Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89901) mecsek20 válasza szabogabor10 (#89900) üzenetére


mecsek20
tag

az lesz, majd holnap, ha addig nem javul meg spontán.

(#89902) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na írtam ma a T-nek, hogy milyen feltételekkel tudom felbontani a jelenlegi hűségemet.
Kíváncsian várom a fejleményeket. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#89903) szalai112 válasza gyuromoj (#89902) üzenetére


szalai112
senior tag

A kapot kedvezményeket vissza fizetetik ha felbontod

(#89904) gyuromoj válasza szalai112 (#89903) üzenetére


gyuromoj
veterán

Annyi volt, hogy listaáron részletre ki tudtam hozni egy SE-t megjelenéskor.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#89905) nagy@gmx.com válasza #78121280 (#89877) üzenetére


nagy@gmx.com
tag

Nálam nem dobta be az előleget, kártyás vagyok.

(#89906) Soybex válasza tylerddd (#89891) üzenetére


Soybex
őstag

Netlimiter állítsd be az updatet meg minden vackot 10kbs-re.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#89907) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Sziasztok! Lehet-e feltöltőkártyás telefonra mobilnetet vásárolni, hogy pl 1500 forint x mennyiségű mobilnet az adott hónapra? Köszi!

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#89908) EmberXY válasza Scrake^;DD (#89907) üzenetére


EmberXY
addikt

Szia!
Lehet, pl a Domino Fix díjcsomaggal a Maraton opciók.

Up the Irons!

(#89909) Scrake^;DD válasza EmberXY (#89908) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Domino 5 quick -et használok, azzal mi a helyzet?

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#89910) kchris78 válasza 4Grider (#89839) üzenetére


kchris78
veterán

Igen ez ilyen sajnos. OFF, de a usereknek mindig tobb kell... Amig nincs alapbol minden cellan terheles addig egy-egy sebtesztre kijon a 70-150Mbit (ha jo a terero) de atlag helyen az inkabb 30-50 csak.. korlatlan helyett inkabb 30GB ha ennek az az ara hogy az akadozo sebesseg helyett HA KELL akkor tudjon tobbtiz mbitet. 30GB-ot pusztan webes forgalommal szerintem nem nagyon lehet osszehozni abba mar aktivabb hang / video streameles is belefer.

(#89911) EmberXY válasza Scrake^;DD (#89909) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem akarok hülyeséget mondani, de ez alapján szerintem csak a NapiNet van, ami nem túl gazdaságos.

Up the Irons!

(#89912) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Üdv. Van valami hír a Domino Most díjcsomagról ? A weboldalon csak annyi van kiírva hogy az akciós ajánlat visszavonásig érvényes. Belépve pedig ezt látom..akkor most hogy is van ?:) :F :R

Lumia 950XL

(#89913) CHIPman válasza ZsoltG60 (#89912) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nem díjcsomag, hanem opció, és nincs jelenleg meghatározva a vége.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#89914) thomas77


thomas77
senior tag

Ezzel kapcsolatban felhívtam az ügyfélszolgálatot. Nagyon kedves hölggyel beszéltem, aki mindent megtett, hogy segítsen, de végül sajnos nem tudott.
Értelmezésem szerint aktív Domino S szolgáltatás esetén EU roaming helyzetben is ingyen hívhatnám a magyarországi Telekom mobil számokat. Sajnos ez nem így van. Fizetős a hívás, percenként 19 Ft-tal, ami azért nem lehetséges, mert a Domino most opció nem lehet együtt bekapcsolva a Domino S-sel. Tehát hamár számláz, a percdíjnak 25 Ft-nak kellene lennie.

Az ügyfélszolgálatos hölgy hosszasan egyeztetett a kollégáival. Arra következtetésre jutottak, hogy csak a Domino M-re vonatkozik az EU roaming ingyenesség (ahogy az Ászf-ben benne is van). Az hogy az S is meg van említve, az azért van, mert ők egy kalap alatt kezelik ezeket a szolgáltatásokat.
Mondjuk ez azért érdekes, mert aki S-t rendel, az nem rendel M-et, aki M-et rendel, az nem rendel S-set... Tehát a felhasználói oldalról nézve ezek teljesen különböző szolgáltatások. Az ügyfélszolgálatosnak is 20 percébe került kinyomozni, hogy mi a helyzet, akkor én, mint felhasználó, mitől lennék képben?

Gondolom, nem csak én használom a Domino S opciót. Lehetünk még pár 10 ezren. Írok az ügyfélszolgálatnak, remélem foglalkoznak a kérdéssel. Ha nem, akkor NNH vagy mifene... De akkor meg kapnak egy pár 10 milliós büntit... Aztán végülis azt is mi fizetjük meg... :W

(#89915) tsteve válasza thomas77 (#89914) üzenetére


tsteve
senior tag

a "domino s" csak hálózaton belül ingyenes...roamingban kikerülsz ebből, hisz hálón kívülről inditod....

a "többletdíj nélküliség" sem jelent ingyenességet az esetedben...

a percdij pedig -elvileg- a domino s-nek megfelelő belföldi percdij kell hogy legyen roaming helyzetben...

[ Szerkesztve ]

(#89916) Tomikaa.


Tomikaa.
tag

Ez most WTF? Muter kapott random 1 gigát, amit 1 hónapig használhat fel. Nekem is dobhatnának egyet. Mi lehet az oka? Elsőre sulikezdésre tippelnék szeptember 1. miatt, de én vagyok a diák (meg a tesóim), nem anya. Mások is kaptak már ilyet? Mostanában nem lett feltöltve a kártyája. Webes felület nem mutatja, csak a mobil app.

(#89917) EmberXY válasza Tomikaa. (#89916) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem valami célzott promóció, küldjenek máskor is. :D

Up the Irons!

(#89918) Scrake^;DD válasza Tomikaa. (#89916) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Én is kaptam és én sem töltöttem egy ideje a kártyát.

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#89919) thomas77 válasza tsteve (#89915) üzenetére


thomas77
senior tag

a "domino s" csak hálózaton belül ingyenes...roamingban kikerülsz ebből, hisz hálón kívülről inditod....
Ez OK, de a Domino M valóban többletdíj nélkül működik. Tehát 15 ropiért külföldről is korlátlanul hívhatod a magyar normál díjas mobil és vezetékes számokat. Ahogy a változásokat részletező doksíban le van írva. De ez (ellentétben a Domino S-sel) az Ászf-ben is benne van. Ezt egyébként az ügyfélszolgálatos is megerősítette.
Ha a Domino M-nél új a többletdíj nélküli hívás, akkor az S-nél miért nem? Hiszen ez is le van írva!

a "többletdíj nélküliség" sem jelent ingyenességet az esetedben...
A Domino S-nél nem, de a Domino M-nél igen? Honnan kellene ezt tudnom? Hiszen egy mondatban említik a kettőt!

a percdij pedig -elvileg- a domino s-nek megfelelő belföldi percdij kell hogy legyen roaming helyzetben...
De ebben az esetben 25 Ft a percdíj, nem 19. Mivel nem lehet aktív a domino most a Domino S-sel együtt, így a 25 Ft-ot kellene alkalmazniuk. Mégis 19-cel számlázott. Akkor itt is hiba van.

Értem én, hogy te hogyan magyarázod az ő álláspontjukat, de az általam említett doksiban mégsem ez van leírva.
Mivel itt a változásokat emeli ki, el kellett engednie egy korábbi többletdíjat. Mi volt az? Mennyi volt az? Mi változott tegnaphoz képest?
Vagy csak szimplán elrontották a tájékoztatót? Azzal sincs gond, lehet helyesbíteni. Ja, hogy tévesen számláz, 25 helyett 19 Ft-ot? Azt is ki lehet javítani. Semmi gond, csak a tájékoztatás nem sikerült túl jól megint...

(#89920) tsteve válasza thomas77 (#89919) üzenetére


tsteve
senior tag

lehet hogy zavaros a tájékoztató is, de te is félreérted a többletdíj fogalmát...az egy roaming helyzetben alkalmazott extra díj a normál (belföldi) percdijon felül...korábban általánosan használt volt, ma már szinte sehol nincs a jun. 15-i változások óta...

[ Szerkesztve ]

(#89921) leslieke válasza Tomikaa. (#89916) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem nem jött ilyen, ellenben a Nyári korlátlan net lezárásáról küldték SMS-t.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#89922) thomas77 válasza tsteve (#89920) üzenetére


thomas77
senior tag

De ezt a többletdíjat tegnap sem alkalmazták már, hanem június 15-tel eltörölték. Akkor miért van benne a szeptember elsejei változtatások között? Mellesleg ott említve, ahol valóban eltörli a többletdíjat a Domino M opció esetében... Mert ugye az tegnap még nem volt felhasználható EU roaming esetében...

(#89923) tsteve válasza thomas77 (#89922) üzenetére


tsteve
senior tag

az a gyanúm hogy a 2 opció tekintetében nem történt meg a hivatalos eltörlés még eddig ... ezt pótolta a Telekom most hivatalos módon is, noha ténylegesen nem alkalmazta eddig sem... a változás leírása alapján ez a tippem...a 19 ft-os percdij viszont számomra is fura... de szerencsére itt a felhasználók javára téved a számlázási rendszerük...

[ Szerkesztve ]

(#89924) thomas77 válasza tsteve (#89923) üzenetére


thomas77
senior tag

Nem érted...
Együtt említi (egy mondatban) a többletdíj eltörlését a Domino S és M opció esetében.
A Domino M esetében ez azt jelenti, hogy szeptember 1-től a korlátlan keret további többletdíj megfizetése nélkül (tehát ingyen) felhasználható EU roaming helyzetben (mert ugye tegnap ez még nem így volt).
A Domino S esetében pedig nem változik semmi. Továbbra sem lehet felhasználni Magyar Telekom mobil irányban a korlátlan opciót EU roaming helyzetben.

Tehát a Domino M esetében helyes a tájékoztatás (benne is van az Ászf-ben és az ügyfélszolgálatos is megerősítette), a Domino S esetében pedig helytelen a tájékoztatás (nincs is benne az Ászf-ben). Én ezt reklamálom, hogy megtévesztő amit leírnak.

A hibás percdíj alkalmazása pedig egyenesen a röhelyes kategória.

Mindenesetre megírtam a magamét. Ha lesz válasz, majd beírom ide is. Hátha másnak is fontos ez.
Mivel elég sokat járkálok külföldre, nekem fontos lenne, hogy az opció működjön az EU-ban is. Mindenesetre az nagyon dícséretes, hogy a Maraton 4GB-ból 3GB már felhasználható az EU-ban is. Ez egy komoly előrelépés. Bár kipróbálni egyelőre nem tudtam, mert éppen a feltöltési bónuszomat forgalmazom.

(#89925) fornettisuti válasza gyuromoj (#89902) üzenetére


fornettisuti
veterán

a szerződésed szerint kötbért kell fizetned

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#89926) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Tegnap kaptam két levelet a Telekomtól. Az ügyfél azonosító szàmom stimmelt mindkettőnél. Tájékoztattak , hogy mindkét számra az előfizetésemet megszüntették. Soha nem volt a két szám az enyém.Felhívtam az 1430- at , annyi kiderült, hogy az egyik szám Budapesti a másik messze vidéki.
Remélem a záró szàmlát nem tőlem fogják megpróbálni levonni a két számra. Az ügyintéző annyit tudott mondani , hogy rendszerhiba, ne foglalkozzak vele és sűrű elnézést kért a kellemetlenségért.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#89927) Bferibörs válasza Tomikaa. (#89916) üzenetére


Bferibörs
addikt

Én is kaptam, március óta nem töltöttem a kártyát.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#89928) St3ven válasza Tomikaa. (#89916) üzenetére


St3ven
addikt

SMS csomag 15 :Y

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#89929) Bferibörs válasza St3ven (#89928) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nekem is ez jelenik meg , a tényleges adatkeretem meg nem.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#89930) dptrsk válasza thomas77 (#89924) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A roaming helyzetből indított hívás olyan, mintha belföldről hálózaton kívülre telefonálnál.
Azaz roaming helyzetben felhívni egy Telekomost ugyanolyan, mint belföldön felhívni egy Telenor/Vodafone/stb számot, ez alapján fiztned kell érte.

Azt be tudnád nekem linkelni, hogy hol írják, hogy a Domino Most és Domino S nem lehet együtt.
A 19 forint nem biztos, hogy hiba, a honlap szerint a Most opció is EU kompatibilis lett.

Emellett a 19/25 ft/perc roaming többletdíj mentes, lehet az volt a cél ezzel, hogy a méltányos használatot nem veszik figyelembe, tehát korlátlanul telefonálhatsz roaming helyzetben Telekom irányba.

(#89931) tsteve válasza dptrsk (#89930) üzenetére


tsteve
senior tag

.. és ugye van 100 perc hivasfogadás után is roaming többletdij dominoban... ugy tűnik ezzel kivették ezt a tételt, ha domino s-ed illetve domino m-ed van

(#89932) tsteve válasza dptrsk (#89930) üzenetére


tsteve
senior tag

a honlap és az ÁSZF is tényleg megér pár misét, mert ott van a honlapon a Most opció eu-s jellege ugyan, de ezt sem közleményben, sem az ÁSZF-ben nem jelezték, tehát elvileg nem érvényes hivatalosan odakintről a 9/19 Ft-os dij, hiszen az ÁSZF továbbra is belföldinek jelzi az opciót...szóval újabb durva ellentmondás van a honlap és az ÁSZF között...de ezt már megszoktuk, szóval nem kell is keltem a hangulatot, kelti azt a Telekom maga az ilyenekkel...

[ Szerkesztve ]

(#89933) kinder93 válasza EmberXY (#89911) üzenetére


kinder93
aktív tag

Miért csak a NapiNet lenne? Írja, hogy lemondható, és más is aktiválható.

(#89934) #41737472


#41737472
törölt tag

[link]

Miért érzem azt, hogy mindenkit az új csomagokra akarnak rávenni 1-2év hűséggel?

[ Szerkesztve ]

(#89935) fornettisuti válasza #41737472 (#89934) üzenetére


fornettisuti
veterán

Mert az jobban megéri nekik?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#89936) #41737472 válasza fornettisuti (#89935) üzenetére


#41737472
törölt tag

De erre most nagyon ráfeküdtek!

(#89937) CHIPman


CHIPman
nagyúr

HXY az (#89857)-ben írta, hogy Dominora is aktiválható a közösségi, illetve korábban írták, hogy előfizetéses 400MB-ra is sikerült aktiválni.
Ezekre (legfőképp az elsőre) van valahol hivatalos állásfoglalás? A közösségi promo oldalán én úgy veszem ki, hogy előfizetésesekre jó csak ("Net 1GB", nem pedig "Net és Domino Net 1GB").

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#89938) tsteve válasza CHIPman (#89937) üzenetére


tsteve
senior tag

nekem csak az előfizusra ajánlja fel az alkalmazás az ingyenes közösségi opciót 92 napra... dominóban nem

[ Szerkesztve ]

(#89939) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok!
nemrég vettem a Telekomtól egy okos karkötőt viszont sehol se látom hogy hol írja hogy meddig vagy mennyi garancia van rá. ebbe esetleg tudok segíteni hogy ezt hol találhatom meg?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#89940) lugosi válasza szabogabor10 (#89880) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"mivel a Telenor HD-ra nem lehet ugye hűséget kötni"

De én úgy tudom, hogy lehet.

(#89941) Kbali válasza Cry0 (#89939) üzenetére


Kbali
nagyúr

Elvileg minden papírod a telekom fiókodban lesz.

(#89942) k-adi


k-adi
nagyúr

Hello.

A Telekom app-ban nem írja ki, hogy mennyi net adatmennyiség van hátra, részleteknél sem. Eddig kiírta. Valami bug ez vagy mostantól ezt az infót nem írja ki?

(#89943) goop válasza k-adi (#89942) üzenetére


goop
őstag

Akinek régi csomag mellé van korlátlan böngészés opciója, az nem vett észre semmi furcsát? Next s mellé amihez van ugye 1 Gb, hamar el is fogyott, ill. az összes sima http honlap lassítva jön be, a https az ok. Pedig a sima weblapoknak is mennie kellene, lassítás nélkül. Most vagy elbaltáztak valamit, vagy így akarnak rávezetni, hogy váltsak az újra? Pedig akkor sem fogok...
Szerk.: nem válasz akart lenni, hanem új.
Szerk.2 másnak is van a családban, ott is panaszkodnak.

[ Szerkesztve ]

(#89944) bzolika10


bzolika10
aktív tag

A korlátlan e-mailt és böngészést hogyan kivitelezik? Szűrik a 25-ös és a 80-as portot?

(#89945) enginev3.0 válasza bzolika10 (#89944) üzenetére


enginev3.0
félisten

Vannak engedélyezett portok
80
443
993

Stb... Igazából azok a programok amik ezeket használják azok mind "engedélyezettek"

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#89946) #96302336


#96302336
törölt tag

Sziasztok.
Van ez az új korlátlan mobilnetes csomag korlátozásokkal.
Hogy csak Mobiltelefonban használható a sim, sem táblagépben, sem notebookban nem. továbbá nem osztható meg hotspotként.
Vicces.
De a kérdés az, hogy betéve egy mobiltelefonba, és a telefonon futtatom a torrent kliest, egy külső adattárolóra, az már szabályzatnak megfelel igaz?
Illetve honnan fogják tudni, hogy nem mobilban van, hanem táblagépben? És honnan tudják, hogy megosztottam a netet? Főleg, ha kábellel oldom meg.

(#89947) lugosi válasza #96302336 (#89946) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Torrent és VPN alapból tiltott, azt írták itt a topikban legalábbis.

(#89948) #96302336 válasza lugosi (#89947) üzenetére


#96302336
törölt tag

Erre számítottam. De mi a helyzet a 993 porttal? Simán megy rajta a torrent kliens, és elvileg engedélyezett port.
Csak mert, ha tényleg lenne tényleges korlátlan net, már mondanám is vissza a vezetékest a francba, mert nálunk borzalmasan drága.

(#89949) #74774528 válasza #96302336 (#89948) üzenetére


#74774528
törölt tag

Pont ezèrt nem ténylegesen korlàtlan... megkéne màr èrteni,hogy a mobilnet nem torrentezèsre való... nem véletlen vannak vezetèkes fejlesztések is..

(#89950) goop válasza #96302336 (#89948) üzenetére


goop
őstag

Drágább mint 10k? Amúgy ott a Telenor Hello data, ott semmi sincs tiltva... és csak 6k

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.