Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89051) funk648 válasza MK VII (#89050) üzenetére


funk648
aktív tag

Akkor látom megint nagy a fejetlenség, főleg most, hogy holnap jönnek az új otthoni internet csomagok.

(#89052) xTech válasza tsteve (#89044) üzenetére


xTech
tag

Nálam már nem, ezért kérdeztem a telefonos önkiszolgálót.

(#89053) tsteve válasza xTech (#89052) üzenetére


tsteve
senior tag

nekem engedi, ha rányomok bármelyikre az 5-ből...utána megjelenik egyből a kérdés, hogy akarom-e aktiválni...
domino fixed van neked is?

az egész oldal hülyeség persze, hiszen nem lezárt a domino netplusz...

küldj sms-t a 1414-re te is, az biztosan működni fog...

[ Szerkesztve ]

(#89054) RaZroX


RaZroX
addikt

Sziasztok!

Újabb kérdésem lenne:

Jelenleg Next S díjcsomagban vagyok még Január 25-ig, mert akkor jár le a 2 évem. (hálozaton belül korlátlan hívás + 1 GB net = 7810/hó)
Megnéztem, hogy most mire tudnék váltani ami jobban megéri, nem szoktam nagyon követni a telekomos csomagokat, de látom, hogy magamnak állíthatom össze a dolgokat és ugyan ezt megkaphatom havi 5000 ft-ért is.

A kérdésem, csak annyi lenne, hogyha én most ezt átváltom, akkor most a két év lejárta előtt nem hozhatok ki új telefont és meg kell várnom a 2 évet amíg ez letelik megint, vagy ettől függetlenül Januárban tudok telefont cserélni náluk ?

This is the way

(#89055) MK VII válasza RaZroX (#89054) üzenetére


MK VII
veterán

Szia...
Arra a díjcsomagra amiben most vagy, 6300ft a vállalt fix költség szóval az alá nem is mehetsz kötbér nélkül.

(#89056) dptrsk válasza RaZroX (#89054) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A Next S, a Mobil L-lel van hasonló tartalommal.
A Next S-ben van százvalahány hálón kívüli perc is.

Amit te kiválasztottál Mobil M, az csak hálón belül korlátlan, 0 egység hálón kívüli forgalommal.
Mobil L + 1GB lenne a Next S új csomag szerint.

Ha jelenleg van készülék hűséged, akkor az marad, s az alapján tudsz majd kihozni készüléket.

(#89057) choco01


choco01
addikt

Hali.

Webshopba hol tudok pontokkal fizetni?

Van 4500 pontom és le akarom vásárolni mielőtt törlik , de nem tudo hogy kell, a kosárban nem engedi sehol..

Köszi :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#89058) dptrsk válasza choco01 (#89057) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A kosárba rakás után, amikor lépnél tovább az átvételhez felajánlja, ha beváltható adott termékre.

(#89059) Ati007 válasza dptrsk (#89020) üzenetére


Ati007
őstag

Tehát akkor nyugodtan mehet a riasztóba, nem kell majd újra aktiválni vagy újabb bármilyen regisztrációs kódot megadni ?

(#89060) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Telekom online rendelésnél (személyes átvétel, tartozék) mit jelent az, hogy visszahívásra vár?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#89061) dragon1993 válasza Aaron14 (#89060) üzenetére


dragon1993
őstag

90%-ban azt hogy mehetsz érte.

(#89062) khorvat


khorvat
senior tag

Muhahahaha.....
A COOP-os akciójuk rendesen bedöntötte a céget, gyorsan minden 10ezer alatti tartozékot behúztak a nyári akció védernyője alá, amire nem lehet a kupont használni!
Átgondolatlan akció számukra tarthatatlan feltételekkel bravó, gratulálok a kiváló dolgozóiknak akik ezt az akciót kitalálták és jóváhagyták élt 1 hetet HAHAHA meglesz az a 3. hely a piacon hamarosan jön az átrendeződés itt még a Voda is előzni fog 1 éven belül!

[ Szerkesztve ]

(#89063) SUPREME7 válasza khorvat (#89062) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem szoktam védeni a T-t, de ilyen szempontból az egyik legkorrektebb webshop, most is vagy 2 hete fosztogatták a cuccokat ingyen mire egy kis gátat szabtak, bármelyik másik sokkal nagyobb webshop fél nap után lelőtte volna az egészet és törli a rendeléseket és ír egy mailt, hogy hibásan ment ki az akció.

(#89064) dedike válasza khorvat (#89062) üzenetére


dedike
addikt

itt még a Voda is előzni fog 1 éven belül!

Gondolod, hogy azt meg is várják? Mivel igazából nincs már régen havi gyorsjelentés az NMHH oldalán, nem publikusak az előfizetői adatok. De az biztos, hogy a Telekom vastagon vezet, mert ha nem így lenne, ő adna korlátlan netet, meg társait... :)

(#89063) SUPREME7:

Tökéletesen egyetértek veled! :R

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#89065) t181


t181
senior tag

Sziasztok!
A Mobil S csomaghoz tartozó 1 GB net teljes egészében felhasználható külföldön plusz díj nélkül? Átnéztem a T oldalát és ott elég egyértelműen le van írva, hogy ez a helyzet, de inkább megkérdezem, minthogy nyaralás után/közben jöjjön a meglepetés.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#89066) RaZroX


RaZroX
addikt

Na most én azt nem értem, hogy a pontbeváltás menüpont alatt választottam ki, hogy mit szeretnék vásárolni, és itt sem dobja fel a lehetőségét, hogy beváltsam a pontjaim... Egy sz@ros telefontartót akarok csak kocsiba :D

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#89067) #86564352


#86564352
törölt tag

Nagyon elcseszett egy honlap ez sajnos. Átláthatatlan, ezer menü, semmi se egyértelmű.

Találtam a hűségprogram menüben egy ilyen szöveget a pontokról:

Kapcsolat kártyád jelszavának módosítása

A jelszó megváltoztatása a Kapcsolat pontok felhasználásához szükséges, és adataid védelmét szolgálja. Jelszavadat megváltoztathatod honlapunkon, telefonos ügyfélszolgálatunkon keresztül, illetve személyesen a Telekom üzletekben. A jelszó módosításához szükséges Kapcsolat kártyaszám megtalálható a havi számládon is, a kártyához tartozó jelszó alapesetben a kártyaszám utolsó három számjegye.

Gondoltam talán sose volt megváltoztatva a pontok jelszava és azért nem engedi költeni ahogy írják. (Be van állítva az is először pontból vonja az összeget.) De akkor miért nem képesek egy nyomorult linket odatenni?! "Jelszavadat megváltoztathatod honlapunkon" hol bazmeg telekom hol? "Honlapunkon" :W

(#89068) RaZroX válasza #86564352 (#89067) üzenetére


RaZroX
addikt

Na én rá is jöttem a pontos folyamatra hála neked, írok is róla egy pontos leírást. :C

This is the way

(#89069) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mitől ilyen akadozó lassu a mobilnet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#89070) dragon1993 válasza enginev3.0 (#89069) üzenetére


dragon1993
őstag

Korlátlan adatopció ?

[ Szerkesztve ]

(#89071) enginev3.0 válasza dragon1993 (#89070) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#89072) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

pontos kérdés tőlem is: mobil appban nincs sehol, hogy onnan vonja elsőként, ne a számlára terhelje a lottót. vagy máshol kellene beállítani? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#89073) dragon1993 válasza enginev3.0 (#89071) üzenetére


dragon1993
őstag

Ezt megcsináltad ? [link]

Összefoglalóba is berakattam

(#89074) dptrsk válasza Mr.Csizmás (#89072) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

(#89075) RaZroX


RaZroX
addikt

Telekom Kapcsolat pontok beváltása weboldalon

1. lépés: Kapcsolat kártya jelszó megváltoztatása (ha már volt rá példa, hogy megváltoztattad ezt a jelszót akkor ezt a lépés kihagyhatod)
Jobb felül a felhasználói ikonra kattintva legördül a széles menü, aminek a bal alsó sarkában lévő kis "hűségprogram" linkre kell kattintani. A betöltött oldalon középen lejjebb görgetve találunk egy rózsaszín linket: "Kártyajelszó módosítás" erre kell kattintani, majd ezután meg tudjuk adni az új jelszót.

2.lépés: Pontok beváltása
Rákattintunk fent a jól ismert kis felhasználónk ikonjára, és a legördülő menüben bal alul a "hűségprogram" linkre kattintva elérjük a szükséges oldalt. Itt középen az első sor: "Beváltható Kapcsolat pontegyenleg"-től balra található pontszámra (ennyi pontunk van jelenleg) kell kattintani. A betöltött oldalon bal oldalt van egy listás menünk amin jelenleg a "pontgyűjtés" menüpontban vagyunk. Rá kell kattintanunk az ez alatt lévő "pontbeváltás" menüpontra. Itt ha legörgetünk, fel van sorolva, hogy mire lehet beváltani, ezekből ki lehet keresni amire szükségünk van. Hozzá adjuk a terméket a kosárhoz, majd átvándorolunk a fizetéshez ahol már látni fogjuk ezt:

Lehet, hogy egyszerűbben is megoldható, nekem így sikerült. :)

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#89076) enginev3.0 válasza dragon1993 (#89073) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem nem csak a google lassu, hanem most minden

Az összefoglalót nem tudom megnyitni, mert azt írja, hogy nincs hozzá elég gyors internetem

Appok is lassúak
Full térerő balaton mellett 4G

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#89077) tsteve válasza enginev3.0 (#89076) üzenetére


tsteve
senior tag

rendkívüli időjárás van a balaton környékén is... vszinuleg ez az ok... eon már bejelentést sem fogad, annyira túlterhelt

(#89078) gabor9991 válasza funk648 (#89051) üzenetére


gabor9991
őstag

Ezek milyen csomagok?Keresővel nem találtam semmit erről.

(#89079) Zeki válasza gabor9991 (#89078) üzenetére


Zeki
nagyúr

Még nem publikus. Azért nem találtál semmit.

(#89080) gabor9991 válasza Zeki (#89079) üzenetére


gabor9991
őstag

:)
Holnap, ha eszembe jut és megnézem mit mennyiért adnak a lakcímemen, akkor várható valami érdemi változás?
Jelenleg vannak normális sebességű internet csomagok, koaxon akár az XXL 120/10-es net is elérhető lenne és IPTV is menne nálam, csak az ár...az eléggé elszomorító, sajnos itt semmilyen konkurenciától nem kell tartsanak, itt a maximum áron van minden szolgáltatás. :O

[ Szerkesztve ]

(#89081) Zeki válasza gabor9991 (#89080) üzenetére


Zeki
nagyúr

Passz. Én se tudok többet.

[ Szerkesztve ]

(#89082) RaZroX


RaZroX
addikt

Telefontartót kocsiba ha webshopból rendelek akkor csak GLS vagy PickPack pontot ajánl fel. Ami ugye 950ft. Nem filléreskedni akarok de én szívesen bemennék a tőlem 10 percre lévő (kocsival 2) telekomba, hogy ne kerüljön ez is pénzbe. Ha nem rendelem meg helyszínen is megvehető ?

This is the way

(#89083) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

foskazal.exe :W

oldal kiléptet...belépnék, beír jelszó, nem jó....próba...nem jó...ok, új jelszó, megadjuk a régit (szó nélkül elfogadta), végén OK, piros általános hiba...belépés, beír: ismeretlen hiba :C :W

shiwa had one job :o

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#89084) dptrsk válasza Mr.Csizmás (#89083) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Kedves Ügyfelünk!
Karbantartás miatt 2017. augusztus 10-én 22 órától augusztus 11-én 8 óráig egyes oldalak, funkciók korlátozottan elérhetőek. Köszönjük türelmedet és az esetleges kellemetlenségért elnézésedet kérjük.

(#89085) RaZroX válasza Mr.Csizmás (#89083) üzenetére


RaZroX
addikt

Kedves Ügyfelünk! Karbantartás miatt 2017. augusztus 10-én 22 órától augusztus 11-én 8 óráig egyes oldalak, funkciók korlátozottan elérhetőek. Köszönjük türelmedet és az esetleges kellemetlenségért elnézésedet kérjük.

This is the way

(#89086) Zeki válasza RaZroX (#89082) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha van a boltban, megveszed. Csak kupon nem megy rá.

(#89087) RaZroX válasza Zeki (#89086) üzenetére


RaZroX
addikt

Pontot akarok csak levásárolni.

This is the way

(#89088) fornettisuti válasza gabor9991 (#89080) üzenetére


fornettisuti
veterán

Mobilneten most is elérhető, reggel mertem Keletinél:

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#89089) Mr.Csizmás válasza dptrsk (#89084) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"egyes" :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#89090) dptrsk


dptrsk
Topikgazda

Ha 8ig írjuk a karbantartást, 8:10kor már illene működnie, vagy átírni 9ig a tájékoztatót..

(#89091) Indian74 válasza dptrsk (#89090) üzenetére


Indian74
senior tag

Pontosan,és még mindig sehol semmi,csak a karbantartás az jön ki.
Ez tudja trééé :W

NAGYPAPA

(#89092) khorvat válasza Indian74 (#89091) üzenetére


khorvat
senior tag

8:45 és a semmire kellők még mindig nem végeztek, az eszem megáll milyen IT "szakembereket" foglalkoztatnak ezek milliókért. Egy profit orientált kisebb cégnél ez azonnali büntit vagy kirugást jelentene, ha nem tartják a határidőket!

(#89093) HXY válasza dptrsk (#89090) üzenetére


HXY
addikt

Kérésed meghallgatásra került :D

(#89094) dptrsk válasza HXY (#89093) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

2 perc és kiderül...
Jelzem, hogy, ha 9ig se megy most írják át 10re, ne 9:50kor.

9re nem lett jó...

[ Szerkesztve ]

(#89095) -secret- válasza dptrsk (#89094) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jajj, legyen már jó az oldal... :D

(#89096) Mr.Csizmás válasza khorvat (#89092) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tegnap este még én éreztem sz*rul magam, hogy felháborodtam :D legalább egy splash screent tennének ki a login helyére, hogy ne próbálkozzon a paraszt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#89097) MittuDomain_ válasza HXY (#89093) üzenetére


MittuDomain_
őstag

:DDD

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#89098) HXY válasza dptrsk (#89094) üzenetére


HXY
addikt

Kérésed a Telekom fejlesztői számára parancs! :D

Szerk. megelőztél... :((( :P :DD

Mikor fog megjelenni a 11 órás üzenet? Aki percre pontosan eltalálja, az kap a Telekomtól egy ÁSZF módosítási értesítő SMS-t ajándékba.

[ Szerkesztve ]

(#89099) khorvat válasza MittuDomain_ (#89097) üzenetére


khorvat
senior tag

Muhahahaha

Vki kezdheti az újját az 1-esen tartani, hamarosan a 10 órából 11 órát kell csinálni. Szerencsétlen világtalanok gyülekezete ez, biztos mindenki a BKK új appját fejleszti, mint láttuk az igazán profik ott dolgoznak :D

(#89100) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Megy az oldal!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.