Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28051) Lajos11107 válasza djculture (#28050) üzenetére


Lajos11107
tag

de van normális netem az nem is azt mondták múltkor a t-mobilba ez valami hőközi hívás volt rá írva a papírra és ők sem tudnák meg mondani hogy mi volt ez,mert 3250ft -tos díj csomagban vagyok és együtt a nettel ,és az nem kerül ennyibe

(#28052) kali válasza djculture (#28049) üzenetére


kali
legenda

bemérés? ááá...
ügye válogatja, nem feltétlenül kellenek évek, hogy visszakapja, sőt!
bárhogy is hivatkozik rá valaki, hogy találta, amennyiben 8 napon belül nem adta le, úgy elkövette a jogtalan elsajátítás vétségét, ami pont úgy bűncselekmény, mint a lopás.
mobiltelefon esetében még arra sem feltétlenül tud hivatkozni, hogy nincs még nála 8 napja, mert ha sim kártya alapján találták meg, akkor gyorsan kibukik, ha hazudik.

(#28053) djculture válasza Lajos11107 (#28051) üzenetére


djculture
félisten

De mi az hogy hóközi hivás 27 ezerért.. Ennyi pénzért Amerikát kellene hívnod csúcsidőben fél nap, vagy valami 0690 sex emelt díjast :D

(#28054) djculture válasza kali (#28052) üzenetére


djculture
félisten

Mondom én ezen már átestem sajnos láttam hogy működik, ráül a hatóság a cuccra sokszor a tárgyalás végén adják vissza. Ami ilyen kisértésű ügyeknél 2-3 év. Amúgy meg akinek nincs priusza mondom elég ha azt nyilatkozza találta és kap egy szóbeli vagy írásbeli dorgálást a bíróságtól, ennyi történet. Maximum az kap letöltendőd akinek ezer vaj van a füle mögött vagy videot csinálnak róla hogy kitépi a nő kezéből a metrón a telefont mint legutóbb.. Megnézel pár tolvajkergetők részt és rájössz hogy működik ez az egész...

[ Szerkesztve ]

(#28055) Lajos11107 válasza djculture (#28053) üzenetére


Lajos11107
tag

nem tudom azt mondták hogy valami emelt díjas szám de én sem tudom mi lehet az,ez még a múlt hónapi számlám volt,de most megint van egy 4340ft-tos pluszba,a számlán rajta van egy emelt díjas sms és csenhőhang 400ft szerintem ebből van olyan sok mert múltkor is 27db bot küldtem és az volt 27 ezer forint,és nem tudom hogyan kéne letiltattnom vagy veszek másik sim kártyát

(#28056) KZP válasza Lajos11107 (#28051) üzenetére


KZP
őstag

Menj be egy T-Pontba és kérj az adott időszakról egy részletes híváslistát. Ott kiderül minden. :K
És aktiváltasd az emelt díjas sms fogadásának a tiltását! (Ezt a My T-Mobile-ban is meg tudod tenni.)

[ Szerkesztve ]

(#28057) Lajos11107 válasza KZP (#28056) üzenetére


Lajos11107
tag

jah de én azért nem fogok el utazni Kaposvára vagy Szekszárdra hogy fél napot vagy 1-napot ott töltsek náluk

(#28058) kali válasza djculture (#28054) üzenetére


kali
legenda

te átestél egy(?) ilyen ügyön, az alapján általánosítottál, én meg ezt csináltam bő 15 évig - szóval köszönöm, van rálátásom a működésre -, és azt mondom, hogy nem mindig így történik, ügye válogatja, nem szabad általánosítani, pláne a médiás hírek és társai alapján nem!

[ Szerkesztve ]

(#28059) djculture válasza Lajos11107 (#28057) üzenetére


djculture
félisten

Jó istenem telefonon is lehet ezt kérvényezni, de személyesen jobb. De gondolom hogy inkább megvárod míg 270 ezer lesz a hóközi számlád
kali : Láttam hogy ezzel foglalkoztál de én meg nem egy ilyen ügyet látok. Kerékpár is már a rokonságból 20db tűnt el a fele a hatóságnál van azóta is raktárban. Egy öreg haverom is(akit injekciós tűvel megszurkált és kirabolt egy gy nevezetű személy, hírek tele voltak vele) gyalog kénytelen járni 3 hónapja mert tudja hogy itt van a kerékpárja de nem adhatják oda szöveg van. Innentől nincs miről beszélni hogy a jogos tulajdonost szívatják...

[ Szerkesztve ]

(#28060) Lajos11107 válasza djculture (#28059) üzenetére


Lajos11107
tag

hát nem mert holnap megyek be a t-mobilba meg kérdezni ha nem tudnak semmit sem akkor le megyek kaposvárra vagy veszek másik sim kártyát és ezt meg le mondom

(#28061) #11527168


#11527168
törölt tag

Köszönöm mindenkinek! Szerencsére SIM nem volt benne !!! Így letiltani talán nem kell. Mondjuk be kéne jelenteni valahol, de tényleg nem tudom hogy én hagytam el, vagy ellopták. Így meg feljelentést tenni .... nem akarok. Esetleg a szolgáltatónál bejelentem mindjárt.

Kötbér? Mert? Kifizettem a telefont végülis, fizetem az Ikon 400 csomagot továbbra is. Az oké hogy nem fognak a fejemhez vágni egy akciós árlistás telefont, de ha veszek listaáron egy másikat akkor miért fizetnék? Biztos ez?

(#28062) djculture válasza Lajos11107 (#28060) üzenetére


djculture
félisten

Lemondani nem mondhatod le csak akkor ha nincs hűség rajta mert kapsz egy brutális kötbért a nyakadba. Ezt nemárt ha letisztázod.
Aydan :

A kötbér-megállapodás megszegésének minősül, ha a vállalt időszak alatt az előfizetés a nyilatkozatot aláíró ügyfél oldaláról – rendezetlen számlatartozás, vagy lopás, illetve elvesztés miatt – felfüggesztésre kerül. Ha a tartozás kiegyenlítése vagy a SIM kártya pótlása a megadott határidőn belül történik, a szolgáltatás – eredeti feltételek mellett – visszakapcsolható. Akkor, ha keletkezett hátralékát a felszólítások ellenére sem rendezi, valamint lopás, illetve elvesztés esetén SIM kártyáját – a bejelentéstől számított – 14 napon belül nem pótolja, a kötbérben rögzített kedvezményt egy összegben kiszámlázzuk, melynek fizetési kötelezettségétől eltekinteni nem tudunk.

[ Szerkesztve ]

(#28063) kali válasza #11527168 (#28061) üzenetére


kali
legenda

amennyiben nem tűnt el a sim kártya, úgy természetesen nem kell pótolni, és kötbér sincs kilátásban, csak említetted a hűséget, meg azért nem jellemző, hogy sim kártya nélkül tűnik el egy telefon, ezért írtam le minden eshetőséget és teendőt.

(#28064) KZP válasza #11527168 (#28061) üzenetére


KZP
őstag

Ha tuti, hogy nem kerül elő, akkor mindenképpen érdemes letiltatni.
Ha elérted a 24 hónapos hűségedből a 21 hónapot, akkor már válthatsz készüléket, egyébként vagy a dominós vásárlás vagy (a mostani mellé) egy új előfizetéses vásárlása jöhet szóba...

(#28065) Vangelis válasza #11527168 (#28061) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Telefont le tudod tiltani attól szerintem.

Viszed a garjegyet és letiltják. Nekem a voda tiltott le "elhagyott" vagy ellopott telefonomat.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28066) #11527168 válasza djculture (#28062) üzenetére


#11527168
törölt tag

Eszembe sincs lemondani, csak kell egy t-s ugyanilyen telefon.

kali: köszi, érhető így már

KZP: nem hiszem hogy előkerül sajnos. Másik előfizetést nem akarok, így is van négy. Akkor iPhone 5 van dominóban? mobilról írok és így sehol nem látok ilyen opciót, sem listaáras lehetőséget a webshopon.

Vangelis: oké köszi. nem volt kedvem bemenni, meg időm se, de ez van. Nehogy már más használja örömmel.

(#28067) Vangelis válasza #11527168 (#28066) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Persze... remélem T nél is van lejhetőség.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28068) Vangelis válasza #11527168 (#28066) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Webshop dominós ár:
204 990 Ft
16gb

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28069) Lajos11107 válasza djculture (#28062) üzenetére


Lajos11107
tag

azt vágom ,de ha holnap nem tudom el intézni akkor nem tudom mit fogok vele csinálni

(#28070) Lajos11107 válasza Lajos11107 (#28069) üzenetére


Lajos11107
tag

akkor el megyek Kaposvárra a T-pontba és ott meg nézetem mert ha ott le tudom tíltattni akkor le is fogom tiltattni,de neten is letiltottam ilyeneket de meg sem azt tiltottam le amit le kellet volna szerintem

(#28071) Vangelis


Vangelis
nagyúr

A Szerencsejáték Zrt. felhívja játékosai figyelmét arra a csalásra, amellyel az elmúlt időben több gyanútlan mobilelőfizetőt is megkárosítottak.

A csaló az interneten keresi meg áldozatait és egy bónuszprogramban való részvételre buzdítja őket. Az ígéret szerint egy SMS-t kell csak küldeni, ezzel az érintett személy részt vesz a T-Mobile bónuszprogramjában és 20 000 Ft-ot jóváírnak a mobil egyenlegén. Ehhez a „FELTOLT MC 20000” üzenetet kell elküldeni a 1756-os számra. Ez a szám a Szerencsejáték Zrt. egyenlegfeltöltésre szolgáló telefonszáma, vagyis nem hogy jóváírás nem történik a mobilegyenlegre, de a csaló 20 000 Ft-tal károsítja meg áldozatát, és ennyivel növeli saját egyenlegét a Szerencsejáték Zrt. online fogadási oldalán. Azt a regisztrációt, amire a panaszok szerinti feltöltések történtek, töröltük, az esettel kapcsolatban pedig büntetőeljárás van folyamatban. Az esetleges további csalásokat csak az érintett által tett panasz bejelentését követően tudjuk vizsgálni.

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatja játékosait, hogy Társaságunk a hivatalos akcióiról, esetleges bónuszprogramokról kizárólag saját honlapján, a SzerencseMix című kiadványában, Facebook oldalán, óriásplakátokon és országos napilapokban tesz közzé felhívást.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28072) Lajos11107


Lajos11107
tag

holnap megyek be a t-mobilba fel hívtam őket és azt mondták hogy le tudják tiltani hála jó istennek :D :D

(#28073) #11527168 válasza Vangelis (#28068) üzenetére


#11527168
törölt tag

Koszi. 64gb-os nincs? Na de majd megnezem otthon geprol, nem akarok ugraltatni senkit

[ Szerkesztve ]

(#28074) Vangelis válasza #11527168 (#28073) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Webshop dominós ár:
264 990 Ft

64GB

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28075) djculture válasza Vangelis (#28074) üzenetére


djculture
félisten

az évezred vicce ezek az árak... Várom már hogy mikor kell aláírni egy nyavaja telefonért egy "összes mostani és leendő kereset és vagyon átszáll a Telekom cégre szövegű papírt" :P

(#28076) qamu74


qamu74
őstag

Sziasztok!

Kérdésem lenne,még pedig,hogy a szervizből(Cordon electronics) hány nap alatt ér le a T-s szervizbe a hány nap mire leér a kicserélt új telefonom.
Mert nekem azt mondták,hogy futárral küldik a telefont és ma meg kell kapnom,hát lóf@szt kaptam nem telefont..... :W

(#28077) domerator válasza qamu74 (#28076) üzenetére


domerator
veterán

A kapott lóf@szt az eredeti csomagolásában, gondosan visszacsomagolva utánvéttel visszaküldeni, Cordont másnap telefonon cseszegetni dulván... :DDD :))

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28078) #11527168 válasza Vangelis (#28074) üzenetére


#11527168
törölt tag

Köszönöm :R

(#28079) polonic


polonic
félisten

Csoportos beszedéssel mennyi idő alatt íródik jóvá a számla összege?

(#28080) Vangelis válasza #11527168 (#28078) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Még mindig jó drága. :)

de nincs mit!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28081) dedike válasza polonic (#28079) üzenetére


dedike
addikt

Kb 2 nap, de van amikor másnap estére.

Jó szerencsét!

(#28082) polonic válasza dedike (#28081) üzenetére


polonic
félisten

Az jó. Mashol 9 napba is telt.
Lehet hogy áttérek rá.
Ha van részletfizetés is meg, akkor az külön, ugyanúgy az utolsó fizetési napon teljesül?

(#28083) dedike válasza polonic (#28082) üzenetére


dedike
addikt

A havi és forgalmi díjakat kb. 15-20 között terhelik, a törlesztést a hónap utolsó napján, egyenként. (Úgy, ahogyan My-T-ben vannak felsorolva).

Jó szerencsét!

(#28084) Vangelis válasza polonic (#28082) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Egyébként bankkártyával macerás volna kifizetni? Mert ott nem kell várni egy percet sem.. és el is tűnik a számla.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28085) Soulfly842 válasza Vangelis (#28071) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ezt mégis h. a fenébe sikerül így összehoznia? :D Én is szoktam hébe-hóba tippmixelni MCOM egyenleg terhére, de ott nem kis macera a bejegyzett telefonszámot módosítani, a szerencsejáték ZRt-nek minden számmódosítást jóvá kell hagynia... :)

[ Szerkesztve ]

(#28086) Vangelis válasza Soulfly842 (#28085) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Lópikulát kell...

Én is írtam már át amikor számot cseréltem... 3x biztos.
egyszer sem volt semmi jóváhagyás.

Bankszámla számnál kell betelefonálni.. de ott se kérnek semmit, csak az adataidat.

telefonszám módosítható.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28087) polonic válasza Vangelis (#28084) üzenetére


polonic
félisten

Igen, macerás. Pont ezt az internetbankra járkálást, virtuális netszámlára való átvezetést, aztán az oldalon a fizetési adatok kitöltésével járó macerát akarom elkerülni. :)

(#28088) djculture válasza polonic (#28087) üzenetére


djculture
félisten

Az se mindegy hogy legtöbb banknál felszámolnak a bank kártyás fizetésért több száz ft már.

(#28089) polonic válasza djculture (#28088) üzenetére


polonic
félisten

Igen, ez sem mindegy. De mondjuk az én bankomnál pont nincs költsége semmi utalásnak, csoportos beszedésnek és bankkártyás fizetésnek sem.

(#28090) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Lehet, hogy elbasztak valamit, de 20%-os akció van a dominós Huawei Ascend Y300-on, szóval elég jó vétel. :C

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#28091) aicon válasza polonic (#28089) üzenetére


aicon
senior tag

erre a bankra és bankszámla típusra kíváncsi lennék.
tudsz valami infót adni?

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#28092) djculture válasza sarkanyolo2 (#28090) üzenetére


djculture
félisten

Többet nem is nagyon ér, 40ezerért lehet venni függetlenül ezer meg egy boltban 1 hete. Még újdonság lesz 30k is függetlenül nyár végén.

[ Szerkesztve ]

(#28093) polonic válasza aicon (#28091) üzenetére


polonic
félisten

Cib online számla. De munkáltatói juttatási csomagom van. Tehát a történethez ez is hozzátartozik, hogy nekem így ingyenes a számlavezetés. Bankkártya és pénzfelvétel kerül pénzbe. Igaz, mondjuk én nem igazán használok kp-t.
Egyébként a számlavezetés valami párszáz Ft, ha teljesülnek a feltételek. A honlapon megtalálsz mindent.

(#28094) Lenry


Lenry
félisten

meg lehet nézni my T-Mobile-on kívül valahol, hogy az adott előfizetéshez milyen mobilnetcsomag van rendelve?

flottás telefon, szóval nincs hozzáférésem semmi ilyen adatlapjához, de elméletileg BusinessNet M van előfizetve, ennek ellenére reggel pár percnyi netezés után jött az SMS, hogy a Start Net-ből leforgalmaztam 9MB-t, javasolják, hogy váltsak valami jobb díjcsomagra.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28095) Vangelis válasza polonic (#28089) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem el van mentve mytmobilban a bankkártya számom.

Egy gombnyomás és ki is van fizetve.

Nem kell sehová belépkedni...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28096) polonic válasza Vangelis (#28095) üzenetére


polonic
félisten

Én a főkártyám adatait sehova sem adom meg, ezért van külön a netszámla és hozzá a netkártya, oda meg át kell vezetni az összeget.
My t-mobileban én nem látom ezt a lehetőséget, otp-s oldalra irányít és tölteni kell az adatokat. Meg egyébként is be kell lépni a t-mobile oldalára.
Nem a távszámlára gondolsz? Mert ott nekem is meg van adva a netkártya és egy kattintás a fizetés. De oda is be kell lépni, meg előtte ekkor is át kell vezetni az összeget.

(#28097) Vangelis válasza polonic (#28096) üzenetére


Vangelis
nagyúr

My-ra gondolok.

És igen az otp oldalán meg kell adni a kártya adatait. De mivel nekem el van mentve így nem kell vele bajlódni.
Csak a háromjegyű kódot kell beírni és ki is van fizetve a számla. Nekem kb 10ft ba kerül mert takarékosról fizetem.

Nekem még nem volt gond, hogy megadtam a kártya adatait.. pedig azzal fizetek mindenhol.
Nem használok külön netes kártyát... elég a számlához tartozó.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28098) aicon válasza polonic (#28093) üzenetére


aicon
senior tag

Cibes vagyok már nagyon rég. Kösz.
ismerem őket, sőt....

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#28099) djculture válasza Lenry (#28094) üzenetére


djculture
félisten

Akkor nincs ahhoz semmilyen netcsomag rendelve csak a forgalmi díjas start .

(#28100) 31337


31337
csendes tag

Sziasztok,

Kis segítséget szeretnék kérni. :)

T-mobilenál Xperia Z-t szeretnék venni részletre.
2 év hűség előfizetésre és Nincs hűség díjcsomagra "opcióban" szeretném megvenni, Eco XS tarifával.

Új előfizetőnek számítanék, sacc/kb. mekkora depora számíthatok?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.