Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89401) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Ezek a modemek, csak Telekom sim kártyával kompatibilisek? [link]

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#89402) pinnacle válasza dragon1993 (#89398) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Jó ötlet, de nekem már kicserélték.

IMEI tiltásról tudtok valamit vagy felesleges, mert azt is ki lehet kódolni?

(#89403) dragon1993 válasza Mr.Csizmás (#89400) üzenetére


dragon1993
őstag

Kér pinkódot csak hálózatra nem lép fel úgy tudom

(#89404) Mr.Csizmás válasza dragon1993 (#89403) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amennyiben nincs kikapcsolva a pin kérés, úgy nem gond :N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#89405) CHIPman válasza Predator2 (#89401) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Előbbi biztosan igen, utóbbi valószínűleg nem.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#89406) Hínár929


Hínár929
tag

Sziasztok!

Lenne egy naiv kérdésem (nem ér kinevetni).
Lassan 20 éves lesz az előfizetésem még a szám is az eredeti.
Díjcsomagot kell váltanom és a konkurenciákhoz képest szerintem elég rossz az a telekom ajánlata.
Lehet valami extra kedvezményt kieszközölni, mint a tv-nél volt a hiéna, vagy menjek át más szolgáltatóhoz?

(#89407) fornettisuti válasza Hínár929 (#89406) üzenetére


fornettisuti
veterán

Csak az uj előfizető vagy a hosszabbító, azt hogy x éve vagy előfizető le se ....ják. vagy elmondod hogy lelépsz ha nem adják meg amit akarsz a hosszabbításért vagy simán lelépsz lejárat után/csomagot váltasz.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#89408) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Van valamilyen lehetőség, beállítás, hogy ne küldjön sms-t a T, amikor belépék az alkalmazásukba?
Úgy vettem észre, hogy nem küld, ha wifi-n lepek be, de ha mobilneten, akkor mindig.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#89409) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
Tegnap még minden oké volt a telefonommal, most viszont...
Ha bekapcsolom még van hálózat, van mobilnetem, 1-2 perc után viszont eltűnik a hálózat, vele együtt a mobilnet is. Nem olyan helyen vagyok, hogy bármi leárnyékolná + működött eddig hónapokig hibátlanul.
Mi lehet a gond? Hívni, sms-t küldeni sem tudok. Telefon adhatta meg magát(volt egy szép esése...) vagy a sim kártya?

(#89410) dptrsk válasza HoTaZo (#89408) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Használj telekom fiókot emailel, akkor nem jön sms

(#89411) Ateszpapa válasza #04441088 (#89409) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!

Igen, a leejtéstől is lehetséges, hogy megsérült belül.
Illetve ha használtan vetted a készüléket még az is lehet, hogy az előző tulaj nem fizette a számlákat és IMEI tíltás van rajta.

Ha az utóbbi nem jöhet szóba, akkor érdemes szervizbe vinned a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#89412) Soulfly842 válasza Ateszpapa (#89411) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ha a készüléket tiltják le, akkor nincs olyan, hogy egy-két percet jó a hálózat :)

Akkor fel sem tud csatlakozni a hálózatra.

(#89409) staker

A legvalószínűbb a sim kártya hiba. Kérj elsőként egy SIM cserét. Meghibásodás indokkal díjmentes, ha vagdosva lett (ilyen esetben pl. tipikusan jellemzőek az ilyen Sim hibák), akkor az a szolgáltató szempontjából rongálásnak minősül, s fizetős lehet a kártyacsere.

Ha ez nem oldja meg, akkor sajnos készülék hiba.

(#89399) se4ever2

A szám még hívható? (lehet a magyar posta kapkodta el, s határidőn túl jött meg a levél) ha nem, akkor üzletbe menj be a levéllel és egy személyivel. 5 mp alatt jóváhagyják a regisztrációt.

Abban az esetben, ha hívható, akkor az USSD kódon kívül más aktiválási lehetőségek is vannak a levélen. Próbáld meg azokat. Ha nem sikerül, akkor irány egy üzlet :)

(#89406) Hínár929

Azt ne felejtsd el, hogy ha otthoni tripla szolgáltatásod van, akkor 25% lemegy a havidíjból. Ill. én lehet várnék mezei userként is. Egyelőre annyit tudunk, hogy új internetes portfólió van, új kapcsolat lesz 1-1,5 hónapon belül, s az a tény, hogy most mozgolódik a teljes paletta :) Hátha lesz valami érdekes huncutság :)

(mindig hangsúlyozom, hogy ez pusztán szubjektív spekuláció az ismert tények figyelembevételével ;) )

[ Szerkesztve ]

(#89413) Bferibörs válasza #04441088 (#89409) üzenetére


Bferibörs
addikt

Kérj kölcsön egy simkarit és próbàld meg azzal mielőtt bárhova vinnéd. Ha függő a telód figyelj rá, hogy megfelelő kártyát kérj kölcsön. Esetleg egy újra indítást vagy gyári vissza àllítást is érdemes megcsinàlni.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#89414) HoTaZo válasza dptrsk (#89410) üzenetére


HoTaZo
őstag

Hogy telekom fiókot? :F

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#89415) dptrsk válasza HoTaZo (#89414) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

telekom.hu regisztrálsz e-mail címmel, s utána erre a regisztrációra felviszed a kezelni kívánt mobil, vezetékes szolgáltatásokat.

Ha ezzel az emaillel + a hozzá tartozó jelszóval lépsz be telekom appban, telekom.hu-n, akkor nem küld SMS-t a rendszer.

(#89416) #04441088 válasza Bferibörs (#89413) üzenetére


#04441088
törölt tag

Találtam egy tartalék sim-et, azzal sem működik rendesen.
Viszont azt nem értem, hogy bekapcsolás után pár percig miért van hálózatom, ha utána eltűnik?
Ráadásul néha-néha újra felbukkan a térerő pár percre.

(#89417) Bferibörs válasza #04441088 (#89416) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nem tudom,hogy milyen telód van, ha kihúzható tálcás akkor ezt ne próbáld meg !
Tegyél egy vékony szelet - pl. fénymásoló papírt , vagy cellux csíkot - a kártya fölé, úgy told be a helyére, lehet érintkezési hiba , de nem biztos, hogy a kártyafoglalatnál.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#89418) Nikaré válasza pinnacle (#89395) üzenetére


Nikaré
őstag

Érdemes hivatalossá tenni, az esetleges visszaélések miatt, azt pedig csak úgy teheted meg, ha van jegyzőkönyved amit rendőrségtől bejelentés után kapsz. ezzel bemész a szolgáltatóhoz éselinditod a letiltást.

(#89419) Bferibörs válasza Nikaré (#89418) üzenetére


Bferibörs
addikt

Régebben relefonon le tudtam tiltatni , a jelszavam kellett hozzá , nem is én hanem a lányom tiltatta le.Szerintem nonszensz lenne r. jk. bemutatása , sok időt vesz igénybe.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#89420) #08205312


#08205312
törölt tag

tudna valaki abban segíteni, hogy a telekomnál vásárolható moto G5 single avagy dual SIM-es, illetve hogy hálófüggő netán független?

Köszönettel, B

(#89421) SUPREME7 válasza #08205312 (#89420) üzenetére


SUPREME7
őstag

Egysimes független.

(#89422) #08205312 válasza SUPREME7 (#89421) üzenetére


#08205312
törölt tag

köszönöm

(#89423) dptrsk


dptrsk
Topikgazda

Ha minden igaz délelőtt óta újra van VoLTE.

(#89424) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Na én feladtam...

Adategyeztetés után (hogy a számhordozás ne legyen elhúzható) ma átmentem a telenorhoz. 5 perc múlva korlátlan netem lett mindenfelé.

Stabil 90le/40fel... :R

Kocsiban youtuberól megy a zene, skypeolok az autópályán (nem kézbentartott mobiltelefon használat...) :C

Javaslom a telekomnak, hogy lépjen már valamit! Miattatok...

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#89425) pinnacle válasza Nikaré (#89418) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Tabletet a Telenornál vettem, azt még talán le tudom tiltani. Épp mostanában függetlenítettem náluk. :(
Telefont az Auchanban vettem, azt nem tudom hol lehet, gondolom ők nem foglalkoznak ilyennel.

(#89426) Vangelis válasza pinnacle (#89425) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Bemész a szolgáltatódhoz .. igazolod, hogy tiéd a készülék és kérnek rá tiltást.
Számla vagy valami legyen róla.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#89427) TomPack válasza Gabbana (#89424) üzenetére


TomPack
őstag

Ma én is ugyanígy jártam! És meglepődtem, hogy mennyire gördülékenyebben intézik a számhordozást mint a Telekom tette! Sms-ben folyamatosan értesítettek az állapotáról, nem majd csak 3 nap múlva az időablak letelte után kell pislogni és a sim-kártyákkal tornázni hogy most akkor mi van, mint tettem én többszörös sikertelen számhordozó! A Telekom befogadta, teljesítette, megtörtént a hordozás, péntek este kell cseréljek sim-et! :)
És mindez még a számhordozás napján kiderült, és ha gubanc van, egyből lehet menni Telekomhoz egyeztetni!

[ Szerkesztve ]

(#89428) pinnacle válasza Vangelis (#89426) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Jó, hogy nekem 2 üzletben is azt mondták, hogy csak a náluk vásárolt telefont tudják letiltani.

(#89429) Bferibörs válasza Gabbana (#89424) üzenetére


Bferibörs
addikt

Elég sokan vagyunk/ voltunk így.Elég sokáig vártam, hogy valami történik a Telekomnál is, sajnos nem történt.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#89430) lugosi válasza Bferibörs (#89429) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem ahogy az első 2-3 hét eltelt történés nélkül, már lehetett látni, hogy nem tudnak rá reagálni.
Kár, mert láthatóan meg lehet csinálni a korlátlan netet elérhető áron, nekem is van ilyen előfizetésem a telenornál, ha a telekomnak lenne ilyen paraméterekkel rendelkező előfizetése, itt kötném meg. De engem egyáltalán nem érdekel, melyik szolgáltatónak fizetem, nekem csak az a lényeg, hogy egyiknek legyen.

(#89431) Bferibörs válasza lugosi (#89430) üzenetére


Bferibörs
addikt

+1

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#89432) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!!
A huawei P10 Lite t-mobilnál lett véve,akkor az függő vagy függetlenül árulták??
Érdemes-e lecserélni egy ilyen készülékre a Galaxy A5 2017-es telefonomat (tudom lehet nem ide tartozó a kérdés) :R ???

NAGYPAPA

(#89433) -secret- válasza Indian74 (#89432) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem független, a cserét pedig Te érzed. :)

[ Szerkesztve ]

(#89434) garaboncicás válasza Indian74 (#89432) üzenetére


garaboncicás
csendes újonc

Neked kell tudni a prioritásaidat. Én pl. nem cserélném el, mert vízálló.

(#89435) Indian74 válasza -secret- (#89433) üzenetére


Indian74
senior tag

:R :DD :K
Így igaz,csak reménykedtem valakinek volt mindkettő,és tudna véleményt írni róla.
Tudom hogy az A5 jobb,de annyival,szerintem nem,vagyis amire nekem kellene,csak szeretek cserélgetni,kipróbálni mást (ugyanaz mindegyik :Y ).
De kösz az infót.

NAGYPAPA

(#89436) Indian74 válasza garaboncicás (#89434) üzenetére


Indian74
senior tag

Hát igen,az hiányozna mint PL, always on display. :K
De azért kösz :R

NAGYPAPA

(#89437) nobiand


nobiand
aktív tag

Sziasztok!
El kell utaznom Hamburgba 3 napra. Dominó fix-em van Most kiegészítéssel.
Mit kellene/lehetne megrendelnem, hogy legyen pár giga netem amit kint felhasználhatok? Esetleg egy kis telefonálás is lehet. Köszönöm

(#89438) CHIPman válasza nobiand (#89437) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Domino Net csomagok meghatározott kerettel, vagy World GPRS limit, ezzel 2780Ft-ra jön ki 1GB net, és forgalomarányosan számláz.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#89439) Petike168


Petike168
aktív tag

Sziasztok!

Díjcsomagváltáson gondolkodom. Jelenleg Move XS csomagom van + családbarát opció-> 1970+1090=3060 Ft (100%-ban felhasználható havi díj +30 Mb internet) a 100%-ban felhasználható havi díjat ritkán lépem túl, a családbarát opciót meg csak párommal használjuk, az internet viszont elég karcsú, ezért szeretnék váltani.

Amire váltani szeretnék: Mobil S + 400 Mb internet + Családi Mobil opció-> 2000+1000+190=3190 Ft

Ebből a havidíjból elvileg járna nekem 80perc vagy sms, viszont az apró betűs résznél ezt olvastam:

"A hang díjcsomag szerinti percek és egyéb kedvezményes percek egyidejű igénybe vétele esetén azok érvényesülési sorrendje a következő: 1. Díjcsomagba foglalt korlátlan percek, 2. Családi mobil opció, 3. díjcsomagban foglalt percek"

Jól értelmezem, hogy hiába lenne a párommal a Családi Mobil opció, ettől függetlenül előbb ha egymással beszélünk akkor "kedvezményes" perceim fogynának el?

Van esetleg valami alternatív opció? Ennyi erővel 1-el nagyobb csomagra váltok, akkor nem szükséges család barát opció, viszont a csomag díjba nincs semmilyen lebeszélhetőségi kedvezmény.

Előre is köszi!
Peti

(#89440) -secret- válasza Petike168 (#89439) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Családi mobil opció lehetőséget már kiszedték a T kínálatából, nem?

Egyébként meg Move XS-t kiszámolod, 40 forintos percdíjjal (1970:40(ft/perc)=49) 49 percet beszélhetsz mire elfogy.

Mobil S az 80 egységet tartalmaz szóval hálózaton belül 80 perc vagy sms, és olcsóbb a percdíj is, én ezért váltottam múlt héten. Ja és azt tudnod kell, ha az a 400 MB internet elfogy akkor kikapcsolják nem pedig lassul.

Nincs Magentád véletlen?

[ Szerkesztve ]

(#89441) dptrsk válasza Petike168 (#89439) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem, a Mobil S díjcsomagban 80 perc/SMS van, nem korlátlan hálón belül/belföldön.
A családi mobil opció előbb érvényesül, mint a 80 egység.

Arra figyelj, hogy családi mobil opcióhoz 2 havidíjas kell minimum.

[ Szerkesztve ]

(#89442) dptrsk válasza -secret- (#89440) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A 80 egység belföldi alapdíjas, nem csak hálón belül.
A családi mobilopció jelenleg is elérhető

[ Szerkesztve ]

(#89443) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Domino Net-re sikerült valakinek aktiválni már a korlátlan közösségi opciót, vagy inkább ne kísérletezzek és maradjak a NetPlusznál?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#89444) -secret- válasza dptrsk (#89442) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ja, én úgy tudtam ez csak annak van aki Magentában van.

(#89445) Petike168 válasza dptrsk (#89441) üzenetére


Petike168
aktív tag

Mindketten havidíjasak vagyunk, ezért is lenne ez jó, viszont akkor nem értem továbbra se ezt a részt:

"A hang díjcsomag szerinti percek és egyéb kedvezményes percek egyidejű igénybe vétele esetén azok érvényesülési sorrendje a következő: 1. Díjcsomagba foglalt korlátlan percek, 2. Családi mobil opció, 3. díjcsomagban foglalt percek"

Ha esetleg lefogy a 400 Mb van lehetőség bővíteni?

(#89446) -secret- válasza Petike168 (#89445) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Feljebb válthatsz csomagot akármikor hűségből, csak lejjebb nem.

(#89447) Petike168 válasza -secret- (#89446) üzenetére


Petike168
aktív tag

Itt arra gondolok, hogy maradok 400 Mb-nál, de ha egyik hónapba kéne akkor esetleg bővíteni adott hónapra.

(#89448) tsteve válasza Petike168 (#89447) üzenetére


tsteve
senior tag

200 mb - 700 Ft
1 gb - 1990 Ft

ezek az egyszeri bővítő csomagok vannak most elofizus esetben...

(#89449) Petike168 válasza tsteve (#89448) üzenetére


Petike168
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget! Azt hiszem érdemes váltani.

(#89450) -secret- válasza Petike168 (#89449) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mindenképpen! :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.