Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78629) Cs1csó válasza Gyick (#78625) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az alaphelyzetbe állítást pont most csináltam egy régi notin (10 éves) nálam gond sem volt mivel alapban úgy volt a 250 GB-os HDD particionálva hogy C rendszer D adat.
Ha jól tudom több lehetőség van:
- Mindent gyalul - a C-t és a D-t is és tiszta rendszered lesz
- Gyalulja a C-t és lesz egy tiszta rendszered de a D-t békén hagyja (ez a legjobb megoldás erre is van ez a dolog alapvetően kitalálva itt a legkevesebb a hiba lehetősége
- Gyalula a C-t a fentebbi módon de személye fájlokat ezt azt megtart - nem tudom ez hogy megy de én inkább nem ajánlom ezzel lehet újra generálja a hibákat amiket az upgrade elkövetett

A lényeg hogy azon a meghajtón partíción amin a windows van/volt ne legyen semmi adat (a különböző programok pl. torrent, böngésző, játékok stb. programok beállításait save mappáit előtte mentsd le és akkor mehet a menet.

Üdv Kékes525

Lehet ismétlem magam már nem tudom, hol tart a történet de szerintem érdemes lenne elindulni a kályhától azaz csinálsz egy új telepítést (SSD-d gyalulva) mindent alapon hagyva tényleg csak pl. GPU drivert és az audio drivert telepíted manuálisan vagy amit nem rak fel a windows és ezzel használod egy hétig. A programok telepítésénél is próbálj mindennél lehetőleg az alapon maradni, akár a nem létszükséglet programokat nem is telepíted első körben.

HA NEM LESZ ANOMÁLIA egy hétig akkor elkezdhetsz gondolkodni a testreszabáson de csak lépésenként hogy amint beüt a hiba lehessen tudni mi volt a legutóbbi változtatás ami előtt stabil volt de azóta előjött a hiba

Amúgy a géped penge, új ezzel szinte kizárható a hardveres vagy a régi driver-ből adódó hiba.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.