Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88981) anonymus89 válasza dptrsk (#88980) üzenetére


anonymus89
addikt

Igen nekem is csak így jön be, köszi!

más: egy kis szösszenet; leadtam kuponnal két termékre múlt hét hétfőn egy rendelést azonnali bolti átvétellel. Mind a mai napig nem tudtam átvenni mert állítólag informatikai hiba miatt nekem nem tudják kiállítani a számlát. Tegnap már utoljára mentem be és kértem most már valami megoldást találjunk mert ez így nem állapot, hogy a T-pontba csak beszélgetni járok be. Mondtam az üzletvezetőnek, hogy vásárlói kedvezménnyel hagy vigyem el a terméket és felejtsük el egymást de azt állítja 1 db memóriakártya van az üzletben és az az én nevemre van lefoglalva. Kértem akkor mondjuk le a webshopos rendelést és amint felszabadul akkor megveszem, erre meg az a válasz jött lehet más le fogja foglalni.

Tehát nem jutottunk semmire a vége reklamáció lett megírtuk én meg eljöttem de többet nem vagyok hajlandó visszamenni az üzletbe.
Soha többet nem fogok azonnali bolti átvétellel rendelni inkább hozza ki a futár mert Bp-en érdekes módon ki tudják állítani a számlát. (barátomnak volt ilyen esete dettó ugyanez neki az ottani boltvezető vásárló megtartói kedvezménnyel kiadta a terméket)

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.