Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89451) nobiand válasza CHIPman (#89438) üzenetére


nobiand
aktív tag

Köszönöm!
Még egy kérdésem lenne felétek.
Domino Fix csomagomhoz megvan rendelve a MOST kiegészítés. Ez nem kavar be annak, ha hazetelefonálok EU-ból? Mert a Fix az 25 Ft/perc EU-ból haza.
Köszi.

(#89452) tsteve válasza nobiand (#89451) üzenetére


tsteve
senior tag

az opciós árak ill. kiegészítők nem érvényesek külföldön a Telekom esetében... tehát 25 ft/percért tudsz hazatelefonálni vagy bárhova eu-ba hívni, ha nem magyar területről (de eu-ból) indítod...

[ Szerkesztve ]

(#89453) g0dl


g0dl
addikt

Domino fix-hez a Maraton 4GB miként rendelhető? Az online felületen nincs ilyen kiválasztható lehetőség.

(#89454) #08205312 válasza g0dl (#89453) üzenetére


#08205312
törölt tag

Applikációból

(#89455) vpanangin válasza g0dl (#89453) üzenetére


vpanangin
senior tag

Lehet online felületről is.

(#89456) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Next S-rol ami havi 7900ft hogy hogy enged váltani mobil M-re +4Gb internet ami csak havi 7ezer?

Ennél lejjebb nem enged menni mert jön a kötbéres figyelmeztetés, de ezt még engedi

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#89457) dptrsk válasza enginev3.0 (#89456) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem konkrét havidíjra van hűség, hanem havidíj sávokra.

(#89458) vpanangin válasza g0dl (#89453) üzenetére


vpanangin
senior tag

Most nézem, valóban eltűnt onnan.

(#89459) betyarr válasza vpanangin (#89455) üzenetére


betyarr
veterán

nekem eltűnt az oldalról a maraton.a netplusz van meg a napinet.pedig eddig ott volt :U

(#89460) vpanangin válasza betyarr (#89459) üzenetére


vpanangin
senior tag

Így van. Azért írtam nagy lendülettel korábban, hogy megy online is.

De most eltűnt.

(#89461) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Tegnap este óta nem 4G-t ír a telefon, hanem 3G-t. Másnál nincs ilyen jelenség?
Sebesség is erre jellemző 17/5 mbit. :W

Szerk:
Hm, párom telefonján 4G van. :U

Újraindítás sem oldotta meg, de miután kikapcsoltam 4G-t a menüben és vissza már jó lett. Fene se érti ezt. 26/15 mbit.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#89462) vpanangin válasza vpanangin (#89460) üzenetére


vpanangin
senior tag

1777-ről is eltűnt a Maraton rendelés lehetőség.

(#89463) Tybor66 válasza vpanangin (#89460) üzenetére


Tybor66
tag

Maraton csomagok

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#89464) vpanangin válasza Tybor66 (#89463) üzenetére


vpanangin
senior tag

Oké, és innen hogyan rendelsz online? Ez itt a kérdés.

(#89465) Tybor66 válasza vpanangin (#89464) üzenetére


Tybor66
tag

Részletek - átdob egy újabb oldalra, ott megrendelés :F

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#89466) vpanangin válasza Tybor66 (#89465) üzenetére


vpanangin
senior tag

Van Telekom fiókod? Mert oda "dob" át. Bejelentkeztél? "Mobilinternetet rendelek" fülre kattintva sehol nincs Maraton rendelési opció. Én végig csináltam többször is. És te?

(#89467) milenda válasza vpanangin (#89462) üzenetére


milenda
tag

A mobilalkalmazásban még ott van, de lehet, hogy csak ott felejtették, mert 600 Ft-ért pl. 100 MB-ot ajánl.

(#89468) Tybor66 válasza vpanangin (#89466) üzenetére


Tybor66
tag

Bejelentkeztem, Szolgáltatások - Dominó díjcsomagok - első kockán katt (részletek) - és az az oldal jön be, mint fentebb linkeltem.

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#89469) tsteve


tsteve
senior tag

nálam a web-en nem enged rendelni maratont, de a mobilos app-ból igen..

[ Szerkesztve ]

(#89470) Tybor66 válasza vpanangin (#89466) üzenetére


Tybor66
tag

A "Mobilinternetet rendelek" fülről indulva, nekem sem mutat Maraton opciókat, de nekem van jelenleg egy 4 GB-os adatkeretem.

Lehet, hogy megint toldozgatnak - foltozgatnak valamit, azért nem megy rendesen a megrendelés.

[ Szerkesztve ]

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#89471) vpanangin válasza Tybor66 (#89468) üzenetére


vpanangin
senior tag

Na végre! Eljutottál oda, ahonnan már te sem tudsz rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#89472) CHIPman válasza radi8tor (#89461) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Milyen telefon? S8-nál a VoLTE kikapcsolása okozott nálam ilyen problémát, hogy 3G-n "ragadt", és repülő ki-be segített. VoLTE-t "visszakapcsolva" (nem ér semmit mivel mix csomagosként nálam még nem támogatott) megjavult.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#89473) radi8tor válasza CHIPman (#89472) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

iPhone SE. Még sosem csinált ilyet azért nem is értettem...

⭐ Stella

(#89474) psajti


psajti
aktív tag

Telekomnál hűségidő hosszabbításnál értelemszerűen csak azokra a termékekre használhatom fel a vásárlási kedvezményt amire a honlap felajánlja? Nem teljesen értem benne a logikát, hogy egy fitnesskarpántra igénybe vehetném de egy Dex dokkolóra, vagy egy gear vr szemüvegre már nem... Telefont jelenleg nem szeretnék venni, tabletből elég gyér a felhozatal, amit vennék ott meg nem jár a kedvezmény. Maradhatok akkor hűség nélkül is, vagy kötelező meghosszabbítanom?

(#89475) Soulfly842 válasza Petike168 (#89445) üzenetére


Soulfly842
addikt

Arra viszont figyelj, hogy az új családi mobil opció jóval kedvezőbben jön ki, de a "min. két előfizetésnek" egy néven kell lennie!

Továbbá: az új porfólióra váltással automatikusan lemondásra kerül a régi típusú családbarát opció, mivel az új porfóliós csomagoknál csak a családi mobil opció érvényesíthető csak!

(#89473) radi8tor

Nem tudom, hogy mi miatt de iphone-oknál elég sok esetben találkoztam az elmúlt 1-2 hétben ilyen esetekkel... sőt... több esetben a mobilinternet sem működött unblock. Ezeknél az utóbbi eseteknél a hálózati beállítások visszaállítása alapértelmezettre oldotta meg csak a hibát (újraindítás sem segített).

Az utóbbi újkeletű, de az előbbi időnként előfordult eddig is az almákkal.

[ Szerkesztve ]

(#89476) HXY


HXY
addikt

Újonnan rendelt Domino Fix kártyán hol lehet megnézni, hogy a 80 ingyen percből még mennyi maradt?

(#89477) vpanangin válasza HXY (#89476) üzenetére


vpanangin
senior tag

1777-en csinálsz Domino jelszót és ha van Telekom fiókod, ott belépsz a telefonszámmal és a jelszóval. Ott látni fogod, hogy mennyit használtál el a percből (másodpercben van megadva), a netből és az 5 SMS-ből.

(#89478) Thome


Thome
addikt

Hali!

Ez a roamingos varia most kicsit összekuszált.

Van egy Move S csomagom + mellé NetPlusz L.

Két kérdésem van:

Ha jól értelmezem, amíg itthon tartózkodok, addig alaphelyzetben a NetPlusz L-t használja (ami így is van)...

1.) ...de ha külföldre megyek (Roaming) a Move S-be beépített 200 megát kezdi enni, mégha van mellette NetPlusz L is?

2.) Ha elfogy a 200 mega, akkor mi történik, leáll a net?

Köszi a választ!

(#89479) dptrsk válasza Thome (#89478) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A 200 MB tudod külföldön használni, ha elfogyott megáll a net külföldön, ha veszel EUs adatcsomagot, akkor lesz újra neted.
A NetPlusz L opciót csak belföldön használhatod fel.

(#89480) anadroid válasza vpanangin (#89460) üzenetére


anadroid
senior tag

Már 2 hete se volt.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#89481) Thome válasza dptrsk (#89479) üzenetére


Thome
addikt

Tehát ha roamingolni kezdek, automatán elkezdi az alap 200mb-ot enni, aztán ha hazajöttem, a netpluszt fogyassza tovább. :R

(#89482) HXY


HXY
addikt

A Telekomtól neten rendelt Domino Fix SIM kártya 366 napos érvényessége onnan indul, hogy beteszem a telefonba?

vpanangin: köszönöm!

(#89483) betyarr válasza HXY (#89482) üzenetére


betyarr
veterán

nem,attól a naptól,hogy átveszi a futár.

(#89484) Akelaus válasza vpanangin (#89471) üzenetére


Akelaus
senior tag

Hali!

Valószínűleg azért nem megy, mert ez van helyette: [link]

A héten kaptam tőlük egy mélt, abban írták, hogy "megérkeztek az új Dominó adatopciók".

(Kíváncsi lennék, arra mit lépnek hogy akinek lejár a hűsége, annak függetleníteni kell a telefonját, illetve aki kiesik ebből, de függő a készülék, annak mennyiért fognak ezután függetlenítést végezni. A 15000Ft szerintem baromi sok.)

(#89485) milenda válasza Akelaus (#89484) üzenetére


milenda
tag

A „tart amíg tart” opciók is megvannak még, lásd a linket a #89463 sz. hozzászólásban.

(#89486) g0dl válasza Akelaus (#89484) üzenetére


g0dl
addikt

Ezek az ajánlatok nem alternatívái martonnak. Abban az a lényeg, hogy nincs idő korlát, amit előre kifizettem, azt bármikor felhasználhatom ( hogy miért nem ez az alapértelmezés, az is megérne egy vizsgálatot)

Én pont azért vettem domino sim-et, hogy maratonnal a rendszertelen, netezési igényeket le tudjam fedni. Ha nem rendelhető a maraton csomag, akkor természetesen nem fogok feltölteni sem a kártyára.
Elképesztően ciki amit művelnek. A honlapjukon hirdetik a lehetőséget, de felületen nem elérhető. Azért ez nem űrtechnológia, megint a cipész cipője lukas.

(#89487) betyarr válasza g0dl (#89486) üzenetére


betyarr
veterán

hát,abban nagyon bízok,hogy ez a mostani a maraton mellett lesz elérhető és nem pedig helyette :U többek között főleg ezért jöttem vissza a Tréhez.

[ Szerkesztve ]

(#89488) lugosi válasza betyarr (#89487) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Várjatok már akkor most lemaradtam valamiről? Kivezették / kivezetik a maraton netet?

(#89489) Akelaus válasza milenda (#89485) üzenetére


Akelaus
senior tag

Igen láttam, csak ketten is(?) azt írták hiába lehet(ett) megtalálni az oldalon, venni már nem sikerült. Én nem próbáltam, jelenleg még előfizetéses vagyok náluk, másfél hónapig. Alternatívának jó lett volna a maraton, viszont kecsegtetőbb a kék szolgáltató mychat megoldása.

g0dl: igen nem alternatívája. Az tény a honlapjukon olyan káosz van, hogy jelenleg én a maratont, ha nem az itt linkelt hozzászólásból akarnám megnézni, már meg sem találom. Az oldalukon lévő keresővel sikerült, de én nem veszem meg, tehát abban nem tudok nyilatkozni, hogy meg is lehet venni vagy sem. Gondolom kapaszkodnak, mert a másik kettőnél előjöttek azokkal a csomagokkal amikben ingyen (tudjuk semmi sincs ingyen) vannak a közösségi dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#89490) vpanangin válasza betyarr (#89487) üzenetére


vpanangin
senior tag

Biztos ami biztos alapon, az előbb rendeltem meg a Maraton 4GB eseti (nem a havonta megújulót) opciót Telekom alkalmazásban. Ott még engedte.

[ Szerkesztve ]

(#89491) Akelaus válasza vpanangin (#89490) üzenetére


Akelaus
senior tag

Ha hamarabb írod, lehet nem írtam volna semmit. :DD
Max. azt vannak új Dominó netcsomagok.

(#89492) vpanangin válasza Akelaus (#89491) üzenetére


vpanangin
senior tag

Online most sem lehet megrendelni, csak Telekom app-ból. Mire feltöltöttem a kártyára a pénzt, meg megrendeltem app-ból, az időbe telt.

(#89493) betyarr válasza lugosi (#89488) üzenetére


betyarr
veterán

jó kérdés.mindenesetre érdekes,hogy a t fiókban nincs egyértelműen már benne a maraton,csak az appban.és még ez az új 30 napos lejáratú net is megjelent.persze,nem azt akarom mondani,hogy már biztos,hogy eltörlik a maratont,de azért ott a kérdőjel a homlokomon...

(#89494) vpanangin válasza betyarr (#89493) üzenetére


vpanangin
senior tag

Az ÁSZF-ben nem kellene előtte közzé tenni a megszűnést? Mondjuk úgy 30 nappal?

(#89495) betyarr válasza vpanangin (#89494) üzenetére


betyarr
veterán

az tény,hogy értesíteni biztosan kell az ügyfeleket.lehet ez lesz a következő lépésük.de azért még reménykedem,hogy ez megint csak valami kis mocskos húzása a trének,hogy így eldugja a maratont,gondolván,hogy a kevésbé rutinosak csak legyintenek egyet és az új,30 napos netet rendelik meg.

(#89496) Tomikaa.


Tomikaa.
tag

USSD-n (*111#) lehet rendelni Maratont, bár a legkissebb még a 100 megás. A Telekom oldalán keresőzés nélkül is megtaláltam. Amúgy akkor most megszűnik a Maraton? Ha igen, gyorsan bespájzolok belőle, mert nekem ez a legmegfelelőbb mobilnetcsomag (pontosabban opció).

[ Szerkesztve ]

(#89497) tsteve


tsteve
senior tag

én személy szerint nem hiszem, hogy lezárják vagy kivezetik a Maratont mostanában... az más dolog hogy a web-es felületen nem rendelhető, de az egyéb módszerek működnek szerencsére... ez az egyik dolog (a Most opció mellett) ami itt tartja még a prepaid előfizetőket a Telekom-nál... őrültség lenne most kivezetni, ennyire talán nem ostobák... ha esetleg ki is vezetnék, azt 30 nappal előtte jelezni kell Ászf-ben, de ennek egyelőre nyoma sincs szerencsére...

[ Szerkesztve ]

(#89498) Bferibörs válasza tsteve (#89497) üzenetére


Bferibörs
addikt

4GB-ot már régen sem lehetett webfelületen rendelni.Ezért kellett az appot feltennem amit egyébként semmire sem használok.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#89499) vpanangin válasza Bferibörs (#89498) üzenetére


vpanangin
senior tag

Úgy emlékszem, hogy lehetett (bár ezt most már nem tudjuk pro és kontra alátámasztani) egy lenyíló ablakban tűnt elő a lehetősége a többi Maraton lehetőség alatt.

(#89500) tsteve válasza vpanangin (#89499) üzenetére


tsteve
senior tag

nekem is igy rémlik, de az pl. akkor is gáz ami az app-ban van:
lezártnak jelzi az app a domino netpluszt és 100 megásnak jelzi a legkisebb Maratont, persze a hivatalos 200 megás áron...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.