetére


Ringman
nagyúr

így van, lőtt is egy gólt + volt egy kapufája.
viszont lautaro ma is gyenge volt, lehet tényleg barcába fog menni nyáron - kivásárolják?

(#130984) Tibiajax válasza Ringman (#130983) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

és ott szerinted jó lesz?

(#130985) Peterhappy válasza Ringman (#130983) üzenetére


Peterhappy
őstag

Túl sok Inter meccset nem láttam mostanság, de jól rémlik, hogy Lautaro nem középhátvéd, ugye? :W

Mondjuk az Inter még jól is járhat azzal, ha elpasszolja (remélem máshová) és kap érte egy kilenc számjegyű összeget. Ha tovább tudná erősíteni a mostani csapatot, még akár lehetne is belőle valami!

(#130986) alázógyík


alázógyík
őstag

Ez a Getafe ilyen óriás ölő? ;]

(#130987) Ringman válasza Tibiajax (#130984) üzenetére


Ringman
nagyúr

biztosra veszem. vsz. suarezt fogja váltani.

(#130988) Ringman válasza Peterhappy (#130985) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem nem akarják elpasszolni, csak a barca meg fog egyezni vele és kicsengetik a ~110m-es kivásárlási árat (ffp?).
vagy csak megy a huzavona az új szerződése miatt (most 1,5m-et keres évente) és az ügynöke szeretne minél magasabb fizetést kiharcolni.

[ Szerkesztve ]

(#130989) dudu5130 válasza Ringman (#130978) üzenetére


dudu5130
őstag

Azért ne tulozzunk. Azért ez az Inter még Spalletti csapatától is egy klasszissal jobb. Ennyi pontot nem mostanában szereztünk idáig.

(#130990) venember83 válasza dudu5130 (#130989) üzenetére


venember83
nagyúr

Ő a meccset minősítette, mivel mindenki 60-70%-on üzemelt, látszólag a lényeg az volt, hogy senki ne sérüljön le, aztán a továbbjutást majd megoldják a második meccsen.

[ Szerkesztve ]

(#130991) dudu5130 válasza venember83 (#130990) üzenetére


dudu5130
őstag

Én nem is vártam többet.

(#130992) DeathAdder válasza omfgk (#130962) üzenetére


DeathAdder
veterán

Semmi sem vátlozna, ugyanúgy vonalaznának csak máshol.

Ami biztos, hogy sokkal több lenne a kiugratás, amit azzal szűrnének meg hogy kevésbé lépnének fel és játszanának szűken, így sokkal defenzívebb lenne az egész sport. Szerintem teljesen jó ez a szabály, ahogy a gólvonalat centizik úgy a lest is, annyi hogy valamivel jobb és gyorsabb technológia kéne. Mert az tényleg fosreszelés, hogy mozgatják a szálkeresztet pixelre, aztán beraknak egy 17 centi vastag kék vonalat…

Pixelhalmaz cipő, a megállítás pillanata is megkérőjelezhető önmagában, hisz lehet azt tekergetni, nem egyértelmű az utolsó cipőérintés-pillanat sem.

Biztos vagyok benne hogy néhány centi hiba így mindig megvan, úgy kb 10 cm alatt.

(#130993) Datsyuk válasza DeathAdder (#130992) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Szerintem se működne az új szabály. Ahogy Omfgk írta, legyen egy "too close to call" kategória. Ki kell számolni egy hibahatárt amin belül nem lehet egyértelműen eldönteni, hogy les-e vagy sem. Előny a támadó csapatnál. Kész.

(#130994) mephi666 válasza DeathAdder (#130992) üzenetére


mephi666
nagyúr

1 hete újranéztem a 2005ös bl-döntőt... baromi sok volt a les és mind jól fújták a partjelzők... :K oké, nem kassi viktorék vezették :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#130995) Enzolord válasza DeathAdder (#130992) üzenetére


Enzolord
addikt

Lehetne minden csapatnak e 3-4 challenge, mint az NFLben, és csak akkor néznek vissza, ha az edző challengelt. ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#130996) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Liam Gallagher képet láttátok?

Ez a bizottság döntött a Man$ziti kizárásáról.

alt="" title=""

Vicc persze, amikor $ziti drukkerek jönnek az "uefa mafia" szöveggel, de azért na...

[ Szerkesztve ]

(#130997) DeathAdder válasza mephi666 (#130994) üzenetére


DeathAdder
veterán

Most is vannak olyan meccsek, ahol jól intik be a lest hiba nélkül, mégsem gyakori :N és azóta sokkal gyorsabb lett a futball is, sokkal jobban fel vannak tolva a védelmek, amióta Guardiola megváltoztatta a modern fociról való gondolkodást (igazából csak visszanyúlt a régiekhez)

(#130998) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Szakadok :DDD

Google maps-ba írjátok be, hogy empty seats majd enter

(#130999) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#130998) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nálam nem működik, de gondolom az emptyhad stadion az eredmény

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#131000) Napfénysüti válasza DeathAdder (#130998) üzenetére

LOL :DDD

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.