Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28101) Vangelis válasza 31337 (#28100) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Esetleg nincs T-home előfizetésed?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28102) 31337 válasza Vangelis (#28101) üzenetére


31337
csendes tag

2003-ban lakcímemre szólt 2 előfizetés amik a 2 év lejárta előtt 2 hónappal kötbéresen meg lettek szüntetve (facepalm), plusz nekem még volt egy prepaides kártyám 2008-2013ig ami szintén lakcímemre szólt, számhordoztam vodafonehoz. Esetleg ilyen ügyféltörténetet láthatnak T-nél.

Nincs más kapcsolatom a T csoporttal "sajnos".

[ Szerkesztve ]

(#28103) Vangelis válasza 31337 (#28102) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hmm.. akkor biztos kérnek nem is keveset.

De nem tudom mennyit.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28104) 31337 válasza Vangelis (#28103) üzenetére


31337
csendes tag

20-30-ra még azt mondanám, hogy oké. :)
Ügyfélszolgálatos nem tudott semmit se mondani, csak akkor, ha leadom a rendelést és felveszik velem a kapcsolatot.

Bár az előfizuval annó még 2003 környékén aranykártyásak voltunk. :)

(#28105) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Hali!
Az imént vettem pár koncertjegyet ticketportal.hu oldalról, t-mobil kártyámmal. Van kb 5000 kapcsolat pontom, mégsem vonta le azokat, azt írta "fizetve: xy Ft". Máskor ha lottót veszek, kettéveszi, hogy ennyi ment számlából, ennyi KAP pontból. Mi lehet a hiba? Miért nem vonta le?

(#28106) kali


kali
legenda

na, végre egy olyan futár hozta ki az aktuálisan rendelt mobiltelefont - az asszonynak rendeltem egy fehér galaxy s advance típust, mert domino csomagban kihagyhatatlan ajánlat, és pont megpurcant a 18 hónapos galaxy w, a központba küldték vissza, mert nem tudták szervizelni, vélhetően cserés lesz -, aki talán még visszafelé is ellenőrizte a személyi igazolványom sorszámát, mert annyira nézte... :)

(#28107) aicon


aicon
senior tag

Tudja valaki, hogy számhordozásnál dominora milyen költséggel kell számolni?
Gondolom maga a számhordozás ingyenes, de ezen kívül, kártyadíj stb....?

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#28108) kircsi28


kircsi28
aktív tag

Sziasztok!

a 13. kerületben nem megy a mobilnet, tudja valaki mi lehet a gond?

Köszi

(#28109) sarkanyolo2 válasza aicon (#28107) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Szerintem csak az új szolgáltatónál kell megvenni a kártyát, ezen kívül talán nincs semmi.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#28110) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

ha venni akarok egy használt iphone 4s-t, és a tulaj azt állítja, hogy domino csomagba lett vásárolva, de ugye senki se akar zsákbamacskát venni, ha besétálok a tulajdonossal egy T mobil üzletbe a készülékkel és papírjaival, megtudják mondani nekem hogy van e rá hűség, vagy tényleg dominoba lett vásárolva?

(#28111) polonic


polonic
félisten

Beállítottam netbankban a csoportos beszedési megbízást mobilos és home számlákra is. Ott mutatja, hogy rendben, ők elfogadták. De szolgáltatói oldalról nem kéne jönni valami értesítésnek, hogy ok, vettük?

(#28112) KZP válasza Sanyi.il (#28110) üzenetére


KZP
őstag

Nincs róla papírja?
Egyébként biztosan megmondják egy ügyfélszolgálaton.

[ Szerkesztve ]

(#28113) Sanyi.il válasza KZP (#28112) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

nemtudom még, ma találkozom vele, köszi a választ :)

(#28114) djculture válasza Sanyi.il (#28110) üzenetére


djculture
félisten

Ezer százalék hogy kamu dominó csomagban 175k volt mindig is az a telefon, ember nincs aki ennyit kifizet ezért...

(#28115) kali válasza Sanyi.il (#28110) üzenetére


kali
legenda

mutassa meg a domino számlát, imei összehasonlít, és mindenki boldog - vagy csak te, hogy nem vetted meg a telefont, mert nem feltétlenül valós az, amit a tulajdonos állít...
a szolgáltatós jótállási jegyet kérd a telefonhoz, amennyiben azt megvásárolod.

djculture; azért van/lehet kivétel, lásd visszább az eltulajdonított/elveszített i5 esete, nem előfizetésre szándékozik újat venni, és azt is eladhatja egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#28116) djculture válasza kali (#28115) üzenetére


djculture
félisten

175 ezerért telefont te mennyiért adnád el ami most is annyi a boltban? Biztos nem fél áron, nekem bűzlik ez az üzlet ennyi:) Majd kiderül amúgy ha az eladó elkezd ferdíteni hogy nem ér rá meg egyebek elmenni vele a t-pontba akkor vagy előfizetéses és tuti nem fogja fizetni a rá vállalt hűség díjait vagy lopott..

(#28117) kali válasza djculture (#28116) üzenetére


kali
legenda

160 e ft-ért vettem a t-nél iphone 4s telefont anno, az eladás pillanatában is annyi volt az ára, és 85 e ft-ért adtam el használtan, kifogástalan állapotban! ja, és itt adtam el a hardveraprón! :)

(#28118) raziel01 válasza kali (#28117) üzenetére


raziel01
veterán

Akkor nagyon megérte megvenni. :D

(#28119) dedike válasza kali (#28117) üzenetére


dedike
addikt

...és nem nekem, mert én a hirdetés feladása után 5 perccel már a második jelentkező voltam.... :O :B

Jó szerencsét!

(#28120) djculture válasza kali (#28117) üzenetére


djculture
félisten

Te vagy kb az üdítő kivétel, mindenki más nem szeret több tízezret bukni hanem inkább áron fölül keres rá balekot...

(#28121) Varszegig válasza raziel01 (#28118) üzenetére


Varszegig
veterán

Kocsi, műszaki cikk az nem befektetés.

(#28122) Vangelis válasza Varszegig (#28121) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Meg a nők!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28123) Otisz


Otisz
őstag

Kapcsolat pontokról kérdeznék, mert eléggé összevissza van a T honlapján. A számítási módot értem, csak éppenséggel nem annyit számolnak, mint amennyi járna.
Egyik előfizetésem (kb. 7 éves) díja 2700-2800 körül van. Utolsó havi számlám, amit még a hónap elején rendeztem, több mint 16ezer Ft volt. A gondom nem emiatt van, hanem mert kapott pontokra 55 amit kiír, pedig jóval többet kellett volna kapnom, elég ha csak az előfizető díj+stb utáni netto 500Ft/10 pontra gondolok. Számításaim szerint több száz járna.
Miért lehet ez?

(OO[IIII][IIII]OO)

(#28124) KZP válasza kali (#28010) üzenetére


KZP
őstag

Megnéztem, a számlán is csak az szerepel ennél a hívószámnál, hogy az előfizetésre vállalt, 24 hónapos hűség mikor jár le. Az előfizetői szerződésen sincs szó díjcsomagról, csak előfizetés szüneteltetési tilalmáról. Akkor ezek szerint a 21 hónap elteltével válthatok úgy készüléket, hogy kisebb csomagra vállalok hűséget?

[ Szerkesztve ]

(#28125) kali válasza KZP (#28124) üzenetére


kali
legenda

amennyiben csak az előfizetésre írtál alá hűséget, és a díjcsomagra nem, úgy semmi akadálya!

(#28126) KZP válasza kali (#28125) üzenetére


KZP
őstag

:R

(#28127) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Mozaik xs csomaghoz igénybe vehető ,,kedven szám féláron" extra blumobilos számokhoz is kérhető? Mert ugye az is 30-as...
Ja és igen, a blumobilos számokat a számlán hálózaton belüliként könyveli el.

[ Szerkesztve ]

(#28128) Vangelis válasza davidcsaba93 (#28127) üzenetére


Vangelis
nagyúr

elvileg lehet.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28129) davidcsaba93 válasza Vangelis (#28128) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Beállítom aztán hátha jótékony hatással lesz a következő számlámra :D

(#28130) Vangelis válasza davidcsaba93 (#28129) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Próbáld ki a családi nyavalyát is! Hátha :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28131) 1430 válasza Mr. Teddy (#28105) üzenetére


1430
senior tag

"Ha azért nem tudja beváltani a Kapcsolat pontokat, mert a termék vagy az alkalmazás nem értékesíthető Kapcsolat Program pontkedvezménnyel vagy a Kapcsolat pontegyenlege nem elegendő, akkor automatikusan a következő fizetési módot ajánljuk fel." [forrás]

aicon
Tehát ha konkrétan a Domino csomag árára vagy kíváncsi (mivel a számhordozás - mint írtad is - díjmentes), az 4050 Ft, melyből 2700 Ft leforgalmazható. Ha készüléket is veszel, akkor lásd árlista.

Otisz
Ha 2700-2800 Ft a havidíjad, akkor mitől lett 16 ezer a számla vége? Ugye nem mobil vásároltál vagy nem másik hívószámokkal együtt lett ennyi a vége!?

davidcsaba93
Azon T-Mobile-os kedvezményeknél, melyeknél konkrét hívószámot kell megadni, és ez a hívószám szabály szerint csak T-Mobile-os lehet, nem tudsz beállítani más mobil hívószámot, így blue mobile-osat sem. Tehát "Kedvenc szám extrának" nem adhatsz meg blue mobile hívószámot.
Ellenben ha valamely kedvezmény hálózaton belülre ad kedvezményt, az érvényes blue mobile irányba is.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#28132) aicon válasza 1430 (#28131) üzenetére


aicon
senior tag

köszi.
ÜFSz- többszöri rákérdezésemre 2700 Ft-t mondott, míg t-pontban 4050 Ft- kellet fizetnem.
Kíváncsi vagyok hogy a különbözetet az üfsz-s operátor kifizeti-e zsebből ha igényelem. :)
vagy kap egy ejnye-bejnyét a vásárló/ügyfél félretájékoztatásáért...

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#28133) Vangelis válasza aicon (#28132) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én is akartam egyszer. Nekem is ennyit mondtak.

Annyit mondtak, hogy elnézést-.-.. de nem is vittem át a vodás számom hozzájuk...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28134) DS39


DS39
nagyúr

Belföldi zöld szám felhívása Domino 5 és Domino Surf esetén is díjmentes? Ez a két díjcsomag nincs felsorolva a díjszabás ezt taglaló részén. (19. oldal a PDF-ben)

[ Szerkesztve ]

(#28135) davidcsaba93 válasza 1430 (#28131) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Szóval akkor nem volt sok értelme annak amit csináltam :(
Elég nagy baromság mert a számlán is hálózaton belülinek mutatja a bluemobilos számokat és az online felületen is simán elfogadta a számot.. Akkor ha jól értelmezem a te+én kedvezményhez sincs értelme bluemobilos számmal próbálkozni?

(#28136) vgyuri válasza aicon (#28132) üzenetére


vgyuri
őstag

Váltani akartam T-Mobile-hoz, webshop-ban rendeltem Domino sim-et, megnéztem a térerőt ahol használtam volna. Bementem T-Pontba, hogy van egy Telenor-os számom, itt a nemrég vásárolt sim kártyám, erre szeretnék hordozni. Azt a választ kaptam, hogy már meglévő számra a T-Mobile-nál nem lehet hordozni, újat kell venni 4.050 forintért.

Felhívtam a Tesco Mobile-t, náluk viszont csak aktivált számra lehet hordozni, és telefonon is lehet váltani. Most várom a T-Mobile és az NMHH válaszát, hogy ami az egyik szolgáltatónál lehetetlen, az a másiknál miért csak az egyedüli járható út (aktivált sim-re hordozás).

(#28137) Vangelis válasza vgyuri (#28136) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ha megnyugtat a vodánál is így volt cimborámnak.

Először kapott uj voda számot és később ráhordozta a telenorosat!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28138) 1430 válasza vgyuri (#28136) üzenetére


1430
senior tag

A probléma ott kezdődik, hogy a Domino-nál nincs számcsere. Tehát még egy másik 30-as számra sem tudod lecserélni, nemhogy egy hordozottra.

davidcsaba93
Igen a Te+Én is kiesik, de elvileg a rendszer nem is enged beállítani nem megfelelő számot, szóval ez így nem kerek...

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#28139) vgyuri válasza 1430 (#28138) üzenetére


vgyuri
őstag

Ha pl. a Tesco Mobile meg tudja oldani az aktív sim-re hordozást, akkor a T-Mobile miért nem? Értem én hogy nem akarja, ezért kérdeztem a NMHH-t, hogy a hordozás technikai része van-e szabályozva.

Azt sem értem, hogy a webshop-on rendelt domino sim kártyának miért 0 az univerzális egyenlege. Ügyfélszolgálat szerint ez így van rendben, de Ászf erre vonatkozó részét nem találták, pedig többen is keresték. "Az elektronikus úton feltöltött összegek automatikusan mobilvásárlásra is felhasználhatók lesznek..." - valahogy a kezdő 2.700 forintos egyenleg rákerült a kártyára, mivel elektronikusan vásároltam ezért feltételeztem hogy az univerzális egyenleg nem 0 forint lesz.

(#28140) djculture válasza vgyuri (#28139) üzenetére


djculture
félisten

Ja az univerzális egyenlege az persze hogy 0 azt külön kell feltölteni, mióta a világ a világ így volt. A lebeszélhető egyenlege meg a 2790ft-ba kerülő kártyának 2700ft ha online rendeli meg az ember.

[ Szerkesztve ]

(#28141) Mr. Teddy válasza 1430 (#28131) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Teszem azt ha fel lehet használni a pontokat, akkor utólag ha felhívom az ügyfélszolgálatot, akkor át tudják variálni, hogy az összes pont levonódjon és a többi meg menjen pénzből? Azért furcsálltam a dolgot, mert a saját telefonomon mindenféle beállítás nélkül ment az, hogy elsődlegesen pontot vont le, aztán csak pénz.

(#28142) davidcsaba93 válasza 1430 (#28138) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Hát nekem még is sikerült :U Ha a rendszer engedi elmenteni akkor az azt jelenti hogy érvényes a kedvezmény?

(#28143) pepe091 válasza davidcsaba93 (#28142) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Szerintem igen. Én Like csomagban vagyok ,ahol 3 T-mobileost ingyen hívhatok, és pont itt bukott ki egy számról, hogy átvitték máshova, mert bár 30-as volt, kiírta rá, hogy nem T-mobile szám.

[ Szerkesztve ]

(#28144) davidcsaba93 válasza pepe091 (#28143) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Akkor öröm és bódottá :)) Ez is tuti bluemobilos szám mert én vettem a kártyát és nem problémázott a weboldal miatta. Mindenestre remélem hogy megy a kedvezmény mert igen sokat tervezek vele spórolni ;]

(#28145) pepe091 válasza davidcsaba93 (#28144) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Azért annyira ne örülj neki, mert itt mint tudjuk nem egy szaki dolgozik a T-nél, és valljuk be ez egy hiba folytán lehetséges, amit valószínűleg majd valamikor javítanak.. :)

(#28146) davidcsaba93 válasza pepe091 (#28145) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Minél később annál jobb ;]

(#28147) bopeti98


bopeti98
őstag

Sziasztok!

Ha beviszem a telefonomat a T-Pont-ba ( Lumia 620 ) akkor ott tudnak rá kijelzővédő fóliát adni? Valamint ott fel is rakják rá? Csak mert én vettem hozzá egy fóliát a vateráról de a végén a kukában landolt mivel nem tudtam felrakni légbuborékok nélkül és a végén a sok próbálkozás miatt már nem ragadt a fólia.

(#28148) qamu74


qamu74
őstag

Csá!

Hogy a bánatba oldhatom fel az emeltdíjas sms tiltást?
Az Apródon hirdetek és kiszeretném emelni,de érvénytelen az sms amit küldök.....

(#28149) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!

Kérdésem volna webshopos rendeléssel kapcsolatban: flottás előfizetésem van (magamnak intézhetek mindent) és szeretnék készüléket venni, mert lejárt a 2 évem, továbbá a feleségemnek is ilyen flottás csomagot szeretnék, ugyanolyan készülékkel (Lumia 620), ilyenkor honnan tudom kiválasztani, hogy az új előfizetés is flottás legyen a webshop felületén, illetve a számot át lehet-e vinni vagy az ilyen ügyintézéshez, mindenképpen üzletben kellene vásárolnom, ahol nem kapom meg a 20% kedvezményt csak ha egy összegben fizetek? :F

Bocs ha hosszú lett? :B

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#28150) szalai91


szalai91
csendes tag

sziasztok
van még egy év hűség nyilatkozatom a t-mobilnál mozaik xs csomagra telefont is vettem akkor
az lenne a kérdésem hogy válthatok e mozaik s díjcsomagra úgy hogy hozok ki telefont részletfizetésre?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.