Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26805) yankoo


yankoo
tag

Üdv!

Olyan problémám van, hogy a gépemmel az itthon lévő többi gép megosztását nem látom, viszont másik gépről látszanak az én megosztásaim. IP alapján sem tudok csatlakozni (pl total commanderből cd \\192.168.1.x paranccsal) más gépekhez itthon. Tűzfalak kilőve, vírusirtó minden gépen ugyan az (kivéve médialejátszó). Bnőm gépén a hálózat típusát (wifi) nyilvános hálózatba tette, az én gépemen magánhálózat. Próbáltam wifin is ott is eldobja a kapcsolatot. Bnőm gépéről pl simán betudok lépni az én gépem megosztásaiba és a médialejátszóra dugott HDD-re is. Regedittel kitöröltem a megjegyszett hálózat típusokat, amikor kapok IP-t a routertől meg is kérdezi, hogy szeretném-e, hogy más gépek lássák a megosztásaimat. Bnőm gépén és az én gépemen is ugyanazok a beállítások átnéztem mindent, valami mégis blokkolja, hogy én betudjak lépni pl. médialejátszóra. Mi blokkolhatja? Tartományok minden gépen ugyanazok, IP-t minden gépre MAC alapján oszt a router. Tűzfalat visszakapcsoltam, de persze a file és nyomtató megosztást átengedtem.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.