Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28351) polonic válasza Mister_X (#28350) üzenetére


polonic
félisten

Nem kell megrendelni.

(#28352) Mister_X válasza polonic (#28351) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De akkor miért nem lett aktiválva? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28353) polonic válasza Mister_X (#28352) üzenetére


polonic
félisten

Miből gondolod, hogy nem adta hozzá? My t-mobileban sem látszódik, hogy aktív lenne?

(#28354) Mister_X válasza polonic (#28353) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez a My izé egy nagy rakás szar. Semmi értelmeset nem jelenít meg, mindenért díjat akar felszámolni :W Undorító :(((

Nos, azért nem hinném, hogy ezt az egy gigát megint hozzáadta, mert nem tapasztaltam semmiféle gyorsulást fordulónap óta - vagy csak yorsan eltapsoltam a 200MB-omat. Van oldal, amit be se tölt, olyan lassú...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28355) tomy86 válasza Mister_X (#28354) üzenetére


tomy86
addikt

Ha ezt a limitbővítő opciót rendelted meg, akkor azt nem kell havonta aktiválni. Amíg le nem mondod aktív marad. Én tavaly nyáron rendeltem meg és azóta használom.

(#28356) kali válasza Mister_X (#28354) üzenetére


kali
legenda

szia,

pedig szépen mutat az mindent, ha a megfelelő helyen nézed.
amennyiben forintban fizettél, úgy autokatikusan megy tovább minden hónapban, amíg le nem mondod.
pont esetén előfordulhat, hogy újra aktiválni kell, ebbe én is belefutottam.

(#28357) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Na már megvan, mi volt a "gond". Speedtestet lefuttattam 2G-n és 28kbps lett az eredmény. Átváltottam 3G-re és utána 2130kbps lett a sebesség.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28358) fireproof


fireproof
őstag

Sziasztok.
Én külföldről eddig nem tudtam se telefonálni se sms-t küldeni se semmit. Kicsit utánanéztem és engedélyeznem kellene ha jól értelmeztem. (Dominós vagyok).
Ezt írják: "Dominos ügyfeleinknek a szolgáltatás igénybevételének feltétele, hogy bekapcsolják a roamingszolgáltatást a *104# gombokkal, illetve figyelniük kell arra, hogy az egyenlegük 1125 Ft felett legyen. (A deaktiválás a *105# kód elküldésével lehetséges. Amennyiben külföldön tartózkodva számlájuk eléri a roaming limitet, a roamingszolgáltatást csak a számla feltöltése után tudják újra igénybe venni.) A Domino Direkt szolgáltatás segítségével kódsorok igénybevétele nélkül is indíthat külföldről hívásokat.
Mind havidíjas, mind Dominós előfizetőként a hívásokat nemzetközi formátumban kell kezdeményezni."

Az az 1125 ft marad a kártyámon vagy az elvész?

(#28359) club1 válasza fireproof (#28358) üzenetére


club1
veterán

Jól érted, engedélyezned kell.
Az 1125 Ft a minimum egyenleg ahhoz, hogy külföldön tudj hívást kezdeményezni. Az csak akkor csökken, ha fogyasztod (telefonálással, vagy opció bekapcsolásával), a roaming szolgáltatás önmagában egy fillérbe sem kerül (csak ha téged hívnak külföldön, vagy te hívsz, vagy internetezel, vagy üzenetet küldesz).

[ Szerkesztve ]

(#28360) fireproof válasza club1 (#28359) üzenetére


fireproof
őstag

Köszi. De mi ez az opció aminek a bekapcsolása pénzbe kerül?
Másik: Ha külföldről hazajövök akkor érdemes kikapcsolni a roamingot?

[ Szerkesztve ]

(#28361) club1 válasza fireproof (#28360) üzenetére


club1
veterán

6 millió opció létezik, pl. internetopciók tömkelege és egyéb havidíjas és ingyenes opciók (beszédszolgáltatás mellé bekapcsolható egyéb szolgáltatások).
Csak akkor érdemes kikapcsolni, ha a határ mentén laksz, és így van esély az akaratlan és drágább roamingra.

(#28362) fireproof válasza club1 (#28361) üzenetére


fireproof
őstag

Értettem. Köszönöm. :R

(#28363) Ati007


Ati007
őstag

Múlt héten személyesen vittem vissza a dominóval vásárolt készüléket (europark tpont) hogy még sem kell (8 napom volt rá de másnap visszavittem) de azóta sem kaptam visszajelzést hogy hogy áll a történet :F , se a mytmobilban, se sms se email.
Szoktak küldeni valami infót ha beérkezett hozzájuk és elindult a folyamat?

(#28364) pepe091 válasza Ati007 (#28363) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Elvileg 30 napjuk van rá. És biztosan írni fognak, ha van valami fejlemény.

(#28365) gabitoo88


gabitoo88
tag

Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy T-mobile HotSpot + t használt e már valaki? Mennyi az üzemideje ha folyamatosan használom?Nekem zsebbe kellene. Pl. ha megyek valahova és viszek magammal telefont is és Laptopot akkor tudjam ezt is vagy azt is használni! Mennyire talál jobban vagy kevésbé térerőt mint a telefon pl.?

Válaszokat előre is köszönöm :) :R

Tel.: 3630három343638

(#28366) tipuka


tipuka
addikt

Hali!
egy fontos kérdéssel fordulnék hozzátok.
adott egy tizenéve előfizető ember és én neki a társkártyása vagyok szintén előfizetéses több éve már.
a hűségidő mind a kettőnknek még nem járt le (az enyém szeptember végén fog lejárni, az övé jövő májusban)
a kérdés az lenne, hogy én leválhatok ő tőle önálló őtőle független előfizetésre akár most azonnal, vagy a szeptember végét meg várnom, vagy a május végét, vagy nem lehet ilyen megoldás egyáltalán?
azért fontos ez, mert mindig vele kell egyeztetnem ,hogy bemehessünk ggyütt a t-be, és nem olyan rugalmas a tag, akivel ezeket szoktam intézni.

(#28367) Latitude Inc válasza Nowi (#28029) üzenetére


Latitude Inc
csendes tag

Nem csak saját szoftverrel lehet csatlakozni. Egyszerűen betárcsázol (windows beépített szoftvere). APN: wnw.

(#28368) 1430 válasza tipuka (#28366) üzenetére


1430
senior tag

Megoldható azonnal, de:
- 6000 Ft az átírás díja (amit a következő számlában kell kifizetned)
- a hitelképességed fogják vizsgálni (mely során akár előleget is kérhetnek)
- személyi, lakcímkártya és adókártya legyen nálad (elmúltál 18?)
- kell a mostani előfizető is (együtt menjetek be)
- a hűség marad szeptemberig
- ha társkártya díjcsomagban vagy, akkor át kell váltani a díjcsomagot valamely normál (fő) díjcsomag típusba.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#28369) Latitude Inc


Latitude Inc
csendes tag

2 kérdés:
- Domino csomagban van-e lehetőség SIM ellopása/elvesztése esetén a szám újjáélesztésére? Nem érdekel, ha drága, minden megoldás érdekel. Illetőleg létezik-e erre valami külön opció, amit már a kezdeteknél lehet jelezni, befizetni, hogy szükség esetén olcsóbb lehessen a szám újbóli használatba vétele? Hogy megy ez, mi zajlik ilyenkor, nyomnak egy új SIM-et? Nem csak végfelhasználói szemszögből kérdem.

- ha új kártyát vásárolok és nem találok nekem tetsző mobilszámot éppen akkor és ott, azok közül, amiket az eladó felajánl nekem, akkor milyen egyéb lehetőségek vannak más számok közül választani? Esetleg általam kívánt szám kérhető-e? (természetesen egyébként használaton kívüli, előfizetőhoz nem rendelt)

(#28370) 1430 válasza Latitude Inc (#28369) üzenetére


1430
senior tag

1. SIM kártya pótlása: 4500 Ft/alkalom.
Menete: az ügyintéző bemegy a raktárba, felmarkol egy erre szolgáló SIM kártyát, majd összerendeli a rendszerben az új kártyát a meglévő Domino hívószámoddal. Ennyi. Amit a korábbi SIM tárolt (pl. telefonszámok) nem pótolhatóak, de ami a rendszerben volt tárolva, azok maradnak (pl. egyenleg, hacsak a tolvaj el nem használta). Külön "kedvezmény" erre nincs, annyiszor pótolják 4500 Ft-ért, amennyiszer kéred.

2. Domino esetében nincs számcsere (és választani is csak pár hívószám közül tudsz, ami előre össze van rendelve a SIM kártyával), vagyis ha másik üzletben találsz egy jobban tetsző számot, akkor azt egyszerűen csak meg kell venned (4050 Ft, amiből 2700 Ft leforgalmazható) és lesz egy másik hívószámod is, másik SIM kártyával. Illetve érdemes lehet még újságárusoknál, mobiltelefon forgalmazó üzletekben szétnézni, ahol úgynevezett "Domino Quick" konstrukcióban is megveheted (hivatalosan 2800 Ft és ebből 1800 Ft lebeszélhető, ha ennél többet kérnek, akkor inkább hagyd).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#28371) erdoke válasza Latitude Inc (#28369) üzenetére


erdoke
titán

Az elsőre tudom a választ, legalábbis legutóbb 4500 Ft volt új SIM kérése, amivel a régi automatikusan inaktiválásra kerül. Mivel nekem kb. ennyi volt a kártyán, illetve a számot csak pár ember ismerte, inkább új Dominót vettem. Nem tudok olyan megoldásról, amivel ezt a költséget előre csökkenteni lehetne.

A másodikhoz kapcsolódva csak annyit fűznék hozzá, hogy az egyedi számok elég sokba kerülnek. Szerintem minden egyedinek számít, amit a szabad listáról ott helyben nem tud kiválasztani az ügyintéző.

Szerk: Közben jól lemaradtam... :)

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#28372) dptrsk válasza gabitoo88 (#28365) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Én használom, kb 6-7 órát bír nekem folyamatosan.
A térerős kérdésre nem tudom a választ, nekem Budapesten mindig 3G/HSPA hálózaton van.

(#28373) dedike


dedike
addikt

Fun díjcsomag külföldön (jelenleg: Szlovákia) havidíjasként, vagy Domino-sként viselkedik? :U

Jó szerencsét!

(#28374) narancsnn


narancsnn
senior tag

Sziasztok!

Tudja valaki eseteg, hogy Galaxy Note 1-et meddig lehetett a T-mobileba kapni?

(#28375) pepe091 válasza narancsnn (#28374) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Kb. április közepe óta. Katt, legalul írják.

(#28376) narancsnn válasza pepe091 (#28375) üzenetére


narancsnn
senior tag

Köszi :R

(#28377) smileismarci


smileismarci
tag

nem tudtok valami bennfentes infót mikor lesz Sony Xperia Sp a T-mobilnál ?

#%

(#28378) Soulfly842 válasza smileismarci (#28377) üzenetére


Soulfly842
addikt

Gondolod, ha valaki tudna is róla valamit (azon felül, h. megjelenik-e), nem minősül üzleti titoknak? : :( :N

A napokban volt kezemben a Fonepad.... szerintetek ennek lesz egyáltalán piaca? :)

Mobilarénán is volt már ez a kép :DDD Jó-jó, le van 'gömbölyítve' egy kicsit így jobb a fogása, de nekem sincsenek kis kezeim és nem igazán volt kellemes érzés így fogni :) az S4 még csak-csak, de ez már túl sok... :)

Latitude Inc,

Választott szám díja 6500 HUF, feltéve, ha nem egyedi számot akarsz igénybe venni... pl 306667777, stb... :) Azokat kevésbé pénztárcakímélők.. :)

(#28366) tipuka

6500 Ft az átírás.

Vagy ha lejár a hűségidő átalakítjátok dominósra (2700 HUF az átalakítás díja, de ez lebeszélhető az egyenlegről), akkor a dominó kártya már díjmentesen átírható.

[ Szerkesztve ]

(#28379) pepe091 válasza Soulfly842 (#28378) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Szerintem is elég humoros... A PadFone még tökéletes gondolat, na de visszafelé...
Eleve látszik a képen, hogy az úriember nem egy alacsony termet, és nagy keze van, mégis alig éri át, és az az érzésem van, hogy mindjárt leejti... :D

(#28380) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#28378) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ezek a nagyobb költséggel járók...:

Marketing szám

[ Szerkesztve ]

(#28381) kali válasza Soulfly842 (#28378) üzenetére


kali
legenda

piaca lehet, hogy lesz, de telefonáláskor elég viccesen mutat... :N

(#28382) sarkanyolo2 válasza Soulfly842 (#28378) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Szerintem nem lesz túl nagy piaca. Még presztízsnek is rossz. Akkor már inkább egy elegáns, de szép mobil legyen, mondjuk egy Vertu... :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#28383) zoli62


zoli62
addikt

A Next L mikor lesz a Magyar Telekom teljes hálózatán korlátlanul lebeszélhető? :)

(#28384) Wictor


Wictor
senior tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogyha idén januárban vásároltam részletre egy mobilt, akkor addig, amíg azt a fennmaradó pár részletet egyben, vagy havonta ki nem fizetem, másik részletfizetés igénybevételére nincs lehetőségem? Több éve ügyfél vagyok, arany szintű, volt már pár részletfizetéses vásárlásom náluk (és mindet egyben kifizettem a lejárati idő előtt jóval, kivéve a mostanit), egyirányúsítás és 10 napon túli tartozásom sosem volt, és laptop érdekelne részletfizetéssel (+ társkártya Net&Roll L), ha ez számít valamicskét.

[ Szerkesztve ]

(#28385) i7design


i7design
csendes tag

van egy iphone 5. t mobilban lett véve, de nem lett kibontva. Gsm boltba vettem. majd most akarom kibontani.
olyan kérdésem lenne hogy a tmobilos garipapir szerint kedden vettem de ha ma bereggelem az applehez akkor az applenék onnantól él a gari amikor beregggeltem (bekapcsoltam a telefont) vagy a T-s garipapir szerint?
vagy hogy van ez?

(#28386) Dinter


Dinter
addikt

Üdv.

Mennyi időn belül szállítják ki átlagosan a telefonokat vidékre? :)

(#28387) kali válasza Wictor (#28384) üzenetére


kali
legenda

szia,

volt már példa, hogy kettő is futott párhuzamosan, szóval nem lehetetlen... :)

i7design; szolgáltatós készülék esetén a jótállási jegy a mérvadó, függetlennél számít a beregisztrálás időpontja, mivel ott nincs jótállási jegy.

(#28388) jenei1994 válasza Dinter (#28386) üzenetére


jenei1994
addikt

Ma meg rendeled a telefont délelőtt akkor másnap délelőtt 11:00 óra körül mán meg is kapod.

(#28389) Wictor válasza kali (#28387) üzenetére


Wictor
senior tag

Mármint nálad futottak párhuzamosan, vagy valaki hallotta valakitől, hogy a valakijének a valakije már álmodott ilyen esetről? :D

Még egy kérdés: ha aranytárskártyás előfizetést vásárolok, akkor is el kell telnie két előfizetés között 3 hónapnak, vagy 2 hónap után engedik?

[ Szerkesztve ]

(#28390) kali válasza Wictor (#28389) üzenetére


kali
legenda

nálam is futott régebben, mert kár lett volna kihagyni adott akciót, még akkor is, ha simán kifizethettem volna egyben a készülékeket, és nem volt gond, nem is hívtak miatta, még pontosítás végett sem.
olyankor nem írok véleményt, ha a szomszéd kiscsaj keresztanyjának a postása mondta, hogy az unokájának a tanárától hallotta, akinek a kutyájának az oktatója mesélte... :)

jenei1994; 15 óra 41 peckor írod neki, hogy ma délelőtt rendelje meg? :DD
amúgy 13 óráig kell, hogy még azon a napon intézzék a sorsát a cuccnak.

[ Szerkesztve ]

(#28391) Wictor válasza kali (#28390) üzenetére


Wictor
senior tag

Értem, köszönöm! Így megnyugtató, lehet, hogy megpróbálom.
A másik (előző hsz-ben feltett) kérdésemre is tudsz esetleg válaszolni? :)

[ Szerkesztve ]

(#28392) 1430 válasza dedike (#28373) üzenetére


1430
senior tag

Domino-sként, ha még aktuális.

Soulfly842
Domino-nál is van választott hívószám? Mert én csak arról tudok, hogy az előre összecsomagolt SIM csomagok közül lehet választani, ami az üzletben van (és akkor sem feltétlen az összesből).
No persze ha valaki annyira elvetemült, hogy vesz egy új előfizetést hűség nélkül (5000 Ft), amihez választott számot kér (6500 Ft) és utána egyből Domino-ra váltja (2700 Ft)... :D

Wictor
Ha nem vagy platina, akkor egy futó részletfizetésed lehet új előfizetéshez (akár mobilinternethez is) és persze a részletfizetéses készülékváltás ezen felül van. Például ha a januári részletre vásárlásod készülékváltás volt, akkor egy új mobilinternet előfizetéshez vehetsz részletre.
A másik kérdést illetően akciós készüléket előfizetéssel 3 havonta lehet venni, de ha 2 hónap telt el, egyedi engedélyeztetés után lehet, hogy vásárolhatsz.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#28393) tipuka válasza 1430 (#28368) üzenetére


tipuka
addikt

köszönöm szépen a választ,: :R
- igen, bőven elmúltam 18, de még nem dolgozom és megoldható, hogy mind a ketten ott legyünk a leválásnál az megoldható, és a szeptemberig tartó hűség sem probléma.
- az lenne a kérdésem még, hogy mi a legolcsóbb normál (fő) díjcsomag? mert én egy kb 2ezer ft-os Eco-ban vagyok.
- hitelképességem nem tudják leellenőrizni, mert tanuló vagyok, így ez probléma lehet, ha sokat kérnek előlegbe.
- utolsó kérdés: az átírási díj mindenféleképpen 6000 Ft, vagy, ha lejár szeptemberben a hűségem akkor ingyen is megoldható lenne? (esetleg olyan opció, hogy szeptemberben átmegyek kártyásba és úgy válok le, igazából bármi megfelel, ha lehetne vele spórolni)

[ Szerkesztve ]

(#28394) 1430 válasza tipuka (#28393) üzenetére


1430
senior tag

- Ha Eco-ban vagy, maradhatsz abban (ha eddig megfelelt). Még mindig az Eco-k a legolcsóbbak.
- A hitelképesség nem egyenlő a munkaigazolással (arra nincs is szükség), hanem feltesznek kérdéseket, lecsekkolnak a háttérrendszerekben és az egész alapján kidob a gép egy előleg ajánlást (ami lehet 0 Ft, de lehet 75-80 ezer is, mondjuk utóbbi csak részletre vett drága készülékek esetén jellemző).
- Ha lejár a hűség, akkor működhet a Domino-ra váltás is (2700 Ft, de ez lebeszélhető). Ekkor még a mostani előfizető nevén lesz a hívószám, de mint Domino Felhasználót ingyen berögzítenek, és akkor már te is intézkedhetsz (akár át is válthatod előfizetésre, ahol már te leszel az előfizető, és ha főiskolai vagy egyetemi diák vagy, akár Like 50 / 300 díjcsomaggal is kérheted).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#28395) tipuka válasza 1430 (#28394) üzenetére


tipuka
addikt

- Majd másik csomag lesz a húség után az biztos, mert az Eco-hoz nem jár mobilnet( de ez most nem is idetartozik :) )
- Akkor azt a hitelképesség most már itszta, akkor majd bemegyek infórmálódni mennyit kell előlegnek adni. (azt amúgy mikor kapom vissza?)
- Amit utoljára írtál a Dominóval kapcsolatban az nekem meg is felel, de így akkor ingyen van a leválás? ha nem akkor esetleg van másféle megoldás? (a pénz a lényeg nagyon, azért érdeklődtem az előleg fizetésnél is)

(#28396) 1430 válasza tipuka (#28395) üzenetére


1430
senior tag

Az előleget a havi számlákból írják jóvá, vagyis míg el nem fogy az előleg, addig nem kell havi számlát fizetni.
A Domino Felhasználó rögzítés díjmentes (és a Domino-ból előfizetésre váltás is).

dedike #28397
És aktiválni is kell a roamingot, ha még nem tettétek meg! ;)

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#28397) dedike válasza 1430 (#28392) üzenetére


dedike
addikt

Hétvégén lesz az, tehát töltenem kell, hogy meglegyen az 1125.... :R :R

Jó szerencsét!

(#28398) tipuka válasza 1430 (#28396) üzenetére


tipuka
addikt

Ezt akkor igazán jól találták ki, így korrektnek is érzem. :)
Akkor mégegyszer leírom jól gondolom-e: :)
Ha lejárt a hűség, áttérek előfizuból Domino-ra, majd Domino-ból átmegyek egy általam választott előfizetésre az előleg fejében, amit majd ott szabnak ki, hogy mennyi. Így akkor meg tudom úszni a 6000 Ft.-t.
Jól gondolom, vagy túlgondoltam? :)

(#28399) C4mp3r


C4mp3r
addikt

udv,

elnezest, biztos kerdeztek mar, de ha webshopos 8 napon beluli visszavitelnel muszaj postaval visszakuldeni (nem szivesen postaznek egy Galaxy S4-et) vagy bevihetem egy t-pontba is?

(#28400) Vangelis válasza C4mp3r (#28399) üzenetére


Vangelis
nagyúr

be

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.