Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89851) MK VII válasza [P]laci (#89848) üzenetére


MK VII
veterán

Köszönöm szépen a linket. :R

Azért ez elég vicces ilyen helyzetben.: "Felhívjuk figyelmedet, hogy a fizetési könnyítés engedélyezésének egyszeri díja - pozitív elbírálás esetén - megállapodásban érintett összeg 1%-a, minimum bruttó 5.000 Ft."
Tehát ez lehet még több is...
Nem azért kérnék könnyítést vagy haladékot, hogy még többet fizethessek..
Ejj Telekom, ejj ejj...

Viszont mindenképp be kell mennem az egyik kirendeltségükbe, mert mint írtam már kártyám sincs és telefonom sem...

(#89850)

laci
No. Átolvastam ezt is...
Ahogy olvasom csak még szarabbul lehet kijönni egy szüneteltetéssel, mint, hogy valahogy összekoldulom a havidíjakra valót...
Viva la' Magyarország.

[ Szerkesztve ]

(#89852) vpanangin válasza [P]laci (#89850) üzenetére


vpanangin
senior tag

Kössz. Biztos hasznos lesz neki valamelyik.

(#89853) thomas77


thomas77
senior tag

Az Ászf összefoglaló szerint a Domino S opció EU roaming helyzetben többletdíj nélkül felhasználható. Ki is próbáltam. Egy 1 perc 16 mp-es hívásért le is vont 24 Ft-ot. Ezek szerint mégsem ingyenes. De furcsa, hogy a 19 Ft-os "most" tarifát alkalmazza, ami ugye nem lehet aktív a domino s-sel együtt.
A maratonnal kapcsolatban meg azt írja, hogy EU roaming helyzetben is felhasználható, de az Ászf már csak 3GB-ot említ...
Ez megint jó zavarosra sikerült. A domino s miatt fel is fogom hívni az ügyfélszolgálatot.

(#89854) StLui válasza MK VII (#89851) üzenetére


StLui
veterán

Hogyhogy nincs sim kártyád? azt, ha elvesztetted pl, adnak újat

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#89855) Putyin90 válasza HXY (#89822) üzenetére


Putyin90
senior tag

Ez dominósoknál is él vagy csak előfizetéseseknek?

(#89856) FirstTripla válasza dptrsk (#89831) üzenetére


FirstTripla
tag

Akkor nem csak nálam van ilyen, de netes felületen tényleg mutatja. Akkor nem kell már megint sorban állnom mint amikor adategyeztetés után nem került a nevemre 2 hónap alatt a mobil. Köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#89857) HXY válasza Putyin90 (#89855) üzenetére


HXY
addikt

Mindenkinek.

(#89858) MK VII válasza StLui (#89854) üzenetére


MK VII
veterán

Tudom adnak újat. Bent is voltam és kértem másikat.

(#89859) #41737472


#41737472
törölt tag

Kb. ezt vártam, hogy a 30GB-ból csinálnak korlátlant.
Az 1GB előfizetésnél még mindig 2000 Ft. Nevetséges, felismerhetnék már, hogy 1GB adat 1 hónapra nulla!
Ahogy lejár minkét előfizetésem sok év után váltok én is. :W

(#89860) zebede


zebede
őstag

Van egy 4 gigás Adat M csomagom, Magentával 3 itthoni szolgáltatás mellé 3k-ért.
Átváltható ez az új korlátlan net csomagra, ha igen akkor telefonon, neten intézhető, vagy csak személyesen?

(#89861) -secret- válasza zebede (#89860) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Felfele válthatsz, lefele nem.

Intézhető mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#89862) zebede válasza -secret- (#89861) üzenetére


zebede
őstag

Kösz, most megnéztem honlapon,valóban engedi.
Viszont csak hang csomaggal együtt, amiből a legolcsóbb Mobil S 1500Ft és 7500-ért adja mellé a korlátlan netet.
Ez így már 6k plusz és lenne mellé egy új hang előfizetésem amire semmi szükségem.

(#89863) funk648 válasza funk648 (#89767) üzenetére


funk648
aktív tag

Végre van raktáron a pendrive-ból, viszont a rendelés leadásával csak házhoz szállítás, valamint a pick-pack pontra történő kiszállítás válaszható. Üzletbe való személyes átvételt online rendelésnél nem is lehet választani, vagy csak bizonyos termékek esetében?

(#89864) -secret- válasza funk648 (#89863) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én nem 1 dolgot rendeltem, és Nagykanizsán semmit sem tudtam átvenni.

(#89865) g0dl válasza FirstTripla (#89856) üzenetére


g0dl
addikt

Nekem is eltűnt az appból. A feltöltésért igért 100MB sem jelent meg sehol, és a percek sem, csak sms-t küldtek róla.

[ Szerkesztve ]

(#89866) lugosi válasza dptrsk (#89833) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nálam a korlátlan-korlátlan előfizu 18.000 lenne, mivel nincs 3 otthoni szolgáltatásom (egy sincs) tőlük. Igen, gondolom vannak olyan kombinációk, amivel 18k helyett 13.5k lenne, de én a problémát abban látom, hogy 6k hűség nélkül vs 12k hűséggel (mivel az emberek nagy részének nincs +3 otthoni szolgáltatása, szerintem nem mérvadó, de még úgy is drágábbak a +3 szolgáltatás esetén havidíjkedvezménnyel, plusz 2 év lekötést kérnek).

(#89867) #78121280


#78121280
törölt tag

Mától előrendelhető a Note8

Továbbá újítás a webshopban, hogy előre jelzi mennyi előleget kell fizetni. Kíváncsiságból megnéztem új előfizetéssel egy Mobil S + NET 400 + 25% Telekom kedvezménnyel 204356 Ft lenne az előlege ennek a készüléknek. :DDD :Y

[ Szerkesztve ]

(#89868) csifkin


csifkin
csendes tag

Sziasztok. A korlátlan közösségi, roaming-ban is korlátlan?

(#89869) szabogabor10 válasza csifkin (#89868) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#89870) csifkin válasza szabogabor10 (#89869) üzenetére


csifkin
csendes tag

Köszi.

(#89871) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Csak óvatosan: 2 komoly korlát is van a Telekom “korlátlan” mobilnetes csomagjában

Azért a 30GB-os csomag helyére ezt ebben a formában betenni elég vastag bőr kellett a szolgáltató részéről.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#89872) szabogabor10 válasza zsolt501 (#89871) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ez egyértelműen megint egy burkolt áremelés.

Egyébként a 30 GB-os csomag igényelhető Mobil díjcsomag mellé, készüléket is lehet vásárolni vele, de kizárólag személyesen, ami szintén pofátlanság.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#89873) FirstTripla válasza g0dl (#89865) üzenetére


FirstTripla
tag

Hát remélem javítják ezeket a hibákat mert elég gáz az ilyen. Múltkor például az új protokoll miatt vált egy napra használhatatlanná az alkalmazás pedig meg volt minden amit kért. Azt szerencsére másnapra javították a fejlesztők.

(#89874) nagy@gmx.com válasza zsolt501 (#89871) üzenetére


nagy@gmx.com
tag

És azt vajon hogy fogja ellenőrizni a Telekom, hogy nem a telefonomban van a SIM kártyám, hanem pl. modememben?

(#89875) nagy@gmx.com válasza #78121280 (#89867) üzenetére


nagy@gmx.com
tag

Hol mutatja az előleget?
Én nem látom.

(#89876) thomas77 válasza nagy@gmx.com (#89874) üzenetére


thomas77
senior tag

Ha a telenor online-ba belépsz, az is kiírja a készüléked típusát. Valahogy a szolgáltató meg tudja állapítani. Talán az imei számból. Ettől kezdve meg nem nagy kaland tiltani bizonyos típisokat. Az angol tree ugyan ezt csinálja. Beteszem a kártyát az ipad-be és se kép, se hang...

(#89877) #78121280 válasza nagy@gmx.com (#89875) üzenetére


#78121280
törölt tag

Belépsz a fiókodba, kiválasztod a telefont + a csomagot , belerakod a kosárba aztán rá kattintasz a tovább a megrendeléshez gombra és akkor hozza fel az ablakot. Ahogy nézem 100 ezer Ft-nál nagyobb értékű készülékeknél hozza fel ezt az ablakot.

(#89878) zsolt501 válasza szabogabor10 (#89872) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Bizony ez egy burkolt áremelés, ráadásul a pofátlanabbik fajtából, mikor azt írja hogy korlátlan, mert bizony ez így eléggé korlátos.
A 30GB-os csomag nem volt ennyire szétkorlátozva az is biztos.

nagy@gmx.com van mód az ellenőrzésre, de már maga a gondolat is felháborító, hogy ehhez az én adatátviteli csomagjaimat ellenőrizze a szolgáltató, mert bizony ahhoz hogy ezt ki tudja mutatni ahhoz az kell hogy elemezze a küldött és fogadott csomagokat.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#89879) #41737472 válasza zsolt501 (#89871) üzenetére


#41737472
törölt tag

Ez igen. Megérdemlik ha jó páran otthagyják őket.
Az a fránya apróbetűs rész.

(#89880) szabogabor10


szabogabor10
veterán

A Telekom szinte csak azoknak ér(het)i meg otthoni előfizetés nélkül, akik (csúcs)készüléket akarnak vásárolni, mivel a Telenor HD-ra nem lehet ugye hűséget kötni, így csak listaáron lehet hozzájutni a készülékekhez, Voda készülékárazása meg már régóta a vicc kategória.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#89881) rfszabi


rfszabi
tag

A román Orange szolgáltatónál is ha belépek a MyOrange-ba akkor látom h milyen készülékben van a SIM kártya.

(#89882) Vangelis válasza rfszabi (#89881) üzenetére


Vangelis
nagyúr

telenornál is

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#89883) HXY válasza Vangelis (#89882) üzenetére


HXY
addikt

Egy screenshotot please. :R

(#89884) Zeki


Zeki
nagyúr

Máshol is van korlátozás a korlátlan mobilnetre...
Speed restrictions apply to our Always On data. After 6GB of data used you'll experience a reduced data speed of 384kbps from 8am to Midnight. You may notice that activities which require high amounts of data, like HD video streaming, will be slower
giffgaff

(#89885) Vangelis válasza HXY (#89883) üzenetére


Vangelis
nagyúr

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#89886) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

A korlatlan kozossegi opcio a streamelest, video lejatszast es live-ozast is magaban foglalja?

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#89887) rfszabi válasza Aaron14 (#89886) üzenetére


rfszabi
tag

Én sokáig használtam, ( a tegnapi napig ) és a FB liveozást vitte :)

(#89888) HXY válasza Vangelis (#89885) üzenetére


HXY
addikt

Ezt nem is tudtam, köszi.
És mi alapján írja ki? Egy nyilvános adatbázisból kérdezi le, hogy az adott IMEI milyen készülékhez tartozik?

(#89889) Aaron14 válasza rfszabi (#89887) üzenetére


Aaron14
őstag

Most promocioban ingyenes az elofizuk melle. Hiaba irja, hogy min 1GB-os csomag kell hozza, nekem a 400MB-oshoz is engedte. :-)

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#89890) rfszabi válasza Aaron14 (#89889) üzenetére


rfszabi
tag

Dominosoknak meg 890 Ft havonta.

(#89891) tylerddd


tylerddd
veterán

A tegnap délben lekért +1GB (1990Ft) adat ma délutánra elfogyott úgy, h délután kb. 2-től itthoni wifin lógtam, ma egész nap 4G-n. Korábban is jeleztem már itt, h egyszerűen számomra felfoghatatlan, h ha az 5GB (NetPlusz XXL) adatmennyiség telefonnal és külön SIM-mel laptopban használva bőven elég egy hónapig (gyakran le se forgalmazom), akkor ezek a pluszban kért adatmennyiségek ugyanolyan használat mellett, hogy a francban tűnnek el egyik napról a másikra?!

Ha ezen a vonalon haladunk, akkor holnapra már csak ~1GB-nak kellene meglennie a NetPlusz XXL 5GB-ból, ugyanis tegnap 2,3GB-ra kértem a +1-et, mert hétvégén nem leszek itthon. Mindenképp figyelni fogom! Értem én, h ez mások számára összeesküvés elméletnek tűnhet, de mint említettem, ugyanolyan használat mellett tűnnek ezek a +GB-ok. Sokan írták, h biztos a Windows húzott le frissítést stb. Persze, mindig pont akkor húzza le a frissítést, amikor plusz adatmennyiséget kérek és mindig a plusz adatmennyiségnyi frissítést szed le, az eredeti XXL-t soha nem piszkálja ... :U

ps: ha valaki tudna valami precíz adatmennyiség számlálót, amivel ezt követhetném, akkor megköszönném. Win10 alá is akár, a telóm i6s.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#89892) rfszabi válasza tylerddd (#89891) üzenetére


rfszabi
tag

Nem egy ismerősöm mondta, hogy "eltűnik" az adatforgalom. Érdemes kérned részletes adatforgalom részletezőt ( nem tudom pontosan h hívják )

(#89893) KZP válasza tylerddd (#89891) üzenetére


KZP
őstag

A telefonon nem látszik, hogy mi fogyasztotta le? Nem szokott az csak úgy magától elfogyni...

(#89894) nagy@gmx.com válasza #78121280 (#89877) üzenetére


nagy@gmx.com
tag

Aha.
Nem léptem be a fiókba, akkor azért nem írt előleget.

(#89895) kovacsmi_74


kovacsmi_74
aktív tag

Azért az szép tőlük, hogy annak ellenére, hogy már lezárt csomagok, de most már a NetPlusz-ok is EU képesek. Vajon a lassítás érvényes az EU-ban is?

(#89896) #08205312 válasza kovacsmi_74 (#89895) üzenetére


#08205312
törölt tag

nem

(#89897) rfszabi


rfszabi
tag

lassítás nincs, csak a benne foglalt keret EU-s

(#89898) kovacsmi_74 válasza #08205312 (#89896) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

OK. Köszönöm szépen mindkettőtöknek!

(#89899) mecsek20


mecsek20
tag

Reggel óta nem megy nálam a telekom app, nem tudok belépni.
Díjcsomagot akartam módosítani, mivel megszűnt a nyári korlátlan net és már elég nekem a mobil S csomag is. A weben reggel elindítottam a módosítást, de lefagyott és azóta a weben is csak a mobil L csomagot látom, nem váltott át mobil s-re és internetet se tudok választani hozzá. Csak a korlátlan közösségi opció van, ami működik is. Plusz netet se tudok venni.

Nálatok megy?

(#89900) szabogabor10 válasza mecsek20 (#89899) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szerintem telefonon intézd el.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.