Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89101) lugosi válasza -secret- (#89100) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Számított erre valaki? 😱

(#89102) gabor9991 válasza -secret- (#89100) üzenetére


gabor9991
őstag

Szerencsés vagy :D

(#89103) HXY


HXY
addikt

A Mammutban megszűnt az egyik Telekom? Mikor? Miért? :Y

(#89104) Huroq


Huroq
senior tag

Google Fordító szerint latinul van.
No meg a "nincs adat Ft" a net csomagoknál is tökéletes. :)

(#89105) olloczky válasza Huroq (#89104) üzenetére


olloczky
senior tag

az csak ál-latin :K

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#89106) tomy86 válasza Huroq (#89104) üzenetére


tomy86
addikt

A "Lorem ipsum .." van a legtöbb webtemplate-ben a szöveges részek kitöltésére.
Ha megcsinálod belőle a saját weboldalad, akkor nyilván azt kell helyettesíteni a saját szövegeddel. Itt erre sem vették a fáradtságot :)

[ Szerkesztve ]

(#89107) khorvat válasza tomy86 (#89106) üzenetére


khorvat
senior tag

"Kedves Ügyfelünk!

A vásárlási tranzakciók száma a vártnál jobban megnőtt, kérjük, próbáld újra később."

Erre az a szó jut most az eszembe, hogy GAGYI :)

(#89108) Lazika


Lazika
senior tag

Ezt nem hiszem el, hogy nem lehet futárral rendelni csak személyes átvétel lehetséges! :W

(#89109) CHIPman válasza Lazika (#89108) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Még szerencse, hogy nem hiszed el, mert ez ebben a formában nem igaz.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#89110) Lazika válasza CHIPman (#89109) üzenetére


Lazika
senior tag

Pendriveot akartam rendelni és csak boltban lehet atvenni... Futárt nem lehet kiválasztani.

(#89111) CHIPman válasza Lazika (#89110) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Tehát bizonyos terméket nem lehet, nem általánosságban, ahogy az előbb írtad. Ez így van, akkor pedig muszáj lesz elhinned. Valószínűleg kevés a készlet.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#89112) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Sziasztok!

Az normális, hogy lemondom az előfizus netemet és eltűnik a Dominó is a fiókomból (webes felület )? ( vezetékes benne van )

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#89113) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

a digitális jólét az új csomagok? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#89114) anadroid válasza HXY (#89103) üzenetére


anadroid
senior tag

Legalább egy éve.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#89115) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Domino Maratonál a Domino Net 1GB-ot, hogy tudom aktiválni Telekom alkalmazással vagy weboldalon? Nekem mindkettő helyen csak a Travel & Surf érhető el, ami drágább és kevesebb ideig érvényes.

Maratonnal is mehetne, mert alul írják, hogy

"Mi történik, ha 30 napon belül elfogy az adatforgalmam?

Ha felhasználtad a csomagodban foglalt netet, akkor Domino Maraton vagy Napi csomagokkal folytathatod a netezést. Másik Domino Net csomag nem igényelhető mellé."

[ Szerkesztve ]

(#89116) Soulfly842 válasza Mr.Csizmás (#89113) üzenetére


Soulfly842
addikt

Rendszeroldali fejlesztések, illetve teljesen új vezetékes internet portfólió az újdonság :)

(#89117) Mr.Csizmás válasza Soulfly842 (#89116) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja közben láttam, az alap 10-20..stb. megások vannak felzárkóztatva sebességben :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#89118) kippi86


kippi86
tag

Üdv mindenki!
Meg tudná nekem mondani valaki, hogy ez a maraton net hogyan működik?Nem vagyok egy nagy telefonáló mindig csak mobilnet előfizetést csinálok, eddig a bluemobilnál de most át kényszerültem a Telekomhoz.
Szóval ha átváltok domino fix re aminek nincs havidíja tudom aktiválni pl a maraton 4giga netet vagy kell még valami egyéb is mellé(valahol olvastam ,hogy napi vagy havidíjas csomaggal lehet aktiválni)?Nálam kitartana szerintem 3-4 hónapig és így meg is érné nekem ha nem lenne egyéb költség havonta.

(#89119) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Alapjáraton meg vagyok elégedve a Telekom szolgáltatásaival, de amit a legutóbbi webshop-os rendelésnél csináltak, az botrány. Rendeltem egy 12W-os Apple töltő adapter és egy 2M-es lightning adatkábelt, személyes átvétellel az Europarkban. Kezdődött azzal, hogy nem tüntették fel, hogy az Europarkban lévő kettő üzletből mégis melyikben lehet átvenni a terméket. Aztán voltak olyan fogyatékosak, hogy telefonon megerősítették, hogy mehetünk a termékekért (persze szigorúan csak az előfizető, azért tartozéknál ez vicces, mert régebben be lehetett más nevét is írni és át is tudtam venni más helyett...), majd a helyszínen derült ki, hogy nincs kábel, hiába mutatja a rendszerük, csak keddre lesz, de adapter van náluk és kihoz egy 5W-os normál adaptert... 😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃

Bravó! 👏🏻👏🏻👏🏻

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#89120) Bferibörs válasza Aaron14 (#89119) üzenetére


Bferibörs
addikt

Alapvetően a szolgáltatás jó ( háló) az ügyintézés rendszeresen kaki , még nem sok mindent sikerült elintéznem első nekifutásra :( (eddig semmit ) most majd meglátom, hogy a net lemondás,hogy sikerül/t :U ez lenne az első sikeres ügyintézésem náluk :DDD (tizen éve vagyok az ügyfelük )

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#89121) Bferibörs válasza kippi86 (#89118) üzenetére


Bferibörs
addikt

Megrendeled a domino fix-et , lesz rajta némi net meg lebeszélhetőség ( 1 GB, 80 perc, vagy 500 MB, 40 perc
- ( ha jól tudom ezen még nem változtattak ) - ) attól függ melyik csomagot rendeled , utána feltöltöd lóvéval ugye ha 4 GB-ot szeretnél akkor minimum 4 ezerrel ( jobb ha többel mert nem marad telefonálásra pénzed ha elfogy a 40,80 perc ) a 4 ezerrel tudod "bekapcsolni" (megrendelni ) a 4G maratont ( nekem jelenleg webes felületen nem lehet csak appon ) nem kell más net jegyet vegyél, fix-nél működik minden egyéb netes megrendelés nélkül.

Nincs egyéb havi költséged !

Amit ne feledj el , kapcsold be a Most opciót is , ez biztosítja a saját hálóban a 9 Ft-ot, más hálóban a 19 Ft-ot, ha ezt nem teszed 25 Ft lesz a percdíjad.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#89122) kippi86 válasza Bferibörs (#89121) üzenetére


kippi86
tag

Köszönöm!!Ez így jónak hangzik.
Dominós sim em van de még domino 5 csomagban.Arrol gondolom nem probléma az átállás.Ennyi számít ,hogy akkor a net mellé ne kelljen egyéb havidíjas szolgáltatás.

(#89123) Bferibörs válasza kippi86 (#89122) üzenetére


Bferibörs
addikt

Úgy tudom nem probléma az átállás, azt nem tudom ebben az esetben mennyi ingyenes cuccot kapsz és mennyit kell befizetni, havi költséged nem lesz .

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#89124) kippi86 válasza Bferibörs (#89123) üzenetére


kippi86
tag

Köszi!Már át is állítottam, már csak fel kell töltenem.

(#89125) kisspall válasza kippi86 (#89124) üzenetére


kisspall
aktív tag

Feltöltés előtt aktiváld a Bónuszt, ha még nem történt meg. 2 hétre kapsz némi adatot, meg lebeszélhetőséget.
bónusz+

(#89126) kippi86 válasza kisspall (#89125) üzenetére


kippi86
tag

Szuper!Köszi!
Le vagyok maradva a telekom dolgokban :D

(#89127) nobiand


nobiand
aktív tag

Esetleg valaki vásárolt már ALCATEL 2008G-t?
Megtudná mondani, hogy függő vagy független?
Látom az URL-ben: SL, de láttam már csodát. :)
Köszönöm.

(#89128) dptrsk válasza Aaron14 (#89119) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Meghatalmazással átvehette volna más is, ahogy bestbuy topikban olvastam.
Illetve bárkinek lehet telekom fiókja és tud vele rendelni.
Egyedül KAP pont beváltásnál fontos, hogy az előfizetés adataival rendelsz, tudtommal.

A másik dologra nem tudok mit mondani, nem műszaki ember, de cikkszám alapján kéne tudni, hogy ez nem az az adapter. A webshop pár éve mióta megújult elég érdekesen működik.

(#89129) dptrsk válasza nobiand (#89127) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Függő, legalábbis a negyed éve vásárolt az függő volt.

(#89130) nobiand válasza dptrsk (#89129) üzenetére


nobiand
aktív tag

Köszönöm, akkor ez kimarad. :)

(#89131) Bence008


Bence008
tag

Sziasztok!

Valaki esetleg vásárolt a Telekom webshopjából D-LINK DWM 222-es modemet? Kártyafüggetlen? Az URL-ben nincs benne az SL rövidítés, de inkább biztosra mennék. Köszi! ;)

(#89132) SUPREME7 válasza Bence008 (#89131) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nekem volt. Független.

(#89133) kchris78


kchris78
veterán

flottas elofizetoknek mikor lehet vegre VoLTE-zni?

(#89134) btudos válasza kchris78 (#89133) üzenetére


btudos
veterán

Kérdezd meg a flottakezelőt.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#89135) HXY válasza Bence008 (#89131) üzenetére


HXY
addikt

Független, de régebbi notebookokon még USB3.0-án se megy, mert nagyon sok áram kell neki.
Egy új MacBook Pro/Air simán meghajtja, de egy 3 éves budget Acer vagy egy Lenovo ThinkPad már nem.
Én Huawei E3372-öt vennék, ill. ilyenjeim is vannak.

(#89136) szabogabor10 válasza btudos (#89134) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ő se tudja, a Telekom nem engedi egyelőre határozatlan ideig flottásoknak a VoLTE-t.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#89137) Bence008 válasza HXY (#89135) üzenetére


Bence008
tag

Köszi a segítségeteket. A Huawei-t akartam elsősorban, csak a D-Link kártyafüggetlensége fontos szempont sajna.

[ Szerkesztve ]

(#89138) SUPREME7 válasza HXY (#89135) üzenetére


SUPREME7
őstag

Azért az elég durva lenne szerintem ha USB 3-as porton nem menne .... még USB 2-n is el kell mennie.

(#89139) lugosi válasza szabogabor10 (#89136) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

És azt lehet tudni, hogy nagy általánosságban mikor lesz engedélyezve? Azaz mikorra teszik azt a startot, hogy nem kell külön bekapcsoltatni?

(#89140) HXY válasza SUPREME7 (#89138) üzenetére


HXY
addikt

Az általam leírt gépeken kb. 2-3 hónapja teszteltem.

(#89141) szabogabor10 válasza lugosi (#89139) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ezt lehet még ők se tudják. :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#89142) dptrsk válasza HXY (#89140) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az lehet, hogy nem tetted fel az USB3 drivert?

(#89143) choco01


choco01
addikt

Van esély hogy ez a Coopos akció még használható lesz? Gondolok arra hogy nem teszik be az aprosagokat valami kamu akció ala..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#89144) HXY válasza dptrsk (#89142) üzenetére


HXY
addikt

Nem, nem lehet, mivel a legújabb driverek voltak fent és Win7,10,Ubuntu 17.04 alatt is próbáltuk.
2016 late MBP-n és 2017-es Air-en viszont szépen ment.

(#89145) zzola


zzola
félisten

Üdv.
Dominó átírás - magánszemélyek közötti - díjköteles?
Köszönöm.

(#89146) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok!

Decemberben vettem egy új telót a T-től a meglévő előfizumhoz, a hűségidő meghosszabbításával. Küldtek egy új simet, mondván a régi nem jó az új telóba, holott de.

A simet félretettem, használtam a régit. Namost mostanában a teló egyre többször dobálja el a hálózatot. Első körben szeretnék simet cserélni.

A kérdésem az, használhatom-e azt amit decemberben kaptam, felhívom a kapott telószámot, beregisztráltatom a simet, kidobom a régit és kész, vagy az a kártya már kuka és be kell menjek egy T-pontba újat kérni?

Köszi előre is :)

(#89147) dptrsk válasza vwpolopg (#89146) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ezt telefonon tudják megondani neked.
Az új kártya legyen nálad, arról is kérnek adatokat.

(#89148) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Sziasztok! Nem nagyon van időm visszaolvasni, ezért bocsi, ha ez már volt téma. Szóval, mennyire jellemző a Telekomra, hogy adnak havidíj-kedvezményt, ha készülékkel meghosszabbítom a hűségem? Átlagosan 10 ezer Ft a számlám, sosem kések a befizetéssel, stb. A csomag, ami nekem jó lenne, az a Mobil L+4GB. Ez készülékkel 9500. Van olyan, hogy felajánlanak olyat, hogy mondjuk ugyanez a csomag 8500 Ft, vagy nem jellemző és úgy kezelik a meglévő előfizetőt, mint aki besétál az utcáról - annyi különbséggel, hogy tőlem nem kérnek be előleget. Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#89149) dptrsk válasza bedibazsa (#89148) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Kihozhatod listaáron a készüléket, ebben az esetben kapsz havidíj kedvezményt és 8000 forint lesz a Mobil L+ 4GB havidíja.
Olyan nincs, hogy a készülék is olcsóbb és a havidíjból is elengednek valamennyit.

(#89150) bedibazsa válasza dptrsk (#89149) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Kár, a Telenornál általában van 1000-1500 forintos kedvezmény és a készülékből is jár. Akkor offolom az előfizetést.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.