Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89501) Akelaus


Akelaus
senior tag

Az, hogy a webes felületen mi rendelhető és mi nem, semmit nem jelent a telekomnál. Választottunk mi már olyan csomagot anno tv-hez ami sehol sem volt a honlapon. Hogy eloszlassam a félreértést, én hittem azt hogy megszűnik a maraton, mert erre utalt az hogy a honlapon elég nehéz megtalálni, és hétfőn kaptam tőlük egy mélt amiben új Dominó adatcsomagokról írnak. :R
Ettől függetlenül bármi előfordulhat, ahogy az is csak tré az oldaluk, és ezért nem lehet ott megvenni ezt a szolgáltatást, de akár az is, hogy azért így működik mert jön helyette más, vagy marad ez csak máshogy.

(#89502) EmberXY


EmberXY
addikt

Én is remélem, hogy marad a maraton, bár akkor miért rejtenék el? Ha marad a 30 napos lehúzás, szerintem váltok.

Up the Irons!

(#89503) betyarr válasza EmberXY (#89502) üzenetére


betyarr
veterán

ha elveszik a maratont,akkor én is lépek tovább a telenyomorhoz :K

(#89504) Bferibörs válasza vpanangin (#89499) üzenetére


Bferibörs
addikt

Hát lehet, akkor csak én nem találtam.Béna vagy édes fiam :-D már mint én.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#89505) Bferibörs válasza betyarr (#89503) üzenetére


Bferibörs
addikt

Maraton mellett már ott vagyok, kellemes, hogy nem kell a megabájtokat számolni, igaz az akksi merül rendesen :-D

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#89506) enginev3.0 válasza betyarr (#89503) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én jövőre, ha addig nem teszik meg amit meg kell

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#89507) Kékes525


Kékes525
félisten

Volt egy pont 3 órás (másodpercre) hívása a feleségemnek, amit cáfolt, tagadta, hogy ennyit beszélgetett volna. Ezért reklamáltam. A válaszlevélben rendkívül hosszan leírják, hogy minden szabályos volt, a hívás megtörtént, valószínűleg el lett felejtve a beszélgetés megszakítása. Viszont 7 ezer forintot jóváírnak. Mire, ha a számlázás szabályos volt? Hogy lehet a beszélgetés pontosan 3 órás, másodperc pontossággal? Még abban az esetben is elképzelhetetlen, ha nem lett szabályosan befejezve a beszélgetés. Nem lehet egy be nem fejezett hívás másodpercre 3 órás. Röhej.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#89508) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Telekom appban a mobilinternetnél : Megújuló csomagok -> Domino Net csomagok;
Lezárt csomagok-> Netplusz-ok (drágábbak, mint az új Domino Net);
Egyszeri adatcsomagok-> Maraton-ok és Turbo-k
Mi itt a gond??
(Ja és minden csomagban 200MB, 500MB, 1GB, 4GB adat)

[ Szerkesztve ]

(#89509) tsteve válasza M.A.Z. (#89508) üzenetére


tsteve
senior tag

az a gond, hogy lezártnak jelzi az app a domino netpluszt is (ami csak előfizus esetben került lezárásra, mint közismert)... a másik gond pedig az volt, hogy 100 megásnak jelezte sokáig a legkisebb maratont, ami szintén durva hiba volt, hisz egy ideje már 200 megás...de ez utóbbit most épp javították

[ Szerkesztve ]

(#89510) mecsek20 válasza tsteve (#89509) üzenetére


mecsek20
tag

Le fogják zárni a netpluszokat szeptembertől.

[ Szerkesztve ]

(#89511) Speccy válasza vpanangin (#89499) üzenetére


Speccy
senior tag

Kb. három hete még a weblapon vettem 4GB-s maratont.

There is hope!

(#89512) tsteve válasza mecsek20 (#89510) üzenetére


tsteve
senior tag

30 nappal előtte jelezni kell... max. októbertől zárható tehát csak..

(#89513) mecsek20 válasza tsteve (#89512) üzenetére


mecsek20
tag

Már jelezték az aug 11-i aszf-ben

(#89514) tsteve válasza mecsek20 (#89513) üzenetére


tsteve
senior tag

valóban... az összefoglalóból hagyták csak ki, és már július 31-én megjelent az Ászf közleményben, tehát betartja a cég a 30 napot... akkor már csak pár nap maradt előfizetni rá... ha érdekel valakit a lassítós domino netplusz még egyáltalán...

persze az app ettől függetlenül még hibás, hiszen már hetek óta lezártnak jelzi a domino netpluszt, pedig csak szept. 1-től kerül lezárásra...

[ Szerkesztve ]

(#89515) CHIPman válasza mecsek20 (#89510) üzenetére


CHIPman
nagyúr

És a korlátlan adatopciókkal mi a helyzet?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#89516) tsteve válasza mecsek20 (#89513) üzenetére


tsteve
senior tag

szeptemberi ászf egyébként még nincs kinn, egy július 31-i közlemény jelzi a domino netplusz és a domino turbo zárást szeptember 1-től...aug. 11-i aszf szerint jelenleg még él ez a 2 lehetőség

chipman: korlátlan opciók zárása nincs a közleményben és a szeptemberi domino aszf sem nyilvános még... azok tehát vszinűleg maradnak egyelőre a 30 napos határidő miatt... ahogy én látom

[ Szerkesztve ]

(#89517) CHIPman válasza tsteve (#89516) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Értem, köszi. És ugye korábban megvitattuk, hogy Domino Net mellé is rendelhetőek a papírforma szerint, de továbbra sem láttam senkinél, hogy ténylegesen meg is rendelte volna valaki. Ezzel kísérletezni pedig elég drága lenne...

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#89518) tsteve válasza CHIPman (#89517) üzenetére


tsteve
senior tag

elvileg ezek függetlenek, tehát valószínűleg rendelhető... értem a dilemmádat... ne válts azért egyelőre, a Telekomnál semmi sem 100%

(#89519) tsteve


tsteve
senior tag

netplusz lezárás:
természetesen a Telekom megint félrevezet, mivel ezen a [link]-en a
"2017. augusztus 11. és szeptember 1. hatályú lakossági változások összefoglalója" nevű pdf nem tartalmazza ezt a nem elhanyagolható változást, a szeptemberi domino ÁSZF pedig egyelőre még "titkos"... :(

de ezeket a dolgokat már megszokhattuk... :W

[ Szerkesztve ]

(#89520) kovacsmi_74 válasza CHIPman (#89515) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Nekem úgy rémlik, mintha azoknak egy lassítós csomag volt eddig is a feltétele. Az opció leírása alatt a további részletekben írja is.

(#89521) CHIPman válasza tsteve (#89518) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nem váltani akarnék, csak esedékes egy új kártya aktivációja korlátlan böngészés opcióval, és nem tudom, melyiket rendeljem rá. Jó lenne, ha el lehetne használni EU-ban a keretet, de nagy a kockázat.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#89522) vpanangin válasza Speccy (#89511) üzenetére


vpanangin
senior tag

Ugye!? Csak jól emlékezetem. Köszönöm.

(#89523) tsteve válasza CHIPman (#89521) üzenetére


tsteve
senior tag

ha az eu-s használat a cél, akkor az új csomagok a nyerők számodra... csak az a kérdés, hogy a Telekom ragaszkodik-e majd a "túlforgalmazási díj-mentes" meghatározáshoz a korlatlan opciók feltételeként, mert simán ráhúzhatjak akár az uj csomagokra, hogy az más kategória, hiszen eleve hiányzik belőlük a túlforgalnazás lehetősége, azaz nem lehetnek tulforgalmazási dij-mentesek sem ezáltal... s akkor már nem működhetnek a korlátlan opciók sem rajtuk... s ilyen hátulról megkerülős módon vezeti ki egyúttal a korlátlan opciókat is most szept. 1-től... de ezt csak a telekomos hosszú tapasztalat alapján mondom, talán nem lesznek ilyen aljasak...

(#89524) Soulfly842 válasza Kékes525 (#89507) üzenetére


Soulfly842
addikt

A telekomnál üzletpolitikai jóváírás is létezik. Ennek a keretében - bár a reklamáció nem jogos - ügyfélelégedettség miatt (ügyfélmúlt, stb alapján) kaptál egy jóváírást :)

Három óra után bonthatta a rendszer a hívást, utóbbi időkben nem találkoztam vele, de régen volt valamilyen biztonsági időlimit, lehet ennek a keretében került bontásra a hívás.

(#89525) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szomszédom telekom 1000re növelte a netet mikor megjelent tavaly novemberben

Azóta jóval többet fizet mint kéne, 2-3ezer forinttal kb

Reklamált, es vissza kapott 50ezer forintot, vagy jóváírást, nem kérdeztem pontosan

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#89526) -secret- válasza enginev3.0 (#89525) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szvsz vissza nem kap pénzt, csak jóváírást kaphat.

(#89527) Kékes525 válasza Soulfly842 (#89524) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi, érdemes volt reklamálni. :) Az asszony viszont kapott egy figyelmeztetést. ;]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#89528) dptrsk válasza -secret- (#89526) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A túlfizetést visszautalják, ha kéri.

[ Szerkesztve ]

(#89529) ForRedGlory válasza Kékes525 (#89527) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Egyébént meg csak a hívó és hívott fél híváslitáját kellett volna megnézni, hogy ott is ott van-e a 3 óra... (nyilván ott van, vagy max törölve lett)

Egyébként az ellenőrizhető, hogy a vonalon volt-e beszédforgalom vagy kuss volt órákon keresztül. Nyilván, ha kuss van akkor abból elég könnyű következtetni rá, hogy úgy maradt a telefon és ilyenkor szokott több esetben is méltány lenni a vége.

[ Szerkesztve ]

(#89530) Kékes525 válasza ForRedGlory (#89529) üzenetére


Kékes525
félisten

"Egyébént meg csak a hívó és hívott fél híváslitáját kellett volna megnézni, hogy ott is ott van-e a 3 óra... (nyilván ott van, vagy max törölve lett)"

Ez eszembe sem jutott, pedig nyilvánvaló. :D

"Egyébként az ellenőrizhető, hogy a vonalon volt-e beszédforgalom vagy kuss volt órákon keresztül."

Ezt hogyan lehet és lehet e ilyet kezdeményezni, vagy ezt most is megnézhették?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#89531) lugosi válasza Soulfly842 (#89524) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"A telekomnál üzletpolitikai jóváírás is létezik. Ennek a keretében - bár a reklamáció nem jogos - ügyfélelégedettség miatt (ügyfélmúlt, stb alapján) kaptál egy jóváírást"

Ugyanilyenünk volt a közelmúltban. Plusz hozzá kell tennem hogy kifogtam egy olyan segítőkész ügyfélszolgálatost, akivel még semmilyen cégnél nem találkoztam. Hozzáértő volt és jóindulatú.

(#89532) Kékes525 válasza lugosi (#89531) üzenetére


Kékes525
félisten

"kifogtam egy olyan segítőkész ügyfélszolgálatost, akivel még semmilyen cégnél nem találkoztam. Hozzáértő volt és jóindulatú "

Nálam is így volt. :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#89533) snyper990 válasza Mr.Csizmás (#89072) üzenetére


snyper990
őstag

Mindenkinek ajánlom figyelmébe, aki mobilvásárlással szeretné elpattintani a maradék hűségpontjait, de nem a KAP pontok terhére kapja a visszaigazolást:
Végre megoldódott a probléma egy kedves ügyintéző hölgy segítségével. Kiderült, hogy azért nem akarta elfogadni a beállításokat, mert még nem változtattam meg a hűségkártyám jelszavát (még az alap, gyári volt).
Tehát:
1.) Itt bejelentkezés után át kell állítani a mobilfizetésnél az elsődleges fizetési módot (vagy valami ilyesmit, mióta megcsinálták, azóta azt írja, nincs jogosultságom az oldal eléréséhez. De könnyen meg lehet találni) a kapcsolat pontokra, majd mentés
2.) Meg kell változtatni a hűségkártya jelszavát/kódját. Telefonon viszonylag egyszerű, ha sikerült a 1414 menürendszerén átvergődve beszélni egy ügyintézővel, gyorsan meg tudja oldani, csak az alap adatok kellenek.
(3.) Elvileg újra kell indítani a telefont. Én újraindítottam, de lehet, hogy megy anélkül is.)

(#89534) ForRedGlory válasza Kékes525 (#89530) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A kivizsgalaskor lehet megnezni megfelelo jogosultsagu embernek, aki ertheto okok miatt nem sok van. :) Szoval ezt te, mint mezei elofizeto nem kerheted, de adott esetben ilyen dolgoktol is fugghet a meltanyossag. :)

(#89535) ferob válasza Soulfly842 (#89524) üzenetére


ferob
őstag

A mai napig van egy 4 órás limit, ami után bontásra kerül a hívás, de ez a gyakorlatban némileg több.

(#89536) HoTaZo válasza dptrsk (#89415) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ok, megnézem. Köszi az infót!

Bocs, a késői reagálásért, de Svájcban ragadtam, ott meg nem játszik az uniós sim. :W

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#89537) Kékes525 válasza ferob (#89535) üzenetére


Kékes525
félisten

Nálam ez 3 óra volt, mert éjfél körülre esett a 3. óra és akkor már a beszélgetés mindkét résztvevője aludt, azaz nem volt lehetőségük a beszélgetés megszakítására.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#89538) Putyin90


Putyin90
senior tag

A telekomnál jelenleg a "Korlátlan nyár a telekomtól" nevezetű akción kívül nincs más lehetőség korlátlan mobilnetre lakossági előfizetőként?

(#89539) szabogabor10 válasza Putyin90 (#89538) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nincs.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#89540) Soulfly842 válasza Putyin90 (#89538) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ha meg a korlátlan nyári internet lezárul majd meglátjuk, hogy találnak-e ki helyette valamit.

(#89541) Putyin90 válasza Soulfly842 (#89540) üzenetére


Putyin90
senior tag

Ebben reménykedem én is. Másik két szolgáltatónál már elérhető korlátlan mobilnet csomag, nem is vészes áron. (jelenleg 1000 valahányszázzal kevesebbet, mint amennyibe a telenornál a legkisebb Hello Data csomag kerül, de ez csak az otthoni net, emellé még nem számoltam azt a pénzt, ami mobilnetre elmegy, úgy meg már bőven felette vagyok annak az árnak). Egyelőre akkor még várok, ha októberig nem jön elő korlátlan mobilnettel a T, akkor váltok. Nincs bajom a Tvel, mióta telefonom van mindig is náluk voltam, a hibakezelés, panaszkezelés is korrekt (legalábbis velem azok voltak mindig), ezért sem szeretném csak úgy otthagyni őket, de ha továbbra is ilyen inkorrekt mobilnet tarifákkal fognak dolgozni, akkor muszáj lesz.

[ Szerkesztve ]

(#89542) lupus_l válasza Putyin90 (#89541) üzenetére


lupus_l
aktív tag

A nyári korlátlan adat után már nehéz korlátok között lenni, így én is remélem kitalálnak valamit, vagy meghosszabbítják az akciót. Ha nem, akkor körbe fogok nézni más szolgáltatónál.

(#89543) szabogabor10 válasza lupus_l (#89542) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én is nagyon hozzászoktam már a korlátlansághoz, nagyon nem szívesen adnám ezt fel.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#89544) [P]laci válasza szabogabor10 (#89543) üzenetére


[P]laci
senior tag

puszta kíváncsiságból, havi mennyi adatforgalmat jelent nálatok ez a korlátlanság kihasználása?

(#89545) szabogabor10 válasza [P]laci (#89544) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igazából csak annyi, hogy telefonról vagy tabletről gondolkodás nélkül megoszthatom a netet bármikor, ha kell (nem torrentezem soha), és akár 4K-s vidiket is meg tudok nézni, ha akarok. Illetve telón, tableten mehetnek a frissítések is bárhol, bármikor. Meg az az érzés, hogy nem kell az adatforgalom számlálót nézni, önmagában nagyon jó.
Ja igen, Spotify-t, HBO GO-t, Horizon Go-t, Eurosport Player-t kihagytam.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#89546) lupus_l


lupus_l
aktív tag

Pontosan. HBO Go, Spotify, ftp és frissítések miatt már nem fáj a fejem, nem szeretném az adatforgalom számlálót folyamatosan lesni. Pár évvel ezelőtt az elérhető áron lévő korlátlan beszélgetések is sci-fi kategóriába estek Magyarországon :DDD

(#89547) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Egyébként azt hozzáteszem, hogy tavaly ugye a Magenta 1-esek kaptak egész nyárra korlátlan mobilnetet, de utána gond nélkül visszaállíthatta a Telekom az adatkorlátot, mert a másik 2-nél még híre sem volt a korlátlan mobilnet bevezetésének. Most viszont egész más a helyzet.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#89548) CHIPman válasza szabogabor10 (#89547) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Érdekes felvetés, de mire gondolsz? Hogy esetleg meghagynák a mobil L és XL-re a korlátlant? Ezt jó lenne tudni előre, mert csak azért rendeltem Mobil XL mellé Net 200-at, hogy a korlátlant lehessen használni, és le készültem mondani augusztus végén...

szerk: Ja már értem, feljebb olvastam.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#89549) goop válasza CHIPman (#89548) üzenetére


goop
őstag

Szerintem ezt a nyári adatot most lelövik, de később előjönnek valamivel.

(#89550) Bferibörs válasza [P]laci (#89544) üzenetére


Bferibörs
addikt

100-150 GB/ hó

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.