Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99497) Wolfskin


Wolfskin
őstag

Sziasztok!

Nemrég újraraktam a wint (w10pro), egy korábbi telepítés képfájlból, majd frissítettem, a comodot CIS-t is frissítettem, defendert, mindent, majd elkezdtem használni, de fura, misztikus jelenségeket produkál.

1. a képernyő elsötétül, a gép elmegy sleep-be és nem jön vissza többé
2. van, hogy sleep-ból elindul, bejön a nyitókép, de nem kéri be a jelszót. (-- > power off)
3. a tcm ikon először a gyorsindításból tűnt el (quick launch), majd az asztalról is
4. a tor böngész, amit sikerült a firefox egy pluginjával testre szabni (régebbi, nem a legújabb), menet közben visszaalakul alapállapotúra. eltűnnek a kiegészítők ikonja (ad block, downloader stb.), majd újraindítva a tabulátorok több sorba rendezését szolgáló (tab mix plus) is eltűnik belőle, visszaáll alapba. biztonsági mentésből kicsomagolva megint jó, egy darabig, de egy óra alatt lebontja magát.
5. a classic start menő (Classic schell) nem indul el a windowssal, pedig mindig elindult, úgy kell manuálisan indítani. (telepített, legújabb verzió)
6. a indítópultban (startup) semmi nem működik, nem tudok programokat indítani a windowssal
7. a képmetsző csak a fő monitoron működik, a többi monitort elsötétíti arra az időre, amíg kijelölök

Most vagy az új windos öntudatra ébred, és elkezdett irányítani engem, mit használhatok, mit nem, vagy valaki betört a gépembe és szívat…. :F :W

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.